Opinie o Deichmann-Obuwie Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Deichmann-Obuwie Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Deichmann-Obuwie Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Deichmann-Obuwie Sp. z o.o. w Wrocław

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Stażysta

Firma starych dziadersów wykorzystująca tylko zdolności młodych pracowników, bez kwalifikacji, ambicji, kreatywności, jedynie co potrafią przypisywać sobie zasługi i pomysły młodego pokolenia i podkreślać własny status nadany stanowiskiem przy czym powoływać się na nie wiadomo jaki staż firmowy, cały ten okres poświęcają głównie na zbijanie gazów w fotel. Nie jesteś mile widziany jeśli jesteś ambitny, wykształcony, dynamiczny...

Pola

Wartości chrześcijańskie w tej firmie to krzewienie patologii rodzinnej wchodzenie z nimi w relacje zawodowe, wyzysk pracowników sklepowych kosztem wygodnego życia OKS i RKS, dobrze się promuje wizerunek kosztem najmniej uprzywilejowanych pracowników

Pracownicy Deichmann w Arkadii powinniście się wstydzić.Razem pracujecie i zamiast porozmawiać wprost to oczerniacie swojego kierownika na forum.To jest żałosne ,ale wcale mnie nie dziwi ,bo to właśnie wy psujecie atmosferę w pracy .szczujecie na siebie nawzajem .To wy sprzedawcy tworzycie tę najgorszą atmosferę

@Pracownik

Pani Magdo nie lepiej zmienić swoje podejście do pracy i przestać szczuć na sprzedawców. Za sukces zespołu i atmosferę odpowiada kierownik.

strach
@Pracownik

Z kim wprost porozmawiać, jeśli kierownik albo wisi na telefonie godzinami plotkując o innych kierowniczkach albo biega po galerii wyszukując promocje na ciuszki dla dzieci? Pracownicy nie mają się czego wstydzić gdyż odwalają robotę za siebie i za kierowniczkę, to nie im powinno być wstyd! Pracownicy też mają swoje rodziny i też chcieli równego traktowania grafikowo na przykład a jak kierowniczka mówi że ona nie będzie pracować na drugie zmiany bo ma takie pozwolenie z góry to my musimy te zmiany za nią robić i to niby my się mamy czego wstydzić?

pracownica
@Pracownik

Od dawna nie ma z kim rozmawiać,każda dyskusja jest kończona "nie bo nie", albo "tak bo tak" albo "może powiedz to królowej". Jak ktoś jest nietykalny to robi co chce.

@strach

To i tak skromnie,że pani kierownik godzinami plotkuje o innych kierowniczkach,bo nasza to tylko romansuje z OKSami i nie może doczekać się spotkania z nimi na imprezkach .Albo w czasie pracy odwala swoją prywatną fuchę dot.odżywek do włosów i ciała.

Mycha

Czyżby to nasza Pani kierownik z Krosna

dlaczego ja
@Pracownik

Ta nie romansuje bo chyba nikt nie gustuje w otyłych analfabetkach o entalności kapusia :)

Pr
@Mycha

Raczej tak,od lat wiadomo, że ta pociągła twarz obcią....OKSom,a nawet na poprzedniego prezesa się przypalała.

@Mycha

A ten wierszyk,już znacie? 14 lutego: Był sobie OKS,stęskniony OKS i Była kierownik Sabina Sabina,która za kutasami OKSów się stęskniła, Ale w tym roku znów konferencja się nie odbyła.

Pracownik1
@Pracownik

OJ coś mi się wydaje że Pani kierownik musiała komuś zajść bardzo za skórę, że została tak bardzo brzydko oceniona.

@Pracownik1

A może wystarczy Pani kierownik zacząć pracować,a nie romansować i plotkować.Załoga wszystko widzi i słyszy,a praca sama się nie zrobi.

Hera
@Pracownik

Chciałam tylko zaznaczyć że jest coś takiego jak naruszenie dóbr osobistych i pomówienie. Są to przestępstwa karalne zgodnie z art. 212 § 1 k.k zagrożone jest karą grzywny albo ograniczenia wolności. Kary są tym bardziej surowe jeśli do przestępstwa wykorzystuje się środki masowego przekazu lub portale społecznościowe. Wskazanie imion, sklepów miast stanowi również naruszenie polityki prywatności firmy i naruszenie RODO! Zaznaczam że każdy wpis ma z sobą powiązany ślad IP lub IMEI tak więc łatwo można namierzyć kto płaci abonament za internet i do kogo organy ścigania mogą skierować pytania. Tak więc niedouczeni popaprańcy powinni wiedzieć że koniec końców można namierzyć kto takie gówna pisze! Głupota i lekkomyślność poraża!

Ksenon

Masakra jak czytam te wypowiedzi. Poziom 0

@Hera

Popieram w 100 .% i pragnę zaznaczyć,że żart w Prima Aprilis był czystą złośliwością pewnej nastolatki Wiktorii.Niestety tak odebrała błędnie pewną kwestę sporną osób dorosłych,a ucierpiały osoby postronne i niewinne. Zaznaczę,że trzy krotnie ( po tym jak córka poinformowała mnie o tym) niezwłocznie został 2 czerwca zgłoszony ten fakt do administratora,celem usunięcia tych głupot.Sprawę opisałam ja jako opiekun i rodzic,a za córki czyn mogę gorąco przeprosić. Oczywiście moje wyjaśnienia u administratora portalu zostały przyjęte i wciągu 21dni powinny być usunięte. Bardzo przepraszam wszystkich,których te wpisy mojej córki uraziły,a mam na dzieje,że na przyszłość moje dziecko już nie popełni takich wielkich głupot i krzywd innym osobą.Równocześnie przestroga dla innych rodziców,aby przy jakichkolejek sporach osób dorosłych nie uczestniczyły dzieci.Bo jak widać na moim lub naszym przykładzie opacznie rozumują i przy okazji krzywdzą niewinne osoby. Przepraszam w imieniu Wiktoria ,a nam jest niezmiernie wstyd z tego powodu. Z poważaniem Magdalena Tarnogrodzka-Kaganiuk

@Pracownik

Pragnę odesłać wszystkich do mojej odpowiedzi dla P.Hery. Zarazem należą się pewne wyjaśnienia z mojej strony i przeprosiny.Wpisy Mychy są autorstwa mojej 13- sto letniej córki.O fakcie wpisów dowiedziałam się 2 czerwca i niezwłocznie zgłosiłam to administratorowi portalu w celu ich usunięcia.Już administratorowi opisałam całą sytuację w obawie,że te głupie żarty małolatów mogą kogoś konkretnego urazić i obrazić. Niestety nie mam nic na usprawnienie mojego dziecka,jedynie wstyd i Duże PRZEPRASZAM osoby,które mogły poczuć się urażone. Wpis był formą bezmyślnego żartu i czystego niezrozumiania tego jakie mogą być tego konsekwencje i ,że ktoś może być przez to źle odebrany w środowisku i bardzo źle się poczuć przez takie bzdury. Na usprawnienie tego czynu mogę tylko napisać,że dzieci sprawy dorosłych odbierają inaczej. Błąd nas dorosłych(oczywiście mówię tu o sobie),że nie potrafią czasami dzieciom poświęcić więcej czasu i wytłumaczyć pewne sprawy. Z góry przepraszam za czyn mojego dziecka. I wyjaśnię,że wierszyk nie ma nic wspólnego z prawdą,czysta obrażająca wyobraźnia nastolatki.Bohater i imię zmyślone do rymu. P.S. Nie będę tchórz jak moja Wiki i podpisze się prawdziwym imieniem Magdalena T-K

Wiktoria Nowy wpis

Przepraszam za wpis

Wiktoria Nowy wpis
@Pracownik1

Przepraszam za wpis

Marta Nowy wpis
@Hera

Nie znam Sabiny, ale znam poprzedniego prezesa.... i jego "koleżanki", które później awansowały, zwłaszcza taką jedną :D

Sprzedawca

Wszystko co piszą poprzednicy to prawda. Pół etatu na umowie, w rzeczywistości różnie bywa. Raz pracuje się 80 godzin, innym razem 130. Sprzedawca robi wszystko - układanie towaru, przyjmowanie dostaw, kasowanie, obsługa reklamacji i zamówień, trzeba też liczyć obrót sklepu codziennie rano, sejf przy otwarciu i zamknięciu, oraz sprzątać zaplecze, magazyn, szorować kibel. Do każdej tranzakcji wcisnąć co najmniej dwa środki do pielęgnacji butów lub wkładki, o każdym z tych produktów perfekcyjnie i bez zająknięcia opowiedzieć. Rano trzeba przychodzić pół godziny wcześniej, żeby uruchomić kasę i dopełnić wszystkich formalności, których firma wymaga i za które oczywiście nie płaci. Biurokracja w tej firmie jest rozdmuchana do granic możliwości, do każdej pierdoły jest milion papierów, które sprzedawca musi perfekcyjnie ogarniać jednocześnie obsługując klientów - inaczej wylot. Pierwszą godzinę niemal zawsze byłam sama na sklepie. A to wszystko za 1700 zł miesięcznie, bo tyle pensji przeważnie wychodziło.

