Night Club 37

Kraków

Opinie o Night Club 37

Ptisus

Lokal polecam, wiele razy tam byłem i powrócę. jednak trzeba pamiętać że bywają takie laski które próbują Ci wmówić że minęła godzina po pół i proponują wzięcia jeszcze jednej godziny. Wchodząc na górę patrzcie na zegarek. Ja patrzę i nie mam z tym problemów.

sceptyk
@Ptisus 17.03.2017 13:44

''jednak trzeba pamiętać że bywają takie laski które próbują Ci wmówić że minęła godzina po pół i proponują wzięcia jeszcze jednej godziny. Wchodząc na górę patrzcie na zegarek.'' Czyli to jest po prostu (usunięte przez administratora) gdzie placisz panience za seks a nie zwykly strip club? Jak takie coś funkcjonuje?!

policja666
@Ptisus 17.03.2017 13:44

''Wchodząc na górę patrzcie na zegarek.'' A co wy tam na górze robicie przez godzinę? Chyba striptiz tyle nie trwa?

Julita

@Huga co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do Night Club 37? Jesteś byłym bądź obecnym pracownikiem klubu? Możesz przytoczyć konkretne sytuacje, bądź wyjawić więcej szczegółów? Napisz nam więcej o swoich doświadczeniach. Każdy merytoryczny, rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.

Huga

Porażka po całej lini, cwane ukrainki, złodziejstwo i cwaniactwo to w tym klubie normalka. Nie polecam

A

Wiesz co, nie wiem skąd macie takie informacje i sypiecie na prawo i lewo negatywnymi opiniami, jak dla mnie club jest okej, wielokreotnie się tam bawiłem z przyjaciółmi i zawsze grało wszystko jak trzeba

Nick

Omijać !!! Można wiele stracić! ! Dosypują coś do drInków i wyciągają kasę !!!

marek

a jakie ceny?

Kicha

Powiem wal ludzie(usunięte przez administratora) z stamtąd gdzie pieprz rośnie !!!!!!!!!! Zero szacunku dla klienta, same damulki z wyjeb***mi cip*mi uważają się za królowe itp, a obsługa czyli cała reszta udaje że nic nie może.

kili

KOMPLETNA LIPA - jak w burdelu same CI*Y

Już kilka osób mówiło że olewają klientów. Potrafią wyśmiać, przez telefon, że nie ma klubu, nie odpowiadają na maile, chyba za dobrze im się powodzi.....

Palikot Darek M

Po wejsciu od razu chce sie wyjsc ja zostalem dobrych wspomnien nie mam Zasada plac i spier.

Lysy Jacek

Bylem kilka razy wiem czym to pachnie Nie polecam tna na kasie czasie a jakosc uslugi bez fajerwerkow Obciach wchodzic i zostawac

anons

lokal jest dobry tylko że Panowie jeżeli płacicie za godzinkę a się "załatwicie" w 15 min to już dziewczyny dziękują i do widzenia, żaaaaal:) nie polecam

mmm
@anons 23.04.2015 21:25

no skoro aż taki szybki jesteś... to Ciebie mi żal... hahaha :))) ja kiedyś przekroczyłem "godzinkę" - w tym były dwa "numerki" plus wcześniejsze lodziki i... nikt mi nic nie doliczył - a jeszcze dziewczyna pytała kiedy znowu będę - tak była zadowolona... :)

5ka śląsk

Pełna kultura, ceny rozsądne, dziewczyny zdecydowania z najwyższej półki - atrakcyjne, sympatyczne, nie nachalne (Kasia 11/10 Pozdrawiam :). Taniec profesjonalny, żadnej fuszery. Jeśli ktoś ma ochotę napić się w miłym towarzystwie i przy tym potrafi dostosować się do pewnych obowiązujących zasad to polecam w 100%. Chamom zerwanym ze smyczy nastawionym na posiedzenie w 10 przy wspólnym piwie i wkładanie paluchów gdzie popadnie się raczej nie spodoba.

andrzej

Oj kolego dawno tam nie byłeś albo w ogóle więc pewnie Londyn Ci tak namieszał albo pewnie z Ciebie jakiś desperat co sam ma club tylko Mu nie idzie i zazdrości konkurencji. Panowie byłem ostatnio bawiłem się dwa dni aż się nie chciało wychodzić zajebista zabawa laski super na pewno następnym razem też tam zawitam...

robert

Nie zgadzam się jestem tam codziennie prawie i są tam dwie dziewczyny ruda i blądyna które wiedzą co mają robić zawsze do mich wracam i zawsze będę wracać.(usunięte przez administratora)

Romek

Nie zgadzam sie z tymi opiniami, według mnie to najlepszy club w Krakowie, a dziewczyny sa bardzo mile i wiedza o co chodzi. Polecam ten club kazdemu.

Ble

Dawniej jak tam bywalem zawsze bylo miło ale jakis czas temu duzo sie zmienilo na gorsze dziewczyny wydaja sie mile a po wejsciu do pokoju wszystko sie zmienia nie pozwalaja sie dotykac tu nie rusz ta pozycja nie to nagle nic mi nie zostalo jak wyjsc oczywiscie laski ani nie dotkniesz a kasy zwrotu nie masz!!!!!!! dosc nieprzyjemny gosc za ladą Wam juz wyjasni abyscie odpuscili i wyszli z lokalu bo to nie jego wina ze kobiecie sie nie spodobales no coz na poczatku zalamalem sie ze cos ze mna nie tak :/ ale kilka moich znajomych co tez juz nie chodzi tam potwierdzilo slowa ze tam nie ma kobiet same KSIEZNICZKI nic tylko brac chajs i nic w zamian !!!!! najgorszy klub w miescie juz lepiej jezdzic na dziecwzyny z [usunięte przez moderatora] tam to az sie chce zostawiac pieniadze :)

KLIJENT JASIU

BYLEM W LIPCU 2012 R PO WEJSCIU ZARAZ CHCE SIE WYJSC ZOSTALEM MILYCH WSPOMNIEN NIE MAM

Zostaw opinię o Night Club 37 - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Night Club 37