Agencja Reklamowa Czart Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Agencja Reklamowa Czart Sp. z o.o.

fils

może te zmiany przyniesie osoba, która przyjdzie do firmy, bo obecnie poszukują kogoś na junior 3D generalist we wrocławiu, tylko potrzebne jest min. roczne doświadczenie

ada

Umowy śmieciowe, małe wynagrodzenie, nepotyzm...krótko mówią nie idź tam, nie pracuj, szkoda Twojego czasu i nerwów.

Ex-pracownik

O umowie o pracę można zapomnieć. Nepotyzm, znajomości, jeżeli nie jesteś czyjąś kochanką, bratem, przyjaciółką, koleżanką ze studiów nie masz szans na pracę/ awans. Kombinowaniem i knucie. Umowy śmieciowe albo nakłaniają pracowników do założenia fikcyjnej firmy. Dobrze ma tylko garstka ludzi, a "jak Ci się nie podoba, to nikt nie zmusza cię do pracy tutaj".

evelina

ja powiem wprost - TO BANDA [usunięte przez moderatora] ! wystarczy do nich pojsc i sprawdzic, jaka tam panuje atmosfera

munia

Kompletna beznadzieja! Nieprofesjonalne podejście. Zapraszają na rozmowę, ale sami nie wiedzą po co - spytaj o zakres obowiazkow, rozkladaja rece. Porażka. Oczywiście zero punktualności, na odpowiedź czeka się miesiac albo i dluzej. ZDECYDOWANIE ODRADZAM!

Zostaw opinię o Agencja Reklamowa Czart Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Reklamowa Czart Sp. z o.o.