Dong Yang Electronics Sp. z o.o.

Mława

Dong Yang Electronics Sp. z o.o.
2 249

Opinie o Dong Yang Electronics Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Powiedzcie co się dzieje teraz w Dong Yang Electronics Sp. z o.o.? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam starać się o pracę?

pablo

To jest firma bez rozwoju osobowego. Praca dla malo ambitnych. Dlugi staż pracy w tej firme to brak ambicji. Brak rozwoju. Pracowałem tam i moi znajomi. Uciekliśmy stamtąd . Firmy koreańskie wypalily się juz.

Weronika

Kilkoro z Was napisało, że pracownicy zwalniają się z działu kontroli jakości. Czy możecie konkretnie powiedzieć, jaka sytuacja jest w tym dziale? Co bezpośrednio wpływa, w Waszej opinii, wpływa, na te zwolnienia? Czy pracownicy mają nadmiar obowiązków tak jak napisał @TakMiMow?

Roberto

proponują premie za załatwienie pracownika bradzo motywujace,namówić kogoś żeby przyszedł robić za najniższą krajową.Dobre!Chyba że do kontroli tam sie nie narobią a i zalicza conieco.

TakMiMow
@Roberto 12.10.2016 17:08

Robercik a to byś się zdziwił czy na kontroli się człowiek nie narobi.. tam jest taki zapierdziel że głowa mała ;/ Ty pewnie (usunięte przez administratora) robisz a wiesz wszystko co gdzie i jak się dzieje .. jakbyś poszedł pracować na kontrolę to byś się zdziwił jaka tam jest ciężka i odpowiedzialna praca.. i się dziwić że ludzie się zwalniają jak już rady nie dają :/

anonymous

Ciekawe dlaczego ludzie odchodzą z kontroli jakości

były pracownik

Eehh Ile już ludzi odeszło z kontroli jakości przez swoją kierowniczke

Zocha

Za wczasy beda dawac w tym roku

Belzebub

Gotówki nadal nie widać na kontach

Weronika

Firma poszukuje osób na stanowisko: Kontroler Jakości. Kto zainteresowany oferta?

an

Jak nie. W koncu poszukuja do kontroli jest nawet ogloszenie w pup

7y6t54rew

@weronka nie wydaje mi się żeby na chwilę obecną w firmie była prowadzona jakaś rekrutacja niestety ..

kuba

Każdy na nią poleci jak się chodzi z dupa na wieszku miss leginsów ale pustaki tak mają widocznie

blik

Jak zobaczylam ze dong yang nawet zaczelo proponowac premie ze jak znajomy przyprowadzi znajomego do pracyt o chyba brakuje ludzi do pracy lub w tej firmie nikt nie chce pracowac. Jak sie nie szanowalo pracownika to teraz sie ma. Braygadzisci i kierownicy stosowali krzyki to kto tu bedzie chcial pracowac

bąbelek

ponoc lysi z gr C sie zwalniaja, prawda to?

haha

tak ;) we Wrocławiu (bodajże w Kobierzycach ) i w Mławie jeśli chodzi o Polskę ;)

hahaha

napisz na forum Wrocławia bo piszesz na forum Mławy :D pozdro

cb

lalunie z kontroli pokazaly klase na pikniku zwłaszcza ta jedna po zal sie boze

xxx
@Ronaldo :) 30.06.2016 22:12

Kochaniutka a skąd wiesz że jestem dziewczyną? sama dobrze wiesz jak jest,jedna na drugą i tak w kółko,obejrzyj sie za siebie bo nosisz nos wyżej głowy.

była pracownica

chcesz palić kiedy chcesz? idż do kontroli tam chodza i robia co chca i kiedy chca i jeszcze im placa za to ale ostrzgam lalunie cie zjedza żywcem kazdy nowy to zagrozenie bo pracuje

kama

Na jakims stanowisku na kazdym, popracujesz to sama zobaczysz, sa lepsze firmy. Chyba ze szukasz aby pracy zeby gdzies zlapac doswiadczenia ale pod warunkiem ze wytrzymasz nerwowo. Nie mysl ze jak bedziesz sie starac to do czegos dojdziesz chyba ze jestes po rodzinie z kierownictwem

kama

Chyba ktos zadajac takie pytania nigdy nie pracowal. W tej firmie jest wyzysk a myslicie dlaczego nie znalezli na te stanowisko a kto po studiach bedzie chcial pracowac za najnizsza to juz lepiej pracowac na produkcji bez odpowiedzialnosci. Kto tam pracowal i jak jest raczej noe wroci bo wie jak stosowany jest mobing, przelozeni nie maja w ogole szacunku i kultury. Tam to raczej powinna sie zajac inspekcja i rozne instytucje aby jak nqkszybciej ta firme zamknąć

jk

Nie chodzi mi tak bardzo o ta przerwe tylko o to czy w tym czasie mozna wyjsc zapalic i czy jest tylko jedna taka przerwa.

x
@jk 26.06.2016 20:31

masz dwie przerwy , jedną 20 minut później 10minut. Możesz w czasie przerwy wyjść zapalić

jk

Widze ze trafilem na osobe nie placa. Niewolno zadac pytania ? Czy znajdzie sie osoba ktora mi odpowie zamiast prawic moraly ?

lk

A jak w tym zakladzie jest z paleniem ? na przerwie mozna wyjsc na fajke ? I jest tylko jedna przerwa ? Sniadaniowa ? Chce wiedziec zanim sie wogole zglosze.

Bus

Znaczy na kosciuszki moj blad ;)

@Bus 23.06.2016 19:39

tabak jest na Sienkiewicza ;) przystanek jest przy sklepie ;) naprzeciwko szkoły muzycznej i budek z jedzeniem ;)

Bus

Tabak to na jakiej ulicy dokladnie i dokladnie gdzie staje bo ja nie miejscowy i jeszcze za bardzo nieznam mlawy. Mieszkam na kopernika.

Bus

O ktorych godzinach jest bus i z jakich miejsc odjezdza ? I ile kosztuje ? Kazali przyjsc w poniedzialek ale nawet nie powiedzieli czym przyjechac. A slyszalem ze jest bus.

f
@Bus 23.06.2016 13:31

bus jest darmowy. odjeżdza z przystanku naprzeciwko sportowego( przy kościele w rynku) około 5:15 ,13:15 i 22:15 z warszawskiej powinien odjechać o tych samych godzinach. Trasa : Rynek(lub warszawska ) -biedronka na grzebskiego-kopiec-tabak-kopernika początek-kopernika przy basenie-szpital-kaufland-wólka i meta ;P

Zibi

Co? stabilne zatrudnienie hahahah.jak dobrze pójdzie to umowa w dy a a tak to firma zew.co miesiąc umowy.nie polecam ,a napewno nie ludzi,siedlisko ku(R)estwa i pijanstwa

xxx jak jesteś taki ciekawy to sam ja zapytaj a nie robisz szum na forum.

Haha

Chyba sama o sobie piszesz te wpisy na forum to w twoim stylu haha

xxx

Chyba Klaudyna o ile dobrze mi powiedziano.

?

Imię ?

Zostaw opinię o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. - Mława

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dong Yang Electronics Sp. z o.o.