@Sprzedawca

Przychodzisz wcześniej ,ale masz za to płacone,brak odpowiedzialności pracujesz 80 godzin a chciałabyś mieć zapłacone jak za cały etat.Taka polityka firmy że nie ma całego etatu.Jak znam życie ,a długo już pracuje to każdy chce zarabiać dużo a pracować mało.Co do obowiązków ,u mnie kierownik też sprzątał łazienke i robił to wiele razy lepiej od innych pracownikow

Anna
@Sprzedawca

Jeśli gdzieś za pracę przed otwarciem sklepu się nie płaci, to należy to zgłosić. U nas sklep otwarty od g. 9:00, przychodzimy na 8:30 i od tego momentu mamy już rozliczany czas pracy.

@Pracownik

Dziękuję za odpowiedź,ale z pewnością jesteś OKSem,który podszywa się pod zwykłego pracownika.Wiem,że centrala każe śledzić te fora i odpisywać poprawnie na negatywne opinie.Brawo za hipokryzję panie OKSie

Ilona
@Sprzedawca

A czy wie się jakiś czas wcześniej ile się będzie pracowało godzin w miesiącu czy pracownik się tak dowiaduje z dnia na dzień czy idzie do pracy czy nie? Jak to jest z tym grafikiem?

Nick
Kandydat
@Sprzedawca

A gdzie jest lepiej, według ciebie?

Kierownik
@Pracownik

Dokładnie tak jest,że OKSi śledzą te forum.Na potwierdzenie tego wspomnę,że wczoraj na spotkaniu regionu nasz OKS opowiadał jak odpisuje na forum.Z uśmiechem na twarzy ocenił wszystkich pracowników jako sfrustrowanych sprzedawców,którzy głupoty piszą tu.Ja jako kierownik tak bym pracowników nie oceniła,ale on pracownik zatrudniony od roku 2005 najwidoczniej jest tak już nieczuły na nasze uwagi i żale,że uważa ,że z pogardą może oceniać innych.

Monika
@Ilona

Wszystko zależy od humoru i podejścia kierownika

spradawca Nowy wpis
@Kierownik

Nie tylko OKS, ale też kierownicy odpisują i rozmawiają o opiniach. Najśmieszniejsi są ci, którzy ogłaszają wszem i wobec, że kogoś do sądu podali za jakieś wpisy a później zapominają dodać, że sprawę przerżnęli, bo się okazało, że osoba którą oskarżali jednak takich wpisów nie umieszczała, ale już przeprosić to akurat zapominają, bo ich ego jest tak przerośnięte, że nie potrafią sie przyznać do kłamliwego oskarżania innych o coś, co robił kto inny. Prawda pani, jak to ją określają - KULFONIASTA? Nakłamałaś, naoszukiwałaś i zapomniałaś poinformować, że osoba którą oskarżałaś była niewinna.

Byly pracownik

Tragedia nie opisuje stanu rzeczy. Praca stresująca ze względu na wymagania. Śmieciowe umowy. Nieprzyjazna atmosfera. Nie polecam nikomu!!!

@Byly pracownik

Zanim napiszesz dowiedz sie co to jest umowa śmieciowa.

Teresa
@Pracownik

Hmm czyli nie ma takich? Jestes pewien że każdy pracownik ma umowę o pracę?

Praca

Uwaga! Firma tylko dla platformusów, jeśli przypadkowo w rozmowach na zapleczu okażę się że Twoja wizja świata drugiemu rozmówcy, a tymbardziej jeśli usłyszy OKS dopasuje się do przekazu PISowskiego zostaniesz natychmiast zmobbingowany i usunięty z firmy. Jeśli sam nie będziesz chciał odejść to już Ci przygotują ściężkę motywacyjną do odejścia. Miejsce pracy to zgniły, wrzejący kociołek toksycznych ludzi, którzy tylko szukają okazji jak się posłużyć innymi. Strach zawierać relacje i rozmawiać o czymkolwiek.

