Opinie o Beata Wilk Wilk Studio w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Beata Wilk Wilk Studio. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Beata Wilk Wilk Studio o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja reklamy - tworzenie grafik i branding

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Beata Wilk Wilk Studio w Kraków

Jaka jest umowa w firmie Beata Wilk Wilk Studio? Wiecie, czy jako Grafik zatrudniają na umowę zlecenie?

Anonim Nowy wpis

Z Wilkiem jest tak, że stały zespół tworzy kilka osób. Są to profesjonaliści w swojej dziedzinie, widać, że się lubią i wspólne spędzanie czasu sprawia im przyjemność. Jednak jest to specyficzne środowisko. Ja zaznałem chaosu organizacyjnego i wielu bezsensownych nadgodzin. Podsumowując - albo się tam pasuje, albo nie.

Tom Nowy wpis

@Aninim a słuchaj te bonusy od przetargu wygranego jak mniej więcej wyglądają?

@tom Nowy wpis
@Tom

Jak jest przetarg to mówią przed ile kasy ekstra jest do zgarnięcia.

Jestem

Poszedłem i pracuje dla Beaty, ponad 4 lata hehehe....i uwaga! Chce tam pracować :)

Brałeś udział w rekrutacji do Beata Wilk Wilk Studio. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Aninim

Pracuje w Wilk Studio. Nadgodziny- mało, każda płatna. Bonusy - za wygrany przetarg. Ludzie- ambitni. Korekty- otwarte. Projekty- dla „dużych”.

Klient

Zdumiony jestem poniższymi opiniami, aż postanowiłem napisać od siebie: wg moich doświadczeń jest dokładnie odwrotnie. Profesjonalizm, kompetencje i bardzo dobry kontakt z klientem - ja sie z tym spotkałem :)

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Wilk studio? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

zwykle jest to najpierw wysłanie cv, później rozmowa a następnie zadanie rekrutacyjne. Ale zastanów się czy chcesz tam iść, studio nie ma dobrej renomy jeśli chodzi o traktowanie pracowników...

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Wilk studio?

tak

Kamil

czy firma może zatrudnia stażystów ? Będę bardzo wdzięczny za ta informacje

@Kamil

tak

(usunięte przez administratora)O podwyżkę trzeba się upominać. Nie ma żadnych dodatkowych benefitów. Pracuje się tam na 250% a i tak jest źle. Wygrali dużo fajnych projektów (usunięte przez administratora)

Coraz większa liczba przedsiębiorstw zdaje sobie sprawę, jak duże dla pracowników może być znaczenie benefitów pozapłacowych. Czy Wilk studio jest takim przedsiębiorstwem?

Adela

Absolutnie nie.

gagak

Mają wiele udanych kampanii na koncie np. ostatnio kolorowe wódki wyborowe, nie wierze, że się nie znają jak piszą niektórzy

radom

Jako potencjalny zleceniodawca postanowiłem ich sprawdzić. Okazuje się, że firma szuka najtańszych podwykonawców za śmieszne pieniądze. To daje do myślenia. Pozdrawiam wszystkich potencjalnych zleceniodawców. Pozostańmy czujni.

ktoś

Ja również nie mam dobrej opinii o Wilk studio. Przerost formy nad treścią. Kompletnie nie znają się na przygotowaniu do druku. Ich projekty nadają się do weba, ale nie do druku. Podobno często mają rotację pracowników (czytaj stażystów), więc pewnie dlatego kiepsko sobie radzą z trudnymi kwestiami poligraficznymi.

Jako zleceniodawca mogę się wypowiedzieć. Jeśli ktoś szuka profesjonalnego studia to niestety omijać szerokim łukiem. Studio sprawia wrażenie jakby siedzieli tam ludzie którzy właśnie co przesiedli się z corela na pakiet adobe czy qraka. Nieznajomość skomplikowanych zagadnień poligraficznych oraz przekonanie o własnej wręcz \"boskości\". Nie polecam kontaktów z firmą.

Zostaw merytoryczną opinię o Beata Wilk Wilk Studio - Kraków

Beata Wilk Wilk Studio
1.4/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Czarnowiejska 49 lok. 3
    30-049 Kraków