Opinie o Deichmann-Obuwie Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Deichmann-Obuwie Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Deichmann-Obuwie Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Deichmann-Obuwie Sp. z o.o. w Wrocław

Inga

Obecnie poszukują młodszego specjalisty ds. CRM w dziale digital we Wroclawiu, jakieś opinie? Warto kandydować? Ktoś z obecnych/byłych pracowników chciałby się wypowiedzieć? :)

Klient

Dostałam e-maila jak każdy klient tego sklepu o promocji 20% na towary, promocja miała trwać do 02.11.2022. Jakie było moje ździwienie i innych klientów że sklep odwołał promocję z godziny na godzinę. Tak się nie robi

Pola

Wartości chrześcijańskie w tej firmie to krzewienie patologii rodzinnej wchodzenie z nimi w relacje zawodowe, wyzysk pracowników sklepowych kosztem wygodnego życia OKS i RKS, dobrze się promuje wizerunek kosztem najmniej uprzywilejowanych pracowników

Bogna
@Pola

Najlepiej się nie odzywać i robić swoje. Jak się wychylisz, znajdą na Ciebie haka i zwolni Cie nawet koleżanka. Taka chrześcijańska firma :)

Kazimierz
@Bogna

W sumie... czy tak nie jest poniekąd wszędzie w mniejszym lub większym stopniu? :)

Luckas
@Pola

Sprzedawcy ciężko pracują, a OKSi i RKSi się bawią. Strata funszuszy na imprezy integracyjne, spotkania, pseudoszkolenia. Prawdę mówiąc często są te imprezki????

Ewelina
@Luckas

Szkolenia :) o co chodzi :D

Edyta
@Pola

Masz na myśli Madzie i jej braciszka? Są jak to mówią " Z dworu Królowej " Więc nie don ruszenia ????

@Ewelina

Ponieważ poprzednią odpowiedź z pewnością na wniosek centrali usunął administrator,to powiem Tobie Lukas,tak. Raz w roku w lutym konferencja,tu tańce,przytulańce,alkohol i sexpokoiki przez dwa dni.A wiosną dwa zjazdy integracyjne,i tu znowu alkohol,(usunięte przez administratora),tak przez dwa dni. Jak widać kosztem sprzedawców bawią się RKSi,OKSi i kierownicy .A po powrocie w domach udają przykładne małżeństwa, a na sklepach porządne kierowniczki.

Mora
@Pola

Już nie wspomnę o chrześcijańskich wartościach, ale zwykła empatia i szacunek do drugiego człowieka, to obce pojęcia dla tych ludzi.

Adriann
@Edyta

Sporo pracowników wie, jak awansował ten braciszek Madzi, kiedyś prawda ujrzy światło dzienne i zobaczycie wszyscy, z kim mieliście do czynienia.

Maja
@Adriann

Skoro wszyscy podobno o tym wiedzą to ta prawda sama w sobie w teorii już tego światła nie ujrzała? Tyle, że co masz konkretnie na myśli pisząc o tym z kim ktoś miał do czynienia?

Czy firma nie uważa ,że obcinanie pensji kierownikom i zastępcom z powodu covid to trochę przegięcie. Zastępcy często i tak nie mają dużo więcej niż pracownicy .Wystarczy spojrzec na pity roczne. A odpowiedzialność trochę inna a wypłaty to w sumie prawie takie same. I trochę to przykre

Hulaj

Ale premie i 5-cyfrowe wynagrodzenia w centrali to norma, a sklepy do wycisnięcia jak cytrynka

inka
@Hulaj

Najgorzej ,że w kazdej innej pracy (dużo lżejszej )zarabia się takie pieniądze jak u nas. Najniższa krajowa niewiele niższa niż zarobki nawet zastępców

Sylwia
@inka

Czy napisałabyś ile wynosi dokładnie wynagrodzenie w Deichmannie, na stanowisku, na którym pracujesz? Istnieje szansa na zwiększenie sobie miesięcznej kwoty pensji np. płatnymi nadgodzinami? Czy właśnie premiami?

Mati
@Hulaj

W każdej firmie w centrali kwoty i premie są 5 cyfrowe na rękę ! Ja zaznaczyłem że chce 3/4 100-140 godz. Umowa o pracę także urlop dwutygodniowy obowiązkowy !

