Opinie o Dong Yang Electronics Sp. z o.o w Biskupice Podgórne

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dong Yang Electronics Sp. z o.o. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dong Yang Electronics Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dong Yang Electronics Sp. z o.o w Biskupice Podgórne

Ktoś z SMT

Witam, Oczywiście masz racje. Zwykły pracownik już dawno by wyleciał za drzwi... Również pracuje na dziale (usunięte przez administratora) i jest to przykre- że Lider nie poniósł żadnych konsekwencji za ten czyn de facto nic sobie z tego nie robi- Widać, że jedni mogą Wiele a inni Nic. Gdzie tu jest jakaś sprawiedliwość . "Tej osobie już dziękujemy"...

Smt

Hej masz racje co do przelozonych (usunięte przez administratora). Osobiscie jestem pracownikiem (usunięte przez administratora) i tez slyszalem o tej sytuacji jak lider nie przychodzi do pracy a obecnosc ma wpisana . Ja jako zwykly pracownik napewno dawno bym wylecial a ta liderka z tego co wiem nie poniosla zadnej odpowiedzialnosci za to co zrobila ! Zenada !!!

irek

Wiesz raczej każdy chciałby zarabiać na zasadzie nic nie robię a kasa i tak leci :) Ale tak poważnie to ile weekendów jest pracujących w miesiącu?

Basia

Dobre. Jak awans, utrzymanie się w pracy to tylko (usunięte przez administratora) do pracy. Czy musi się wydarzyć wypadek by zrobić z tym porządek? (usunięte przez administratora) Każdy udaje coś i kogoś, kim nie jest. (usunięte przez administratora)

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Dong Yang Electronics Sp. z o.o? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
aaa

bylam kiedys na smt przez pol dnia i wiecej tam nie przyszlam te maszyny sa okropne wogole nie polecam pracy jesli ktos nie musi w systemie takim jak tu 3 dni pracy i 1 dzien wolny to masakra kazda sobota i niedziela pracujaca wspujczuje wszystkim ludziom ktorzy pracuja na 4 brygadowkach a ja sobie pracuje od pon-piatku od 7 -15 i mam (usunięte przez administratora) dziwie sie ludziom ktorzy nie szukaja czegos lepszego tylko siedza tak bez mozliwosci zmiany na lepsze

lipa

a morze ktosz jest dyslektykiem wiec pomysl zanim cos napiszesz (usunięte przez administratora) jesli chodzi o prace we wszystkich LG to jest tam (usunięte przez administratora) i podzial ludzi i jesli nie wejdziesz w (usunięte przez administratora) e to masz lipe ajesli wejdziesz to tesz masz lipe bo bedziesz cala ((usunięte przez administratora)

Masz \"PRZESZCZEŃ\" w komórkach mózgowych, dlatego ci nie styka i proces myślenia sprawia ci taką trudność. Może po prostu nie wiedziałaś jak włączyć komputer i chwała im za to, że cie do niego nie dopuścili. Jesteś porażką polskiego systemu nauczania i oby takich ludzi \"z wyższym wykształceniem\" było mniej, bo ten kraj zejdzie na psy!!! Powodzenia w szukaniu pracy.

obserwator_2

hahahah jesteście baaardzo zabawni:) zamiast wypisywać takie rzeczy bierzcie się lepiej do pracy... a jak Wam nie pasuje taki zakład szukajcie innej, lepszej pracy- w czym problem? Pani z wyższym wykształceniem na pewno sobie świetnie poradzi, widać tylko że gorzej z radzeniem sobie z agresją i z otoczeniem.... Pozrawiam

pracownica na dziale injection

nika - 2012-06-11 12:08:52 Wyższe wykształcenie i takie błędy w pisowni!! Nie dziwota, że Cię do biura nie chcą zatrudnić. Proponuję Ci poszukać pracy za granicą, może z językiem obcym lepiej sobie poradzisz niż z ojczystym..Czy ty jesteś zacofana w rozwoju dla mnie jesteś osobą niepełnosprawną i niepełnosprytną skoro nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Może ty masz problemy z odczytywaniem treści po polsku. Widać nie tylko z opini ludzi ale też z odpisywaniem na korespodencje że tam pracują ludzie umysłowo ograniczeni w rozwoju właśnie mam do czynienia jędną z nich .Ty mi napisałaś że z językiem obcym sobie lepiej poradzę, ale co do ciebie to ty nawet nie umiesz poradzić sobie z odczytaniem opini gubisz się w treściach i nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Nie interesuj się czy chcą mnie zatrudnić do biura bo to nie twój interes , a do ciebie nie dzwonili z taką pracą dla(usunięte przez administratora) może w tym języku sobie poradzisz .

nika

Ja*

Zgadzam się, z opiniami, pracuje już tam długo i widzę co się dzieje, nie są podpisywane urlopy, albo w ostatniej chwili są wycofane, zmuszają ludzi , żeby przychodzić w weekendy do pracy (usunięte przez administratora)i. Nawet jak do wc się chce wyjść to trzeba zapisać się ile min. się było. (usunięte przez administratora)Ten zakład powinni zamknąć raz na zawsze. NIE POLECAM NIKOMU!

pracownica na dziale injection

(usunięte przez administratora)Mam wyższe wykształcenie i z braku pracy poszłam do tej firmy. Zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną lecz przed rozmową pani (usunięte przez administratora) obiecała mi pracę w kontroli jakości na smt to była wstepna rozmowa, gdyż przyjechałam do firmy okazało się że na tym dziale nie przyjeli mnie tylko zostałam rzucona na injection niby na kontrolę jakości. Jak się okazało to nie była kontrola jakości tylko gorzej niż produkcja w mojej umowie o pracę miało być 4 godziny komputera i 4 godziny praca siedząca to było (usunięte przez administratora) pracownika przez kadrową. zostałam obrażona przez bhp i menadżera tej firmy. Kobiety pomóżcie ludziom (usunięte przez administratora) w tej pracy i bądcie za sobą bo was (u(usunięte przez administratora) Uważajcie ja też ignorowałam czytaniu na tym portalu negatywnych wypowiedzi, ale niestety to prawda.

anka

tylko w jednym sziale firmy 4brygady jest dodatek fakt faktem tylko 50 zl ale zawsze to cos nadgodziny platne 100% ja chetnie bym tam wróciła

Dong Yang Electronics obiecal mi prace siedzaca a tu zwolnili a podrugie drugi raz nie moge wrocic do firmy bo nie przyjmuja

jakie zarobki !!!

Helka

popieram Cie Dong Yang i reszta tych firm to jest normalnie (usunięte przez administratora)!! Ludzie nie polecam tej parcy, Polska kadra zmienia sie (usunięte przez administratora)

nie polecam tej pracy nikomu na SMT obiecano mi prace siedzaca a tu nie nie mam zamiaru z powodu chorego powaznie kregoslupa siedziec w domu chce pracowac a oni zamiast obiecac mi prace siedzaca woleli mnie zwolnic jakby mieli skrzydla to by do Korei polecieli .szkoda gadac

amadeusz

nie polecam pracy w żadnej KOREAŃSKIEJ firmie niskie place,zero szacunku do pracowników,praca często ponad siły, wykorzystywanie ludzi ile wlezie,premia za produkcje tylko dla liderów,masterów i tym podobnych,szeregowy pracownik nie ma z tego ani grosza

Zostaw merytoryczną opinię o Dong Yang Electronics Sp. z o.o - Biskupice Podgórne

Dong Yang Electronics Sp. z o.o