SFD S.A.

Opinie o SFD S.A.

Iwona

Jak od czasu dodania ostatniej opinii zmienił się poziom wynagrodzeń w firmie? Jak wygląda sprawa z pakietem socjalnym? Czy firma oferuje system atrakcyjnych benefitów? Podzielcie się swoimi opiniami o pracy w firmie SFD, będą one cenną informacją dla osób rozważających zatrudnienie. @Gythead, możesz nam powiedzieć jak zakończył się proces rekrutacyjny? Otrzymałeś umowę o pracę?

Gythead
@Iwona 28.05.2018 15:21

Pozytywnie otrzymałam umowę na warunkach jakie chciałam. Jeżeli chodzi o benefity to opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe oraz karty Multisport,dodatkowa zniżka w sklepie. Możliwość rozwoju poprzez szkolenia. Możliwość indywidualnego czasu pracy co myślę że też jest fajną opcja.

ktoś

Witam, stabilne zatrudnienie, godziny pracy 8-16, weekendy i święta wolne, atmosfera bardzo przyjacielska, wynagrodzenie bardzo atrakcyjne, dla przedstawicieli służbowe samochody, telefony, tablety, dodatkowe korzyści to szkolenia, wyjazdy integracyjne i służbowe na sportowe eventy typu Fibo, świąteczna wigilia z prezentami;) wysokie rabaty na suplementy, i pewnie kilka innych by się znalazło

Bart..sz
@ktoś 23.08.2016 15:18

Atmosfera nie bardzo przyjacielska. Pracuje to wiem. Kogo lubię to ma lżej kogo nie lubię to musi zapierda.... jak nie ma mopów to twoja wina. Jeden się stara bardziej i co z tego. Jak zawsze lepiej się nie odzywać aby mieć prace. I oczywiście udawać ze jest super. Jak się podpadnie to się wyzywają przełożeni na danej zmianie. Ale czego można się spodziewać uczciwy ma pod górkę, kombinator lżej. Chcesz mieć prace to radzę kombinować podlizywać zapraszać na piwko i będziesz ułożony. Ale jak długo wytrzymasz w tym oszukiwaniu. Pozdrawiam. Życzę miłej spokojnej pracy każdemu.

zainteresowany
@ktoś 23.08.2016 15:18

Witam, jakie zarobki mają przedstawiciele? Jaka flota, czy jest wsparcie marketingowe dla przedstawicieli?

Aleksander

Firma SFD jest znana w świecie sportu i kulturystyki. Mnie osobiście kojarzy się ona z forum sportowym, na którym można było znaleźć szereg ważnych informacji związanych z treningami oraz suplementacją. Zastanawia mnie więc, w jaki sposób można się dostać do pracy w tym miejscu? Podejrzewam, że jest to dosyć ciężkie, patrząc na to, iż jest tak mało opinii na ten temat, więc liczę na to, że odpowiedzą osoby, które pracowały bądź pracują w tej firmie. Tego typu informacja będzie na pewno pomocna dla każdego zainteresowanego kandydata.

anonymous

Cześć, chciałem napomsknąć słowko o SFD Opole na ul, głogowskiej 23c... Kiedyś chciałem zatrudnić się na stanowisku magazyniera, umówiłem się telefonicznie z jakąś kobietą i w dniu kiedy miałem pójść na rozmowe miałem kolizje samochodową i zadzwoniłem drugi raz żeby umówić się jeszcze raz. Kobieta zaprosiła mnie kolejnego dnia , przyjechałem na rozmowe i szyredczo zaczęła się uśmiechać i wypytywać o różne rzeczy nie związane z praca dodając na końcu czy jestem osobą "słowną i terminową" odpowiedziałem że tak. Zaczęła się zachowywać w sposób odbiegający od normy.. Chyba wzięła mnie za kogoś innego, bo zaczęła się zachowywać arogancko i nawet drwiła sobie ze mnie, wiedziałem że ta rozmowa już nie ma sensu, nawet nie dostane tej pracy, przyjechałem straciłem czas bo ona chciała sobie tylko poszydzić.... No i tak z biegiem czasu, co jakiś czas obserwuje sobie ogłoszenia pracy i non stop widze SFD Opole, Magazynier.... i chciałem się odnieść, że chyba problem jest nie w ludziach tylko w pseudo kadrach.. młoda kobieta idąca na kolanach z przerostem ambicjii... Nie rozumiem... Szczerze ? nie wiem jak sie tam pracuje ale z widocznej rotacjii można wyciągnąć wnioski że nie jest to praca marzeń... Pozdrawiam.

