Cafe Baguette

Cafe Baguette
2 40

Opinie o Cafe Baguette

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Marta

Czy któryś z pracowników mógłby napisać jaka sytuacja panuje w Cafe Baguette? Może ktoś z pracowników czyta forum i może napisać co nowego słychać w firmie? Czy jest obecnie prowadzona rekrutacja?

Anita

Czy macie jakiś powód, że nikt nie pisze?

Kuba

Pani wyjątkowo niemiła, wręcz chamsko się zachowuje. Pytając co jest w panini dostałem odpowiedź szynka, pytam czy coś jeszcze - ser, dopytuje dalej czy coś więcej - pomidor. Wszystko to było widać, mimo, iż więcej było składników to bardziej próbowałem dowiedzieć się czy jest tam jakiś sos. Okazało się, że jest czosnkowy, więc poinformowałem Panią, że jestem uczulony i nie mogę. Chciałem więc zamówić inną, Pani mocno przy kości rzuca mi pieniądze za panini, po czy stwierdza, że jest w plecy 16,90.... SZOK... szczyt chamstwa... NIE polecam!!!!

Powiedzcie co się dzieje teraz w Cafe Baguette? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam starać się o posadę?

Eryk

Z reguły taka cisza na forum jest wynikiem dobrej pracy!!

Ola

Pracuję tutaj od miesiąca i planuje dłuższą współprace. Idealna praca dla studentki dziennej, takiej jak ja, która potrzebuje elastycznego grafiku. Po miesiącu pracy podwyższono mi stawkę do 15zł/h do ręki, więc doceniają pracownika. Ludzie też są spoko.

Marta

@Ania - jeśli jakiś komentarz został usunięty oznacza to, że został on zarchiwizowany przez administratora za naruszenie zasad regulaminu. Więcej informacji znajdziesz w zakładce regulamin na naszym serwisie: http://www.gowork.pl/regulamin @Ja - miło to słyszeć. A możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w Cafe Baguette? Piszesz, że wynagrodzenie jest wypłacane regularnie - to bardzo cenna informacja. A czy oprócz podstawowego wynagrodzenia i prowizji, pracodawca zapewnia dodatkowe benefity, na przykład w formie prywatnego ubezpieczenia medycznego? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

Ania

Pousuwane komentarze,brawo ;) nic nie warty jest ten portal. Pracowałam tam tydzień i był to najgorszy tydzień w pracy. Nie polecam. Ciekawe kiedy usuniecie moj komentarz.

Marta

Jak obecnie prosperuje firma? Może ktoś z was pracuje w Cafe Baguette w Warszawie i chciałby podzielić się z innymi użytkownikami forum najświeższą opinią o pracodawcy? Będzie to bardzo pomocne dla osób rozważających aplikowanie na potencjalne oferty pracy.

sisi
@Marta 25.07.2017 23:05

Odradzam . Stan techniczny urządzeń budzi zastrzeżenia ( zmywajac można dostać porażenia pradem) lodówki zasyfione - ich stan np podwójne pobite szyby uniemozliwiaj umycie ich . Właścicielka nieuprzejma niezrownowazona . Brud brud brud .

sarsa

Osoby które pracowały w tym lokalu i narzekają na brak porządku tak naprawdę obrażają samych siebie ;) pracuję tam od ponad dwóch miesięcy i jest mi w tej pracy bardzo dobrze.Kanapki i quiche są robione TYLKO ze świeżych produktów. Nie sądzę żeby z czegoś starego można było zrobić pyszności. Z szefową też nie miałam do tej pory ŻADNYCH spięć. Jeżeli ktoś chce pracować to da sobie radę. A te durne komentarze o nie świeżym pieczywie są żałosne... Piekarze siedem dni w tygodniu pracują na zmiany, nie mają wolnego nawet w święta więc nie ma mowy o starym albo mrożonym pieczywie.

zaciekawiona

A czy po kilku dniach pracy zostały wam wypłacone pieniądze?

Manka

13zl /h

Fanatyczni Patroci

Życze powodzenia -:)

jennn

sam sie nie szanujesz i nie szanujesz swojego pracodawcy choć odrobine, powodzenia w życiu i poszuiwaniu nowej pracy, oraz współczócie dla kazdego innego pracodawcy który Cie zatrudni.

jennnn

kurde panie lopez troszeczke pan przeszkadza, pracowalam tam jakis czas i nie powiem ze nie, bylo trudno wytrzymac, ale zeby odrazu takie slowa? chyba powinien pan isc do psychiatry bo normalny czlowiek nie wymyslilby takiego czegos, osobiscie srednio polecam prace w tej oto kawiarni, probowalam swoich sil i nie wyszlo... moze dlatego ze to byla moja pierwsza praca, nie szukam powodow ale mysle ze jezeli ktos naprawde chce pracowac to da sobie rade, a poza tym hajs jest calkiem spoko, jesli ktos chcialby tam pracowac niech sam pojdzie i sie przekona i niech nie czyta glupich, w wiekszosci pewnie zmyslonych opini

Piotr

Jeśli Pan Panie Lopez, pracując tam miał syf to wszystko świadczy o Pana jakości pracy.jest Pan syfiarzem i nie dziwię się,że opisując Pan kawiarnię nie wspomina że tam pracował zarabiał i trzymal brud a pracodawca Panu wypłacał pensję.Pogratulować. Niech Pan nauczy się najpierw porządku i dopiero zaczyna jakąkolwiek pracę.Chyba,że nie może Pan znalęźć innej pracy i się odgryza za to że ktoś w końcu się skapował kto ten syf robi. Przed chwilą.

brzoskwinka

Nie wiem dlaczego tak wszyscy naskakujecie na ta kawiarenke. Ja pracuje tam od 4 miesiecy, i nie zamierzam rezygnowac. To normalne ze jak myslisz ze za stanie bedą ci placic, to potem rzucasz na forum takie opinie jakie powyzej masz. A wynagrodzenie? Bardzo sympatyczne wynagrodzenie + otrzymujesz premie pod koniec miesiaca za dobre wykonywanie swoich obowiazkow. Praca bardzo fajna jesli chodzi o studentki, gdyz sama ustalasz dni i zmiany w ktorych bys mogla pracowac :D POLECAAAM Zamieszanie? Jak przychodzisz do pracy z przymusu, a nie z wlasnej woli, to ty wprowadzasz zamieszanie, nikt inny.

Ola
@brzoskwinka 21.08.2014 05:34

Hahhaha,dziewczyno pracowałam tam i nie poznałam tam osoby która pracowala tam dłużej niż miesiąc. (usunięte przez administratora)

riru

również nie polecam pracy w tej oto kawiarni, panuje tam zamieszanie, stosunek do pracownika jak wcześniej opisany, niemiła atmosfera w pracy, nie wiadomo kto za co odpowiada, najlepiej jakby ekspedienta odpowiadała za wszystko, straszny przemiał pracowników ze względu na panujące warunki. stres, bieg, bez chwili wytchnienia. odradzam!

rudzia
@riru 18.11.2013 14:12

a jakie zarobki,warte przecierpienia czy nie ?

Zostaw opinię o Cafe Baguette - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cafe Baguette