logo firmy Samdzielna/y Księgowa/y
Biuro Rachunkowe Rachexpert Paulina Wojtasiewicz-Słowińska
(14 opinii)
logo firmy Konsultant ds. umawiania spotkań - praca zdalna
Wrocław
Cloud Call Center Sp. z o.o.
(154 opinii)
logo firmy Pracownik recepcji
Katarzyna Antczak
Aplikuj na wiele ofert

Jak tam Wasze zarobki? W Biedronce od nowego roku kasjer zarobi 2900 na rekę plus premie. Żaden z kasjerów nie dostanie mniej niż 3 tysiące, a Wy, ile zarabiacie? :) Kierownik... 4 tysiące plus premie, żaden z kierowników, po otrzymaniu wszystkich dodatków nie zarobi mniej, niż 5 tysięcy. Zastępca - ok 4 tysięcy. A jak Wasi zastępcy? :) I dodam, że każdy ma umowę o pracę. Każdy na święta dostał paczki dla dzieci, każdy dostał premie świąteczne.... można się ubiegać o bezzwrotne wsparcie finansowe w trudnej sytuacji finansowej pracownika, albo nieoprocentowane pożyczki a najważniejsze, jak kierownik albo regionalny jest oskarżony przez pracownika o (usunięte przez administratora) to nie tak, jak w Deichmann, gdzie wszystko zamiata się pod dywan, tam taki pracownik jest od razu zwalniany z pracy. Jak tam Deichmann, dalej będziecie udawać, że dobrze płacicie pracownikom i że ich szanujecie?

@pracownik

Przyjmując się do tej firmy prawie 10 lat temu stawka godzinowa była naprawdę dobra. Przy 100h wychodziło tyle co na całym etacie. Tylko co z tego jak stawki godzinowe podnoszą minimalnie jak obcinają godziny na sklepie. Stawka godzinowa w tej chwili jest podobna do stawki minimalnej za umowę zlecenie. Jedna wielka żenada. Niestety z pracy w Deichmannie rodziny nie wyżywisz.

Agnes
@pracownik

Na etacie zastępcy kierownika zarabiam mniej niż moja siostra jako sprzedawca - kasjer w Biedronce. Odpowiedzialność jest taka jak kierownika bo nasz kierownik niestety został oks w zeszłym roku i nawet jak jest na sklepie to woli podzwonić po znajomych sklepach i pogadać niż wyjść na sklep i nas odciążyć a za wszystko dostaje się ochrzan.

Monik
@Agnes

Tu się niestety zgodzę... Wynagrodzenie jest śmieszne w stosunku do obowiązków i odpowiedzialności Brak dodatku motywacyjnego dla zastępców również

Luna
@pracownik

Tak pracuje tak i się zgadzam

Zuza
@Agnes

Bo OKS musi porozmawiać o kolejnych pijackich planowanych imprezkach Deichmann owskich.I przypomnieć sobie z kim wylądowali w łóżku na poprzedniej pijackiej konferencji.

Jola
@Zuza

No w tym roku z koleżankami obstawialismy w jaki sposób nasza pani kierownik uwiedzie nowego prezesa .Co konferencję musi zaliczyć pokoik,ale wcześniej gada o jej podròżach lub kosmetykach do włosòw albo kròtka analiza psychologiczna,bo łapie swoje sex ofiary na ukończone studia.Ale w tym roku nici z sexsu pozamałżeńskiego.

Kiss
@Zuza

Ukrócić im to powinni, bo rzeczywiście głośno jest na sklepach o tych łóżkowych szkoleniach i konferencjach.

Ola
@pracownik

Bo tam pracuje i to prawda

Bożena
@Kiss

Coo? Ale to wszyscy wiedzą o tym i nic nie robią? Czy to tylko takie ploty między pracownikami? Przecież takie załatwianie sobie spraw w ten sposób nie powinno mieć miejsca.

@Bożena

Konferencji już nie ma kilka lat.Najważniejsze jeżeli kiedyś coś takiego się zdarzyło to wrzucanie wszystkich do jednego wora to największa głupota,to na tej zasadzie wszyscy jesteśmy złodziejami i pijakami ,bo tak mówi się o Polakach .Każdy niech robi co do niego należy a nie plotkuje i szczuje wszystkich na siebie ,bo to jest największe zło.

Lizus
@pracownik

Cała prawda i to zamiatanie pod dywan wiadomo z jakich postaw się bierze

@Bożena

Niestety ale ma miejsce i to w wielu przypadkach. Znam te osoby. Przykre, ale prawdziwe.W większości przypadków one i oni mają rodziny.

