Dong Yang Electronics Sp. z o.o.

Mława

Opinie o Dong Yang Electronics Sp. z o.o.

anonymous

Ciekawe dlaczego ludzie odchodzą z kontroli jakości

były pracownik

Eehh Ile już ludzi odeszło z kontroli jakości przez swoją kierowniczke

Zocha

Za wczasy beda dawac w tym roku

Belzebub

Gotówki nadal nie widać na kontach

Szukasz pracy?

Weronika

Firma poszukuje osób na stanowisko: Kontroler Jakości. Kto zainteresowany oferta?

an

Jak nie. W koncu poszukuja do kontroli jest nawet ogloszenie w pup

7y6t54rew

@weronka nie wydaje mi się żeby na chwilę obecną w firmie była prowadzona jakaś rekrutacja niestety ..

Roberto

proponują premie za załatwienie pracownika bradzo motywujace,namówić kogoś żeby przyszedł robić za najniższą krajową.Dobre!Chyba że do kontroli tam sie nie narobią a i zalicza conieco.

kuba

Każdy na nią poleci jak się chodzi z dupa na wieszku miss leginsów ale pustaki tak mają widocznie

blik

Jak zobaczylam ze dong yang nawet zaczelo proponowac premie ze jak znajomy przyprowadzi znajomego do pracyt o chyba brakuje ludzi do pracy lub w tej firmie nikt nie chce pracowac. Jak sie nie szanowalo pracownika to teraz sie ma. Braygadzisci i kierownicy stosowali krzyki to kto tu bedzie chcial pracowac

bąbelek

ponoc lysi z gr C sie zwalniaja, prawda to?

haha

tak ;) we Wrocławiu (bodajże w Kobierzycach ) i w Mławie jeśli chodzi o Polskę ;)

hahaha

napisz na forum Wrocławia bo piszesz na forum Mławy :D pozdro

cb

lalunie z kontroli pokazaly klase na pikniku zwłaszcza ta jedna po zal sie boze

Monia
@g 29.06.2016 20:46
dają? chyba tobie po mordzie :) jeśli piszecie o kontroli to chociaż mówcie o której bo są trzy!!! Wtrysk/lakiernia i magazyn m...

wszystkie

@Ronaldo :) 30.06.2016 22:12
Uważam ze w kontroli nastał spokój od kiedy odeszła czarna małpa z niej .. Tylko ona potrafiła tworzyć niesamowite plotki .. O...

Kochaniutka a skąd wiesz że jestem dziewczyną? sama dobrze wiesz jak jest,jedna na drugą i tak w kółko,obejrzyj sie za siebie bo nosisz nos wyżej głowy.

była pracownica

chcesz palić kiedy chcesz? idż do kontroli tam chodza i robia co chca i kiedy chca i jeszcze im placa za to ale ostrzgam lalunie cie zjedza żywcem kazdy nowy to zagrozenie bo pracuje

kama

Na jakims stanowisku na kazdym, popracujesz to sama zobaczysz, sa lepsze firmy. Chyba ze szukasz aby pracy zeby gdzies zlapac doswiadczenia ale pod warunkiem ze wytrzymasz nerwowo. Nie mysl ze jak bedziesz sie starac to do czegos dojdziesz chyba ze jestes po rodzinie z kierownictwem

kama

Chyba ktos zadajac takie pytania nigdy nie pracowal. W tej firmie jest wyzysk a myslicie dlaczego nie znalezli na te stanowisko a kto po studiach bedzie chcial pracowac za najnizsza to juz lepiej pracowac na produkcji bez odpowiedzialnosci. Kto tam pracowal i jak jest raczej noe wroci bo wie jak stosowany jest mobing, przelozeni nie maja w ogole szacunku i kultury. Tam to raczej powinna sie zajac inspekcja i rozne instytucje aby jak nqkszybciej ta firme zamknąć

jk

x
@jk 26.06.2016 20:31
Nie chodzi mi tak bardzo o ta przerwe tylko o to czy w tym czasie mozna wyjsc zapalic i czy jest tylko jedna taka przerwa....

masz dwie przerwy , jedną 20 minut później 10minut. Możesz w czasie przerwy wyjść zapalić

jk

Widze ze trafilem na osobe nie placa. Niewolno zadac pytania ? Czy znajdzie sie osoba ktora mi odpowie zamiast prawic moraly ?

lk

A jak w tym zakladzie jest z paleniem ? na przerwie mozna wyjsc na fajke ? I jest tylko jedna przerwa ? Sniadaniowa ? Chce wiedziec zanim sie wogole zglosze.

Bus

Znaczy na kosciuszki moj blad ;)

@Bus 23.06.2016 19:39
Znaczy na kosciuszki moj blad ;)

tabak jest na Sienkiewicza ;) przystanek jest przy sklepie ;) naprzeciwko szkoły muzycznej i budek z jedzeniem ;)

Bus

Tabak to na jakiej ulicy dokladnie i dokladnie gdzie staje bo ja nie miejscowy i jeszcze za bardzo nieznam mlawy. Mieszkam na kopernika.

Bus

O ktorych godzinach jest bus i z jakich miejsc odjezdza ? I ile kosztuje ? Kazali przyjsc w poniedzialek ale nawet nie powiedzieli czym przyjechac. A slyszalem ze jest bus.

f
@Bus 23.06.2016 13:31

bus jest darmowy. odjeżdza z przystanku naprzeciwko sportowego( przy kościele w rynku) około 5:15 ,13:15 i 22:15 z warszawskiej powinien odjechać o tych samych godzinach. Trasa : Rynek(lub warszawska ) -biedronka na grzebskiego-kopiec-tabak-kopernika początek-kopernika przy basenie-szpital-kaufland-wólka i meta ;P

Zibi

Co? stabilne zatrudnienie hahahah.jak dobrze pójdzie to umowa w dy a a tak to firma zew.co miesiąc umowy.nie polecam ,a napewno nie ludzi,siedlisko ku(R)estwa i pijanstwa

xxx jak jesteś taki ciekawy to sam ja zapytaj a nie robisz szum na forum.

Haha

Chyba sama o sobie piszesz te wpisy na forum to w twoim stylu haha

xxx

Chyba Klaudyna o ile dobrze mi powiedziano.

?

Imię ?

xxx

Jeśli wiadomość była kierowana do mnie, to oczywiście o tą najładniejszą blondynkę.

???

Dokładniej o kogo Ci chodzi?

M.K

ktoś kto sie podszywa pod M.K pisząc o kłamstwach-a co to ku.ma do rzeczy???wiem jak jest kto pracuje akto udaje że pracuje,kto grzeje stołki akto nie.a takie bzdury o klamstawch?ktos coś przeczytał i cytatem chce sie pochwalić.Brawo!powinni wam neta zabrać skoro komentujecie z pracy-wiem co pisze :-)

xxx

Wie ktoś może czy ta piękność z gr B jest wolna czy zajęta? Tylko bez obrazliwych komentarzy prosze.

Migomat

Dzień dobry, widziałem ogłoszenie na referenta ds. zaopatrzenia. DLa osoby z biegłym angielskim i Excelem. Czy ktoś zna warunki jakie proponują na tym stanowisku? 2500-3000 mozna dosta?

Zawiedziony

Podwyżki dostali ci co nic nie robią. Kierownicy w du... Jeb...

M.K

Ten kto mówi kłamstwo nie uświadamia sobie jak wielkiego zadania się podejmuje bo będzie musiał wymyślić jeszcze dwadzieścia innych kłamstw żeby podtrzymać to jedno ! Pozdrawiam

Maciek z klanu

Przyjmują do was ?

ja

Przyjęcia będą teraz 8.08.2016r.

M.K

kolejna bedzie grzala d..zamiast Pani M.te co zostały też lalunie myślą ze wazniejsze od tych przy maszynach...ustanie jedna pani zdrugą panią i popracuja troche

ciekawski

co sie dzieje ?????????? laski z xrf odeszły

fiona

co tak mało piszecie ,czyżby SPOKÓJ

beats

monitorowanie stanowiska pracy jej jakosci monitorowanie pracownikow jest niedopusczalne tak mowi kodeks pracy a na wtryskach jest naruszany najbardziej. dyrektor i jego przelozeni co robia i nikt z tym nie zrobil czas zrobic wreszcie porzadek

haha

prywatna opieka medyczna = wizyta prywatna na swój koszt :D

Dor

Zostały ciche wody co udają poukładane a tak naprawdę to ladacznice

daga

dobrze ze w koncu pozwalniali lale co tylko dupami swieciły,darmozjady polujace na sponsorów,dupodajki

zzzz

OOOO tak pacje M.Z strasznie krzyczy i jest wulgarny.

dls;d

dokladnie..... sie nadaja mistrziowie i brygadzisci z lakierni..... M.Z.... Jak sie dzywa do pracownikow jak nerwy go biora.. .. Chamski Człowiek.... juz nigdy ne bedzie tam lepej.....

zzzz

Ha to widze ze znow dobrych pracowniow pozwalniali na lakierni zeby brygadzistow bylo gdzie upchnac. żal ludzi ale jak tylko ruszy zapotrzebowanie to beda przyjmowac byle kogo ( bez obrazy dla przyszlych i juz pracujacych)

ds,dssad

hahahah firma potrzebuje porzadnych pracownikow? .. heheh a brygadzista czy mistrz powiien byc przykladem dla pracownika.. pania H.K....brygadzistke..... na linie przeniesli a nic nie potrafi.... nie wyrabia sie .. zaraz wola kogos itp... kogo tu powinni zwalniac?.... brygazisci i mistrzowie aby gadac umieja.. i poganiac. ... a jak na linie ustana to milusińskie itp bo nie daja rady....

!

specjalistów w dziedzinie plotkowania !

gogo

Firma szuka specjalistów? Niby od czego i w jakiej dziedzinie? Ośmieszasz się nawet wtedy gdy próbujesz ośmieszyć firmę.

pac

Uśmiałam sie firmie zalezy na pracownikach nie wierzysz w to co mówisz To co sie dzieje wewnatrz zakladu stosowany mobing to juz droga sadowa lamanie praw pracownika lamanie kodeksu pracy przepisow bhp

Zostaw opinię o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. - Mława

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dong Yang Electronics Sp. z o.o.