Opinie o BTH IMPORT STAL w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników na temat firmie BTH IMPORT STAL, a także Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie BTH IMPORT STAL o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BTH IMPORT STAL w Kraków

mr Mr

Praca w BTH to spełnienie marzeń od pierwszego dnia kiedy tylko się zatrudniłem. Kierownictwo to troskliwe, opiekuńcze oraz pełne zrozumienia i cierpliwości grono gentlemanów. Koledzy zawsze gotowi pomóc, a zarobki satysfakcjonujące.

Bth

BTH ciężka praca jak w (usunięte przez administratora)12 godzin 3 dni pracy 3 wolnego dzień/nocka jest się odpowiedzialnym za magazynier, operatora lasera, sprzątaczka, wiele innych zajęć. Rzucają Cię wszędzie (usunięte przez administratora) klientowi ooo pozyskiwane, brudne, itd. blacha trzeba przekładać papierem ai tak rysy.

mr Mr

@Najman

Kostki rosołowyj

Najman Nowy wpis
@mr M

Patrząc na skład kostek rosołowych jest to możliwe ????

Aneta Nowy wpis
@mr Mr

Jak wyglądają te satysfakcjonujące zarobki w BTH? Co się na nie składa? I do jakiego stanowiska pracy się odnosisz? Długo pracujesz już w firmie? :)

Piotrek

Ile zarabia operator prasy krawedziowych ? Oraz ile zarabia operator lasera w bth

Józef
@Piotrek

Ponad 6000

Kulfon
@Józef

Ciekawe który tyle zarabia? No chyba że natrzepie nadgodzin od groma to może.

Aneta Nowy wpis
@Kulfon

To ile w takim razie faktycznie zarabia się na takim stanowisku w BTH? Wspomniałeś o nadgodzinach... Czy są one obowiązkowe czy samemu je sobie można dobierać by właśnie zwiększyć swoją pensję? Jaka jest za nie stawka?

Nowy2021 Nowy wpis
Klient
@Piotrek

Ktoś może szczerze napisać ile można dostać jako operator prasy krawedziowej,po przepracowaniu kilku miesięcy?(jeśli się sprawdze)Tak licząc 3 dni pracy 3 dni wolnego po 12 godzin czasem wychodzi więcej jak 168 godzin jak to jest wtedy rozliczane ?bardzo proszę o szczere odpowiedzi

Bth

Michał
@Bth

Czy za tak ciężką pracę w firmie można liczyć na adekwatne wynagrodzenie? Jakich widełek płacowych może tu oczekiwać nowy pracownik i czy wraz z rosnącym stażem pracy można się spodziewać jakichś podwyżek?

Waluta
@Michał

Wypłaty są w EUR. W kwotach od 10.000 EUR w zwyż za każde stanowisko

Wincenty
@Bth

Jeśli twoja praca ograniczała się tylko do siedzenia na krześle przy laserze, to się nie dziw że nie cofnęli ci wypowiedzenia, które to sam napisałeś po 2 dniach pracy. Po prostu się nie nadajesz do pracy. Czy bth, czy kaufland, Twoje podejście do pracy jest takie a nie inne. Niestety. Nie potrafiłeś przyswoić prostego schematu maszyny, nie potrafiłeś nawet papieru wyciągnąć spod arkusza blachy. Jeśli nikt nie wskazał palcem jak krowie na rowie, to tyłka nie ruszyłeś by cokolwiek pomoc.

Miszelll
@Wincenty

Dajcie spokój z tą pracą w bth. Ludzi mają za nic.

baca
@Wincenty

a kierownik co dyrektorem został jak sie sprawuje?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w BTH IMPORT STAL?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. eksportu w firmie BTH IMPORT STAL? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Józek z maszyn

Ja zarabiam więcej niż Piotrek (usunięte przez administratora)

Kacper

@ger gdzie jest taka oferta ?

ger
Kandydat

pojawiła sie oferta pracy na operatora maszyn do ciecia blach z kregu. Ktos moze cos wiecej powiedziec jak praca wyglada? kierownictwo, ludzie itp?

