Happy Mum

Adres: Martyniaka 25, 10-763 Wrocław

NIP: 7393817574 KRS: 0000375541

Happy Mum
1 5 4 5 1

Opinie o Happy Mum

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Możecie opisać świeżą sytuację Happy Mum? Przyda się to wielu osobom zainteresowanym pracą tam.

TakNie

Jarek
 Opinia

Czy tak dobrze się wam pracuje, że przestaliście pisać?

TakNie

Gosciowa
 Opinia

Zgadzam się z tym co napisała koleżanka, wygórowane wymagania za najniższa krajowa, premia to fikcja, ciągle tylko pretensje i szukanie winnych, nikomu nie polecam praca niewolnicza

Tak3Nie

wykonczona
 Opinia

Kierownictwo happymum reprezentuje takie postawy jak - brak szacunku dla pracowników w sklepach stacjonarnych, jeżeli nie pracujesz w olsztynskiej centrali to po krótkim czasie zwalniają cię bez powodu, czyste kłamsto - miała być umowa o pracę było zlecenie. Za każdą skradzioną rzecz pracownik musi zapłacić - najtańsza rzecz kosztuje ok 100zł. Cele są praktycznie nie do osiągnięcia no i niskie premie również. Pracownik z rodziny właścicielki pracujący w sklepie stacjonarnym robi wałki w systemie, usuwa pozycje z systemu, zmienia ceny, ale i tak nigdy nie zostanie zwolniony. powodzenia zycze w upadku tej firmy

Tak17Nie

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o Happy Mum - Wrocław