NANU-NANA Polska

Kraków

Opinie o NANU-NANA Polska

Pati

Niestety praca w Nanu Nana to koszmar pracowałam w Galerii Krakowskiej w okresie świat, najgorszy był mobbing że strony kierowniczki sklepu brak szacunku i pomiatanie pracownikami na porządku dziennym a najgorsze były oszustwa i kradzieże jakich dopuszczala się kierowniczka pracy nie polecam!!!!!!

Pati

użytkownik zarejestrowany

kami
użytkownik zarejestrowany

Witam Was. W tej firmie już od dobrych kilku lat pracuje mój znajomy i nie zgodzę się z większością negatywnych opinii które można przeczytać o nich. Większość jest stekiem bzdur wyssanych z palca i niczym więcej.

zielona

czy ja wiem, czy tak słabo płatna... dla mnie 10 zł na godzine to dobra stawka :) Umowa przyszła na następny dzień po przyniesieniu odpowiednich dokumentów, praca super, mnie sie akurat bardzo podobało układanie pierdółek na półkach kolorystycznie i tym podobne zajęcia; przy dostawie ciężko, trzeba wstać na 6, ometkować wszystko, do otwarcia nie ma szans zdążyć, więc w dzień dostawy jest naprawdę kupa roboty, ale ogólnie nie jest źle. Zmiany różnie, podajesz na początku swoją dyspozycyjność i kierownik na jej podstawie ustala grafik. Co do rotacji ludzi to nie wiem, ale ja byłam jedną z trzech nowych osób, teraz podobno znów szukają kogoś nowego - a szkoda, bo ludzie świetni. :)

berciak

Niestety , zgadzam się. Niezbyt miła atmosfera. Niby na zewnątrz wszystko poprawnie, ale można wyczuć intrygi. Za taką kasę mimo wszystko lepiej poszukać czegoś innego.

aggi

nie polecam, cięzka praca fizyczna, słabo płatna. Dziwne odgórne standardy i nieprzyjazne podejscie do pracownika. Do tego same intrygi. Kierowniczka mówi,ze decyzja została podjęta odgórnie, "góra" mówi,ze to decyzja kierowniczki. Niewiadomo o co tam chodzi, a poza tym skoro tak często zmieniają ekipę to coś musi być nie tak. Co chwile nowe twarze.

anonim do anonim

pracowałam jakis rok temu, tam stoi się w miejscu, a jedyną fromą awansu jest umowa o pracę.... czyli umowa o pracę to przywilej, a nie standard, niestety, Jak się jest studentem to może i zlecenie jest ok, potem człowiek chciałby już odkładać składki, mieć ubezpieczenie itp. Tam jest z tego co sie orientuje cała nowa ekipa, bo też nie widuje dawnych twarzy, a po galerii krązą niepochlebne opinie o nowej kierowniczce, moze i plotki, ale zawsze ziarenko prawdy się znajdzie.

czy to oznacza, że pracowałaś tam w niedalekiej przeszłości? bo właśnie widzę, że ze starej ekipy chyba nikogo już nie ma - co się stało?

sklep jak sklep, tylko polityka personalna pozostawia wiele do życzenia, nie polecam dla kobiet myślących o założeniu rodziny, bo ciązą w tej firmie = out, brak możliwości rozwoju, o awansie nie ma co marzyć.

anonimowa

Praca ciężka fizycznie (mam na myśli dostawy), jeśli ktoś lubi być w ciągłym ruchu, nie nudzić się - polecam. Bardzo dużo zależy od ekipy, która się niestety często zmienia... Zarobki nie najgorsze, ale zawsze może być lepiej (jak wszędzie).

Zostaw opinię o NANU-NANA Polska - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NANU-NANA Polska