@Pracownik

Konferencji nie było przez pandemię i to tylko lekko ukróciło romanse. Ale wcześniejsze sexozloty były. A znając imiona tych osób , to nie pokusiłbym się o plotki tylko stwierdzenie faktów.

@Pracownik

Z przykrością muszę stwierdzić,że to prawda.Owszem nie można mierzyć wszystkich jedną miarą i przypisywać (usunięte przez administratora) wszystkim pracownikom.Ale w przypadku mojego męża potwierdzam,na dowód tego mam zdjęcia z kilku konferencji i smsów. Raczej nie jest to normalne,że siada się czyjemuś mężowi,a zarazem przełożonemu na kolana,przytula się w jacuzzi,wysyła po konferencji serduszka itp.lub sex filmiki,jak wyglądają co niektóre konferencje za którymi tęsknią. Brak szacunku tych konkretnych pań dla siebie jako kobiet i żon ( bo wiem że są mężatkami),a u mojego męża to brak szacunku dla mnie jako żony.

Sprzedają straszny szajs parę miesięcy i buty się sypią. Nie uznawają reklamacji że względu na użytkowanie. Nigdy bym tam butów nie kupował.

Zołza

Wyzysk biednych ludzi w krajach trzeciego świata, zdzieranie z polskiego konsumenta, jakość marna, a przede wszystkim dziadowskie odklejające się podeszwy nawet w najdroższych modelach. Praktyki reklamacyjne wołające o pomstę konstytucyjna, tylko po to by pchać zyski do niemieckiego właściciela.

@Zołza

Pracuję kilkanaście lat i mam całkowicie odmienne zdanie

Zuzanna
@Zołza

Skąd wiesz co się dzieje w krajach trzeciego świata, tam pracujesz? ;-) Skoro ludzie tam pracują to chyba nie jest tak źle?

Czerwony
@Zuzanna

Pani na bogato jedziemy :-)

Piotr
@Czerwony

Pomogę za buty ale więcej nie biedzie :) dziękuje Kierowniku :P

Biurwa
@Zuzanna

Akurat biurwy w tej firmie co grzeją tylko stołki z zerowymi kompetencjami i orientacją w świecie maja najwięcej do powiedzenia.

Teresa
@Biurwa

A Ty skąd taki pewien jesteś kto to jest? :D :D

Jeśli macie możliwość podjęcia pracy w tej firmie to uciekajcie jak najdalej. Pół etatu, wymagania jakbyście zarabiali conajmniej 7tys, jeśli coś będzie nie tak, zawsze będzie wasza wina, bo kierownik będzie chronił swoją (usunięte przez administratora) jako zwykły pracownik podczas nieobecności kierownika lub zastępcy ponosisz odpowiedzialność za sklep, nie będąc nawet przeszkolonym, a gdy coś będzie źle to jeszcze wielkie pretensje, za tak marne pieniądze musisz robić z siebie pajaca przy kasie żeby wepchać klientowi środek czy coś innego, bo jak nie osiągniesz danego wyniku, również pretensje.

No ok

Piszecie, że macie 1/4 lub 1/2 etatu. Ale pewnie robicie cały etat? Czyste zdzierstwo z pracownika....

Eliza
@No ok

U mnie było tak że każdy miał zapłacone za tyle ile pracował ,ale bardzo często się zdarzało że pracownicy pracujący na część etatu mieli więcej godzin niż ja którą miałam cały etat

Barka
@No ok

Jedna osoba w sklepie i między czasie przyjmuje dostawę.Cxy to normalne

No name
@No ok

Każda marzy o ilości godzin większej niż pół etatu.. Niestety kierownicy oszczędzają godziny więc i zarabiamy niewiele

Lola
@No ok

Ale za darmo nie stoisz. Masz płacone jak za etat. To w czym problem?

Xoxo
Kandydat
@Lola

To ile wychodzi miesięcznie na 1/2 etatu? Jak to wygląda?

@Lola

Za jaki etat? Nie można nic zaplanować bo nie wiadomo jaką ilość godzin będziesz mieć. Porównajcie sobie PIT co roku i niestety dochodu z roku na rok coraz mniej. Nie mówiąc o śmiesznej podwyżce 1 zł na godzinę w ramach premii motywacyjnej. Mam umowę na 1/4 etatu i moja pensja waha się w granicach 1500-1750zl na rękę. Nie mówiąc o lockdownie, gdzie płacono tyle ile miałaś etatu. Słabe to i robi się coraz gorzej w tej firmie

Ank
@Inka

A gdzie rozdają tyle godzin na 1/4 etatu?

