Happy Mum

Wrocław

Opinie o Happy Mum

Gosciowa

Zgadzam się z tym co napisała koleżanka, wygórowane wymagania za najniższa krajowa, premia to fikcja, ciągle tylko pretensje i szukanie winnych, nikomu nie polecam praca niewolnicza

wykonczona

Kierownictwo happymum reprezentuje takie postawy jak - brak szacunku dla pracowników w sklepach stacjonarnych, jeżeli nie pracujesz w olsztynskiej centrali to po krótkim czasie zwalniają cię bez powodu, czyste kłamsto - miała być umowa o pracę było zlecenie. Za każdą skradzioną rzecz pracownik musi zapłacić - najtańsza rzecz kosztuje ok 100zł. Cele są praktycznie nie do osiągnięcia no i niskie premie również. Pracownik z rodziny właścicielki pracujący w sklepie stacjonarnym robi wałki w systemie, usuwa pozycje z systemu, zmienia ceny, ale i tak nigdy nie zostanie zwolniony. powodzenia zycze w upadku tej firmy

Zostaw opinię o Happy Mum - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Happy Mum