Kamil
Kandydat

Jak jest z weekenadami? Ile wypada pracujących i ile wolnych? Sa jakieś nadgodziny czy tylko 168 godzin?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w BTH IMPORT STAL? Chętnie zatrudniają?

Agh
@Pytanie

Wspołpracują ze studentami z AGH Racing i budują bolid formuły

Babuka
Kandydat

Ile zarabia handlowiec z doświadczeniem w bth ?

JarosławK
@Babuka

500+

Rabarbar

Dzień dobry, czy dalej w księgowości rządzi księżniczka Dorotka z e-Faktur? Swego czasu pracowałam w tej firmie i tu pragnę zaznaczyć że, Głowna księgowa oraz Pani Dyrektor Finansowa wszelkie decyzje konsultuje w eFakturach. Niestety nerwowy klimat pracy nie służy dobrej atmosferze. Dlatego postanowiłam się zwolnić i znaleźć inną pracę, spokojniejszą pracę.

Ab

Witam chciałbym zapytać o system pracy bo z tego co wiem to pracuje się po 12 godzij, ile wypada weekendów wolnych w tym systemie w miesiącu?

Michał

Cała wypłata idzie już na konto bankowe?

Bank
@Michał

Od zawsze byly piniondze wysyłane na konto

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Marek
@Pytanie

Tak nawet na 1dniowej próbie

Clint

Po pierwsze... Negatywne opinie wylewane tu są głównie przez byłych pracowników lub osoby które ciągle są nie zadowolone. W BTH jest jak w każdej innej firmie, czyli są problemy,presja czasu,stres, wymagania. Jeżeli chodzi o pracę na produkcji a w szczególności na Laserach/prasach krawędziowych to tu zarabia się DOBRZE. Jeżeli jest firma w Krakowie która płaci więcej to proszę podać nazwę. Zasada jest taka: starasz się robić wszystko jak umiesz najlepiej, nie walisz w gumy,robisz swoje dobrze i idziesz do domu po zakończonej zmianie. Otrzymujesz wynagrodzenie na konto w całości, nie w kopercie, nie pod stołem i ewentualne podwyżki negocjujesz z zarządem który ocenia umiejętności pracownika.

@Clint

Mittal, PGE, HPR, PPR Complex, Mega-Rem. Jest kilka :)

@Mkmkmkmk

Proszę cię nie oslabiaj mnie,mi chodziło o pracę w strikte na Laserach lub prasach krawędziowych,a ty podałeś wszystkie spółki które wykonują remonty w energetyce. Mówiąc szczerze zarobki tam nie powalają i praca przy remoncie kotła na wysokości 50m gdzie pozostałe pracują nie jest komfortowa. Akurat pracowałem w przynajmniej jednej z tych firm które podałeś. Tych dwóch branż nie ma co porównywać. Większość operatorów maszyn wymiękła by po tygodniu pracy w elektrociepłowni.

@Clint

Jak dla mnie dobra kasa. Jak nic innego nie potraficie to narzekacie.

@Mkmkmkmk

Nie wiem do kogo pijesz, ale uważam że w BTH zarabia się dobrze jeśli coś potrafisz i masz głowę na karku. Nie wiem jakie stanowisko piastujesz w jednej z tych firm które podałeś ale jeśli nie kierownicze to chyba nie ma co porównywać. Plusy są takie że zarobki są dobre, płacone w całości na konto, nie pada ci na głowę i nie musisz np pracować na wysokości czy w temperaturze 50 stopni.

@Clint

Bez przesady z tymi warunkami pracy.

Georg

Witam, podjąłem pracę niedawno. Pracy jest sporo. Kierownyk wymagający ale so ustalone normy i praca dobra. Wynagrodzenie na czas. BO w poprzenjej firmie były koperty. Tu wszystko jest na kącie bankowym.

zenon
@Georg

koncie chyba... chyba że Ty masz kąto bankowe....

