Poltronic S.A.

Wrocław

Opinie o Poltronic S.A.

czarna mamba

Jak ktoś lubi intrygii i dupolistwo to polecam idealne miejsce, dla ludzi z własnym dużym poczuciem godności odradam, firma krzak

Michał
użytkownik zarejestrowany

Witam, widzę, że dawno nikt nie pisał na forum. Od kilku dni poszukuję pracy i zainteresowała mnie firma Poltronic S.A. Nie znalazłem jednak aktualnych ofert pracy, może ktoś z obecnych pracowników wie coś na temat aktualnej lub przyszłej rekrutacji?

dopiero sie zatrudniłem

A ja dopiero zacząłem pracę w tej firmie i jest fajnie, Fajna atmosfera przyjaźni ludzi. A pracować no cóż po to się idzie do pracy.

elel

Poltronic to beznadziejny pracodawca. Kierownik (usunięte przez administratora) zachowuje się jakby wszystkie rozumy pozjadał. Kłamca i intrygant. (usunięte przez administratora) Nie dajcie się mu zwieść!

Zostaw opinię o Poltronic S.A. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poltronic S.A.