Opinie o Droga Do Domu Ośrodek Terapii Uzależnień Marta Diduła w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Droga Do Domu Ośrodek Terapii Uzależnień Marta Diduła. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Droga Do Domu Ośrodek Terapii Uzależnień Marta Diduła o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Droga Do Domu Ośrodek Terapii Uzależnień Marta Diduła w Wrocław

Kaszka

Atmosfera jest cudowna póki Cię potrzebują. Po prostu mogli by zaglaskac. Nie dają umowy. Ja pracowałam kilka miesięcy na czarno. Wypłata co tydzień. Zarobki marne. Jak jesteś zbędny to spuszczają Cię na drzewo, nie masz umowy, nic Cię nie chroni. Ja przyszłam na swoją zmianę. Pracowałam przez godzinę po czym dowiedziałam się że już nie pracuje i co ja tu w ogóle robię. Także nie polecam tam pracy, mimo, że atmosfera (jak jest się potrzebnym) jest iście rodzinna.

Personel Nowy wpis
@Kaszka

W ośrodku są umowy zlecenia i umowy o pracę oraz jak ktoś ma firmę to umowa o współpracę. Na pewno nie było takiego zdarzenia że ktoś przyszedł na dyżur i po godzinie musiał wyjść. Chyba że to nie był dyżur danego pracownika. A jeżeli ktoś zostaje zwolniony to musiał nie wywiązywać się ze swojej pracy i złamać regulamin pracy.

Dla ludzi bez celu... Nowy wpis

Jeśli interesuje cię praca na czarno, za psie pieniądze, w chaotycznym, zdezorganizowanym miejscu, gdzie trzeba np. wyrabiać nocki (czyli, nie spać przez 24 godz. w pracy) to "Droga Do Domu" jest idealnym miejsce dla ciebie. Właścicielka ośrodka jest kompletnie irracjonalna, nie zdolna do zarządzania nawet własnym stołem (polecam zobaczyć bałagan w biurze) lub nawet zadbania o personel - jedyne na co jej zależy to zagrabianie wszystkiego pod siebie oraz swoje kolesiostwo zatrudnione w ośrodku (m.in. swoją starszą córkę, która nie wiadomo co właściwie robi w ośrodku i za co dostaje pieniadze). Właścicielce ośrodka słoma z butów wyłazi i tyle. Reszta "pracowników", którzy nie są "zaprzyjaźnieni" dostawać będzie 2000zł na rękę i słyszeć tylko: "nie mamy na nic pieniędzy". To jest firma dla ludzi bez celu.

Personel Nowy wpis
@Dla ludzi bez celu...

Nie jest to prawdą. Nocki nie trwają 24 godz. tylko 12 i zgadzam się że na nocy należy pracować a nie spać bo taka jest praca na nockach. Każdy uczciwie dostaje wynagrodzenie na warunkach jakie zostały uzgodnione z pracownikiem. Jedzenie jest znakomite. Za stoły z jedzeniem odpowiadają kucharki i wszyscy są zachwyceni. Pacjenci wychwalają naszą kuchnię co ma odzwierciedlenie w opiniach. W biurze zawsze jest porządek.

Zostaw merytoryczną opinię o Droga Do Domu Ośrodek Terapii Uzależnień Marta Diduła - Wrocław

• Jak się pracuje w Droga Do Domu Ośrodek Terapii Uzależnień Marta Diduła?

Zobacz opinie na temat firmy Droga Do Domu Ośrodek Terapii Uzależnień Marta Diduła tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Droga Do Domu Ośrodek Terapii Uzależnień Marta Diduła?

Droga Do Domu Ośrodek Terapii Uzależnień Marta Diduła
  • Wietrzna 8