PROMIBO Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o PROMIBO Sp. z o.o.

Julita

@... możesz wyjaśnić konkretnie o co chodzi? Celem forum powinna być merytoryczna wymiana informacji więc dobrze by było dać innych znać o co dokładnie chodzi i czego mogą się po pracy w PROMIBO spodziewać.

...

NIE SZANUJĄ PRACOWNIKÓW!

leechu

każdy ma troche inne podejście do rekrutacji i nie jest to złe.

eldorado

rekrutacja odbywa się przez Facebooka, firma bardzo otwarta na rynek, prawdziwy profesjonalizm

Spp

...praca jak każda u prywaciarza, pracownik- obowizki od a do z, za lepsze wynagrodzenie niż kasjerka na kasie w supermarkecie,tyle, że w obrocie gotówki, szału nie ma...

fffpp

Ja tam wolę skupić się na temacie dotyczącym warunków pracy w firmie, a konkretnie firma jasno przedstawia warunki wspołpracy, czy wynagrodzenia wypłacane są terminowo oraz jak wygląda proces rekrutacji i rozmowa kwalifikacyjna z góry dziekuje za wszystkie odpowiedzi pozdrawiam serdecznie i licze na pomoc z waszej strony dziekuje

Danann

Oferty pracy z terenu powiatu sejneńskiego ważne na dzień 16.04.2014 OFERTA PRACY Stanowisko oferowane: dyrektor oddziału Liczba miejsc: 350 Termin rozpoczęcia zatrudnienia : od zaraz Data ważności oferty: maj Wynagrodzenie: 105,00zł. Rodzaj umowy: umowa na czas nieokreślony Wymiar czasu pracy: niepełny 1/16 etatu + działalność gospodarcza (umowa agencyjna) Nazwa organizacji: PROMIBO SP ZO.O. Adres pracodawcy: 45-301 OPOLE Osoba do kontaktu: DOROTA RYBICKA Tel: 884 897 749 Wykształcenie: ŚREDNIE Doświadczenie zawodowe- nie wymagane Umiejętności i uprawnienia: obsługa komputera Ogólny zakres obowiązków: zarządzanie Agencją Bankową, Aktywne pozyskiwanie Klientów, prowadzenie lokalnych akcji marketingowych Miejsce wykonywania pracy: powiat sejneński Inne informacje : oferta niesubsydiowana (Oferta z UP Sejny). Bez komentarza.

xxx

(usunięte przez administratora) pracowniczy. omijać szerokim łukiem, trzymać się z daleka!

mega

Pracowałam kiedyś w tej firmie ale to była najgorsza firma na rynku jaką miałam nieprzyjemność mieć do czynienia.(usunięte przez administratora) To praca dla ludzi bez skrupułów, wyzbytych godności i sumienia (usunięte przez administratora)

takze były pracownik

także pracowałem w tej firmie, nie za długo bo nie wytrzymałem tej presji- obozu pracy - i wiecznego tlumaczenia sie dlaczego tak malo ludzi naciagnolem na kredyty, dlaczego nie na wieksze kwoty, bo progi prowizji faktycznie sa za wysokie do osiagniecia, ale nimi kusza. praca polega na telesprzedazy kredytow, "nie ujawnianiu" klientą calej prawdy o faktycznych kosztach i robienie WSZYSTKIEGO byle by tylko sprzedac, a sumienie, tam tego nie ma, nie mozna miec, bo liczy sie sprzedaz, sam (usunięte przez administratora) mowi ze nie jest instytucja charytatywna - na rozdawanie, tylko by czerpac !! przed podpisaniem um. zastaniow sie - i poczytaj co znaczy UMOWA LOJALNOSCIOWA

ja

Widzę że opinie nowych "ofiar" Promibo doszły..:D nie jest i nigdy nie było lekko u (usunięte przez administratora) :))) nie polecam, ale co tam i tak potrafią tak namieszać w głowie że człowiek głupieje na jakiś czas, ale później jakby budzi się ze snu :D niektórzy się niestety jeszcze nie obudzili

byla pracownica

omijajcie ta firme jak najszerszym lukiem, praca ma niewiele wspolnego z doradca klienta - jestescie telemarketerami, ktorzy p trupach musza isc do celu. progi sprzedazowe macie ogromne, ktore ciezko wyrobic i nie ma mowy o zadnej premii, premia oczywiscie ma byc na was wabikiem.plus pracy w tej firmie, ze macie pensje na czas (podstawe).

jaaaaaaaaaaaa

o mamo na naszej klasie rekrutują i mają na to czas zeby tam przesiadywac , niewiarygodne tacy zapracowani przecież o pardon zapracowana /y firma przecież dwu osobowa zenada nie polecam

Logistyk

Powyższe ja pisałem - Logistyk... żeby nie było wątpliwości.