@Hulaj

Ciekawe dla kogo te premie i 5-cyfrowe wynagrodzenia. Pracowałam w Centrali jako specjalista (nie chcę mówić w którym dziale) i premii nie ujrzałam, a wynagrodzenie miałam niższe, niż 4 tys na rękę.

Maja

A tej premii to czemu nie?

To bardzo ciekawe bo pracowałam i jako sprzedawca i pierwszy zastępca, różnica w wynagrodzeniu była duża

Nie ma duzej różnicy.Pracowałam na obu stanowiskach

Sprzedawca

Rozmowa w miejscu pracy. Dostarczyłam osobiście CV. Pracę dostałam od razu już na rozmowie. Pracowałam bardzo krótko. Złożyłam wypowiedzenie bo nie byłam w stanie dłużej pracować w niekulturalnej atmosferze, pełnej wulgaryzmów, kłótni itp. oraz dlatego, że niektóre zachowania współpracowników przy klientach sprawiały, że było mi zwyczajnie wstyd być częścią ekipy.

Standardowe pytania .Dlaczego takie stanowisko. Poprzednie zatrudnienia. Dyspozycyjność itp.

Rodzinka_na_swoim

Rodzinna atmosfera w tej firmie oznacza wieczną przechowywalnie dla toksycznych pociotków, z którymi firma nic nie zamierza zrobić ani reagować na ich karygodne zachowanie, tylko ty musisz się z nimi użerać non-stop. I tak jesteś na straconej pozycji, bo jednak rodzinka zawsze ma być na swoim.

A.
@Rodzinka_na_swoim

Taka prawda. Takie osoby zero chęci rozwoju, ich cale zycie to sklep, firma to lubi, gdy pracownikowi brak kreatywnosci i horyzontu na świat

Niki

Niestety, muszę potwierdzić większość opinii o pracodawcy. Moja także jest negatywna. Jako pracownik odpowiadasz za wszystko: przyjmujesz dostawę, zajmujesz się kasą fiskalną, pilnujesz, żeby ktoś czegoś nie ukradł, jesteś ochroniarzem i bramkarzem sklepu jednocześnie. W firmie jest nacisk na obsługę klienta na dziwnym poziomie - jednocześnie traktuj go jak potencjalnego złodzieja i staraj się doradzić za wszelką cenę. Jak niektórzy miałem pecha trafić na zespół, gdzie wszyscy podlizują się kierownikowi, byle tylko ich lubił i za każdym razem dawał im wolne kiedy chcą. Ci, którzy nie chcą tacy być są mobbingowani, odsuwani od reszty i traktowani gorzej. Sama praca nie jest zła, ale to jedyny pozytyw. Dostajesz umowę na pół etatu, pracujesz na więcej. W moim przypadku pogodzenie dwóch różnych zajęć było niemożliwe. Jeśli macie możliwość znalezienia innej pracy, zastanawiacie się, czy nie spróbować tutaj kosztem czegoś innego to porzućcie to. Szkoda Waszego czasu.

emilka
@Niki

wszystko to prawda.(usunięte przez administratora)w czystej postaci.nie wiem jak teraz ale pare lat temu tak wygladalo moje odejscie z pracy kierowniczka wezwala mnie na zaplecze ,zamkla drzwi i powiedziala ze nikt mnie tu nie lubi,za izoluje sie od zalogi i jakbym miala odrobine honoru to bym odeszla na wlasna prosbe.odmowilam.wtedy powiedziala ze w takim razie bedzie mnie obsadzac tylko w weekendy.i jeszcze raz o honorze.odeszlam.szybko znalazlam inna prace.

Jezu
@emilka

Jeśli Pani już nie pracuje to proszę podać nr sklepu. Chętnie dowiemy się gdzie tak traktuje się pracowników. Chyba tamta Pani kierownik zapomniała, że w dużej mierze atmosfera w pracy zależy od niej

Czy w Deichmann-Obuwie Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Kaśka

Tak na konferencjach.Awans gwarantowany po.

