Eurosnack S.A.

Chorzów

Opinie o Eurosnack S.A.

Artur

@xx ja lubię mieć możliwość brania nadgodzin, o ile nie są one obligatoryjne. W niektórych miejscach pracy tak bywa - masz własne plany na wolny czas, ale praca wymaga ich szybkiej zmiany, raz na jakiś czas to rozumiem, ale nie chcę, żeby coś takiego było notoryczne.

nowa

witam proszę o info czy sa przyjęcia w Chorzowie? a tarnowskie góry to nowy zakład? jakie kierownicy pracują do kogo mogę się zgłosić ? jaki jest system pracy 8 godz ile dni ?

ona

pracowalam w eurosnaku prawie 8 miesiecy obiecywali umowe o prace i nie dostalam jej wyplaty sa kiepskie raz dostaniecie 400 zl raz 1000 czasami zdarzaja sie premie lecz kierowniczki dawaja je chyba ze wzgledu na to czy kogos lubia czy nie ogolnie nie polecam tej firmy

Agnieszka

UWAGA!!!!! Firma Eurosnack uważa, że nie musi płacić swoim dostawcom. Po kilku telefonach, wezwaniach rozpoczyna się zabawa w sąd. Po otrzymaniu nakazu, zapłata częściowa i sprzeciw na nakaz. Brawo za sprytnie dobranego prawnika. Natomiast dla potencjalnych dostawców ostrzeżenie. Nie warto z nimi współpracować, chyba że lubicie oddawać komuś własną kasę.

snake
@Agnieszka 13.10.2014 11:35

witam właśnie mam zamiar nawiązać wspólprace z tą firmą prosze o info na snake1974@o2.pl dopiero zaczynam i nie chce umoczyć z góry dziękuje i pozdrawiam

Joanna

niestety muszę się niepochlebnie wypowiedzieć o tej firmie kilka razy realizowaliśmy dla nich usługę transportowa wożąc ich palety i nie możemy się doprosić o zapłatę za wykonaną usługę

kolakowski

praca ujdzie. Kroja na kase. Wynagrodzenia niewiele wieksze od minimalnego, ludzie z ksiegowosci dostaja thousanda wiecej i tyle. Zenada. Biszkopty niech sobie Ewa wsadzi Bartkowi w czerwonych spodniach:P

biszkopt

witam firma jak firma ale wynagrodzenie najnisze o premi na swieta zapomnijcie dostaniecie BISZKOPY HEHE akierownictwo sie bawi w hotelu tz spotkanie wigilijne wstyd pani prezes zyski wieksze niz rok temu a kobiety za (usunięte przez administratora) robia. nie pozdrawiam

Zostaw opinię o Eurosnack S.A. - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurosnack S.A.