Grupa Camlive Sp. z o.o.

Adres: Okopowa 14, 10-075 Olsztyn

NIP: 7393896697 KRS: 0000669766

Grupa Camlive Sp. z o.o.

Opinie o Grupa Camlive Sp. z o.o.

Dysponujecie jakimiś nowymi informacjami dotyczącymi tego, jak wygląda praca w Grupa Camlive Sp. z o.o.?

gość

nie mają sklepu ani biura , nikt nie odbiera telefonu chyba ściema.

anonymous
@gość 30.05.2017 14:13

Witam, Szanowny Panie proszę ponowić kontak - mamy 3 numery i wszystkie są aktywne. Zapraszamy

Sosnowik

Rzetelnie wykonane prace instalacyjne, bardzo dobry kontakt w czasie prac oraz po zakończeniu instalacji. Bardzo dobra obsługa. Polecam.

Damian

camlive opinie . Nareszcie założyłem kanał do swoich komentarzy. teraz oceniajcie!!!

Zostaw opinię o Grupa Camlive Sp. z o.o. - Olsztyn

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Camlive Sp. z o.o.