Elżbieta

Czy ktoś się wypowie o pracy w deichmann Piaseczno

Sprzedawca

Wszystko co piszą poprzednicy to prawda. Pół etatu na umowie, w rzeczywistości różnie bywa. Raz pracuje się 80 godzin, innym razem 130. Sprzedawca robi wszystko - układanie towaru, przyjmowanie dostaw, kasowanie, obsługa reklamacji i zamówień, trzeba też liczyć obrót sklepu codziennie rano, sejf przy otwarciu i zamknięciu, oraz sprzątać zaplecze, magazyn, szorować kibel. Do każdej tranzakcji wcisnąć co najmniej dwa środki do pielęgnacji butów lub wkładki, o każdym z tych produktów perfekcyjnie i bez zająknięcia opowiedzieć. Rano trzeba przychodzić pół godziny wcześniej, żeby uruchomić kasę i dopełnić wszystkich formalności, których firma wymaga i za które oczywiście nie płaci. Biurokracja w tej firmie jest rozdmuchana do granic możliwości, do każdej pierdoły jest milion papierów, które sprzedawca musi perfekcyjnie ogarniać jednocześnie obsługując klientów - inaczej wylot. Pierwszą godzinę niemal zawsze byłam sama na sklepie. A to wszystko za 1700 zł miesięcznie, bo tyle pensji przeważnie wychodziło.

@Sprzedawca

Przychodzisz wcześniej ,ale masz za to płacone,brak odpowiedzialności pracujesz 80 godzin a chciałabyś mieć zapłacone jak za cały etat.Taka polityka firmy że nie ma całego etatu.Jak znam życie ,a długo już pracuje to każdy chce zarabiać dużo a pracować mało.Co do obowiązków ,u mnie kierownik też sprzątał łazienke i robił to wiele razy lepiej od innych pracownikow

@Sprzedawca

Jeśli gdzieś za pracę przed otwarciem sklepu się nie płaci, to należy to zgłosić. U nas sklep otwarty od g. 9:00, przychodzimy na 8:30 i od tego momentu mamy już rozliczany czas pracy.

Dziękuję za odpowiedź,ale z pewnością jesteś OKSem,który podszywa się pod zwykłego pracownika.Wiem,że centrala każe śledzić te fora i odpisywać poprawnie na negatywne opinie.Brawo za hipokryzję panie OKSie

Ilona
@Sprzedawca

A czy wie się jakiś czas wcześniej ile się będzie pracowało godzin w miesiącu czy pracownik się tak dowiaduje z dnia na dzień czy idzie do pracy czy nie? Jak to jest z tym grafikiem?

@Sprzedawca

A gdzie jest lepiej, według ciebie?

Kierownik

Dokładnie tak jest,że OKSi śledzą te forum.Na potwierdzenie tego wspomnę,że wczoraj na spotkaniu regionu nasz OKS opowiadał jak odpisuje na forum.Z uśmiechem na twarzy ocenił wszystkich pracowników jako sfrustrowanych sprzedawców,którzy głupoty piszą tu.Ja jako kierownik tak bym pracowników nie oceniła,ale on pracownik zatrudniony od roku 2005 najwidoczniej jest tak już nieczuły na nasze uwagi i żale,że uważa ,że z pogardą może oceniać innych.

@Ilona

Wszystko zależy od humoru i podejścia kierownika

spradawca
@Kierownik

Nie tylko OKS, ale też kierownicy odpisują i rozmawiają o opiniach. Najśmieszniejsi są ci, którzy ogłaszają wszem i wobec, że kogoś do sądu podali za jakieś wpisy a później zapominają dodać, że sprawę przerżnęli, bo się okazało, że osoba którą oskarżali jednak takich wpisów nie umieszczała, ale już przeprosić to akurat zapominają, bo ich ego jest tak przerośnięte, że nie potrafią sie przyznać do kłamliwego oskarżania innych o coś, co robił kto inny. Prawda pani, jak to ją określają - KULFONIASTA? Nakłamałaś, naoszukiwałaś i zapomniałaś poinformować, że osoba którą oskarżałaś była niewinna.

Wiki

W Swadzimiu jest to najgorszy sklep nie dość że jedna pracownica jest nie miła to. Jeszcze dwie lewe buty sprzedaje masakra takich ludzi to tylko zwolnić z pracy a nie dawać im szansę, Nie polecam tam kupować

Byly pracownik

Tragedia nie opisuje stanu rzeczy. Praca stresująca ze względu na wymagania. Śmieciowe umowy. Nieprzyjazna atmosfera. Nie polecam nikomu!!!

