Sped-Trans Sp. z o.o.

Opinie o Sped-Trans Sp. z o.o.

Sped-Trans Sp. z o.o. prowadzi aktualnie rekrutację na stanowisko Spedytor. Jesteś osobą, która odpowiedziała na ofertę? Napisz, co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla użytkowników rozważających pracę w firmie.

Byłem dwa razy , szefowa speeda miła , ciekawie rozmawia , luzna rozmowa bez spiny . Próbuje już z dwa lata się wbić na spedytora ale łatwo nie jest tam się wbić , nie wiem o co chodzi

@Kandydat

Ze dwa lata próbujesz się wbić? To co jaki czas te ogłoszenia są wystawiane? i w sumie dasz mi znać czemu Ci tak zależy? Ja dopiero co na firmę wpadłam ale jeśli tak piszesz to raczej bez doświadczenia i tak się nie dostane? :(

Mam doświadczenie prawie 10 lat w spedycji a jak jest bez doświadczenia , nie wiem . Ogłoszeń nie widzę ich .

@Kandydat

Poważnie 10 lat doświadczenia i nie możesz się wbić? To o co może chodzić z wymogami? Mnie trzeci rok już mija przy Tobie to swiezak jestem, nie wiem czy jest sens się w ogóle zgłaszać? A aktualni spedytorzy co by o pracy napisali? Osoby z mniejszym doświadczeniem w ogóle kiedyś się dostawały?

Spedi

Tak jak przedmówcy . Rozmawia się swobodnie . Pani ktora rekrutuje, bardzo miła . Jak czekałem na rozmowę , widać luźną atmosferę w całej firmie . Czekam obecnie na odpowiedź .

@Spedi

Po jakim czasie zapowiadany jest feedback? I czy wskazywane są docelowe widełki płacowe czy od razu już jest ustalona stawka? Teraz ile jest miejsc na spedycji wolnych?

Spedi

Feedback do dwóch tygodni . Podstawa wysoka jak na Olsztyn + premia w % , benefity też są . Ogólnie prosty system rozliczania . Nie wiem ile na tą chwile jest wolnych miejsc .

Dzień dobry . Zauważyliśmy dużo wątpliwości na stronie gowork dotyczące możliwości nawiązania współpracy z naszą spółką . W tym celu zamieszczamy oficjalną odpowiedź ,iż firma zawsze przekazuje informacje zwrotną o podjętej decyzji . Nie zawsze głównym kryterium branym pod uwagę jest staż pracy . Zainteresowanych proszę o wysłanie cv na mail rekrutacja@spedtrans.eu w celu umówienia spotkania

PP
@Kandydat

@Kandydat - jak się zakończyła Twoja kandydatura na spedycję ? ja wysłałem Cv ale Pani oddzwoniła ,że nie potrzebują nikogo na spedycje . Może ktoś jeszcze się wypowie jakie tam wymagania trzeba spełnić ?

@PP

Cześć, a skąd brałeś ogłoszenie na spedytora jeśli można spytać? Bo jeśli pada stwierdzenie, że już nie szukają to ciekawi mnie czemu o warunki pytasz w takim razie. mnie jak widać znowu oferta ominęła. Już kiedyś miałem aplikować. a po jakim czasie odpowiadają?

PP

@anonim ogłoszeń nie widziałem , słyszałem ,że jako spedycja mają bardzo dobre opinie i dobre warunki .

Kornela Nowy wpis
@PP

a gdzie można wysłać Cv ? , wspominacie o Pani , jakiś mail ? nr tel?

Dawid Nowy wpis
@Kornela

dołączam się do pytania o kontakt -praca spedytor

Nowy wpis

@Dawid

Dzień dobry Cv można przesyłać na maila rekrutacja@spedtrans.eu lub bezpośrednio a.gizowska@spedtrans.eu , zawsze uzyskają Państwo odpowiedź

Nowy wpis

@Kornela

Dzień dobry , ewentualne pytania można kierować a.gizowska@spedtrans.eu 513124218

Jak długo trwa proces awansu w Sped-Trans Sp. z o.o.?

Kornela

Kiedy w ostatnim czasie był potrzebny ktoś na spedycję? Pytam wprost, ponieważ nie odszukuje mi jakichś nowszych ofert a jedyna którą mam przed sobą pochodzi sprzed dwóch lat. widziałam także na forum zainteresowanie pracą. jedyna Pani pisała na forum kiedyś o pracy od kilkunastu lat, chodziło o biuro? Jest więcej takich osób? A co ze stażami? Czy są prowadzone?

@Kornela

Staże są prowadzone, jeśli osoba się sprawdza, rokuje - zostaje w zespole. Co do pracy spedytora, najlepiej mieć doświadczenie w branży i swoich klientów. Niezależnie od ogłoszeń warto skontaktować się z nami bezpośrednio. Przyjść, porozmawiać. Pisałam o kilkunastu latach jako spedytor. Można też aplikować do działu księgowości lub na kierowcę.

@Kornela

Tutaj głównie pracują ludzie po kilka / kilkanaście lat , nie ma rotacji .

@Anna

Czy staże są prowadzone tylko dla studentów? Pytam, bo jestem osobą po studiach z dłuższą przerwą w pracy w innej branży. Czy w takim przypadku istnieje w ogóle szansa na współpracę?

Ola

Firma transportowa godna polecenia!

