RoyalMaids

Wrocław

Opinie o RoyalMaids

Karol

Zdecydowanie odradzam, unikajcie takich wykonawców. Oddana do czyszczenie wykładzina w przyzwoitym stanie została zniszczona. Nie przyjmują żadnych uwag, brak woli sporządzenia protokołu zniszczenia, unikają telefonów, nie odpowiadają na pismo. Dodatkowo wstrzymano z tego samego zlecenia wydanie nam 3 szt dywanów, termin wykonania upłynął 1,5 miesiąca temu.

Rozczarowana.

Dzień dobry,odradzam stanowczo ,firma niekompetentna,osoba do której podany kontakt bardzo nieuprzejma,po zgłoszeniu reklamacji nie chciała słuchać żadnych uwag,nie było praktycznie dyskusji,Pan odłożył słuchawkę w trakcie rozmowy.Twierdził że nie są firmą w garażu tylko porządną pralnią z nową technologią......a przecież to chodzi o jakość,dla mnie mogłaby być w garażu.....Dywan roczny naturalny za 2000 zł.oddany do prania z powodu lekkiego ogólnego zabrudzenia ,a odebrany zmechacony i z dwiema super plamami z rdzy,...na samym środku.Koszt usługi ok.100 zł.Dywan do wyrzucenia.....to się owszem może zdarzyć...ale porządna firma skontaktowałaby się z klientem aby jakoś rozwiązać problem.Strzeżcie się takich firm........jak prać to tylko na miejscu ,w domu pod okiem właściciela.

Gosposia

Odradzam stanowczo.Zostawiłam dywan do uprania.Bardzo trudno było go odebrać, mimo że po czasie.W końcu firma łaskawie przywiozła mi na miejsce. Ale co z tego. Był MOKRY! Jak wysechl, okazało się, że nawet nie byl wytrzepany. Tumany kurzu wzbijaly się do góry,a pełno piasku zostawało na podłodze. Oczywiście plamy jak przed tak i po były :/.Strata nerwów, pieniędzy i czasu.

Klient

Nie polecam, z jakoscia jest strasznie slabo. Technologia jaka sie chwali firma jest praktyczne zanda. Gedneralnie jest wiele innych firm , ktore zrobia taka usluge lepiej .

Zostaw opinię o RoyalMaids - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RoyalMaids