No i co wynika konkretnego z tego twojego wspaniałego cytowania umowy? :) jakbyś nie wiedział to większość firm posiada bardzo podobne warunki współpracy i nie ma się czemu dziwić, przecież pracodawca też musi się jakoś zabezpieczyć, a nie że przyjdzie taki gość do pracy na kilka miesięcy i pozniej wpadnie na pomysł działalności gospodarczej..:) jaki byłby sens zatrudniania takiego pracownika? Którego się wyszkoli a później odejdzie i otworzy swoją firmę..bez sensu :) poza tym nie szukaj dziury w całym :) podsumowując większość umów wygląda tak samo jak ta co ją tutaj przedstawiłeś :P żadnej sensacji nie odkryłeś..pozdro

hehehe

zgadzam się z opinią wyżej. Sprawdza PITy a jeszcze lepiej bedzie jak sie w ogole nie zatrudnicie w tej firmie to unikniecie problemów związanych z głupim rozliczaniem sie... co za patologiczna firma, no już nie mogę..

O ile się orientuję , to upadłość nie ma szans. A z pracy rezygnują tylko tacy,co chcą w pracy leżeć i pachnieć. I jeszcze trzeba im za to płacić. O samochodzie,telefonie i laptopie nie wspomnę. Jak się nie ma wyników, a tylko żądania, to lepiej inne pracy poszukać. Ja zapieprzam i mam z tego to co było w umowie. Chyba,że jestem z innej Galaktyki.

doradca

Jaki pracodawca tacy kierownicy;-)

Zgadzam sie w 100%!!! Ludzie którzy uwolnili sie od tej firmy robia swietne wyniki, zreszta kadra kierownicza tez chyba miala tu duze znaczenie jesli chodzi o atmosfere w tej patologii, ale to wiedzą wtajemniczeni..:)

o tak

OBECNA "REKRUTACJA" DO TEJ FIRMY ODBYWA SIĘ RÓWNIEŻ NA "NASZEJ KLASIE"!!!!!!!

FCB

Patrząc na Twoją wypowiedź widać jak jesteś stworzony do biznesu, promieniejesz kulturą i umiejętnością prowadzenia dialogu. Nic dziwnego że zostałeś zwolniony i popełniłeś kilka wielkich błędów. Widocznie jesteś z tej grupy ludzi którzy się do tego nie nadają i nie miałeś okazji pracować dłużej w tej "firmie". Więc co za tym idzie nie masz dostatecznej wiedzy na jej temat. Przepraszam że błędnie dodaną poprzednią wypowiedź.

kerr - 2011-02-02 21:30:57 Nie rozumiem jednej rzeczy-skoro pracujesz tam od niedawna i wzorujesz sie tylko na opowiesciach od znajomych, dlaczego piszesz zeby inne osoby nie czytaly tego, co jest w necie? to wlasnie osoby które tam pracowały i pracuja od jakiegos czasu mogą cos powiedziec. ja slyszalem i przezylem zupelnie co innego, zreszta wszyscy omijaja ta firme z daleka:) pozdrawiam Dlatego żeby każdy sprawdził to najlepiej samemu ponieważ tak jak pisałem są ludzie którzy się do tej pracy nadają oraz tacy którzy się nie będą nadawać :) Pozdrawiam

kerr

ja

Niby co w tej firmie jest takiego strasznego? :) pracuje w niej od niedawna ale z tego co słyszałem od znajomych którzy tam pracują to panuje bardzo miła atmosfera i nie ma żadnych problemów..oczywiście trzeba pracować bo nikt za darmo pieniędzy nikomu nie da ;p moja ocena jest dobra ponieważ na chwilę obecną mogę się tylko wzorować na tym co powiedzieli moi znajomi..w przyszłości podam dokładniejszą ocenę ;) osoby które w najbliższym czasie będą miały okazje zacząć pracę w tej firmie to proszę aby nie czytały informacji w internecie ponieważ tak naprawdę znajdą się osoby które o każdej firmie napiszą jakieś negatywne opinie..a jak jest naprawde trzeba dopiero sprawdzić :) są ludzie którzy będą się do tej pracy nadawać oraz tacy dla których ta praca nie będzie odpowiednia. Pozdrawiam :)

Zostaw opinię o PROMIBO Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PROMIBO Sp. z o.o.