Czy ktoś wie dlaczego do bth są cały czas przyjęcia ??ogłoszenia wogole nie znikają , a jak już to na chwilę i od nowa ...

jerzyk
@Pracownik

Jak sie ludzie do roboty nie nadaja to tak jest.

@jerzyk

Ciężko trochę uwierzyć w to co pan napisał, jest tutaj dużo opinii negatywnych. Można powiedzieć że jeszcze z tak dużą ilością negatywnych opinii nie spotkałem się.. Czy towar wydawany przez waszą firmę również jest nienadający się? Bardziej idzie stwierdzić po opini że to ludzie odchodzą z tej firmy

Zdziś
@Pracownik

Stara gwardia pracuje od kilku dobrych lat. To młodzi ździwiajo. Telefony komórkowe i portale społecznościowe w głowie.

Dat
@Zdziś

Jest Pan nadzwyczaj aktywny w odpowiadaniu na wszelką krytykę. Trochę to podejrzane, skoro uważa się Pan za pracowitego. Jakoś nie chcę mi się wierzyć, że nie ma Pan po pracy ciekawszych zajęć, niż odpisywanie, na każdy negatywny komentarz...

wujek franek
@Zdziś

Stara gwardia jak nazwałeś, to głównie rodzina, a że rodziny się nie zwalnia, to robią długo na dobrych warunkach, ten z zawodem zięć, nic nie robi, a będzie robił długo.

Wujek zenek

Wujek Franek a co ty robisz w BTH? Może byśmy sie umówili na jakiego lodzika po godzinkach

Stan

Mam ofertę z tej firmy, miałem już rozmowę z panem TK, oglądałem hale itd. chciałbym wiedzieć jak tam jest, jaka atmosfera jak firma traktuje pracowników jak wygląda szkolenie nowych i czy naprawdę tak jest jak mi mówiono że w weekendy paca jest dobrowolna i lepiej płatną. Sama praca mniej mnie interesuje bo pracuje w branży i wiem co się tam na maszynach robi. Czytam tu różne opinie ale mało konkretne i mało pomocne.

Marcin
@Stan

Miałeś juz rozmowę, w sensie spotkanie rekrutacyjne? Nie pomogę Ci, ale sam chciałem Cię dopytać o przebieg tego spotkania. Powiesz ile etapów rekrutacji i jakich pytań można się spodziewać? Dobre warunki?

St
@Marcin

Miałem rozmowę z panem Tomaszem. Ogólnie jestem niepewny na temat tej pracy i firmy. 3 zmiany od pon-pt mi pasują kasa jaką mi zaproponował też jest ok. Pracuje w AMP więc pracę znam. Pytanie na co aplikować chcesz. Jeśli nie na produkcję to nie wiem. Mi pytań dużo nie zadawał, proponował mi dzień na zapoznanie z firmą ale wolałem się po hali przejść, pokazał mi maszyny i rodzaj produkcji, w sumie nic strasznego i szczególnego. Blacha jedzie 30 m/min więc jest masa czasu na ogladanie materiału, przynajmniej o takich prędkościach mówił, dla mnie to nie problem bo nrmoalnie pracuje z materialem który kilka razy szybciej się przemieszcza. Liczę na jakiegoś obecnego pracownika i ocenę pracy w firmie bo to co tu czytam to jakieś dziwactwa są.

Wujek Franek
@St

W każdym dziwactwie jest trochę prawdy, a w ogóle to a jakim dziale piszesz, Twoja wypowiedź jest dla mnie nie do końca zrozumiała.

pracowni z długim stażem
@Stan

moim zdaniem jak będziesz pracował uczciwie to uczciwie będziesz traktowany, warto spróbować.

Małyyyy
@pracowni z długim stażem

właściciele tej firmy mają ludzi za nic, twierdzą że obsługi na tych maszynach można małpe nauczyć. Firma dno.

Roksana

Czy na produkcje w BTH mogą aplikować kobiety? Tnę na laserze już 4 lata.

Marcin
@Roksana

Dodałaś wpis ponad 2 miesiące temu, czy finalnie zdecydowałaś się aplikować do BTH? Jeśli tak, to napisz proszę czy jesteś zadowolona z pracy w tym miejscu, liczę na Twoją odpowiedź.

Ktoś

Święta racja, podpisuje się pod tą opinią jest w 100 procentach prawdziwa.

Gowork. Kadry

Nie podoba Ci się kierownik to przecież po co się męczyć. Można zawsze złożyć wypowiedzenie.

Ktoś
@Ktoś

Wreszcie ktoś napisał o czym wszyscy tam pracujący wiedzą ale ciężko jest rozbić ten układ. Jedyna nadzieja ze Łukasz coś z tym teraz zrobi i poprawi warunki pracy ludzi z tego działu żeby praca nie była kara. W końcu zadowolony pracownik to lepszy pracownik.

Nie mogę na to patrzeć

Przychylam się do tej opinii, podpisując się pod nią obydwiema rękami. Dziwię się bardzo, że już dawno nikt się nim nie zajął. Patrząc na to z drugiej strony, to jest on doskonałym narzędziem do robienia brudnej roboty. I dopuki robi wyniki, to wydaje mi się, że Zarząd nic z tym nie zrobi, bo niby co ich to obchodzi. Zresztą, jak widać ktoś z kadr natychmiast postawił posta w jego obronie. Dlatego uważam, że najlepszym wyjściem byłoby zainteresować tym odpowiednią instytucję, jak np. Inspekcja Pracy.

Palownik

Kilka błędów , Pan (usunięte przez administratora). Jest tak słabym managerem że nawet mobbingu (w jego słowniku i umiejętnościach nie ma nic "zaawansowanego") nie potrafi co dopiero kierować kilkunastoma osobami. Poza tym zgoda z całym jego kółeczkiem ustawionych pomagierów. Z tym koniem nie ma się co kopać. Syn właściciela z kolei jest dwulicowy co innego mówi a potem i tak posyła Pana C. Lub Pana L. ze smutną miną i poważną rozmową...

Parafianin.
@Gowork. Kadry

To jak z pedofilią w kościele. Nie podoba ci się ksiądz w parafi to zawsze możesz się wyprowadzić. A (usunięte przez administratora) zostaje na swoim bo biskup go chroni. Brawo wy.

Zaspany Joe

Jeśli wymieniasz kogoś z imienia i nazwiska to sam też się podpisz swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem. Z tego co wiem RODO o owiązuje wszystkich a nie tylko wybranych. Ewidentnie chcesz zaszkodzić tą wypowiedzią wyżej wymienionej osobie, ponieważ nazwiska syna właściciela nie podałeś.

Tygrysek ze stumilowego lasu.
@Parafianin.

Dokładnie tu możesz wszystko zmienić. Nie musisz chodzić do pracy tym bardziej do BTH. Wiarę też możesz zmienić na buddyzm i zapalić świeczki. Z tego co wiem to PIP był niedawno i kontrola przebiegła pomyślnie

Krakowianin

A jak tam Pan print screen?

Bartek K
@Krakowianin

A kto to?

GumowyLucek
@Zaspany Joe

Nazwisko syna właściciela może znaleźć średnio inteligentny szympas w KRS. Po drugie tłuku pancerny musisz się douczyc bo chyba ledwo maturę na słuchawce zdales - rodo obowiązuje osoby prawne a nie fizyczne, także swoje wypociny wstaw swoje między bajki o swoim kryptogejowskim koledze który lubi paru młodych chłopców z działu i jednego lysego co myśli że jest zabawny a jest conajwyzej żałosny.

GumowyLucek
@Krakowianin

Styka się końcówkami z przyjaciółmi z działu

Battło
@GumowyLucek

Mrugam ci oczkiem w pracy. Hetnie poznam twoje czekoladowe oczko. Spójż choć raz na mnie w pracy

Zostaw merytoryczną opinię o BTH IMPORT STAL - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

BTH IMPORT STAL