Hirsch Porozell Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Hirsch Porozell Sp. z o.o.

Agata
użytkownik zarejestrowany

Czy ktoś jest w stanie odpowiedzieć użytkownikowi Czarna? Obecnie firma Hirsch Porozell Sp. z o.o. poszukuje do pracy jako Przezbrajacz Form Wtryskowych / Pracownik Techniczny. Z oferty pracy wynika, że oferują stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania, możliwość rozwoju zawodowego. Czy ktoś aplikuje?

Czarna

Jak wygląda obecnie praca i zarobki operatorki maszyn? Jestem zainteresowana ofertą...prosze o jakieś info ...

Kkk

Produkcja ostatnio dostała całkiem spore podwyżki, dodatkowo nadgodziny są płatne ;) nie jest tutaj źle jak ktoś chce pracować. Ci którzy liczą na kasę za dłubanie w nosie raczej nie mają czego tutaj szukać. Dodatkowym plusem jest mowa a pracę oraz pieniądze na wakacje i prywatna opieką medyczna w luxmed.

Stef

A ile operator zarobi ? Jakies premie macie ?

ZZZ

Najbardziej syfiasty zakład w jakim pracowałem

chlopak

Ale glupoty piszecie, prac OK trzeba sie przyzwyczaić , po prostu nie każdy się najwidoczniej nadaje do pracy w tej firmie. Zarząd bardzo w porządku i nie pisać oszczerstw

Mario

Nazwa się nie zmieniła nadal jest hirsch.Tylko właściciel jest inny.Widze, że mało wiecie.A syf to jest i we Wrocławiu na hali i w Łodzi.Pracowników w Łodzi potrzebują ale jak któryś przyjdzie to na krótki czas bo nie daje rady.Także"WOW"Sprzątaj za siebie i nie pisz bzdur.Acha jeszcze jedno.Jak pracujesz 10 lat w hirschu to możemy pogadać.

BołSzakalaka

poczytałem, poczytałem , ale też pogadałem z pracownikami jak jest. Normalna firma, ciężko jest, ale bez wariacji. Mam wrażenie że takie negatywy to same zwolnione młoty pisały. A takich młotów podobno sporo się przewija , jak w każdej produkcji

@BołSzakalaka 03.11.2016, 11:27

Jest wariacja kolego/koleżanko.10 lat pracowałem to wiem co piszę.Było lepiej jak p.ADI rzarządził.Grabowski to cwaniak.Awansował na dyrektora bo mu "centuś "załatwił.Dużo by pisać o tym jak jest w firmie.W Łodzi została sprzedana ale dalej działa pod nazwą.

Mnom
@Mario 13.12.2016, 21:33

Dokładnie Pan S i pani A to dwa cwaniaki . Starają się rządzić firma a im to nie wychodzi... żenada . Nie dosyć ze zapierdol i syf na hali .. to człowieka jeszcze nie potrafią szanować...pani A to Wielka pianistka ...szkoda aż obrażać tych ludzi bo tylko klawiatura niepotrzebnie się zużywa... pozdrawiam ...

tomasz

dobrze ze tam daja umowe o praca bo nie czesto sie zdarza ze pracodawcy dają umowy o prace w tych czasach wiecej jest smiecuwek nie spotkalem sie tez zeby byly wczasy pod grusza w innych firmach zakladach wiec nie ma co narzekac na to ze praca jest w szybkim tempie ważne ze płaca za nią nie tak jak nie kturzy pracodawcy

tomasz

ja bylem w zeszłym roku na rozmowę we wrześniu na stanowisko pakowacza rozmowa przebiegła szybko w kadrach tez wszystko gładko poszło pani kadrowa mila ni e kazdy zaklad produkcyjny zatrudnia bezposrednio sam wieciej jest zatrudnien przez agencje ktore potem maja wszystko w nosie co sie dzieje z prcownikiem jak ma problemy to nie pomagja pracownicy agencji

kaktus
użytkownik zarejestrowany

a możesz powiedzieć mi coś więcej o tych wczasach pod grusza, gdzie są to konkretnie wyjazdy i na jakich warunkach> aktualnie interesuję się u was zatrudniemiem jako Przezbrajacz Form Wtryskowych - Pracownik techniczny bo widziałem w sieci ofertę, tylko nie wiem czy aktualna

@kaktus 13.07.2016, 10:29

Wczasy pod gruszą to jest inaczej socjal płacowy.A nie wyjazd

Super firma

A ja żałuje ... żałuje , ze odeszłam , bo skusiłam się na ofertę Polaru za 300 zł więcej i co teraz mam ,bezrobocie po pół roku .Zwolnili mnie jak skończył się sezon . W Hirschu przynajmniej była umowa o prace i regularne wypłaty ,mili ludzie , dobry social , urlop jak potrzeba było , wczasy pod grusza , prywatna opieka medyczna :( teraz to mi wstyd ponownie do nich się zgłaszać i prosić o przyjęcie . Praca lekka nie była przyznam , ale stabilna .

Nowy

Tak , wszyscy maja premie i premie świąteczne tez , no i wczasy pod grusza :)

kaligula

Witam.Bardzo proszę osoby, które pracują w tej firmie o informację, jak obecnie kształtują się zarobki "na rękę" na początek i w dalszej perspektywie? z ewentualnymi dodatkami.Jaki obowiązuje system pracy? Jakie są wymagania? Jakie są układy między pracownikami a kadrą kierowniczą?Pytanie dotyczy Łodzi.

Anna

Okropna firma! Nie szanują człowieka! Ludzi traktują jak śmieci - oczywiście pracowników produkcyjnych! Panują warunki pracy poniżej krytyki - na hali 50 stopni!!! URLOP? po co komu? ogólna zasada nie można brać urlopu... Idiotka kadrowa ze świniami powinna pracować nie z ludźmi. Państwowa Inspekcja Pracy powiadomiona, pojawią się jak ponoć będzie większa temperatura aby sprawdzić to co się dzieje oczywiście bez zapowiedzi... ZOBACZYMY! OGÓLNY MOBBING, SZCZUCIE LUDZI, ZARZĄDZANIE rodem z PGRu, ZA NIC MAJĄ KODEKS PRACY - ROBIĄ Z LUDŹMI CO SIĘ IM ŻYWNIE PODOBA! WG KIEROWNICTWA - PRACOWNIK HIRSCHA = ŚMIEĆ! ps. ludzie czym się cieszycie? pensja na czas? umowa? widać że ze wsi jesteście bo w mieście facet nie wyżywi i utrzyma rodziny za 1500 zł...

misiek

Co z tego że umowa na czas nieokreślony jak pensja to najniższa krajowa.Arogancja do pracownika na każdym kroku.zero szacunku.Zatrudniając się przez agencje masz wszystko w powarzaniu i sam decydujesz czy chcesz zostać czy nie.Poza tym nikt nie jest niewolnikiem żeby tak zapitalać za taką darmoszkę.

syn dzika

Same dauny

elochiiifff

U Moni na zmianie najlepiej!!Dac jej podwyzke

aulimi

Kierownictwo z góry---Brak słów zero jakiejkolwiek wiedzy i myslenia. Spycholandia jeden na drugiego ,jak przychodzi co do czego to nikt nic nie wie.pan dyrektor techniczny obiecuje na zebraniu cos czego nie potrafi zrealizowac. Na hali pełno wody i oleju .LUDZIE POZaBIJAC SIE MOZNa

paras
użytkownik zarejestrowany

Ja w sprawie Hirsch Porozell ale tego z Wrocławia a nie Łodzi - chciałbym zapytać, oni tylko rozprowadzają opakowania styropianowe i kształtki czy tylko je produkują? jak to wygląda? No i czy ktoś korzystał z ich produktów takich jak opakowania styropianowe zabezpieczające jakiś produkt w czasie transportu? jak wrażenia?

ggggggggg5555
użytkownik zarejestrowany

A jeśli chodzi o rozmowę to jak to wygląda u nich zazwyczaj, z iloma osobami przyjdzie mi ewentualnie rozmawiać....Rozmowa rekrutacyjna to zazwyczaj bardzo stresujący moment, dlatego potrzebuje rady i wyjasnienia pewnych kwestii jaka jest współpraca w tej firmie i jak sie przygotowac do tych wymagan stawianych przez pracodawcę...

i co to
użytkownik zarejestrowany

co to zmienia ze ktos lubi sobie pogadac jak dla mnie to dobrze ze jest ktos towarzyski i tyle. co do tych zmian to na prawde one sa takie na gorsze ja chcialem tam pracowac lae tak zaczeliscie pisac ze zaczynam sie nad tym zastanawiac. no coz moze jeszcze ktos cospozytywnego napisze i zmienie swoja decyzje. pozdrawiam wszystkich serdecznie.