Fakt
@Inka

Marketing i dobry wizerunek kosztem tłamszonych pracowników, czas by konkurencja zjadła tą archaiczną firmę..

@Ank

Oni nie rozdają tylko rzucają te godziny jak ochłap. W jednym miesiącu masz 120, w innym 60, w jeszcze innym 50.

@No name

dają tyle godzin na ile pozwala budżet

Rodzinka_na_swoim

Rodzinna atmosfera w tej firmie oznacza wieczną przechowywalnie dla toksycznych pociotków, z którymi firma nic nie zamierza zrobić ani reagować na ich karygodne zachowanie, tylko ty musisz się z nimi użerać non-stop. I tak jesteś na straconej pozycji, bo jednak rodzinka zawsze ma być na swoim.

Pola

Bogna
@Pola

Najlepiej się nie odzywać i robić swoje. Jak się wychylisz, znajdą na Ciebie haka i zwolni Cie nawet koleżanka. Taka chrześcijańska firma :)

Kazimierz
@Bogna

W sumie... czy tak nie jest poniekąd wszędzie w mniejszym lub większym stopniu? :)

Luckas
@Pola

Sprzedawcy ciężko pracują, a OKSi i RKSi się bawią. Strata funszuszy na imprezy integracyjne, spotkania, pseudoszkolenia. Prawdę mówiąc często są te imprezki????

Ewelina
@Luckas

Szkolenia :) o co chodzi :D

Edyta
@Pola

Masz na myśli Madzie i jej braciszka? Są jak to mówią " Z dworu Królowej " Więc nie don ruszenia ????

Przed zmianą firmy na lepszą,bywałam na tych imprezach.Rzeczywiście współczuję sprzedawcom,którzy ciężko pracują,a ich kierownicy i OKSi bawią się i piją tracąc kasę,którą można by przeznaczyć dla wszystkich np.w postaci bonów.A przede wszystkim współczuję małżonkom tych wszystkich kierowników i OKSów,że ich bliscy w trakcie pracy na tych konferencjach i zjazdów integracyjnych robią to co robią.Wstyd panie i panowie za te igraszki , (usunięte przez administratora) party . Dziwić może tylko fakt,iż firma nic z tym nie robi,bo to tylko hańba dla Prezesa.

@Ewelina

Ponieważ poprzednią odpowiedź z pewnością na wniosek centrali usunął administrator,to powiem Tobie Lukas,tak. Raz w roku w lutym konferencja,tu tańce,przytulańce,alkohol i sexpokoiki przez dwa dni.A wiosną dwa zjazdy integracyjne,i tu znowu alkohol,(usunięte przez administratora),tak przez dwa dni. Jak widać kosztem sprzedawców bawią się RKSi,OKSi i kierownicy .A po powrocie w domach udają przykładne małżeństwa, a na sklepach porządne kierowniczki.

Rafi

Wyzysk pracowników w sklepach na realizację i finansowanie PRowych i charytatywnych widzi mi się firmy puste slogany podwójne standardy i te fałszywe chrześcijańskie wartości

@Rafi

Piszecie o tych chrześcijańskich wartościach,ha ha ha. Z pewnością ich nie ma na zakrapianych alkoholem i łóżkiem zjazdach i konferencjach.

@Pracownik

szczegolnie w tym i poprzednim roku

Rafi
@Pracownik

Dobrze wiesz urażony OKSie,że w tym roku i poprzednim przez COVID bzykania i chlanka konferencyjnego nie było.Ale lata wstecz,

Jakie są warunki zatrudnienia w Deichmann-Obuwie Sp. z o.o.?

Mam pytanie czy wasi kierownicy też tylko sobie wpisują pierwsze zmiany w soboty ? Czy też macie wszystkie pracujące soboty,czy sobota przed urlopem jest zawsze pracująca? U nas dokładnie tak jest ,dlaczego góra nie reaguje?

@Pracownik

Z reguły weekendy przed i po urlopie u nas są wolne

Kaśka
@Pracownik

Bo góra posuwa kierowniczki na zlotach integracyjnych.Więc coś za coś.????

@Kaśka

No to fakt w firmie jest wiele obecnie rozwiedzionych kierowników ,pewnie skutek tych sex zjazdów,o których OKSi i kierownicy ściemniają mężów i żony,że to tylko szkolenia.

