Europejskie Centrum Edukacji Libra Krzak Elżbieta

Wrocław

Opinie o Europejskie Centrum Edukacji Libra Krzak Elżbieta

Niby przeszkolony

Firma do nabijania kabzy przez matkę i córkę. Wszystko byle jak i byle szybko się dorobić. Nie ma tu miejsca na prawdziwą naukę czegokolwiek. Kursanci traktowani tylko jako przedmiot do zarobku, a nie jako podmiot. Wykładowcy byle jacy, bo muszą być tani. Ot wszystko tylko do odhaczenia. Marnowanie czasu i pieniędzy.

woala

też mamy takie nadzieje, zwłaszcza, że lojalni pracownicy to dla firmy zawsze bardzo cenna sprawa, warto dbać o dobre relacje z szefostwem :) faktycznie, nie ma nowych ofert, ale podobno mają wypuścić jakieś miejsce na staż, może tym się powinieneś zainteresować

uczestnik kursu

Szkolenie budowlane w tej ""instytucji"" to jedna wielka ściema nie polecam nikomu szkoda czasu i nerwów .

Wrocławianin

Szkolenia w tej firmie to parodia. Byle jakie i nic nie dają. Prowadzący z łapanki, byle odwalić to co mają po łebkach w programie. Uczestnicy z tych szkoleń nic nie wynoszą. (usunięte przez administratora)

lechszkolony
@Wrocławianin 19.02.2014 15:05

Centrum to krzak złożony z matki i córki. Cel pieniądze. Dla bezrobotnych woda + kawa ale już na mleko nie ma. Zajęcia praktyczne to ściema bo sala tylko z rzutnikiem i tablicą. Sala nie sprzątana tygodniami. Czasami dobrzy wykładowcy ale w krzakach i bałaganie trudno coś dobrego wynieść

?

Szkolenia są dobre a i kadra szkoleniowa niezła ,problem jest z współuczestnikami szkoleń,bezrobotni którzy stwarzają problemy i nie chcą podporządkować się procesowi szkolenia najczęściej to lenie i nie chcące się szkolić osoby ,problem jest w doborze osób które pragną się uczyć , Urząd Pracy Powinien bardziej zwracać uwagę na ludzi i ich prawdziwe potrzeby a nie robić tak zwanej nagonki...

Zostaw opinię o Europejskie Centrum Edukacji Libra Krzak Elżbieta - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Europejskie Centrum Edukacji Libra Krzak Elżbieta