DzikaSYn

Ta firma to jeden wielki niewypał. Za dużo knucia i układów .Jeden na drugiego kabluje. (usunięte przez administratora)

bj

Sam jesteś nierobem i leniem Stary!!!!!!Ja się żadnej pracy nie boję, a Ty musisz mieć totalnie zryty beret żeby wypisywać takie bzdury że jesteś zadowolony - idealny pracowniku roku.Jak lubisz hardcory - Twoja sprawa. Ludzi trzeba ostrzegać przed tego typu( usunięte przez administratora )Zresztą sam każdy się przekona jak spróbuje i zobaczy .

zozo

Pracuję tam od jakiegoś czasu i zgadzam się, że praca jest ciężka - tak jak wszędzie, ale potwierdzam, umowa o pracę jest od samego początku, pensja do 10 każdego miesiąca ja amen w pacierzu, i jak się człowiek przyzwyczai do pracy w nocy to nie jest źle. Najważniejsze, że w zakresie umowy, ubezpieczenia i wynagrodzenia są na 100% pewni!!!! P.S. No i faktycznie, zgadzam się z przedmówcami - PANI KADROWA TO ISTNY ANIOŁ:)

ja

Premia ? jest rzecz jasna - absencynja. Mozesz dorobić do podstawowej wypłaty czyli zasuwając sobota niedziela.Chcesz czy nie - musisz.Zap... rz na maksa , zero bezpieczeństwa i higieny pracy- nowi pracownicy dostają produkty nie do ogarnięcia.Stawka godzinowa a robisz na akord.Takie są realia.Nowi oglądani z perspektywy widza zwiedzającego małpiarnię.Nikt nie pokaże ani nie przeszkoli porządnie świeżych pracowników -zostawiają Cię na pastwę losu.Kierownictwo na rozmowie czary mary a potem okazuje się że nadgodziny nie są jak chcesz tylko musisz bo od kwietnia tak pracują do końca grudnia.Maszyny się psują , wycieki oleju wody to norma syf na hali też norma , kible szkoda gadać.A brygadzista z jednej ze zmian cham do potęgi entej.Tylu wyzwisk i chamstwa naraz od dawna nie zdarzyło mi się przerobić .

NN
@ja 05.09.2014, 22:56

Szkoda mi tych ludzi naprawde zapierdalaja a nic z tego nie maja wiecznie kierwonictwo nie zadowolone jeszcze nie slyszalem zeby ktos tam kogos pochwalil (chodzi o osoby z produkcji) nie daja ludzia motywacji do pracy robia zebrania niewiadomo po co tylko zeby osmieszyc pracownika zamiast porozmawiac na osobnosci jak czlowiek z czlowiekiem wiecznie pracujace weekendy . Pan brygadzista na jedych ze zmian zachowuje sie jakby wszystkie rozumy pozjadał jestes nowy a on oczekuje od ciebie juz 100% obslugi automatu typu cos dodac odjac. Jedna z brygadzistek kompletnie nie potrafi tlumaczyc jak twierdzi nie ma czas wyslugujac sie przy tym osobami trzecimi . rewelacja ciesze sie ze tam juz nie pracuje

elosz
@NN 19.09.2014, 11:11

to pewnie misiek

ble ble ble

hmm... Ogólnie jest jak jest .Raz dobrze ,raz źle jak wszędzie .Największy spokój jest na nockach . Bardzo denerwujące i żenujące są zebrania na którym ośmiesza się pracownika .Jeżeli ma się coś do niego i chce się go zwolnic, mówi się o takich rzeczach w 4 oczy a nie przy całej zmianie . Praca w wysokiej temperaturze na hali to jest dopiero dramat .Oczywiście nie łaska cos z tym zrobić .Te śmierdzące wiatraki przy automacie nr 5 nic nie dają tylko rozdmuchują ciepło !! O wszystko trzeba sie prosić ... Potem się dziwią ze pracownicy chodzą na chorobowe ... W każdym bądz razie trzeba miec nerwy i dużo siły fizycznej Plus to tylko to ze wypłata na czas ... A tak to ogólnie wieczny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na hali ,wieczne sprzątanie. W takiej firme można sie dorobic tylko garba . Dużo można jeszcze napisać ,ale nie mam na to ochoty . Generalnie praca dla hardcorowców ! Buźka :**

nijhhh

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] warte sa ich podwyzki! hale robią, pieniadze wydają a dla ludzi nic nie zostaje! wszyscy co sa cos warci szukaja nowej roboty.

nowa

jestem nowa i nie wiem czy zawsze tak jest,. zostałam sama i nikt nic mi nie pokazał ani wytłumaczył. liderka tylko się wściekała i nie n=miała na mnie czsu. w innych firmach było szkolenie kilku-dniowe tu nic. jedyna mila osoba to pani z ksiegowa. chciala pomoc. na rozmowie obiecuja nie wiadomo co, a pozniej zostajesz sam, nie mialam jak wyjsc do toalety! czy pracuje sie we wzytkie weekendy?

