Flector Sp. z o.o.

Dessau

Opinie o Flector Sp. z o.o.

J.F

Witam na początek chce pozdrowić chłopaków z zbrojarni w Nunchritz...miejsce i praca godna polecenia,zapraszam wszystkich chętnych pracą w Flector bo szczerze warto praca ciężka i wymagająca ale taka jest,taka jest jej specyfika ...godna polecenia firma bo niw oszukuje i jest przyjazna pracownikom...pozdrawiam spawaczy i giętaczy...Janek.zoom Karola

Natalia
użytkownik zarejestrowany

@stsm jesteś zatrudniony w Flector Sp. z o.o.? Możesz opowiedzieć, jak pracuje Ci się do tej pory u tego pracodawcy? Jakie warunki zatrudnienia zostały Ci zaoferowane? Osobom poszukującym pracy takie merytoryczne wypowiedzi są bardzo potrzebne.

stsm

hmm.... wydaje mi się że jedna jaskółka wiosny nie czyni widzę,że tylko jedna osoba wypowiada się jak widać -myślę że chyba nie jest tam aż tak źle spróbuje napisze później jak tam się pracuje:)

stsm

Widzę, że wpisy są usuwane na bieżąco no nic szkoda, że nie można się czegoś dowiedzieć na forum, dowiedzieć prawdy, widocznie tak musi być. Zachęcony ogłoszeniem myślałem by związać się z tą firmą lecz nie chce spaść z deszczu pod rynnę. Pozdrawiam wszystkich, którzy choć trochę starali się trochę przybliżyć realia pracy i bytu w firmie Flector . Pozdrawiam serdecznie i powodzenia.:)

Edek

Szczerze odradzam chyba że chcesz zobaczyć polski(usunięte przez administratora)

stsm

Czy możesz napisać coś więcej na ten temat?

stsm

witam. czy ktoś mógłby podzielić się wiedzą na temat warunków pracy oraz warunków mieszkaniowych w tej firmie oraz warunków płacowych ? dziękuję za szczerość:)

sdf
użytkownik zarejestrowany

Skoro zapewnione są odpowiednie szkolenia @Radek, to się wcale nie dziwię, że są tak popularni, bo pewnie i atmosfera dopisuje.

Zostaw opinię o Flector Sp. z o.o. - Dessau

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Flector Sp. z o.o.