@Byly pracownik

Zanim napiszesz dowiedz sie co to jest umowa śmieciowa.

Teresa

Hmm czyli nie ma takich? Jestes pewien że każdy pracownik ma umowę o pracę?

Praca

Uwaga! Firma tylko dla platformusów, jeśli przypadkowo w rozmowach na zapleczu okażę się że Twoja wizja świata drugiemu rozmówcy, a tymbardziej jeśli usłyszy OKS dopasuje się do przekazu PISowskiego zostaniesz natychmiast zmobbingowany i usunięty z firmy. Jeśli sam nie będziesz chciał odejść to już Ci przygotują ściężkę motywacyjną do odejścia. Miejsce pracy to zgniły, wrzejący kociołek toksycznych ludzi, którzy tylko szukają okazji jak się posłużyć innymi. Strach zawierać relacje i rozmawiać o czymkolwiek.

Jak tam Wasze zarobki? W Biedronce od nowego roku kasjer zarobi 2900 na rekę plus premie. Żaden z kasjerów nie dostanie mniej niż 3 tysiące, a Wy, ile zarabiacie? :) Kierownik... 4 tysiące plus premie, żaden z kierowników, po otrzymaniu wszystkich dodatków nie zarobi mniej, niż 5 tysięcy. Zastępca - ok 4 tysięcy. A jak Wasi zastępcy? :) I dodam, że każdy ma umowę o pracę. Każdy na święta dostał paczki dla dzieci, każdy dostał premie świąteczne.... można się ubiegać o bezzwrotne wsparcie finansowe w trudnej sytuacji finansowej pracownika, albo nieoprocentowane pożyczki a najważniejsze, jak kierownik albo regionalny jest oskarżony przez pracownika o (usunięte przez administratora) to nie tak, jak w Deichmann, gdzie wszystko zamiata się pod dywan, tam taki pracownik jest od razu zwalniany z pracy. Jak tam Deichmann, dalej będziecie udawać, że dobrze płacicie pracownikom i że ich szanujecie?

@pracownik

Przyjmując się do tej firmy prawie 10 lat temu stawka godzinowa była naprawdę dobra. Przy 100h wychodziło tyle co na całym etacie. Tylko co z tego jak stawki godzinowe podnoszą minimalnie jak obcinają godziny na sklepie. Stawka godzinowa w tej chwili jest podobna do stawki minimalnej za umowę zlecenie. Jedna wielka żenada. Niestety z pracy w Deichmannie rodziny nie wyżywisz.

Agnes
@pracownik

Na etacie zastępcy kierownika zarabiam mniej niż moja siostra jako sprzedawca - kasjer w Biedronce. Odpowiedzialność jest taka jak kierownika bo nasz kierownik niestety został oks w zeszłym roku i nawet jak jest na sklepie to woli podzwonić po znajomych sklepach i pogadać niż wyjść na sklep i nas odciążyć a za wszystko dostaje się ochrzan.

Monik
@Agnes

Tu się niestety zgodzę... Wynagrodzenie jest śmieszne w stosunku do obowiązków i odpowiedzialności Brak dodatku motywacyjnego dla zastępców również

Luna
@pracownik

Tak pracuje tak i się zgadzam

Zuza
@Agnes

Bo OKS musi porozmawiać o kolejnych pijackich planowanych imprezkach Deichmann owskich.I przypomnieć sobie z kim wylądowali w łóżku na poprzedniej pijackiej konferencji.

Jola
@Zuza

No w tym roku z koleżankami obstawialismy w jaki sposób nasza pani kierownik uwiedzie nowego prezesa .Co konferencję musi zaliczyć pokoik,ale wcześniej gada o jej podròżach lub kosmetykach do włosòw albo kròtka analiza psychologiczna,bo łapie swoje sex ofiary na ukończone studia.Ale w tym roku nici z sexsu pozamałżeńskiego.

Kiss
@Zuza

Ukrócić im to powinni, bo rzeczywiście głośno jest na sklepach o tych łóżkowych szkoleniach i konferencjach.