Antek

I dali podwyżki skubańcy

stary

Pracuje w firmie od ponad 3 lat i jestem zadowolony , a Ci co wypisują te bzdury to jakieś nieroby . To pewnie Ci co przychodzą do nas na 1-2 dni , bo boją się prawdziwej pracy. Lenie cholerne ! Po pierwsze to kłamstwem jest ,że nie płacą na czas - nigdy się Hirsch nie spóźnił z wypłatą . Z tym sikaniem to też jakieś bzdury ! WC jest koło hali i zawsze można iść, a automaty dostaje się tyle od 1 do 3 , w zależności jak szybko kształtki wypadają . Moja liderka Sylwia zawsze walczy , jak planista coś chce dodatkowo dołożyć , wiec nie siejcie zamętu ! A co ważne firma daje z miejsca umowę o pracę i nie zwalnia jak sezon się kończy. Co z tego ,ze pracowałam w M3 jak nie wiedziałem czy w następnym tygodniu przedłużą mi umowę .

kolo
@stary 06.08.2014, 12:59

nie wejedz tej sylwi czasami w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

nn

Zgadzam się w 100% z tą wypowiedzią .

byku

Nie ma co tu dużo mówić burdel jakich mało ! Syf syf syf i jeszcze raz syf gdyby nie pan S i pani A byłoby inaczej knują tylko i nic poza tym .

OLLO

Dla mnie ta firma to tragedia naprawdę skoro nawet w urzędzie pracy nie polecają tej firmy (haha)

bo

Pracuje w tej firmie już kilka lat. kazdy stara sie na swoj sposob. tylko pani A-kierownik udaje ze cos robi, a jak ktos sie zbuntuje-to do zwolnienia. ciezko co kolwiek ustalic, o wszytko trzeba prosic(usunięte przez administratora). cos slyhac o podwyzkach? ktos cos wie na ten temat ?

bj

Jak lubisz taki hardkor to proszę Cię bardzo pracuj sobie dj . Dla mnie, był to najgorszy okres w moim życiu i nigdy więcej takich firm . Ostrzegam wszystkich przed tą firmą !!!!!!!!!!!! A to że płacą na czas, to tym akurat łaski nikomu nie robią !

dj

30 minut przerwa? to przecież standard jest 15 minut. Praca jak praca. Pracowałem, nie było tragedii. Sezon to sezon. Ale płacą na czas.

ja

uff jak to dobrze ze sa takie serwisy,bo wlasnie bylem zainteresowany praca tam,ale juz nie jestem.

bj

Co za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Każdy szanujący się człowiek i mający odrobinę swojej godności powinien się trzymać od tej firmy z dala!!!!Na początku wszystko pięknie ładnie(na rozmowie ) a pózniej wyzysk i masakra.Na początku 1 maszyna pózniej 2,a potem 3 tylko zajechać człowieka i nic więcej,tak żeby padł.Poza 30 min.przerwą dyktowaną przez nich brak możliwości wyjścia do końca pracy do toalety(np.jesli przerwa była o 8 to szczaj w gacie do końca pracy do 14,chyba że znajdziesz sobie zastępstwo wśród innych [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] cych.Co za motłoch brak słów i współczuje każdemu kto podejmie tam prace.Obowiązek dla społeczności spełniony!!!!!!!!!!!!!!!!

bj

(usunięte przez administratora)ażdy szanujący się człowiek i mający odrobinę swojej godności powinien się trzymać od tej firmy z dala!!!!Na początku wszystko pięknie ładnie(na rozmowie ) a pózniej wyzysk i masakra.Na początku 1 maszyna pózniej 2,a potem 3 tylko zajechać człowieka i nic więcej,tak żeby padł.Poza 30 min.przerwą dyktowaną przez nich brak możliwości wyjścia do końca pracy do toalety(np.jesli przerwa była o 8 to szczaj w gacie do końca pracy do 14,chyba że znajdziesz sobie zastępstwo wśród innych zapierdalających.Co za motłoch brak słów i współczuje każdemu kto podejmie tam prace.Obowiązek dla społeczności spełniony!!!!!!!!!!!!!!!!

pracy na produkcji!

(...)

Powyższe opinie odnoszą się do pracy na produkcji czy pracy biurowej?

kolega pracownika

SZKODA GADAĆ!! [usunięte przez moderatora] i tyle.. firma schodzi na psy, ostatnimi czasy każą ludziom robić nawet w niedziele, ociągają się z wypłatami, ciągle jakieś problemy.. nie polecam!!

Zostaw opinię o Hirsch Porozell Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hirsch Porozell Sp. z o.o.