Opinie o One More Level S.A. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy One More Level S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w One More Level S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o One More Level S.A. w Kraków

Boguśka Nowy wpis

Hejka, aktualnie na głównej stronie ofert brak a przynajmniej ja żadnej nie zauważyłam. Chciałam się dowiedzieć jakie zarobki przypadają teraz Gameplay Programmerowi, bo znalazłam taka dawniejsza ofertę na zewnętrznym portalu i to bez wskazanych widełek. wiecie czy w tym roku będą w ogóle możliwe takie przyjęcia?

Xxx Nowy wpis

Nieprofesjonalne podejście brak feedback po rozmowie rekrutacyjnej. Pomimo tego, że na rozmowie zapewniano o informacji zwrotnej pozytywnej jak i negatywnej osoby rekrutujące nie raczyły skontaktować się z kandydatami.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w One More Level S.A.?

Soft

Słyszałem dużo niepochlebnych opinii o HR, ze są nieprofesjonalne, i dzielą się osobistymi historiami pracowników na forum, rozstrzygają tez swoje osobiste historie na forum firmy i wszyscy o tym wiedzą. Czy ktoś to może potwierdzić? Czy to ten sam skład co w dawnym Ganymede?

pink
@Soft

raczej! ja bym tego nie nazwał HRami, tam jest dziewczę z koła gospodyń a nie żąden HR. chodzi, krzyczy, obgaduje, można rymować dalej...:P

Obecny pracownik Nowy wpis
@pink

Myślę, że warto nadmienić, że już od dłuższego czasu jest nowa Office Manager. Nie miałem do czynienia z tą, o której mówicie, ale teraz jest pełna profeska :)

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie One More Level S.A.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Specjalista ds. Technicznych
Lubliniec
Lentex S.A.
twoj_stary

Jakiś czas temu zrobiłem art testa. Do tej pory brak feedbacku. Brak poszanowania dla czyjegoś czasu, więc zapewne podobnie z poszanowaniem swoich pracowników, "pachnie" mi to rasowym Januszexxxem. Strata czasu, zamiast robic art test, lepiej obejrzyjcie coś sobie na netflixie albo spędzcie czas z rodziną. Nie polecam mocno.

@twoj_stary

Dziwne, a upominałeś się może o ten cały feedback?

@Joanna

Oczywiście, bez skutku

@twoj_stary

Tak sobie czytam Twój wpis i chciałbym się dowiedzieć, ile na start w tej firmie oferują wynagrodzenia? Nie widzę nigdzie informacji o tym, a dobrze by było wiedzieć.

@Marcin

Nie wiadomo :) Radzę nie popełniać mojego błędu i przed wykonaniem jakiegokolwiek art testu zapytać o widełki i kiedy będzie feedback, ja dalej czekam na swój xD

tomke
@twoj_stary

czy oni jeszcze nie odpowiedzieli?

@tomke

Nie, raczej już nie odpowiedzą :)

@twoj_stary

Pewnie dalej nic? Czemu sam się nie upomnisz?xd Ciekawa jestem ich reakcji

@Joanna

Upominałem się i zero maila zwrotnego :) Delikatnie mówiąc "niemiło" z ich strony. Już sobie dałem spokój...

@twoj_stary

Aha. :( No to smutno w takim razie. Ciekawe czy ktoś od nich się kiedyś tu do tego odniesie?

grafik 3d
@twoj_stary

fakt ze nie potrafią domknąć tej rekrutacji i co chwila je otwierają sprawia ze twoja opinia o nich powinna być jeszcze gorsza :P

Iza
@grafik 3d

To rekrutacja na Concept Artista? No fakt, że jest, jakoś z późnolistopadową datą otwarcia. Brzmisz, jakbyś znał powód tej całej sytuacji :3

reniferziolo

Zdecydowanie polecam. Mozna stworzyc cos fajnego, praca jest dobrze rozplanowana, wygodne ergonomiczne stanowisko pracy a co najwazniejsze mozna pracowac hybrydowo zdalnie, godziny pracy elastyczne. UoP zadna obfajdana umowa o dzielo. Finansowo bez zarzutu Ekipa ok,jendnych sie lubi drugich mniej ale to normlane przy takiej ilosci osob.Sa imprezy firmowe ale nie obowiazkowe. Odeszlam bo ucieklam z kraju tak to na pewno bym tam jeszcze byla Powodzenia omlety!

Zostaw merytoryczną opinię o One More Level S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w One More Level S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy One More Level S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

One More Level S.A.
  • Os. Złotego Wieku 89