Dong Yang Electronics Sp. z o.o

Biskupice Podgórne

Opinie o Dong Yang Electronics Sp. z o.o

Ajdjcmeofmc

Nie polecam nikomu pracy tutaj ..

Hshdib

Czym sie zajmuje ososoba na. stanowisku patrol na SMT ?

Krzys30

Ha ha Kartofel z dużym nosem postrach magazynu końcowego

Oburzony

Nikomu nie polecam pracy w tej pozal się boże firmie. Pracowałem 6 lat ludzi traktują jak śmieci zwłaszcza pan Maciek W. Atmosfera i zarobki są beznadziejne. Tak jak piszą inni liderzy i masterzy mają dobrze reszta jest tylko pionkiem na planszy. Pozdrawiam pana Kartofla nieobliczalnego chama

qc

nie ma zadnego dodatku dla jakosci

erfg

@say say wiesz taka jest prawda xze to nie jest wykluczone zeby mlode osoby nie mialy dosiwadczenia bo przeciez sa studenti zaoczni a oni czesto pracuje

mława

hej. mam do Was pytanie. Czy dział kontroli jakości ma u Was jakiś dodatek do wypłaty lub większą wypłatę od ludzi z innych działów?Patrząc na to,że mają większą odpowiedzialność?

Magdalena

Czy ktos z Bielawy pracuje lub wybiera sie do pracy w dong yang ?

bahama

Pracuje od 3 miesiecy i szczerze mówiac praca niejest ciezka a pracuje na inj ale jest ciezka psychicznie a jak widze mastrow czy liderow wchodzocych w 4 litery tym zoltym baranom to poprostu szlak mnie trafia ale pracy niema i co zrobic trzeba [usunięte przez moderatora] pozdrawiam

dong ding

nie polecam tej firmy, z człowieka robią barana, wykańczają psychicznie. pozdrowienia dla tyranki z inj "PANI" lider (usunięte przez administratora)

As

czytając waszą opinie na temat Lidera/ki z (usunięte przez administratora) nasuwa mi sie jedna myśl... Jak w każdym zakładnie : Przyjdzie dzień zwolnień- redukcja etatów - Macie Asa w rękawie - argument Dlaczego My a nie Lider... Pozdrawiam - TYLE W TEMACIE.

Ktoś z SMT

Witam, Oczywiście masz racje. Zwykły pracownik już dawno by wyleciał za drzwi... Również pracuje na dziale (usunięte przez administratora) i jest to przykre- że Lider nie poniósł żadnych konsekwencji za ten czyn de facto nic sobie z tego nie robi- Widać, że jedni mogą Wiele a inni Nic. Gdzie tu jest jakaś sprawiedliwość . "Tej osobie już dziękujemy"...

Smt

Hej masz racje co do przelozonych (usunięte przez administratora). Osobiscie jestem pracownikiem (usunięte przez administratora) i tez slyszalem o tej sytuacji jak lider nie przychodzi do pracy a obecnosc ma wpisana . Ja jako zwykly pracownik napewno dawno bym wylecial a ta liderka z tego co wiem nie poniosla zadnej odpowiedzialnosci za to co zrobila ! Zenada !!!

irek

Wiesz raczej każdy chciałby zarabiać na zasadzie nic nie robię a kasa i tak leci :) Ale tak poważnie to ile weekendów jest pracujących w miesiącu?

Basia

Dobre. Jak awans, utrzymanie się w pracy to tylko (usunięte przez administratora) do pracy. Czy musi się wydarzyć wypadek by zrobić z tym porządek? (usunięte przez administratora) Każdy udaje coś i kogoś, kim nie jest. (usunięte przez administratora)

aaa

bylam kiedys na smt przez pol dnia i wiecej tam nie przyszlam te maszyny sa okropne wogole nie polecam pracy jesli ktos nie musi w systemie takim jak tu 3 dni pracy i 1 dzien wolny to masakra kazda sobota i niedziela pracujaca wspujczuje wszystkim ludziom ktorzy pracuja na 4 brygadowkach a ja sobie pracuje od pon-piatku od 7 -15 i mam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dziwie sie ludziom ktorzy nie szukaja czegos lepszego tylko siedza tak bez mozliwosci zmiany na lepsze

lipa

a morze ktosz jest dyslektykiem wiec pomysl zanim cos napiszesz (usunięte przez administratora) jesli chodzi o prace we wszystkich LG to jest tam (usunięte przez administratora) i podzial ludzi i jesli nie wejdziesz w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] e to masz lipe ajesli wejdziesz to tesz masz lipe bo bedziesz cala ((usunięte przez administratora)

