NANU-NANA Polska

Wrocław

Opinie o NANU-NANA Polska

Agnieszka
użytkownik zarejestrowany

Jakie pozytywy pracy w NANU-NANA Polska? Co możecie powiedzieć?

użytkownik zarejestrowany

hej hej widze ze pojawila sie od nich nowa oferta pracy na stanowisko zastepcy kierownika sklpeu we Wroclawiu praca, z możliwością wdrażania własnych pomysłów oraz samodzielnego podejmowania decyzji..

cykoria
użytkownik zarejestrowany

nie powinniśmy rozdzielać aż tak bardzo awansu pionowego od poziomego, pracownik po prostu powinien być jak najbardziej doceniany i iść w górę, niezależnie w którą stronę. awans to awans, nie dorabiajmy do tego na siłę jakichś dziwnych pojęć nowych. natomiast czy ogólnie jak się zatrudnię od zera u nich to można jakość awansować w ogóle?

olenka79
użytkownik zarejestrowany

9 czy 10 zł brutto to i tak jest wysoka stawka jak na nasze czasy, nie ma na co narzekać tak naprawdę tyllko trzeba się solidnie brać do roboty bo nikt wam od razu stówy za godzinę nie zaproponuje - taki8e jest moje zdanie.a ogólnie to jest chociaż u nich potem możliwość awansu jakiegoś w górę poziomo lub pionowo?

alicja
użytkownik zarejestrowany

Wiecie, nikt nikogo nie zmusza do pracy w nanu-nana, stawka, czy to 9 złotych brutto, czy 10 zlotych to w zależności od regionu czasem bardzo dobry pieniądz. nikt nikogo nie zmusza do podejmowania pracy za taka kase, dobrowolnie się godzicie. Wiele osób wciaz pracuje i poleca innym, cisza się, że maja uczciwa i stabilna pracę. Moze warto to docenić?

kajko
@alicja 30.11.2014, 13:58

nikt nikogo nie zmusza, nikt nikogo nie zmusza. Dobrze o tym wszyscy wiemy. Jednak ludzie decydując się na pracę za taką stawkę chcąc nie chcąc wyznaczają pewien trend i limit wynagrodzenia na jaki na danym stanowisku w branży można liczyć. A proszę Cię... 10 złotych brutto to przecież groszowe sprawy

iza

Sama sie rozliczac z urzedem skarbowym. Sa premie za inwentaryzacje ale badzo nie wielkie. Firma nie jest taka zla. Zle sie wcale w tej firmie nie pracuje tylko te umowy zlecenie. Tylko gora dwie osoby moga miec na sklepie umowe o prace. Nie sa wcale takie zle stawki 9 brutto a nawet 10 brutto. Zarabiasz tyle co masz godzin w grafiku. Wg mnie nie jest tak zle na okres tymczasowy zeby znalezc inna prace na pelen etat. Jedyny minus umowa zlecenie . Pozdrawiam iza

olga

Podpisujesz umowe co 3 miesiace lub co 2 no chyba ze zbliza sie inwetaryzacja to na miesiac o Zarabiasz tyle co masz godzin w grafiku. Rzadko kto dostaje umowy o prace. Troche pozmienialo sie bo pare lat temu wiecej pracownikow dostawali umowe o prace jednym slowem brak umow teraz Nie dostajesz zadnej premii

mala88

W tej firmie pracujesz za grosze. Dobra praca na jakis czas jak niczego lepszego nie znajdziesz. Nie dostajesz umowy o prace tylko umowe zlecenie. A jak chodzi o swiadczenie w ktorym jest napisane ze nie chcesz dostac umowy o prace smiac mi sie chce. Pracujesz za 8 lub 9 zl brutto za godzine zalexzy jaka stawke dostaniesz na umowie

nowa praca

Dziewczyny a co ze Szczecinem?Teraz rekrutują tam na kierownika sklepu i zastanawiam się czy warto spróbować. Jakie ogólnie zarobki, czy jest odpowiedzialność materialna - nie ma tam zabezpieczeń i mogę domyślić się, że towar wychodzi bez zapłaty...Dzięki

sylwka

najlepsze w tej firmie było oświadczenie jaki kazano podpisać pracownikom - że nie chcą dostać umowy o pracę. Nam powiedziano,że kto nie podpisze wylatuje. Ochrona praw pracownika zawsze na wysokim poziomie ...

glitterpills

Fajnie się pracuje na (usunięte przez administratora) w nanu:D:D, kierownictwo patrzy w oczy i nie widzi, ludzie są śmieszni,widzą to co chcą widzieć.

zyczliwy klient

W slupsku nowa ( usunięte przez administratora )jest osoba niekompetentną na tym stanowisku nie raz mnie obsługiwała i była bardzo nie miła, zal mi jest tych dziewczyn młodych co pracuja tam za grosze a czasem tam tyraja!!!!!!!!

I jak tam w Krk tzrymacie się po powrocie?? Strach sie bac?:)

Pani( usunięte przez administratora )powróciła do pracy w Krakowskim Nanu Nana

r.

Hej dziewczynki :) Co tam ciekawego w nanu? świeta swieta... starajcie sie mocno. Inaczej- po świetach jestescie zwalniane.

qqq - 2010-05-21 20:23:46jakie Wy wszystkie jesteście odważne na forum a jak przyjeżdżała (usunięte przez administratora)to bałyście się jej jak ognia,czemu nie macie na tyle odwagi by powiedzieć jej co myślicie , ja tez tam pracowałam i fakt na kierowniczkę mogłam narzekać bo nie była kompetentna ale (usunięte przez administratora) ma niestety takie a nie inne zadanie,taka jest polityka tej firmy,te chore zasady wymyśliła góra a ona tylko wypełnia swoje obowiązki, ja lubiłam tam pracować,nie przedłużyli mi umowy po macierzyńskim ale nie robię z tego wielkiej afery,no trudno... zrobiło mi się przykro ale na tym sklepie życie się nie kończy!!!!Mam pytanko,jakie jest wynagrodzenie osoby na stanowisku sprzedawcy?

qqq

jakie Wy wszystkie jesteście odważne na forum a jak przyjeżdżała Pani (usunięte przez administratora) to bałyście się jej jak ognia,czemu nie macie na tyle odwagi by powiedzieć jej co myślicie , ja tez tam pracowałam i fakt na kierowniczkę mogłam narzekać bo nie była kompetentna ale( usunięte przez administratora )ma niestety takie a nie inne zadanie,taka jest polityka tej firmy,te chore zasady wymyśliła góra a ona tylko wypełnia swoje obowiązki, ja lubiłam tam pracować,nie przedłużyli mi umowy po macierzyńskim ale nie robię z tego wielkiej afery,no trudno... zrobiło mi się przykro ale na tym sklepie życie się nie kończy!!!!

nn

uuu dziewczęta trochę godności...nie ma co się ( usunięte przez administratora )

taa

Wiem kim jesteś i po co to piszesz...po prostu zazdrościsz. A jak dla Ciebie tak bardzo się liczy tylko w życiu rodzina to siedź w domu, niech inni za Ciebie (usunięte przez administratora), chyba że masz problem ze znalezieniem pracy? Możliwe bo z takim wykształceniem i stylem bycia daleko nie zajdziesz.

m

oczywiście kwoty podane powyżej są kwotami przybliżonymi. Jak juz koleżanka wczesniej wspomniła każdy pracownik ma indywidualnie ustalane zarobki. Ale mniej wiecej tak to wygląda... :) I chyba całkiem nieźle :) Niejedne ciuchlandy mogłyby nam zazdrościć :)

...