Gośka
@Kaśka

To fakt.

Lili

Zgadzam się całkowicie z opinią poprzednika. Pracowałam tam miesiąc i oprócz tego co już zostało tam napisane mogę dodać, że pomimo szumnych deklaracji o chrześcijańskiej etyce w relacjach panujących w tej firmie, nie wiem czy gdzieś jest większy wyzysk i nieetyczne zachowania ze strony niedowartościowanych frustratów na stanowiskach kierowniczych. Ja osobiście , po tej przygodzie, nigdy więcej nie kupię tam butów.

@Lili

mam pytanie czy trzynastka to juz byla ?

Ela
@Lili

Firma Deichmann nie ma nic wspólnego z chrześcijańską etyką,czy zasadami.W szczególności na sexo ,pijackich konferencjach i spotkaniach OKS i RKS.Wiem coś o tym bo po 25 latach małżeństwa przekonałam się jak wierny i kochający był mój były mąż(nota bene OKS od wielu lat).Przez te pseudo szkolenia i (usunięte przez administratora) zloty rozpadło się nasze małżeństwo.Naszczęście nasze dzieci są już dorosłe.

Lol
@Ela

Też słyszałem coś na temat tych sex konferencji.Aż żałuję,że nie jestem OKSem

Stażysta

@Stażysta

Dokładnie tak,staży dziaderski(jak ich nazywasz)tylko potrafią wykorzystywać załogę, która tyra za grosze.A oni ,czyli kierownicy i OKS za te pieniądze, które możnaby przeznaczyć na wyższe wynagrodzenie dla załogi to przejadają i przepijają na tzn.konferencjach,spotkaniach integracyjnych.Moja koleżanka jest Kierownikiem w jednym ze sklepów i opowiada co tam się dzieje.Picie,tańce,pokoiki,kurestwo za pieniądze nasze. OKS z kierowniczkami mi itp.Masakra.

zmalowana

Pracowałam przez dłuższy czas w sieci Deichmann i odradzam każdej osobie, któraś wybrać inne miejsce pracy. Jako pierwsze doświadczenie jest Ok, ale po kilku miesiącach będziecie mieć po dziurki w nosie. Firma chwali się tym jak legalnie pracują, a kopią jak Krety i na umowie macie kwotę za godzinę MNIEJSZĄ niż minimalna krajowa :) do tego odprowadzanie wszystkie składkowe i nie daj Boże podatki i zostaje wam kasa jak na zmywaku w restauracji (mam porównanie :) ). Robicie cały etat albo 3/4 ale umowę macie podpisane na 1/4 :) powodzenia z urlopem macierzyńskim i innymi takimi :) Kolejny aspekt zależy pewnie od kierownika - ale ogólne ciśnienie na tajemniczego klienta, które podchodzi pod (usunięte przez administratora) Odrealniona robota, pieniądze tragicznie małe, przekręty pod okryciem prawa pracy, po długim czasie czuje się (usunięte przez administratora) na kilka tysięcy złotych.

@zmalowana

Pracuję kilkanaście lat i nigdy głupot o przekrętach nie słyszałam .Powinnaś prawidłowo rozumować wszystkie aspekty prawne.

Nieważne

Mam pytanie. Czy jeśli co miesiąc dostaję spośród załogi najmniejszą ilość godzin to można mówić o dyskryminacji w miejscu pracy? Są to duże różnice, nie dostałam nigdy wyjaśnienia dlaczego tak jest. Wszystkie mamy umowy na 1/2 etatu.

@Nieważne

Większa ilość godzin to niestety kara. Nie zasługujesz w oczach kierownika na zakup jedzenia i opłacenia rachunków. Zwiewaj czym prędzej.

@Inka

Budżet jest jaki jest .Oczywiście nikt o sobie nie powie ,że pracuje gorzej niż inni.

@Pracownik

I dotyczy to również kierowników ????

Marta
@Inka

To prawda, na szkoleniach kierownicy są instruowani jak doprowadzić do tego, żeby pracownik się sam zwolnił. Jednym z takich metod jest dawanie jak najmniej godzin, żeby pracownikowi się nie opłacało pracować za małe pieniądze, wtedy się zwolni.

Serio? Skąd takie info?