HR
@anonymous 07.06.2018 14:53

Szanowny Anonimowy, Z naszej strony pragniemy zapewnić jak najwyższą jakość procesów rekrutacji i selekcji w naszej firmie, dlatego bardzo prosimy o podanie przybliżonej daty wyżej przytoczonej przez Pana rozmowy kwalifikacyjnej. Dziękujemy za podzielenie się doświadczeniem i liczymy na odpowiedź.

Iwona

Czy ktoś z użytkowników forum chciałby się może wypowiedzieć jak pracuje się w firmie SFD? Przekazane przez Was informacje, dotyczące chociażby warunków pracy, atmosfery, benefitów pozapłacowych, mogą okazać się bardzo cenną wskazówką dla osób pochodzących z Warszawy będących w trakcie poszukiwania pracy.

Konrad

Podpowiedzcie jakie wyposażenie dostaje w firmie przedstawiciel handlowy?

Gythead

Kolejnego dnia po przeslaniu CV dostalam zaproszenie na rozmowe kwalifikacyjna na kolejny tydzien.Rozmowa byla bardzo fachowa,troche o sobie czym sie zajmowalam,scenki zwiazane z praca,sprawdzenie wiedzy technicznej.

Iwona

SFD S.A. umieściło ostatnio ogłoszenia o naborze na stanowiska międzynarodowych przedstawicieli handlowych i specjalisty SEM. Wiecie jakie panują w tej firmie warunki pracy? Komentarze zatrudnionych tam użytkowników pomogą podjąć innym decyzję o aplikacji. A może ktoś z Was już aplikował i może podzielić się wrażeniami z rozmowy?

Anonimowa

Niedawno starałam się dostać do tej firmy i zraziło mnie zachowanie "babeczki" z HR jest kiepska i mało profesjonalna na rozmowę przyszła spóźniona (40min od momentu poinformowania przez sekretarkę i później przypomnienia że czekam...) bez przeprosin ani słowa wytłumaczenia, nie szanuje aplikanta, nie potrafi jednoznacznie przedstawić oferty pracodawcy. Dodam jeszcze że jest to drugi raz napisany tekst bo pierwszy został skasowany, liczyłam na konstruktywna odpowiedź ale......

Babeczka z HR
@Anonimowa 26.03.2017 20:57

Droga Anonimowa/ Nieanonimowa kandydatko, Jest mi bardzo przykro, że w taki sposób wyrażasz swoją frustrację, że nie otrzymałaś pracy. W naszej firmie w procesie rekrutacji bierze udział nie tylko "babeczka z HR", być może ze stresu nie pamiętasz, że byłaś na rozmowie także z Zarządem, któremu przedłużyło się poprzednie bardzo ważne spotkanie. Za co już na wstępie zostałaś przeproszona, czego też prawdopodobnie nie pamiętasz. Stanowisko wraz z zakresem zadań zostało szczegółowo opisane zarówno w ofercie pracy, zostało także przedstawione podczas rozmowy, nawet miałaś szansę sprawdzić się w podobych zadaniach, które są na danym stanowisku pracy. Dodatkowo, na końcu rozmowy zostałaś poproszona o zadanie własnych pytań, jeśli wcześniej było coś dla Ciebie niejednoznaczne lub niejasne, miałaś szansę uzyskać dodatkowe informacje. Czemu nie skorzystałaś? Jesteśmy firmą bardzo przyjazną, traktującą zarówno pracowników, jak i kandydatów na pracowników bardzo otwarcie i partnersko. Można było w zupełnie inny sposób porozmawiać o tym, co Cię boli, jednak wolisz wyrażać swoje fustracje obrażając innych. Twoje zachowanie i postawa świadczą tylko o Tobie, ja ze swojej strony cieszę się że nie jesteś naszym pracownikiem.

Wiesz coś o rekrutacji w firmie SFD S.A.? Jak wyglądają warunki pracy? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o SFD S.A. - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SFD S.A.