A ja w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mam całą firmę Nanu Nana. :) I nudne jest to czytanie waszych komentarzy. Jak jest każdy wie. Dziwna polityka tego sklepu jest i tyle.

xyz

nn - 2010-01-31 14:42:16Może zajmiecie się pisaniem na temat a nie o wyglądzie ( usunięte przez administratora )Widocznie tematy wam się skończyły.ale taka prawda...wiadomo nie od dzisiaj,że( usunięte przez administratora ) nie umiała nam zwrócić uwagi...często nie bywała( usunięte przez administratora ) i nie przekazywała nam info od f( usunięte przez administratora )była jazda.... albo te ich obiadki,jak jest( usunięte przez administratora ) nie ma przerwy,a kerrrrowniczki idą sobie na 2-3h na pyszny ciepły obiad i to jest ok?

nn

Może zajmiecie się pisaniem na temat a nie o wyglądzie ( usunięte przez administratora )..Widocznie tematy wam się skończyły.

hahahaha

Dobre z tymi ( usunięte przez administratora ) W Slupsku nie wiem kto teraz jest ale Krakow i Wrocław... ulala :) (usunięte przez administratora) wymiata pod względem wielkosci ;)

olga

Myślę że ktoś miał na myśli tą wcześniejszą( usunięte przez administratora ) :) hehe

nn

hahaha dobre... ciekawa jestem czy wszystkie kierowniczki są takie(usunięte przez administratora) ...czy tylko te ...no właśnie...skąd...na pewno Wrocław i Kraków,Słupsk...a jak dalej? pytanie do Was?

słusznie...

ahoj

o czissus...wlasnie do mnie dotarlo, ze nie mam ambicji i ze jestem beznadziejna...wpadlam w chwilowa depresje i ide spac:(

D.

o prace chyba faktycznie teraz ciezko... No ale cóż... grunt to dobra mysl. pracownico galerii. ciesz sie ze tam pracujesz i nie twoja sprawa czy ktos mi wlazl za skore czy nie. Wiem jak tam bylo i podejrzewam ze nic sie nie zmienilo. Jesli odpowiada Ci przestawianie stołów, mycie szkiełka i czyszczenie toalet to fajnie. Zyczę powodzenia.

ahoj

tak.racja.lepiej samemu dac noge niz czekac na kolejne formy dziwnych zjawisk... od tygodnia szukam czegokolwiek...ale nielada wyczyn znalezc prace w tak krotkim okresie:(

D.

takie życie. Ja tam nie pracować od roku i się bardzo cieszyć :) Rada: samemu zrezygnować niż się skompromitować :)

oojjj sorki... coś tam powstało :D

ahoj

a mne se wydaje ze rychlo strace prace w tej firmie... moja pani kierownik mnie autuje...szkoda bo ja lubic tam pracowac i sie starac :( ale takie to zycie. nie ma ludzikow niezastapionych:( ale zastanawia mnie czym se zasluzylam na takie nieczyste pogrywanie? eh...

oojjj sorki... coś tam powstało :D

D.

a to dosyć ciekawe... myslalam ze we wrocku jest tylko jedno Nanu Nana. Kobietko, zastanow sie co wypisujesz.(usunięte przez administratora)

do D.

no co ty wypisujesz kobieto bój się boga;-) ( usunięte przez administratora )najlepszy sklep, w którym pracują najlepsiejsze pracownice(usunięte przez administratora)

taka ja

Ta Pani chyba dlugo miejsca tam nie zagrzeje. Ruchy na dostawach ma jak zółw w skorupie a rozkazy...? Hehe... zostanie rozgnieciona przez pracownikow ktorzy wiecej wiedza od niej... xD wspolczucia

taka ja

szuru_buru

ciekawe jak tam NOWA kierowniczka w Słupsku daje czadu;-) pięknie na nas trenowała wydawanie poleceń i rozmawianie przez telefon i przesiadywanie na zapleczu...hehe...ta pani to niezły bajzer tam zrobi;-)

pracownica

Zastanawiam się dlaczego ktoś usuwa komentarze? Pewnie kierowniczki ktore zamiast mozgow maja siano we lbie... :D:D:D Jak dobrze ze jedna poszla se. hehe. Ale cuz... na jej miejsce jakas chyba leeka niepelnosprawnosc :)

byla pracownica

Praca w tym sklepie to koszmar. Przykładowo: na 8 godzinnej zmianie jest pracownica wraz z kierowniczką, przez cały ten czas kierowniczka siedzi sobie na zapleczu gadając przez telefon, natomiast pracownica zapiernicza w sklepie bez przerwy, bez możliwości zjedzenie czegoś, napicia się czy pójścia do toalety. Tak jest w nanunana w Krakowie. Ciesze się, że juz tam nie pracuję.

