Deichmann-Obuwie

Wrocław

Opinie o Deichmann-Obuwie

Allachowy

W jakich godz sie pracuje

Zuzanna

Czy pracownicy firmy mają otwartą ścieżkę kariery? Jakich osób poszukują Państwo do swojego zespołu? Na co zwracacie największą uwagę przy wyborze nowego pracownika? Czy swoim pracownikom zapewniacie możliwość szkoleń, podczas których mogą podnieść swoje kwalifikacje? Odpowiedź na te i więcej pytań znajdziecie w wywiadzie, którego udzielił dla naszego portalu Kierownik Działu Rozwoju Kadr Deichmann-Obuwie. http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,8655,wywiad-jaroslaw-kielpinski Zachęcam do zapoznania się z jego treścią.

NoName

Pracowałam tam ponad dwa lata i właśnie złożyłam wypowiedzenie. Co do pracy dużo zależy od kierowniczki. Ja nie trafiłam najlepiej. Ogólnie (chyba w większości przypadków) kierowniczka przeważnie przebywa na zapleczu i "wisiała" na telefonie, dużo wymaga i praktycznie nie pomaga. Ponadto ubóstwia lizusów i donosicieli, którzy w zamian mieli więcej godzin i lepsze traktowanie. Zdarzało się również podstawianie z porozumieniem z-cą kierownika tzw. "świń" i sprawdzanie czy pracownik zobaczy błąd - szkoda się rozpisywać. Intrygi i życie plotkami przez kierownictwo przypomina mi serial Wspaniałe Stulecia - na szczęście do zabójstw jeszcze nie doszło ;) Całe zachowanie kadry kierowniczej tłumaczy m.in. brak wykształcenia wyższego, przez co poziom intelektu kierownictwa nakazuje im maksymalizować swoje premię i podlizywać się RKS bo wiedzą, że z takimi papierami raczej żadnej innej pracy na podobnym stanowisku nie znajdą, przez co nie umieją stworzyć dobrych relacji międzyludzkich z pracownikami. W tym momencie wypadało by pozdrowić kierowniczkę i jej z-ce :) Polityka firmy również nastawiona jest na zysk. Nie znam innego pracodawcy, który by zatrudniał na 1/4 etatu - skandal. Zarobki uzależnione są od przepracowanych godzin a te zależą od widzimisię kierowniczki. Najlepsza moja pensja wynosiła ok 1300 zł ale tylko dlatego, że z-ca kierowniczki zachorowała przez co więcej godzin było w puli do rozdzielenia, natomiast najmniejsza wynosiła ok 500 zł. Przeciętne miesięczne zarobki wynoszą ok.800- 900 zł. Od nowego roku tj. 2017 najniższa krajowa będzie wynosiła na rękę ok 1460 zł, więc życzę powodzenia w szukaniu nowych pracowników. Już słyszałam, iż aby zachęcić nowych pracowników proponują im 1/2 etatu przez co dyskryminują "starych" pracowników zatrudnionych na 1/4 etatu. Osobiście podjęłam tam pracę z uwagi na córkę dla której miałam dużo więcej czasu na opiekę, niż pracując na pełnym etacie. Podsumowując praca dla tych którzy chcą sobie raczej dorobić i międzyczasie szukać innej lepszej pracy.

fghjk

no to wiadomo ze tak nie powinno być na ale z drugiej strony to przeciez jaki amsz wpływ na to jacy klienci rzyjda @gość? no żaden niestety taka jest prawda może po prostu tacy ludzie się trafili a nie zawsze tak jest to tlko kwestia na kogo się trafi

gosc

tak jak ktos wczesniej napisal trzeba byc na raz detektywem, mowic dzien dobry kazdemu a najlepiej krzyczec jak ktos przekroczy prog sklepu, wciagac dostawe i rozgladac sie czy komus z klientow nie pomoc, sprzatac po ludziach ktorzy sa po prostu chamscy, zostawiaja pudelka kupe smieci zero szacunku, i do kasy latac a i jeszcze bym zapomniala trzeba latac po lewe buty na zapleczu bo kolezanka wola a sama nie moze pojsc chociaz tylko na kasie stoi. kazdy kto mysli ze zarobi nie wiadomo ile to sie przeliczy. zalezne to jest od obrotu i liczby sprzedawcow. ogolnie co to stawki za h to nie jest zle. 12.79 brutto o ile sie nie myse wychodzi cos kolo 10 zl do reki mysle ze nie mniej. moim zdaniem za malo jest dziewczyn na sklepie na zmianie, bardzo oszczedzaja, a potem sie dziwia ze kradna a my nie pilnujemy. powinna byc kazda na swoim dziale i tyle. jeszcze zeby zmienili pelne etaty to byloby naprawde dobrze ale wez czlowieku wytrzymaj tam codziennie prawie po 8 godzin jak dostawy jest min 6 wozkow a nie ma gdzie tego chowac. i najwazniejsza rzecz, jesli pracujesz ponad 8 godzin a to przeciez nie przepisowe bo w umowie jest do 8 to nie wpisujesz aie w grafiku tak tylko oddaja ci te nadgodziny i wpisujesz sie np w innym dniu gdzie jestes 5 godzin. to nie sa kierowniczki pieniadze ale zydzi sie dawac innym. zawsze jest cos do poprawienia, kazdy musi przezyc na wlasnej skorze

agenciak

Firma Deichmann Logistic (magazyn) to jakaś porażka. Zarządzana przez niekompetentne osoby z dyrektorem na czele . Dyrektor wprowadza swoje pomysły które utrudniają prace. Nadgodziny to obowiązek odmówisz dwa razy zostajesz zwolniony. Na umowę o prace nie ma co liczyć tylko umowa zlecenie przez agencję pracy. Każde wyjście do toalety musi być meldowane u kierownika , zakaz posiadania telefonu w pracy .Dosłownie traktują pracownika jak dziecko w podstawówce same zakazy i nakazy.Bardzo duży przemiał pracowników .Szczerze odradzam pracowałem miesiąc

Marko

Pracowałem przy kompletacji towarów na magazynie przy granicznej szczerze odradzam. Kierowniczka tego działu zwanego potocznie Korea wprowadza tam chorą atmosferę :)

mała

Moim zdaniem to kierownik magazynu powinien dać ze swojej rocznej premii po 50 pln podwyżki wszystkim pracownikom magazynu to by byli bardziej szczęśliwi. No bo tak naprawdę to chodzi tam tylko o to tegoroczną premię. Ja bym się tam nie odnalazła bo lubię pracować w szpilkach a zresztą wystarczy posłuchać co on mówi Niemcom o ludziach tam pracujących:)

Hr

tych co pracowali w magazynie to nikt nie chce zatrudniać wwe wrocku, wiadomo ze względu na zdrowie.... a te co pracowały w sklepach to odnajdą się już na opiekunki w DE, zmiana kapci i takie tam....

gosc

jezeli chodzi o magazyn nie ma mozliwosci jakiego kolwiek awansu , nawet jak bys nie wiadomo jak sie staral dawal z siebie tysiac procent to i tak beda woleli wziasc kogos z zewnatrz bo im bedzie szkoda stracic dobrego pracownika kosztem nawet jego awansu i szukac na jego miejsce kogos innego ... co do dowartosciowania nie liczy sie ile robisz jak szybko z jakim zaangazowaniem czy pot po tobie splywa tu czy tam liczy sie tylko twoja obecnosc w pracy czy pracujesz szybko czy wolno dowartosciowanie jest identyczne dla kazdego ....

gosc

a czy ja powiedzialem ze praca jest ciezka .... czytaj ze zrozumieniem gdzie ja napisalem ze jest ciezka ... dla niektorych odpadajacych po jednym dniu lub kilku ktorzy nigdy nigdzie nie pracowali badz wszystko im przychodzilo z latwoscia moze byc ciezka ....co do kasy jak najbardziej nie najgorsza tym bardziej jedna zmiana ...

sekr

co ty mario chceszwe wroclawiu pracowac w niemieckiej firmie? w deichmanie? Oj, bedziesz miec depresje,lepiej poszukaj sobie czegos we freancuskiej albo szweckiej( np. volvo jest 100 razy lepsze). Tuataj osiadziesz na dnie......

elita z biura

odpowiedz do; yyy - 2014-03-07 16:24:37 jesli mozemy cos powiedziec to nie dawaj sie kierowniczynie z magazynu mozecie go bardzo latwo strącic. W Niemczech byl porblem ze srodkami jakimi sie konserwuje tanie buty, chodzi o sole chromu oraz DMF, nawet byl zwroty. Sami sie zabezbieczajcie robcie sobie szczegolowe badania no i zadawajcie pytania przy rozpakowywaniu dostaw czy one tak smierdza? czemu znowu jestescie zmeczone brak wam tchu itp?( szczegolnie podczas zwrotow) Wyprodukowanie pary butow w azji kosztuje srednio 6 euro a ile wy kosztujecie?

osi

TAK NA SKLEPACH 2 SPRZEDAWCÓW.PILNOWAC ZŁODZIEJI,OBSŁUGA,DOSTAWY ,WCIĄGANIE TOWAR,,,U,NON STOP BEZNADZIEJNE PRZEBUDOWY,ZESR,,,,Ć SIE ,KLIENCI WYZYWAJA A TY Z PRZYSŁOWIOWYM BANANEM BO ODPOWIEDZIEC NIE MOZESZ,,,II JASZCZE CIAGLE UCINAJA BUDZET,,,TO CO ROBIŁO SIE W CZTERY TO TERAZ W 2,,,,MASAKRA.ALEEEE NA GODZINE TO NAEWT NIEZLE PŁACILI ...TYLE ZE GODZIN MAŁO NIE WYZYJECIE....JAK NA TAKA FIRME ROBIA Z SIEBIE,,,,BEZ KOMENTARZA,POZDRAWIAM.DZIEWCZYNY POWINNY DOSTAWAĆ SZKODLIWE.

Pytalski

Mam pytanie: o co chodzi z tym "werbunkiem" na stronach internetowych ( Kierownik Sklepu - Wiedeń "). Wiem że aplikowało tam m.in kilka osób, które posiadają - doświadczenie ( w tym w krajach niemieckojęzycznych ), staż kierowniczy, ukończone studia, doskonałe referencje - ale odpowiedż brzmi: " Po etapie selekcji aplikacji informujemy, że nie możemy zaprosić Pani / Pana na rozmowę rekrutacyjną(..)". Hmmmm. Czyżby oczekiwania finansowe za pracę w Wiedniu w granicach 2500,00 Euro brutto + 13 i 14 - ka ( Weihnachts & Urlaubsgeld ) przerosły możliwości sieci szczycącej się liczbą 3175 sklepów ?! Motto firmy też jest ciekawe: "Przedsiębiorstwo musi służyć ludziom" ( Ale jakim: ubogim Klientom, i biednym pracownikom ...? ).

XXX

Swego czasu pracowałem w deichmannie na magazynie we Wrocławiu na ul.granicznej i jedyne co mogę napisac to serdecznie odradzam. Nie ma to jak chodzic do toalety na znak(usunięte przez administratora)Przyszłym pracownikom zyczę dużo sukcesow i pozdrawiam:)))

katrin

może i praca na część etatu,tylko jak ci kierowniczka ustali grafik to jakbyś się zesrała do dodatkowej pracy nie będziesz miała ,nieraz się przydarzy że ci zadzwonią że masz przyjść do roboty w twój dzień wolny- bo przebudowa czy inne dziadostwo i co wtedy- zwolnisz się albo nie pójdziesz do drugiej roboty? a odmów raz czy dwa to potem będziesz miała po 60 godzin miesięcznie bo na dodatkowe pare groszy więcej do wypłaty każdy się rzuci

Ania

Może i nie są to duże pieniądze, ale trudno mieć o to pretensje do firmy. W końcu każdy od początku wie, że nie jest to praca na cały etat, więc i pensja musi być niższa.

i jak tu żyćmając rodzine za taką pensje chcesz pracowac ale Ci nie dadzą tylko słyszysz magiczne słowo budzet....tylko kierownik i zastępca ma wolną ręke wiec zastanawiam się poco cała reszta....

nn

Nie bende zdradzała gdzie pracowałam,powiem tylko tyle że na sląsku.ale takiej kasy na godzine 13zł to jeszcze nigdy nie zarobiłam.jak przepracowałaś te 80 godzin to było fajnie plus to że dużo wolnego się miało.

anonimowy

Nie wiem w ktory sklepie pracowałas.i że niby gdzie są takie dobre wynagrodzenia!!???Co chwilka jakies przebudowy wymyslają, a do tego obniżają koszta więc godzin coraz mniej, tylka wymagania coraz więkrze!!!

Pracowałam kiedyś w Deichmannie,o tej firmie mogę powiedziec dużo dobrych rzeczy.Zarobki są dobre,miła atmosfera.Gdybym mogła tam wrócic nie zastanawiałabym się ani chwili,to była moja najlepsza praca jaką dotychczas miałam.

Zostaw opinię o Deichmann-Obuwie - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Deichmann-Obuwie