Ola
@pracownik

Bo tam pracuje i to prawda

Bożena
@Kiss

Coo? Ale to wszyscy wiedzą o tym i nic nie robią? Czy to tylko takie ploty między pracownikami? Przecież takie załatwianie sobie spraw w ten sposób nie powinno mieć miejsca.

@Bożena

Konferencji już nie ma kilka lat.Najważniejsze jeżeli kiedyś coś takiego się zdarzyło to wrzucanie wszystkich do jednego wora to największa głupota,to na tej zasadzie wszyscy jesteśmy złodziejami i pijakami ,bo tak mówi się o Polakach .Każdy niech robi co do niego należy a nie plotkuje i szczuje wszystkich na siebie ,bo to jest największe zło.

Lizus
@pracownik

Cała prawda i to zamiatanie pod dywan wiadomo z jakich postaw się bierze

@Bożena

Niestety ale ma miejsce i to w wielu przypadkach. Znam te osoby. Przykre, ale prawdziwe.W większości przypadków one i oni mają rodziny.

Konferencji nie było przez pandemię i to tylko lekko ukróciło romanse. Ale wcześniejsze sexozloty były. A znając imiona tych osób , to nie pokusiłbym się o plotki tylko stwierdzenie faktów.

Z przykrością muszę stwierdzić,że to prawda.Owszem nie można mierzyć wszystkich jedną miarą i przypisywać (usunięte przez administratora) wszystkim pracownikom.Ale w przypadku mojego męża potwierdzam,na dowód tego mam zdjęcia z kilku konferencji i smsów. Raczej nie jest to normalne,że siada się czyjemuś mężowi,a zarazem przełożonemu na kolana,przytula się w jacuzzi,wysyła po konferencji serduszka itp.lub sex filmiki,jak wyglądają co niektóre konferencje za którymi tęsknią. Brak szacunku tych konkretnych pań dla siebie jako kobiet i żon ( bo wiem że są mężatkami),a u mojego męża to brak szacunku dla mnie jako żony.

Sprzedają straszny szajs parę miesięcy i buty się sypią. Nie uznawają reklamacji że względu na użytkowanie. Nigdy bym tam butów nie kupował.

Zołza

Wyzysk biednych ludzi w krajach trzeciego świata, zdzieranie z polskiego konsumenta, jakość marna, a przede wszystkim dziadowskie odklejające się podeszwy nawet w najdroższych modelach. Praktyki reklamacyjne wołające o pomstę konstytucyjna, tylko po to by pchać zyski do niemieckiego właściciela.

@Zołza

Pracuję kilkanaście lat i mam całkowicie odmienne zdanie

Zuzanna
@Zołza

Skąd wiesz co się dzieje w krajach trzeciego świata, tam pracujesz? ;-) Skoro ludzie tam pracują to chyba nie jest tak źle?

Czerwony
@Zuzanna

Pani na bogato jedziemy :-)

@Czerwony

Pomogę za buty ale więcej nie biedzie :) dziękuje Kierowniku :P

Biurwa
@Zuzanna

Akurat biurwy w tej firmie co grzeją tylko stołki z zerowymi kompetencjami i orientacją w świecie maja najwięcej do powiedzenia.

Teresa
@Biurwa

A Ty skąd taki pewien jesteś kto to jest? :D :D

Jeśli macie możliwość podjęcia pracy w tej firmie to uciekajcie jak najdalej. Pół etatu, wymagania jakbyście zarabiali conajmniej 7tys, jeśli coś będzie nie tak, zawsze będzie wasza wina, bo kierownik będzie chronił swoją (usunięte przez administratora) jako zwykły pracownik podczas nieobecności kierownika lub zastępcy ponosisz odpowiedzialność za sklep, nie będąc nawet przeszkolonym, a gdy coś będzie źle to jeszcze wielkie pretensje, za tak marne pieniądze musisz robić z siebie pajaca przy kasie żeby wepchać klientowi środek czy coś innego, bo jak nie osiągniesz danego wyniku, również pretensje.

No ok

Piszecie, że macie 1/4 lub 1/2 etatu. Ale pewnie robicie cały etat? Czyste zdzierstwo z pracownika....