ble

niema jak pracować czyimiś rękoma , i sobie zasługi przypisywać!!! to jest dobre..jak nie najlepsze . Szkoda zresztą strzępić sobie języka. trzymajcie się dziewczyny ciepło, mam nadzieję że płaca będzie adekwatna do waszej pracy.Bo pokazywać palcem, to każdy "głupi " potrafi, ale docenić ...to już nie bardzo.Uciekam z Nanu...KONKURENCJA sie odezwała... całusy

konfident

konfident - 2010-01-21 18:25:10no cuz...:) z ortografią widac jest ktos na bakier. Moze zamiast rozpoczynac studia, nalezałoby wrócić do szkoły podstawowej?Pozdrowienia dla [usunięte przez administratora]- dyslektyka

konfident

ble

ble.ble.ble...te co gadają że jest dobrze...to na 100% [usunięte przez administratora]!!!!!!!! Jest źle i to bardzo !!! A wystarczyła by szczera , spokojna rozmowa z każdym zespołem.

pracownica

Kto chce pracować to przychodzi i pracuje. Okej... wiec po co te komentarze ? Pracuj i olej hehe. Cuż... widocznie byłaś tak beznadziejna że zostałaś zwolniona a wypisywanie zbednych komentarzy nic Ci juz nie pomoże.... ulżyj sobie, ulżyj... my przynajmniej mamy z czego się śmiać. hehehe

yo

hehe. ciekawych rzeczy można się tutaj dowiedzieć po przeczytaniu wszystkich opinii:) ktoś sobie zasłużył, ktoś nie... jak ci się nie podoba to się zwolnij... ktoś jest fałszywy albo wręcz odwrotnie... ktoś jest mało ambitny bo tam pracuje... ktoś jest taki i owaki... hehe... niezłe. naprawdę;-) chyba komuś delikatna krytyka w pięty poszła. proponuję trochę więcej dystansu do wszystkiego. i więcej wzajemnego szacunku. a kto chce pracować to przychodzi i pracuje. i pamiętaj pracownico nanu-nana by się nigdy nie żalić i nie dąsać bo jest to źle widziane w szeregach....bo uczciwa i rzetelna praca to za mało z twej strony...nie śmiej nigdy mówić o tym co wg ciebie jest nie tak bo przepadłaś w otchłani zemsty....hehe... nic...ciekawa lektura:)

Pracownica ; )

Zdecydowanie się nie zgadzam. Pani [usunięte przez administratora] jest bardzo szczera i można na niej polegać. Sama się o tym przekonałam! To że ktoś zasłużył na takie taktowanie to już jego sprawa. czasem musi kogoś opierdzielić- od tego jest. Praca to praca a nie zawieranie przyjaźni. Droga pracownico, jeśli ta praca aż tak Ci ciąży i nie wyrabiasz psychicznie to się zwolnij a nie wypisujesz pierdoły i głupoty. To jest właśnie żałosne...

maruda

praca ciężka? dlaczego? nie dlatego, że fizyczna, że stojąca, że trzeba być uprzejmym dla klientów praca ciężka, bo i tak mają cię w niestety. jak potem ma być miła atmosfera w pracy, skoro kobiety są wkurzone i patrzą jedna na drugą wilkiem? najbardziej wkurza mnie fakt, że jedna baba poniewiera drugą babą... czasy są niefajne... w tak małym zespole 5-7 osób nie powinno być problemów z komunikacją, dogadywaniem się... niestety moje doświadczenia są inne. męczy mnie praca, w której jestem poddana humorom pani jest to praca tylko na okres przejściowy, pozdrawiam i życzę lepszych pracodawców...

brutus

koszmar. uciekaaaać!

Zostaw opinię o NANU-NANA Polska - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NANU-NANA Polska