Party Service-Patejko Pizzeria

Olsztyn

Opinie o Party Service-Patejko Pizzeria

nigdy więcej tam nie zajrzę

Jak taka speluna utrzymuje się na rynku? Kto tam jada? Ludzie! Nigdy nie jadłam czegoś równie ohydnego. Odradzam, odradzam, odradzam.

Paweł

Dzisiaj zamówiłem zupę i gyros. Pies u mojej babci na wsi dostaje lepszej jakości zlewki od tego co ja dostałem. W zupie pieczarkowej sa surowe ziemniaki i świeżo wkrojona cebula. A gyros... Frytki z mikrofali, mięso sprzed tygodniowej imprezy a do tego sos, który gębę wykręca na wszystkie strony. Do tego dodany do potrawy dla pięciolatka. Nigdy już więcej tam nie zamówię i nikomu też nie polecam. Zapiekanka na dworcu to wykwintne danie przy tym co ja dzisiaj dostałem.

?

Witam Pani Bronisławo niestety nie mogę się zgodzić z Pani opinią .Pracuję w tej Firmie parę lat i ludzie którzy się tam przewijali nadawali się do trzepania worków po wapnie a pretensje mieli do garbatego że ma dzieci kulawe. Odnośnie drugiego przypadku kebab jest potrawą do spożycia na miejscu z dodatkiem ciepłego mięsa i zimnych sosów a z dowozem jest różnie w firmie cateringowej .po za tym robimy kebaba z łopatki wieprzowej a nie z tych mrożonych gotowych kurczaków, Uważam że szef podchodzi profesjonalnie do zagadnienia i ma dużą wiedze i doświadczenie pozdrawiam Pracownik

kaamil

mieszkam 4 kilometry od restauracji patejko... kebab mial byc za 25 min , dojechał do mnie za 1h20min... mięsto straszne , gumowe nie można było przłknąć , nie wspomne również o tym że oczywiście wszystko było zimne . zadzwoniłem żeby złożyć reklamacje, niemiły szef stwierdził że moge sobie odgrzać w mikrofali, a mięso jest wg niego bardzo dobre , po czym się rozłączył... absolutnie nie polecam, brak słów

pracownik PSP

NIE POLECAM!!!!! NIE WARTO!!!

Zostaw opinię o Party Service-Patejko Pizzeria - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Party Service-Patejko Pizzeria