Eliza
@No ok

U mnie było tak że każdy miał zapłacone za tyle ile pracował ,ale bardzo często się zdarzało że pracownicy pracujący na część etatu mieli więcej godzin niż ja którą miałam cały etat

Barka
@No ok

Jedna osoba w sklepie i między czasie przyjmuje dostawę.Cxy to normalne

No name
@No ok

Każda marzy o ilości godzin większej niż pół etatu.. Niestety kierownicy oszczędzają godziny więc i zarabiamy niewiele

Lola
@No ok

Ale za darmo nie stoisz. Masz płacone jak za etat. To w czym problem?

Xoxo
@Lola

To ile wychodzi miesięcznie na 1/2 etatu? Jak to wygląda?

@Lola

Za jaki etat? Nie można nic zaplanować bo nie wiadomo jaką ilość godzin będziesz mieć. Porównajcie sobie PIT co roku i niestety dochodu z roku na rok coraz mniej. Nie mówiąc o śmiesznej podwyżce 1 zł na godzinę w ramach premii motywacyjnej. Mam umowę na 1/4 etatu i moja pensja waha się w granicach 1500-1750zl na rękę. Nie mówiąc o lockdownie, gdzie płacono tyle ile miałaś etatu. Słabe to i robi się coraz gorzej w tej firmie

Ank
@Inka

A gdzie rozdają tyle godzin na 1/4 etatu?

Fakt
@Inka

Marketing i dobry wizerunek kosztem tłamszonych pracowników, czas by konkurencja zjadła tą archaiczną firmę..

@Ank

Oni nie rozdają tylko rzucają te godziny jak ochłap. W jednym miesiącu masz 120, w innym 60, w jeszcze innym 50.

@No name

dają tyle godzin na ile pozwala budżet

Bartek

W Lęborku, trampki po 2 tygodnich porzklejane, reklamacja na miejscu odrzucona, przez kretyna, który nie ma żadnych uprawnień rzeczoznawcy! Nie kupoać u szwabów, a jak kupiliście to do rzecznika praw klienta, i złoży pozew do sądu, tam kretyn nie bedzie pisał swoich głupot, a dziadowska firma niech płaci, tam wyśmieją (usunięte przez administratora) każdy inny sklep lepszy, a zwłaszcza CCC, tam ludzi szanują i nie (usunięte przez administratora)

@Bartek

W Lęborku ludzie widać nie czytaci i nie pisaci:) Znajdż opinie o reklamacjach na innej stronie i nie pisz głupot w opiniach o pracy jak nie masz o tym pojęcia.

@Bartek

to nie strona do wypisywania żali o reklamacje

Rafi

Wyzysk pracowników w sklepach na realizację i finansowanie PRowych i charytatywnych widzi mi się firmy puste slogany podwójne standardy i te fałszywe chrześcijańskie wartości

@Rafi

Piszecie o tych chrześcijańskich wartościach,ha ha ha. Z pewnością ich nie ma na zakrapianych alkoholem i łóżkiem zjazdach i konferencjach.

szczegolnie w tym i poprzednim roku

Rafi

Dobrze wiesz urażony OKSie,że w tym roku i poprzednim przez COVID bzykania i chlanka konferencyjnego nie było.Ale lata wstecz,

Mam pytanie czy wasi kierownicy też tylko sobie wpisują pierwsze zmiany w soboty ? Czy też macie wszystkie pracujące soboty,czy sobota przed urlopem jest zawsze pracująca? U nas dokładnie tak jest ,dlaczego góra nie reaguje?

Nieważne

Z reguły weekendy przed i po urlopie u nas są wolne

Kaśka

Bo góra posuwa kierowniczki na zlotach integracyjnych.Więc coś za coś.????

@Kaśka

No to fakt w firmie jest wiele obecnie rozwiedzionych kierowników ,pewnie skutek tych sex zjazdów,o których OKSi i kierownicy ściemniają mężów i żony,że to tylko szkolenia.

Gośka
@Kaśka

To fakt.

Zostaw merytoryczną opinię o Deichmann-Obuwie Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Deichmann-Obuwie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Deichmann-Obuwie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Deichmann-Obuwie Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 1 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Deichmann-Obuwie Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Deichmann-Obuwie Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Deichmann-Obuwie Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 74 ocen.

Deichmann-Obuwie Sp. z o.o.