Anonim

Masz \"PRZESZCZEŃ\" w komórkach mózgowych, dlatego ci nie styka i proces myślenia sprawia ci taką trudność. Może po prostu nie wiedziałaś jak włączyć komputer i chwała im za to, że cie do niego nie dopuścili. Jesteś porażką polskiego systemu nauczania i oby takich ludzi \"z wyższym wykształceniem\" było mniej, bo ten kraj zejdzie na psy!!! Powodzenia w szukaniu pracy.

obserwator_2

hahahah jesteście baaardzo zabawni:) zamiast wypisywać takie rzeczy bierzcie się lepiej do pracy... a jak Wam nie pasuje taki zakład szukajcie innej, lepszej pracy- w czym problem? Pani z wyższym wykształceniem na pewno sobie świetnie poradzi, widać tylko że gorzej z radzeniem sobie z agresją i z otoczeniem.... Pozrawiam

pracownica na dziale injection

nika - 2012-06-11 12:08:52 Wyższe wykształcenie i takie błędy w pisowni!! Nie dziwota, że Cię do biura nie chcą zatrudnić. Proponuję Ci poszukać pracy za granicą, może z językiem obcym lepiej sobie poradzisz niż z ojczystym..Czy ty jesteś zacofana w rozwoju dla mnie jesteś osobą niepełnosprawną i niepełnosprytną skoro nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Może ty masz problemy z odczytywaniem treści po polsku. Widać nie tylko z opini ludzi ale też z odpisywaniem na korespodencje że tam pracują ludzie umysłowo ograniczeni w rozwoju właśnie mam do czynienia jędną z nich .Ty mi napisałaś że z językiem obcym sobie lepiej poradzę, ale co do ciebie to ty nawet nie umiesz poradzić sobie z odczytaniem opini gubisz się w treściach i nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Nie interesuj się czy chcą mnie zatrudnić do biura bo to nie twój interes , a do ciebie nie dzwonili z taką pracą dla(usunięte przez administratora) może w tym języku sobie poradzisz .

nika

Ja*

Zgadzam się, z opiniami, pracuje już tam długo i widzę co się dzieje, nie są podpisywane urlopy, albo w ostatniej chwili są wycofane, zmuszają ludzi , żeby przychodzić w weekendy do pracy (usunięte przez administratora)i. Nawet jak do wc się chce wyjść to trzeba zapisać się ile min. się było. (usunięte przez administratora)Ten zakład powinni zamknąć raz na zawsze. NIE POLECAM NIKOMU!

pracownica na dziale injection

(usunięte przez administratora)Mam wyższe wykształcenie i z braku pracy poszłam do tej firmy. Zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną lecz przed rozmową pani (usunięte przez administratora) obiecała mi pracę w kontroli jakości na smt to była wstepna rozmowa, gdyż przyjechałam do firmy okazało się że na tym dziale nie przyjeli mnie tylko zostałam rzucona na injection niby na kontrolę jakości. Jak się okazało to nie była kontrola jakości tylko gorzej niż produkcja w mojej umowie o pracę miało być 4 godziny komputera i 4 godziny praca siedząca to było (usunięte przez administratora) pracownika przez kadrową. zostałam obrażona przez bhp i menadżera tej firmy. Kobiety pomóżcie ludziom (usunięte przez administratora) w tej pracy i bądcie za sobą bo was (u(usunięte przez administratora) Uważajcie ja też ignorowałam czytaniu na tym portalu negatywnych wypowiedzi, ale niestety to prawda.

anka

tylko w jednym sziale firmy 4brygady jest dodatek fakt faktem tylko 50 zl ale zawsze to cos nadgodziny platne 100% ja chetnie bym tam wróciła

Dong Yang Electronics obiecal mi prace siedzaca a tu zwolnili a podrugie drugi raz nie moge wrocic do firmy bo nie przyjmuja

jakie zarobki !!!

Helka

popieram Cie Dong Yang i reszta tych firm to jest normalnie (usunięte przez administratora)!! Ludzie nie polecam tej parcy, Polska kadra zmienia sie (usunięte przez administratora)

nie polecam tej pracy nikomu na SMT obiecano mi prace siedzaca a tu nie nie mam zamiaru z powodu chorego powaznie kregoslupa siedziec w domu chce pracowac a oni zamiast obiecac mi prace siedzaca woleli mnie zwolnic jakby mieli skrzydla to by do Korei polecieli .szkoda gadac

amadeusz

nie polecam pracy w żadnej KOREAŃSKIEJ firmie niskie place,zero szacunku do pracowników,praca często ponad siły, wykorzystywanie ludzi ile wlezie,premia za produkcje tylko dla liderów,masterów i tym podobnych,szeregowy pracownik nie ma z tego ani grosza

Zostaw opinię o Dong Yang Electronics Sp. z o.o - Biskupice Podgórne

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dong Yang Electronics Sp. z o.o