Opinie o Kobas Budownictwo Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Kobas Budownictwo Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kobas Budownictwo Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kobas Budownictwo Sp. z o.o. w Wrocław

thort Nowy wpis

czytając poprzednie komentarze stwierdzam, ze nic sie nie zmieniło. Firma powinna nazywać sie "KOOTAS". Banda (usunięte przez administratora) i złodziei. Notoryczne łamanie praw pracownika, odliczanie czasu za przerwy sniadaniowe, brak odziezy roboczej, umowa i badania po miesiacu, fałszowanie ewidencji czasu pracy. Firma ktorej filerem jest banda alkoholikow (niektorzy pozaszywani), wywłoka udająca "pania prezes" to kwitesencja chamstwa i braku kultury, nie lepiej jest z kierownikiem i brygadzistami. Jednym słowem banda chamow, omijaćszerokim łukiem P.S. Zbieram chetnych na pozew zbiorowy, poki co jest nas 4, ale chetnych prosze o kontakt (usunięte przez administratora)

Nieważne Nowy wpis

Firma kobas budownictwo to jedno wielkie poganianie , wykorzystywanie i napastowanie pracowników za (usunięte przez administratora) pieniądze 0 organizacji 0 ciuchów dla pracowników , stary sprzęto i (usunięte przez administratora) ludzie mam nadzieje ze szefowej super się chodzi w ciuchach z diora za ciężko zarabiane pieniądze pracowników pozdrawiam

Normalny

Jestem obecnie pracownikiem tej niby firmy i chce to wszystko naświetlić co się tam dzieję bo takie firmy trzeba karcić jedyna normalna i ludzką osobą co umi rozmawiać z pracownikiem to BOCIAN

@Normalny

No widząc Twoje komentarze widzę, że naprawdę przejąłeś się tym tematem. Czemu wciąż tu pracujesz tak właściwie?

Normalny Nowy wpis
@Renata

Już nie pracuje. Przy rezygnacji z tej pracy nie otrzymałem wynagrodzenia za 10 dni pracy to taka ich zemsta jak odchodzisz. Ale sprawa jest już w państwowej ispekcj pracy i mój adwokat też zaczął działać w tej sprawie

Renata Nowy wpis
@Normalny

A rozumiem, no to niefajne jeśli faktycznie te 10 dni w plecy jesteś. Ciekawa jestem reakcji inspekcji odnośnie tego i tej firmy. Mieli już styczność?

Nie polecam, obiecują złote góry a potem kończysz bez umowy i płacą 13 zł na godzinę.

@Tomek

Jak Twoja sytuacja tutaj wyglądała, że umowy Ci nie chcieli dać? Skoro jej nie było to chyba nie podjąłeś się pracy?

Jarek
@Tomek

Miałem tak samo przepracowałem tydzień miało być 30zl/h a dostałem 15 i obiecanej umowy też nie dostałem

@Jarek

Ten tydzień to był jakiś umowny okres próbny? Wiadomo czemu się nie zdecydowali?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Kobas Budownictwo Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Stary wygaa

Powiem tak firma jest ok tzn.Tolerancyjna Często zdarza mi się że po wypłacie idę w tango i nie ma mnie w pracy przez tydzień lub dwa.Wypłatę wydaję na wódkę i dragi. I jak wracam spłukany to zawsze dostaję jakoś zaliczkę 25 zł a jak majster jest w chumorze to nawet i 30zł

@Stary wygaa

Właśnie ta firma jest dla takich ludzi wypłatę dostajesz przepijasz ją a później jesteś niewolnikiem za 25zl i łóżko w pokoju

Danuta

Halo halo, czegoś tu nie rozumiem... Napisaliście że przy 300 godzinach można zarobić tutaj 5 tysięcy. No super kwota, ale 300 godzin? Przecież to straaaasznie dużo... Chyba nie jest obowiązkiem tyle pracować? Rozumiem, że to nadgodziny albo jakieś dodatkowe dni pracy, aby dorobić?

Rav
@Danuta

Firma (usunięte przez administratora) 191 godzin spędzonych na budowie zapłacono za nieco ponad 170 bo resztę godzin firma odlicza na przerwy. Stawki na olx są od 20-30 zł z czego firma płaci po 17 zł i jak zostaniesz kolejny miesiąc dadzą złotówkę więcej, mimo że bez umowy i Pani nie musi płacić na pracownika żadnych skladek. Za ciuchy robocze liczą kasę. Zaliczki można wziąć tyle żeby nie umrzeć z głodu bo ciężko jest tu powiedzieć o najedzeniu się po ciężkim dniu pracy za 25 zł. (usunięte przez administratora) Rafał jedno co potrafi to krzyczeć na każdego.

