Flector Sp. z o.o.

2.4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Flector Sp. z o.o.

Knt

W Magdeburgu straszne warunki mieszkaniowe. Po 3 w pokoju , jedna pralka na 12 chłopa.(usunięte przez administratora) Nie polecam.

Rafał Nowy wpis
@Knt

A ile metrów mają średnio pokoje?

pracownik Nowy wpis

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Flector sp. z o.o. Myślałem, że ten wyjazd nie jest dla mnie, że praca jest za ciężka, lecz jest ona wynagradzana wypłatą i po dłuższym pobycie , mogę polecić tę firmę innym:)

Nowy wpis

@pracownik

Dziękuje za opinie. Pracownikom staramy się zapewnić jak najlepsze warunki płacy i pracy.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

Czy Flector Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Jaka atmosfera jest między działami w Flector Sp. z o.o.?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Flector Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik Zbrojarni - Operator maszyn zbrojarskich? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Nieważne

Pracowałem w firmie Flector rok czasu . Firma sama w sobie bardzo dobra ja osobiście byłem zadowolony. Zarobki , mieszkanie bardzo dobre niestety nie polecam Bremen werk i majstra tam rządzącego jak i jego tzw. (usunięte przez administratora) Firmę polecam bo naprawdę fajne zarobki i zjazdy 3/1 i firma naprawdę uczciwa????

Nowy
Kandydat

Witam , nie ma żadnych nowych opinii o firmie , ktoś wcześniej pisał że są usuwane na bieżąco , zastanawiam się nad złożeniem papierów do tej firmy . Czy ktoś może mi opisać warunki tam panujące od A do Z

@Nowy

Uprzejmie zapraszamy do skontaktowania się z biurem Flector Sp z o.o. gdzie uzyska Pan pełne i rzetelne informacje o warunkach pracy i płacy.

Olga
@Nowy

Fajnie byłoby też poczytać publicznie o tych warunkach, także jak coś wiesz, to weź daj znać. Dowiedziałeś się już? Czegokolwiek?

stsm

Widzę, że wpisy są usuwane na bieżąco no nic szkoda, że nie można się czegoś dowiedzieć na forum, dowiedzieć prawdy, widocznie tak musi być. Zachęcony ogłoszeniem myślałem by związać się z tą firmą lecz nie chce spaść z deszczu pod rynnę. Pozdrawiam wszystkich, którzy choć trochę starali się trochę przybliżyć realia pracy i bytu w firmie Flector . Pozdrawiam serdecznie i powodzenia.:)

@stsm

Zapraszam do skontaktowania się z bezpośrednio z firmą, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Flector Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

@Pytanie

Okres rozliczeniowy to miesiąc kalendarzowy, wynagrodzenia wypłacane są regularnie do 10go następnego miesiąca.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Flector Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

@Pytanie

Flector Sp. z o.o. stara się tak organizować czas pracy aby pracownicy podczas świąt mogli się cieszyć świąteczną atmosferą w gronie rodziny. Najczęściej wigilia jest dniem wolnym od pracy.

Lidia
@Flector Sp. z o.o.

A czy pracownicy Flectora mają organizowaną wigilię pracowniczą i mogą spędzić ten czas ze współpracownikami oraz z szefostwem? :) Zawsze wpływa to korzystnie na atmosferę :D Można się takich spotkań integracyjnych spodziewać w firmie? Czy raczej nie?

Wiecie może czy w Flector Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Aktualność
Drodzy Użytkownicy!

Chcemy powitać wszystkich na profilu firmy Flector Sp. z o.o. Dziękujemy za wszystkie komentarze i wpisy. Informacja zwrotna jest dla nas bardzo ważna, ponieważ dzięki niej możemy się cały czas rozwijać.

Prosimy jednak pamiętać o przestrzeganiu regulaminu serwisu. Wszystkie wpisy pozostawiane na wątku muszą być zgodne z zasadami GoWork.pl i prawem polskim. W innym przypadku będą one usuwane przez administratora strony.

Chcemy, aby było to miejsce pełne wielu rzetelnych informacji i merytorycznych dyskusji. Mamy nadzieję, że wspólnie uda nam się stworzyć taką przestrzeń.

Zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu z nami pod adresem e-mail: biuro@flector.pl.

Pozdrawiamy,

Zespół Flector
Benek

@Były pracownik Z pewnością nie każdy pracownik idzie do pracy żeby dać z siebie wszystko. Firma w porządku więc polecam.

Czy można liczyć w Flector Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Tomasz
@Pytanie

Firma w chwili obecnej nie oferuje prywatnej opieki medycznej, pracownicy oprócz pełnych składek ZUS są objęci dodatkowym grupowym ubezpieczeniem.