Brałeś udział w rekrutacji do Sped-Trans Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Sebastian

Praca w tej firmie to przyjemność.. Spedytor Mateusz-pierwsza klasa.. kultura.. szacunek.. I pomoc w każdej sytuacji.. kasa na konto zawsze na czas.. pracuję tu i nie zamierzam rezygnować.. Szef bardzo w porządku..

Pracuje parę miesięcy przerobiłem paru dziadów szczytno Stawiguda i narazie firma Ok kasa na czas auta nowe atmosfera Ok szefo spoko koleś jak narazie jedna z lepszych firm w jakiej pracuje pozdro

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Sped-Trans Sp. z o.o.? Chodzi o pracę jako Spedytor, takie ogłoszenie jest na Pracuj.pl 2 marca.

Mają prywatna opiekę lekarską, dofinansowanie do kart sportowych, dodatkowe ubezpieczenie grupowe - po okresie próbnym.

@pracownik

I ten okres próbny docelowo ile trwa? Ulega skróceniu jeśli dobrze idzie się dogadać? Zaraz po nim jeśli o dodatki chodzi to każdemu już przysługują niezależne od stażu pracy? jak wdrożenie spedytora może teraz przebiegać, kto bierze w nim udział?

nick
@Kamila

ja miałem 3 miesiące okres próbny i po tym okresie wszystkie dodatki

Lucy
@nick

Jak długo te dodatki są niezmienne? Kiedy w ostatnim czasie dodano cos nowego lub odświeżono jakkolwiek warunki zatrudnienia? Mało też jest informacji o pracy na spedycji, ile osób jest teraz na dziale i jaki może być ich średni staż?

Spedytor

Najlepsza firma w jakiej pracowałem, pracownik nie jest pozycją w tabelce tylko członkiem zespołu z indywidualnym podejściem w dobrych i złych chwilach. Szczerze polecam.

Spedytor

Najlepsza spedycja w regionie i tyle w temacie .

Marek Koehler

Firma jak najbardziej godna polecenia. Płacą w terminie , łatwy i miły kontakt. Profesjonalizm i kompetencja. Polecam.

Pracuję już kilkanaście lat. Są benefity, wypłata na czas. Jasno rozpisany system premiowania. Atmosfera rodzinna. Wsparcie pracownika. Polecam.

Byly szofer

Firma jedna z normalniejszych w ktorej pracowalem. Jak wszedzie sa wzloty i upadki wkorwy i mile rzeczy ale jak potzebowalem wolne na corke to zero odmowy jak ojciec zmarl to od razu na dom. Co do dyspozytorow czy spedytorow to sa rozni jak wszedzie to tylko ludzie moga miec zly dzien ale szef mi zmienil jak nie pasowalo. Z szefostwem roznie faktycznie ale przy zmianie branzy uslyszalem ze zapraszaja jak cos. Ogolem szczere 7/10 bo nigdzie idealnie nie jest

Drajwer
@Byly szofer

Dołączam się do przedmówcy, jedna z normalniejszych firm w okolicy, z tego co pamiętam niektórzy kierowcy zostali z nimi nawet na 5-6 lat co powinno chociaż dać do myślenia.

@Drajwer

Można w takim razie upewnić się co do kwestii urlopów chociażby? I samych w sobie zarobków? na forum jeszcze parę dni temu pisali, że urlopy są zabierane na poczet pauz, to prawda? I co z tym wynagrodzeniem ostatecznie, jest takie jak deklarują w ogłoszeniach?

kiero78
@Kamila

nic nie zabierają jak wyjeżdżasz swoje dni pracy , a tym co tu biją piane podejrzewam ze zostało zabrane z urlopu bo siedzieli w domu i nie mogli wyjechać bo to paluszek albo coś , tu tak było jak świeżaki przychodzili i myślą ze za siedzenie dostaną kasę . Jak robisz robotę nic nie zabierają

@kiero78

Świeżaki? i tak statystycznie to ilu zostaje na dłużej? Czyli ile minimum wiek wynosi? 21latkowie się trafiali?

To masz

W każdej pracy są plusy i minusy. Niestety nie mogę śmiało nikomu polecić pracy w tej firmie, bo szefostwo bezczelnie szuka oszczędności w kieszeniach kierowców.

Jak wygląda stawka w porównaniu z ogłoszeniem na olx 9000zł 14000 zł.? Czy urlopy rzeczywiście nie są zabierane na poczet pauz ?

Izabela

A to ktoś ma z tym kłopoty? Bo po opiniach jakoś nie widać

Maciej

Super firma

Inka
@Maciej

Super firma, mila atmosfera

Renata

Sporo tu pozytywnych opinii, że szefostwo miłe i wynagrodzenie wypłacane na czas. Może ktoś dać znać ile dokładnie ono wynosi?

Gutek

Dla kogo jest kiepsko? Wystarczy samemu pracować tak jak firma tego oczekuje

Liczyłem, że na tym forum dowiem się coś więcej o pracy, zarobkach i atmosferze.Czy jest powód tej ciszy?

Hdhd
@Paweł

Praca jak praca ale reszta to kiepsko delikatnie mowiac

Pamela Anderson

Edytujcie nazwę firmy na speedtrans jarocin ul świętego ducha / okrezna bo tej super firmy nikt nie znajdzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Sped-Trans Sp. z o.o. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Sped-Trans Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sped-Trans Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sped-Trans Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 7 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sped-Trans Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sped-Trans Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sped-Trans Sp. z o.o.