@Rav

Ciuchy robocze chociaż już są dla was na stałe? Ile kosztują, więcej niż gdybyście sami sobie ogarniali? I skoro dają do tych 17 złotówkę więcej to ktokolwiek przebija tutaj chociaż znacząco te 20 zł czy to niemożliwe?

@Danuta

Tam nie ma nadgodzin ani dodatkowych dni pracy masz robić i koniec bi jak się sprzeciwiarz albo w sobotę nie pojedziesz to zapomnij o zaliczce 25 zł i tyle w temacie jednym słowem szantaż i mobbing

Nel

Ludziom teraz nie chce się pracować najlepiej to utrzymywać się z państwa .Czytając te komentarze jestem w szoku niektóre rodziny muszą wyrzyć mając 2000zl bezrobocie się szerzy mój mąż pracuje na budowie 16 lat zarabia różnie i co mam mu powiedzieć żeby siedział w domu śmieszne sprawy ,akurat pracuje w tej firmie nie narzeka nikt na niego nie krzyczy bo ma umiejętności do tego typu pracy a ludzie przychodz zieloni jak trawa i oczekują 30 zł na godz bo myślą że ktoś na nich będzie zapierdalal nie tędy droga drodzy panowie wszystko idzie ustalić z pracodawcą jeżeli się ma pojęcie do pracy oczywiście bo jeżeli tylko do chodzenia i zbijania bąków to za to się niestety nie płaci pozdrawiam wszystkich nierobów

@Nel

A to prawda akurat, że czasami ludzie mogą mieć zbyt duże oczekiwania... Czyli mężowi dobrze tu idzie z tego co rozumiem? Skoro da się ustalić, a pewnie rzetelnie pracuje, bo nie narzeka, to na wyższą stawkę pewnie już tu zapracował? To 30 jest osiągalne?

@Nel

To na to wychodzi ze jesteś żoną jednego z tych buraków co podpięci są do koryta i na których ci biedni pracownicy muszą za 25 zł dziennie robić.

Normalny

Nie polecam tej firmy w 100% wyzysk i jeszcze raz wyzysk brygadzista Rafał na budowie to egoista samolub oszust nie płacą tego co obiecywali krzywo patrzą jak nawet do kibelka idziesz a co dopiero jak jesteś chory .np ostatnio zachorowałem i musiałem zostać na kwaterze to uświadomili mi to że łóżko musi zarabiać to z bulem musiałem pracować . Jednym słowem obóz pracy za 25 zł zaliczki . Ludzie jest wiele innych firm we Wrocławiu co szanują pracownika był bym zapomniał jedynym normalnym brygadzistą to gościu o ksywie BOCIAN I ten gościu jest dla ludzi a ludzie są dla niego tak trzymaj bocian. Bo reszta to kłamcy i fałszywi ludzie co dowodzą. Ta firma jest jedynie dla ludzi co mają problem z mieszkaniem a tam za 12 godziny pracy dostaniesz 25 zł dziennie i łóżko. UWAGA!!!!!!!!!!

Mądra

Jak kto ma pracować za te np 23 czy 25 zł jak państwo daje 500 plus żyć nie umierać

Witam pracowałm w kobasie 200 godzin i zrobiłem 2300 gdy zacząłem upominać się o resztę pieniędzy szefowa zablokowała mój nr (usunięte przez administratora) którą sprawiedliwość dopadnie już nie długo:)))))

Renata

No gdyby nie wypłaciła całości to wyjdzie 11,5 za godzinę, masakra. :/ A ile Ci do całości brakuje?

Przy 300 godzinach w miesiącu da się zarobić nawet 5000 tysięcy

Pracownik firmy

Jak kumuś nie pasóje to niech nie robi Ja tam nie narzekam to budowa A nie salon masażu

88my

Polecam każdemu z nadwagą pracę w obozie Można szybko schudnąć Po pracy nie chce się nawet pić wódki bo nie ma na to siły Wstajesz o 5.00 wracasz na hotel o 20.00

Dzień dobry Jak wygląda picie alko% na budowie Można jawnie czy trzeba się chować

Niewolnik

Ostatnio zostałem pobity na hotelu za mówienie prawdy oraz zostałem wyrzucony Pan kierownik dał mi 100zł na pociąg

MAŁY

Praca Ok Czasami mobing,ale za to można zachlać pałę po pracy,oraz dostać 25 zł zaliczki

Dominiko fallucci

(usunięte przez administratora) *wyzysk (usunięte przez administratora) *Praca po 12 godzin *STAWKI OD 13 ZŁ NA GODZINĘ Polecam 1????

Zostaw merytoryczną opinię o Kobas Budownictwo Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Kobas Budownictwo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kobas Budownictwo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kobas Budownictwo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kobas Budownictwo Sp. z o.o.
  • Zagajnikowa 57
    51-523 Wrocław
  • NIP: 8952201709 REGON: 382420832 KRS: 0000768677

Kobas Budownictwo Sp. z o.o.