Opinie o Deichmann Logistik Polska Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Deichmann Logistik Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Deichmann Logistik Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Deichmann Logistik Polska Sp. z o.o. w Wrocław

Frytka Nowy wpis

Pracowałam w tej firmie na dziale e-schop (sklep internetowy) ponad 6mcy na umowe zlecenie, i po tym czasie zostałam z resztą pracowników tez na zleceniu ok.8osób wywalona z dnia na dzień bo rzekomo towar gdzieś utknoł i nie dojechał, ludzie stare pracownice dwulicowe obgadywały wszystkich po kolei a jak sie kolłnich przechodziło to zamykały na chwilę jadaczki, pani kierownik działu przeszkolona w poganianiu ludźmi chyba w oddziałach gestapo,sama praca ok.lecz atmosfera z kiszona głównie przez te dwulicowe pracownice z duuużym stażem i tempi narzucane przez kier.radzę przemyśleć to zanim się tam wybierzesz do pracy.

Długi Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie ponad rok . W sumie od samego otwarcia do czasu zwolnienia mnie przez kierownika przyjęcia towaru , nazywaliśmy go zoom , bo ma okulary jak denka od coli, drugi główny Kiero tego magazynu . Pan Marcin M. , powodem mojego zwolnienia było bliskie relacje z jedna z pracownic . Praca jak praca ,ale kierownicy powinni doszkolić sie a zwłaszcza emocjonalnie .

Monika Nowy wpis
@Długi

@Długi uważam, że okulary nie powinny być powodem do takich określeń. W każdej firmie obowiązują zasady, których trzeba się trzymać. Tak samo jest w przypadku ustalania warunków umowy. Powiedz, jaka atmosfera panuje między pracownikami, i czy można liczyć na jakiś system motywacyjny pracowników?

Michał Nowy wpis

@zawiedziony ile tam przepracowałeś ?

Zawiedziony

Pracowałem na przyjęciu towaru przez śmieszną umowę z agencją pracy, mordercze tępo. Wyzysk człowieka.Kręgosłup wysiada. Poganiają, bo czeka już następny kontener do rozładowania. Większość chłopaków spoko, tylko jeden koleś, który pracuje od chyba zawsze męczy psychicznie uważa się za kierownika.caly dzień jeździ na wózku i kartonu nie dotknie. Jednym słowem nie przyjemny.Wyjście do toalety na komendę, jakieś więzienne zasady chyba. Jedna zmiana od7do15 na plus. Kawa herbata za darmo. Jakieś zupy też były. W miarę dobry dojazd.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Deichmann Logistik Polska Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Kierownik Działu Wysyłki Towaru. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Ziomeczek

Niby duża firma a rozmowę przeprowadzą dwoje kierowników magazynu. Nie było by w tym nic złego gdyby nie brak umiejętności i narzędzi do prowadzenia takowych rozmów. Lawirowanie między formą zatrudnienia oraz okresem próbnym oraz brakiem jasności stawek to fundamentalne braki. Praca jest ale nie wiesz kto Ciebie zatrudni i za ile. Groteska sumując. Radzę jasno wyjaśnić każdy temat i wątpliwość bo mam wrażenie że można się wpakować w stratę czasu a jak wiemy czas to pieniądz.

xXx

Pracowałam przez agencje dość długo...zanim dostałam umowę o prace. Trafiłam na dział NAB gdzie nie polecam nikomu...Kierownik nie potrafi zorganizować pracy, poniża Cie przy innych. Głupie wyjście do toalety nie zgłoszone jemu było naganne. Ludzie tam pracujący są tak fałszywi ze sami już nie wiedza o czym gadać to zmyślają...i rozpowiadają dalej...a każdy łapie to jak pelikany. Ogólnie to BARDZO NIE POLECAM tam pracować.

aat

W deichmannie pracowałem ponad rok. Bardzo ciężko było dostać umowę o prace, długo trzymają na umowie przez agencje. Ludzie są bardzo fajni, natomiast kierownictwo z szefem na czele, to ciężki temat. Nie każdy, oczywiście, ale większość to niestety dramat (szczególnie kobiety). Praca ciężka, jak to na magazynie, ale są lżejsze działy. Wielki plus to praca na jedną zmianę, od 7 do 15.15. Minus to lokalizacja, bo czy samochodem, czy autobusem, traci się dużo czasu na dojazd. Reasumując: jedna z najfajniejszych prac jakie miałem ale jest to zasługa ludzi którzy tam pracują, nie wynagrodzenia czy kierowników.

Witold

Unikajcie tego kołchozu !!! Pracowałem tam przez agencje i powiem krótko , firma traktuje cie jak (usunięte przez administratora) pracownika tymczasowego do maksymalnego wyeksploatowania. Szczególnie jeżeli chodzi o dział przyjęcia towaru . Narzucają mordercze tempo aby wyrobić z robotą(kontener nie może stać noc) ale spokojnie jeżeli się wyrobicie wyślą was wcześniej do domu . Czyli z dość średniej stawki którą otrzymacie wyjdzie wypłata około 1100 do łapki: żal i żenada. Spóźnisz się chwile? spokojnie odejmą ci 5 min na liście bezczelnie skreślając o której przyszedłeś !? plusy to jedna zmiana 7:15 , nowa kantyna , darmowa kawa.

Zostaw merytoryczną opinię o Deichmann Logistik Polska Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Deichmann Logistik Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Deichmann Logistik Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Deichmann Logistik Polska Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Graniczna 8 d
    54-610 Wrocław

Deichmann Logistik Polska Sp. z o.o.