Magda
@Marta

Ciekawe w których miejscach tak jest. Moja kierowniczka wręcz staje na rzęsach, żeby dołożyć godzin, gdy ktoś ma mało. Mimo, że budżet jest ograniczony, to zawsze wyciska z niego więcej niż się da i walczy o to, by każdy pracownik czuł się u nas dobrze i nie myślał o odejściu.

Expracowinik

Czy dalej Ekspansją zarządza sławny Herr Thomas Sroka?

Firlej

Firma kombinuje jak może by nie zapłacić pracownikowi albo nałożyć kary i potrącenia. Polskiego konsumenta nabija w butelkę, posługując się opiniami i nagrodami na rynku rodzimym, natomiast oferując gorszą jakość usług w Polsce przede wszystkim w zakresie polityki zwrotów, reklamacji....(usunięte przez administratora)

@Firlej

Pracuję kilkanaście lat ,o karach nie słyszałam o potrąceniach też nie ,bo nawet nie wiem za co miałyby być .Zwroty są bardzo często i zgodnie z prawem. Jak ktoś chce zwrócić używaną rzecz to wiadomo ,że to nie wypożyczalnia.Widać ,że ta opinia jest wystawiona prawdopodobnie przez niezadowolonego klienta który w dodatku kompletnie nic nie wie o firmie i niestety nie ma zielonego pojęcia o prawie jeżeli chodzi o zwroty czy reklamacje.

Tutti
@Pracownik

Za to zwolnienia za byle co od skrzywionych psychicznie kierowników sklepów to juz owszem, panują tam urągające godności relacje, a promowane przez gorę. Kary są oczywiście nieoficjalnie, choć tutaj wiele ukrywa się przed pracownikiem i konsumentem.

Aga
@Firlej

Nie za bardzo rozumiem, dlaczego mowa o najgorszej jakości usług w postaci zwrotów. Właśnie tu nie ma żadnego stresu - obuwie nieużywane można zwrócić lub wymienić do 30 dni. Nikt nie robi w tym temacie żadnych problemów. Co do wypłat też nie mogę się zgodzić. Pracuję w Deichmannie półtora roku i tak klarownego systemy wypłat jeszcze nie widziałam. Każda godzina skrupulatnie policzona, wypłata zawsze na czas, a całe wynagrodzenie przedstawione na comiesięcznym pasku.

@Aga

Zgadzam się.Już spotkałam się nie raz ,że pracownicy narzekali ,zwalniali się a po wypróbowaniu pracy w innych sklepach wracali do Deichmann.To chyba o czymś świadczy.

Marta
@Pracownik

Ale to było 10 lat temu, nie teraz :) Teraz nikt nie wróci do Deichmann, nawet kierownicy mają dosyć bo zarabiają niewiele więcej niż kasjerka w Lidlu. Pomyśl, kto wróci do firmy, która oferuje niepełny wymiar czasu pracy, za 2 tysiące miesiecznie? Wiesz ile zarabia kasjerka w Lidlu? Więcej niż zastępca kierownika w Deichmannie, ponad 3 tysiące na rękę, umowa o pracę i najważniejsze, ma ochronę przed (usunięte przez administratora) jest szanowana ona jako człowiek i jej praca.

@Marta

Właśnie ,że teraz.A dokładnie to w ciągu ostatnich kilku miesięcy ja wiem o dwóch osobach co zwolniły się i po kilku miesiącach wróciły

Edyta
@Pracownik

A ja znam kilka osób, które uciekły i teraz dziękują Bogu, że to zrobili. Ja pracowałam prawie 10 lat, od dwóch lat już nie pracuje, musiałam się zacząć leczyć, psycholog uważa, że tkwiłam w tym porównując moja sytuację do syndromu Sztokholmskiego. I gdyby nie mąż, dalej bym tam tkwiła poniżana. Każdy, kogo znam jej kto odszedł, zaczyna po kilku miesiącach się zastanawiać, dlaczego był tak (usunięte przez administratora) i dawał się tak traktować tyle lat. Przy okazji chciałabym pozdrowić panią Ewę. Karma wraca, niech Pani pamięta.

Zostaw merytoryczną opinię o Deichmann-Obuwie Sp. z o.o. - Wrocław

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Deichmann-Obuwie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Deichmann-Obuwie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Deichmann-Obuwie Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 0 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Deichmann-Obuwie Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Deichmann-Obuwie Sp. z o.o., to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Deichmann-Obuwie Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Deichmann-Obuwie Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Deichmann-Obuwie Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 67 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Deichmann-Obuwie Sp. z o.o.