Happy Mum
1 5 4 5 1
Administrator Nowy wpis

Możecie opisać świeżą sytuację Happy Mum? Przyda się to wielu osobom zainteresowanym pracą tam.

TakNie

Jarek Nowy wpis

Czy tak dobrze się wam pracuje, że przestaliście pisać?

TakNie

Gosciowa Nowy wpis

Zgadzam się z tym co napisała koleżanka, wygórowane wymagania za najniższa krajowa, premia to fikcja, ciągle tylko pretensje i szukanie winnych, nikomu nie polecam praca niewolnicza

Tak3Nie

wykonczona

Kierownictwo happymum reprezentuje takie postawy jak - brak szacunku dla pracowników w sklepach stacjonarnych, jeżeli nie pracujesz w olsztynskiej centrali to po krótkim czasie zwalniają cię bez powodu, czyste kłamsto - miała być umowa o pracę było zlecenie. Za każdą skradzioną rzecz pracownik musi zapłacić - najtańsza rzecz kosztuje ok 100zł. Cele są praktycznie nie do osiągnięcia no i niskie premie również. Pracownik z rodziny właścicielki pracujący w sklepie stacjonarnym robi wałki w systemie, usuwa pozycje z systemu, zmienia ceny, ale i tak nigdy nie zostanie zwolniony. powodzenia zycze w upadku tej firmy

Tak17Nie

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius

Zostaw opinię o Happy Mum - Wrocław

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie