2 Dodaj opinię
2 12 18 5 1

Opinie o Flector Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Jak wygląda praca w Flector Sp. z o.o.? Napiszcie, jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy osoby w niej zatrudnione mogą liczyć również na pozapłacowe benefity?

Marley

Powiem tak Dla kumatych ludzi z branży pan tadeusz ma głęboki szacunek i może go okazać nawet dychą ojro na czysto bo i tak suma sumarum ma z tego drugą dla siebie. Ale by to mieć trzeba niestety kadzić przy każdej okazji każdemu z jego ,,kierowników" nie zapominając o samym tadku oczywiście. Donosicielstwo mile widziane i pożądane. Ciekawość treści dokumentów w j. niemieckim podsuwanych do podpisu - naganna i godna potępienia, tak jak i jakiekolwiek niedomagania zdrowotne. W firmie bardzo duży nacisk kładzie się na tzw. bezwypadkowość . Po prostu nie odnotowuje się większości urazów i kontuzji, (o co w tej pracy nie trudno) no bo wiadomo - składka ubezpieczenia wzrasta. Kwota zwrotu podatku max 1700 Praca do lekkich nie należy. Dzień po dniu ostra tyrka po 12 h . Soboty obowiązkowe a w sezonie nierzadko i niedziele. Brak czasu na regenerację organizmu co po kilku latach każdemu wychodzi bokiem. Starzy kontraktowcy doskonale to wiedzą. Atmosfera po pracy, a własciwie jej brak najbardziej jednak siada na banię. W tej ,,firmie" jak nigdzie sprawdza się powiedzenie że człowiek człowiekowi Polakiem . To nie brzmi dumnie , ale to prawda. Reasumując - jeśli jestes pewien swojej wartośći jako fachowiec omijaj szerokim łukiem pana tadeusza i podpiętych pod niego dynastię bajaków. Będziesz zdrowszy na ciele i na umyśle PS Wszelkie wymienione przeze mnie nazwiska i imiona celowo zostały napisane z małej litery.

Tak2Nie
luk
@Marley

Podsumowanie w punkt, nic dodac nic ujac

Natalia

Zapewniam osoby wypowiadające się poniżej, że jeśli jakieś wpisy zostały usunięte to tylko dlatego, że administrator forum stwierdził ich niezgodność z regulaminem (https://www.gowork.pl/regulamin ). Zachęcam do przeczytania, tym bardziej, że dokument ten jest każdorazowo przez Was akceptowany przy dodawaniu komentarzy. Dany pracodawca nie ma możliwości usuwania niewygodnych dla niego komentarzy. Czy ktoś z Was chciałby podzielić się swoim zdaniem na temat pracy w Flector oraz warunków, jakie oferuje ten pracodawca?

TakNie

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz większą rolę. A jak to wygląda w Flector Sp. z o.o.?

J.F.

Wiecie...firma Flector zatrudnia sporo ludzi i na tak dużą ilość zawsze znajdzie się ktoś nie zadowolony,zawsze będzie ktoś komu jest przykro,jest też grono osób zadowolonych i Ja czyli Janusz F.(J.F) i chłopaki którzy pracują i pracować pewnie będą bo są mężczyznami.Reszta nie zadowolonych chłopców niech siedzą dalej w domu i nie robią nic,niech nie wydzwaniają,nie zawracają głowy przełożonym prośbą o zatrudnieniu a późnej płaczą jak im to jest źle i nie dobrze,prosze przecież możecie jechać do innej firmy na inną zbrojarnie(werk)tam spróbujcie tego chleba,pewnie też tacy jak tu wylewaja żale też bedą smutni i nie zadowoleni.Ja też pracowałem w Factor i też mógł bym teraz tu cisnąć jak to jest źle i nie dobrze,jak mnie oszukali,Ale nie robię tego bo wyleciałem...tzn.zwolniłem się z swojej winy wiem że jestem pyskaty nie umiałem dogadać się z kierownikiem w Nunchritz i się przestaliśmy dostałem swoje pieniądze z firmy która uczciwie zarobiłem pracując tam nikt mnie nie oszukał jak się umówiłem z pracodawcą tak też było i nie mogę mieć do nikogo pretensji i żalu jak tylko do samego siebie,a co do nie zadowolonych radzę przemyśleć czy przypadkiem wina nie leży po waszej stronie że stało się jaj się stało a nie zrzucać swoje nie powodzenia na innych pisać bzdury wyssane z palca,lub wzięta z pod tekstu bo przełożony powiedział gorzką prawdę i teraz ciężko to przełknąć i wylewamy swoją gorycz właśnie tutaj,jeśli komuś jest źle niech porozmawia z przełożonym,spakuje się i jedzie na inny werk do kogoś innego pracować,albo otworzy sobie swoją firmę i teraz robi po swojemu i jak on chce a nie płacze i wypisuje bzdury,ja Janusz mogę firmę Flector polecić bo pracowałem na innych zbrojarniach w różnych firmach i wiem jak jest mam porównanie i w firmie Flector było mi najlepiej taka jest moja opinia chciał bym polecić innym i życzyć nowym tam pracownikom powodzenia.Pozdrawiam chłopaków z Nunchritz życzę wam szczęśliwej pracy.Pozdrowienia dla Rybki(Rybskiego)i Zakopianczyków z Lamelli...trzymajcie się chłopaki.(J.F.)

Tak1Nie

Tę firmę można opisać tylko w jeden sposób jest to kant i oszustwo pracowników na każdym etapie każą podpisywać czyste dokumenty lub jest zasłaniana ich zawartość i oszukują na wyplatach

Tak4Nie

@Były pracownik

Zgadza sie wszystko co napisane wyzej. Zgadza sie tez to, ze negatywne wpisy sa na biezaco usuwane. Szef to zlodziej i nerwus

Natalia

@tomek a dlaczego odwołujesz się do tych organów właśnie w związku z firmą Flector? Możesz wyjaśnić bliżej, co chcesz zasugerować? Jak widać są zatrudnione w firmie osoby zadowolone ze swojego położenia w firmie @J.F. Możesz napisać dokładniej jakie plusy pracy w Flectorze dostrzegasz?

tomek

(usunięte przez administratora)!!! Gdzie inspekcja pracy i skarbówka??????

J.F

Witam na początek chce pozdrowić chłopaków z zbrojarni w Nunchritz...miejsce i praca godna polecenia,zapraszam wszystkich chętnych pracą w Flector bo szczerze warto praca ciężka i wymagająca ale taka jest,taka jest jej specyfika ...godna polecenia firma bo niw oszukuje i jest przyjazna pracownikom...pozdrawiam spawaczy i giętaczy...Janek.zoom Karola

Natalia

@stsm jesteś zatrudniony w Flector Sp. z o.o.? Możesz opowiedzieć, jak pracuje Ci się do tej pory u tego pracodawcy? Jakie warunki zatrudnienia zostały Ci zaoferowane? Osobom poszukującym pracy takie merytoryczne wypowiedzi są bardzo potrzebne.

stsm

hmm.... wydaje mi się że jedna jaskółka wiosny nie czyni widzę,że tylko jedna osoba wypowiada się jak widać -myślę że chyba nie jest tam aż tak źle spróbuje napisze później jak tam się pracuje:)

stsm

Widzę, że wpisy są usuwane na bieżąco no nic szkoda, że nie można się czegoś dowiedzieć na forum, dowiedzieć prawdy, widocznie tak musi być. Zachęcony ogłoszeniem myślałem by związać się z tą firmą lecz nie chce spaść z deszczu pod rynnę. Pozdrawiam wszystkich, którzy choć trochę starali się trochę przybliżyć realia pracy i bytu w firmie Flector . Pozdrawiam serdecznie i powodzenia.:)

Tak14Nie

Edek

Szczerze odradzam chyba że chcesz zobaczyć polski(usunięte przez administratora)

Tak11Nie

stsm

Czy możesz napisać coś więcej na ten temat?

stsm

witam. czy ktoś mógłby podzielić się wiedzą na temat warunków pracy oraz warunków mieszkaniowych w tej firmie oraz warunków płacowych ? dziękuję za szczerość:)

Tak31Nie
sdf

Skoro zapewnione są odpowiednie szkolenia @Radek, to się wcale nie dziwię, że są tak popularni, bo pewnie i atmosfera dopisuje.

Zostaw opinię o Flector Sp. z o.o. - Kędzierzyn-Koźle

Chcę opublikować:

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie