counter
3 33 73 5 1

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Deichmann-Obuwie Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Nn

Godziny pracy są skrócone

Kasia Nowy wpis
@Pytanie

a przepraszam jak Pani myśli? bo ja się nie spotkałam żeby sklepy w Wigilię były nieczynne

Pytanie Nowy wpis

Jaka umowa obowiązuje w Deichmann-Obuwie Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Tmx Nowy wpis
@Pytanie

Umowa o pracę, chyba że pracownik nalega na zlecenie.

Weronika Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Praca jest ok firma dba o pracownikow .socjalne na swieta i zniżki na obuwie. Wszystko jest ok ale zalezy od tego na jakiego kieronika kierowniczke trawisz .Sprzedawca ma umowe na 1/2 lub 1/4 etatu.Duzy nacisk na sprzedaz srodkow .Platne za wyrobioine godziny w mc, niestety nie jest to wyplata za ktora mozna sie utrzymac chyba ze mieszkasz z rodzicami studiujesz uczysz sie lub masz jeszcze inne dodatkowe pieniadze na utrzymanie .....itp..... Pracowalam w tej firmie 4 lata i prace wsponiam dobrze mialam zgrany zespol . Dopolki nie przejela sklepu docelowa kierownik i zaczela wymieniac pracownikow ,admosfera stala sie ciekawa itp . POprostu wszystko zalezy od kierownika sklepu.Prace polecam jednak jest ok lecz to zalezy od kierownika.

ONa

Praca dobra ale nie jest to praca na dluzej jesli pracujesz jako sprzedawca bo nie utrzymasz sie z wypaty jako dostaniesz na etacie 1/2 i 1/4 .placane masz za ilosc godzin wyrobionych w mc. Czesto zalezy to od woli kierownika prowadzacego sklep jeden sprzedawca dostanie ich malo inny wiecej.Prace w ten firmie wspominam dobrze do czasu kiedy sklep przeja nowa kierownik i zaczela poprostu wymianac pracownikow.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

GOSIA
Nazwa działu: Handlowy

Ja pracowalam w firmie Deichmann Obuwie 14 lat.Firma dała mi możliwości szkoleń oraz cały czas pracowała nad droga mojej kariery.Zaczelam jako sprzedawca potem zastepca kierownika następnie szkoleniowiec,kierownik ,Oka i znow kierownik Powiem tak w firmie pracowało mi się super nauczyłam sie bardzo dużo i uważam że były to bardzo dobre lata jeśli ktoś jest pracowity i dąży do celu znajdzie tam swoje miejsce.Niestety życie chciało i mój sklep zamknięto ale z przyczyn centrum handlowego. Zawsze będę miło wspominać tego pracodawcę. Pozdrawiam wszystkich pracowników Deichmann Obuwie

Tak3Nie1
Nowa
@GOSIA

Jakie zarobki na stanowisku kierownik sklepu?

@GOSIA

A płacz, stres i tabletki na uspokojenie też były super?

Leon
@Były pracownik

Nie przesadzaj! Jak potrzebujesz tabletki do takiej roboty to co Ty chcesz robić w życiu? Czekanie na zasiłek tez Cię wykończy !!!

. S

Pracowałam w tej firmie 8 lat. Zaczynałam od sprzedawcy a potem dłuższy czas jako zastępca najpierw na niepełnym etacie potem na pełnym. Firmie zawdzięczam niesamowity progres i wiedzę która tam zdobyłam. Pozytywnie wspominam czas w Deichmann. Uważam że to firma która daje wiele pracownikowi i może Ci się wydawać że mało się rozwija ale są firmy które pozostaja jeszcze bardziej w tyle. Polecam wszystkim.

Ja Cię kurczaki kręcę

Od poniedziałku zaczynam tam pracę. . Ale wygląda na to że zuce ja po 1 dniu . Pójdę tylko z ciekawości przekonać się jak to wygląda na miejscu

@Ja Cię kurczaki kręcę

Czemu masz takie podejście? Spowodowała to rozmowa kwalifikacyjna i warunki zatrudnienia, które Ci zaproponowano? Pisałeś swój komentarz kilka tygodni temu. Daj znać, czy jednak postanowiłeś pozostać w firmie i napisz jak Ci się pracuje.

Gosia
@Ja Cię kurczaki kręcę

Współczuję że wybrałaś akurat tą firmę

TakNie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Deichmann-Obuwie? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

MOnikaaaa
@Administrator

TAK ATMOSFERA JEST WAZNA .A MYSLE ZE TO JUZ ZALEZY OD ZESPOLU W JAKIM SIE PRACUJE ALE TEZ OD KIEROWNIKA SKLEPU.

Nazwa działu: Handlowy

Praca ciężka, bardzo... Trzeba liczyć się z tym że po pewnym czasie noszenia ciężkich pudeł z butami problemy z kręgosłupem będą napewno... atmosfera? Cóż, jak to w korporacji, nie jest za fanie. Gdybym miała to opisać w dwóch słowach powiedziałabym, taki mały (usunięte przez administratora) a kasa? Hmm nie najgorzej, ale za tak ciężka pracę to dużo za mało. Sprzedawca ma 18 zł brutto za godzinę. Dodam jeszcze że zatrudniają Max na 1/2 etatu reszta to nadgodziny które nie są dodatkowo płatne. W miesiącu pracuje się średnio Max 120H czyli wychodzi coś około 1550 netto także za takie pieniadze lub dużo większe można znaleźć pracę dużo lżejszą i bardziej ambitną niż dźwignie pudeł na akord

Vhfi
@Pracownik

W jakim mieście?

kandydatka

Witam Skladam tam swoje cv Pani w e-mailu odpisano mi ze moja kandydatura zostala odrzucona trudno rozumien nie ta to inna praca ale skoro juz sie pofatygowala odpisac to moze laskawie by napisala dlaczego bym na przyszlosc mogal cos poprafic a tak uwazam ze osoba ktora w tej firmie odpowiada za rekrutacje jest najwidoczniej nie odpowiednia osoba albo jej zakres kompetencji zostawia wiele do zyczenia dlatego niech ktos sie tym zainteresuje bo mozna wnioskowac ze jak sie Pani zdjecie kandydatki nie podoba to odrzuca bo ladniejsza hahah zero profesjonalizmu no coz .....

TakNie2
Klientka z Wrocławia.
Nazwa działu: Handlowy

Obsługa w Pasażu Grunwaldzkim w Deichmannie wygląda tak: Ja przymierzam buty, ekspedientka przychodzi i zaczyna przed moim nosem zabierać mierzone przeze mnie buty, chowa do pudełek, z wyrzutem do mnie: A to co? (chodziło jej o pudła, które ktoś zostawił przede mną na podłodze ). Zwracam się do niej z pytaniem czy może mi znaleźć drugi but, na co ona że za chwilę jak poukłada na półkach. W CCC nigdy mnie coś takiego nie spotkało. Ogólnie jestem zniesmaczona, że w XXI wieku występuje taki poziom obsługi i że ta Pani została do niej dopuszczona.

Stanisław Górski

Kupiłem adidasy po 7 miesiącach wnętrze butów uległo zniszczeniu,Sklep wydał opłynie że źle nosiłem buty mam 64 lata i wiem jak mam założyć buty.Odwołałem się do siedziby Deichmann, odpowiedzieli mi że za późno składam reklamacje,byłem ostatnie trzy miesiące zagranico,używałem ich sporadycznie bo chodziłem w służbowym obuwiu,co miałem chodzić boso,nie polecam sklepów Deichmann

ROMAN

Buty dobrze wyglądają,ale jakości zero-zwykła tandeta.Zakupione przeze mnie po siedmiu dniach normalnego użytkowania nadawały się tylko do wrzucenia w śmietnik.Zrobiły się dziury w podeszwach-przy minimalnym deszczu stała w nich woda.Blaszki w oczkach sznurowadeł powypadały.Nigdy więcej zakupów w tym sklepie(usunięte przez administratora)

@ROMAN

Reklamowałeś towar? Jak podeszła do tego obsługa?

Klientka

Wałbrzych- takiej obslugi w Daichmannie jeszcze nigdy nie widziałam. Galeria handlowa...w dniu zakupów staliśmy z mężem dłuuugo przy kasie , klientow nie było..jedna z ekspedientek przy komputerze była druga chodzi po sklepie a my czekamy...zamówilismy w końcu buty i dzisiaj przy odbiorze ta sama szczupła ekspedientka nie odpowiada dzien dobry i dowidzenia obgryza resztki żelu z paznokci ..po chwili wklada palec do nosa ...po czym obsługuje klientow - nie będè tego komentowała bo brak mi słów....

Ostatni Raz

Radzę omijać szerokim łukiem sklep Daichman Po miesiącu czasu buty dozwolone 2 razy reklamacja 2 razy odmowa mieli dobra opinie zeszli na psy dno i (usunięte przez administratora)

@Ostatni Raz

Firma Deichmann uzasadniła, dlaczego odmówiono uwzględnienia reklamacji, którą złożyłeś? Ciekawi mnie, jakie było uzasadnienie od tej firmy.

TakNie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 239 dni.

Robert
Nazwa działu: Handlowy

Wrocław Krzywoustego młyn obsługa ma klientów gdzieś nie umieją podejść do człowieka normalnie ale tylko z bucowane także kłamią i nie wiedzą kto odrzucił reklamacje butów i czyj jest podpis porażka ..także wymyślają bzdury jak ktoś zareklamuje buty po dwóch miesiącach i wmawiają że były prane i czuć proszkiem a buty się rozkleiły..więc odradzam ten sklep i panią bland w kucyku

Tak1Nie1
Gość
Nazwa działu: Handlowy

Powiem tak Deischman W Płońsku to tragedia obuwie sie rozpada reklamacje nie uwzglednione osoby które tam pracują A w szczególności kierowniczka to mobbing powinna zostac zwolniona dyscyplinarnie!!nie polecam tam ani zakupów ani pracy!!

Kama

Sandały tandeta po miesiącu paski urwane reklamacja nie uznana 120zł wyrzucone w błoto nie polecam sklepu więcej nie dokonam tutaj zakupu

Tak3Nie1
Wojciech
@Kama

Wypowiadasz się z punktu wiedzenia klienta i jest to ważna opinia, ale forum http://Gowork.pl jest forum pracowniczym nie konsumenckim, więc skupiamy się tu na warunkach zatrudnienia i wynagrodzenia i aktualnym rynku pracy. Proszę pracowników Deichmann-Obuwie o większą aktywność i informacje o aktualnych rekrutacjach.

Vvv
@Kama

Najgorsze jest ccc....z deichmanna ja ma buty na lata????

Iza

Deichmann-Obuwie ma opinię dobrego pracodawcy!!

Mela
@Iza

Jak się dobrze zapłaci, to można taką dostać (kupić). Ankiety do wypełnienia przez pracowników wysyłane do starannie wybranych sklepów i wypełniane pod czujnym okiem przełożonych (co to była za akcja - długo by pisać). A i tak było tylko wyróżnienie.

Magda
Nazwa działu: Finanse

Zwrot towaru i gotówki za uszkodzone buty w jednej chwili:) super zaskoczenie i duży plus.Jestem mega zadowolona!

@Magda

Świetnie, że szybo udało Ci się załatwić tę sprawę. To właśnie między innymi świadczy o profesjonalizmie tej firmy. Często robisz tam zakupy? Wszystkim pozostałym pragnę przypomnieć, że Deichmann-Obuwie, w związku z nieustannym rozwojem, poszukuje nowych pracowników. Oferty pracy możecie zobaczyć, wchodząc na ich oficjalną stronę internetową: https://corpsite.deichmann.com/pl-pl/praca/ Można aplikować online. Kto wobec tego postanowi to zrobić?

??

Nie polecam aplikowac strata czasu ,pracodawca nie wymaga cv a po wysłaniu swoich danych ale bez cv ,tylko wypełniłam to co tam wymagali otrzymałam info,że " po etapie selekcji aplikacji odrzucili moja kandydature " jakich aplikacji ? Z imienia i nazwiska chyba tylko ,To żadna aplikacja,ogloszenie wisi chyba tylko tak o po prostu ,zreszta juz bardzo dlugo

Tak4Nie
@??

A czy próbowałeś może osobiście dowiadywać się, co było powodem odrzucenia Twojej aplikacji do firmy Deichmann-Obuwie? Czym pracodawca argumentował taką decyzję? Rozumiem Twoje rozczarowanie podejściem firmy do kandydata, jednak może zechcesz jeszcze powiedzieć, co w ogóle skłoniło Cię, by spróbować swoich sił właśnie w tym miejscu?

Iza

Na pewno większość osób wie, że Deichmann-Obuwie jest liderem w branży obuwniczej na rynku niemieckim oraz europejskim. Są obecni w 24 krajach na świcie i posiadają ponad 3600 sklepów, w tym ponad 230 w Polsce. Nic zatem dziwnego, iż cały czas zasilają swój zespół w nowych pracowników. Jeśli bylibyście zainteresowani dołączeniem do nich, to wejdźcie na ich stronę: https://corpsite.deichmann.com/pl-pl/praca/nasze-oferty/ Tam znajdziecie wszelkie informacje dotyczące rekrutacji. A może ktoś ostatnio aplikował i podpowie, jak przebiega cały ten proces?

Marco&Moges

Kupiłem adidasy Puma po kilku miesiącach na zapietkach zauważyłem przetarcie materialu dalem do reklamacji zostala rozpatrzona pozytywnie. Kupilem adidasy Nike ta sama wada co poprzednio a reklamacja rozpatrzona negatywnie. Więc nie rozumiem dlaczego ta sama wada produktu a odmienne dacyzje.Malo tego kupiłem adidasy firmy Adidas i znowu ta sama wada .Dodam jeszcze ze znajomy kupił adidasy firmy Nike i też ma ten sam problem.Moze ktoś poradzi jak dalej postępować ? .

Tak1Nie1

Anita

Praca jak wiele innych . Trzeba wykonywać to co zleca firma i nie ma co dywagować czy to korpo czy jeszcze nie korpo!

Zuzanna

Czy pracownicy firmy mają otwartą ścieżkę kariery? Jakich osób poszukują Państwo do swojego zespołu? Na co zwracacie największą uwagę przy wyborze nowego pracownika? Czy swoim pracownikom zapewniacie możliwość szkoleń, podczas których mogą podnieść swoje kwalifikacje? Odpowiedź na te i więcej pytań znajdziecie w wywiadzie, którego udzielił dla naszego portalu Kierownik Działu Rozwoju Kadr Deichmann-Obuwie. http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,8655,wywiad-jaroslaw-kielpinski Zachęcam do zapoznania się z jego treścią.

Tak4Nie1

Ktoś
@Zuzanna

Piękna, ale nieprawdziwa laurka. Przepracowałem w tej firmie 10 lat. Typowa korporacja. Więc bez tych bajek o ogólnej szczęśliwości i wspaniałej atmosferze proszę.

Tak6Nie
ANTYDEICHMANN

Pracowalamw centrali firmy przez ponad 2 lata, typowe korpo, wyscig szcurow i same snoby. A caly prezesik nic nie robil tylko gwiazdorzyl caly czas i jak sobie znalazl nagle kolezanke kolezanki na moje miejsce to bez tlumaczenia zwolnil mnie z dnia na dzien z byle wymyslonego powodu. Totalny (usunięte przez administratora) a firma to jedna wielka porazka. Nigdy wiecej

Zuzanna

@DJ STACH, ale jak widać poniżej od dawna też nikt na temat Deichmann-Obuwie we Wrocławiu nie pisze. Więc równie dobrze te posty mogą być nieaktualne. Oczywiście jeśli masz coś nowego na temat warunków pracy, to podziel się z innymi, żeby byli doinformowani.

DJ STACH

No akurat nie sądzę, gdyż czytając opinie na tym forum to raczej dobre one nie są.

Tak3Nie

GOŚĆ

Dziwne

TakNie

Zostaw opinię o Deichmann-Obuwie Sp. z o.o. - Wrocław

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Deichmann-Obuwie Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 33 ocen.