@Pytanie

...ale możesz liczyć na wyzysk, (usunięte przez administratora) jednym słowem agencja pracy w najgorszym, polskim wydaniu. Pracownik ma zap... , nie myśleć i nie zadawać za dużo pytań.

dutch_toolmaker

Znalazłem ofertę pracy tak zatytułowaną: "Ślusarz - operator maszyn CNC do pracy na zbrojarni w Niemczech" Może mi ktoś wytłumaczyć co znaczy słowo zbrojarnia? 22 lata pracuję w branży metalowo- narzędziowej, również za granicą i pierwszy raz z takim słowem się spotkałem. Może to jakaś średniowieczna wytwórnia zbroi rycerskich ale na cnc...?

arni74
@dutch_toolmaker

Zbrojarnia to jest hala produkcyjna ze stalowymi prętami do fundamentów domów mostów i tym innym podobnym rzeczami.np.

luk

Podsumowanie w punkt, nic dodac nic ujac

Natalia

Zapewniam osoby wypowiadające się poniżej, że jeśli jakieś wpisy zostały usunięte to tylko dlatego, że administrator forum stwierdził ich niezgodność z regulaminem (https://www.gowork.pl/regulamin ). Zachęcam do przeczytania, tym bardziej, że dokument ten jest każdorazowo przez Was akceptowany przy dodawaniu komentarzy. Dany pracodawca nie ma możliwości usuwania niewygodnych dla niego komentarzy. Czy ktoś z Was chciałby podzielić się swoim zdaniem na temat pracy w Flector oraz warunków, jakie oferuje ten pracodawca?

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz większą rolę. A jak to wygląda w Flector Sp. z o.o.?

J.F.

Wiecie...firma Flector zatrudnia sporo ludzi i na tak dużą ilość zawsze znajdzie się ktoś nie zadowolony,zawsze będzie ktoś komu jest przykro,jest też grono osób zadowolonych i Ja czyli Janusz F.(J.F) i chłopaki którzy pracują i pracować pewnie będą bo są mężczyznami.Reszta nie zadowolonych chłopców niech siedzą dalej w domu i nie robią nic,niech nie wydzwaniają,nie zawracają głowy przełożonym prośbą o zatrudnieniu a późnej płaczą jak im to jest źle i nie dobrze,prosze przecież możecie jechać do innej firmy na inną zbrojarnie(werk)tam spróbujcie tego chleba,pewnie też tacy jak tu wylewaja żale też bedą smutni i nie zadowoleni.Ja też pracowałem w Factor i też mógł bym teraz tu cisnąć jak to jest źle i nie dobrze,jak mnie oszukali,Ale nie robię tego bo wyleciałem...tzn.zwolniłem się z swojej winy wiem że jestem pyskaty nie umiałem dogadać się z kierownikiem w Nunchritz i się przestaliśmy dostałem swoje pieniądze z firmy która uczciwie zarobiłem pracując tam nikt mnie nie oszukał jak się umówiłem z pracodawcą tak też było i nie mogę mieć do nikogo pretensji i żalu jak tylko do samego siebie,a co do nie zadowolonych radzę przemyśleć czy przypadkiem wina nie leży po waszej stronie że stało się jaj się stało a nie zrzucać swoje nie powodzenia na innych pisać bzdury wyssane z palca,lub wzięta z pod tekstu bo przełożony powiedział gorzką prawdę i teraz ciężko to przełknąć i wylewamy swoją gorycz właśnie tutaj,jeśli komuś jest źle niech porozmawia z przełożonym,spakuje się i jedzie na inny werk do kogoś innego pracować,albo otworzy sobie swoją firmę i teraz robi po swojemu i jak on chce a nie płacze i wypisuje bzdury,ja Janusz mogę firmę Flector polecić bo pracowałem na innych zbrojarniach w różnych firmach i wiem jak jest mam porównanie i w firmie Flector było mi najlepiej taka jest moja opinia chciał bym polecić innym i życzyć nowym tam pracownikom powodzenia.Pozdrawiam chłopaków z Nunchritz życzę wam szczęśliwej pracy.Pozdrowienia dla Rybki(Rybskiego)i Zakopianczyków z Lamelli...trzymajcie się chłopaki.(J.F.)

Natalia

@tomek a dlaczego odwołujesz się do tych organów właśnie w związku z firmą Flector? Możesz wyjaśnić bliżej, co chcesz zasugerować? Jak widać są zatrudnione w firmie osoby zadowolone ze swojego położenia w firmie @J.F. Możesz napisać dokładniej jakie plusy pracy w Flectorze dostrzegasz?

J.F

Witam na początek chce pozdrowić chłopaków z zbrojarni w Nunchritz...miejsce i praca godna polecenia,zapraszam wszystkich chętnych pracą w Flector bo szczerze warto praca ciężka i wymagająca ale taka jest,taka jest jej specyfika ...godna polecenia firma bo niw oszukuje i jest przyjazna pracownikom...pozdrawiam spawaczy i giętaczy...Janek.zoom Karola

Zostaw merytoryczną opinię o Flector Sp. z o.o. - Kędzierzyn-Koźle

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Flector Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flector Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flector Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Flector Sp. z o.o.