Madro Kraków

Niepołomice

Opinie o Madro Kraków

Julita
użytkownik zarejestrowany

@damianwidzę, że nikt do tej pory nie odpowiedział na Twoje pytanie. Czy zdecydowałeś się na aplikację do firmy? Jeśli tak, to bardzo pomocne będą dodatkowe informacje na temat tego jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna do Madro Kraków.

damian

jakie warunki pracu o płace dla spawaczy z doswiadczeniem???

Julita
użytkownik zarejestrowany

@Pracusw jakim dziale firmy pracujesz? Rozumiem, że nie jesteś zadowolony z pracy. Dlaczego? Możesz powiedzieć coś więcej na temat tego jak wygląda praca w Madro Kraków? Na jakie warunki zatrudnienia mogą obecnie liczyć pracownicy?

Pracus

Ciezka charowa za smieszne pienadze i atmosfera jak( usunięte przez administratora ) nie polecam chyba ze jestes cyborgiem

kiero

widzę że szukają pracownika zaopatrzenia...Warto z Brzeska sięprzenieść???

nick
@kiero 16.02.2017, 20:03
widzę że szukają pracownika zaopatrzenia...Warto z Brzeska sięprzenieść???

nie

pracus
@krak 06.10.2016, 16:25
pracowalem w MADRO i powiem tak jak ktos nie ma doswiadczenia i sie chce nauczyc monterki i spawania to smialo moze isc maja du...

e krak nie narzekaj zawsze mogles kupic metr porzadny i przynis przecierz tam sa takie wysokie zarobki ze az sie plakac chce a co do kadry fachury 1 klasa

krak
@pracus 20.10.2016, 16:46

paracus to mirek??

pracus

20 czeka przed zakladem na mrozie a nastepnych 20 jest zapisanych w komitecie kolejkowym na przyszly rok

klaudiusz

Przyznam, że firma jest w miarę przygotowana do prowadzenia ciekawej produkcji, ale metody zarządzania ocierają się o " wczesny PRL". Pytanie, kiedy nastąpi przebudzenie z letargu- może być za późno. Jedyny kierownik stara się to wszystko ogarnąć- zawsze znajdzie się ktoś komu to się nie będzie podobać. Dobrze, że ma silną osobowość i troszkę ogarnia p. Dyrektor. Ciekawe jak długo to wytrzyma. Ta firma prosi się o natychmiastową zmianę systemu zarządzania- czas na młodych i znających obecne realia ludzi. Czas dostosować się do obecnych potrzeb rynku, a one zmieniają się z dużą częstotliwością. Konieczny jest kontakt z potencjalnym odbiorcą i poszukiwanie nowych rozwiązań. Obecnie Madro oferuje urządzenia nie będące w stanie konkurować na rynku.

romeono
użytkownik zarejestrowany

firma typowo przemysłowa - to wiemy już. Mnie zaciekawił jednak post kolegi @spawacz, który napisał, że zajmował się szlifierką kątową - to nie miłeś już więcej obowiązków tylko to? Chyba powiedzieli Ci n oczatku jak sprawa wyglada i na umowie też miałeś obowiązki czy wynagrodenie, wiec nie rozumiem oburzenia.

zainteresowany

Witam. Mam informację, że MADRO Kraków poszukuje specjalistę ds sprzedaży na region wielkopolski. Może mi ktoś udzielić kilka informacji na temat warunków pracy w tej firmie? będę bardzo wdzięczny za w miarę obiektywne opinie. Pozdrawiam.

wł. wył.

alfa technologii to z was dojiiii

ON-OFF

Ja powiem tak...nie ważne kto lub co, byle by było gdzie pracować, każdy wykonuje swoje obowiązki jak potrafi...nie wieżę żeby ktoś źle życzył firmie. Jest praca....więc trzeba zapierdzielać. Pracownik na produkcji ma swoje obowiązki spawacz, monter, lakiernik, pracownik umysłowy....działamy Panowie. Wielu było kierowników ... trzeba wziąć sprawy w swoje ręce a nie pisać że temu źle lub lepiej. w Staco na składaniu krat 1700zł netto w Juce 1700zł na składaniu chłodni, nie patrzmy na innych ...... zapierdzielajmy a będzie dobrze. ALPHA techology nad nami czuwa.

...

owinął prezesa wokół palca, chodzi tu z nim po hali i opowiada jaki on jest najlepszy a wszyscy inni nic nie robią i tylko siedzą i pierdzą w stołki

były

Słyszałem że nowy kierownik trzęsie firmą a Tekla nie ma nic do powiedzenia.

MM

Pytanie do "spawacz". Piszesz o załatwieniu pracy u siebie w firmie czyli gdzie?? Jeśli można oczywiście zapytać.

młody

Dzięki wielkie za chęci :) Ja jednak dalej się nie poddaje i będę nadal szukał gdzieś pracy :) Może, w końcu się uda...

spawacz

To lipa.Ogarną bym ci robote u mnie w firmie ale musisz kłaść konkretne lagi,jak i w MAGu oraz TIGu

młody

Jestem z okolic Niepołomic. Z Migomatem miałem mało do czynienia, jak robiłem TIGa to troszkę mi instruktor przybliżył o co w tym wszystkim chodzi... położyłem kilka pachwinek i to wszystko, więc można powiedzieć, że jestem bardzo zielony :)Chciałem zrobić 135 z funduszy unijnych, ale chyba nic z tego nie będzie, a na 141 wszędzie słyszę tylko brak praktyki, brak praktyki, brak praktyki ;D To gdzie do cholery mam zdobyć tą praktyke skoro nikt mi nie daje szansy... :) hehe

spawacz

A skad jestes?.Polozysz pachwiny od 4 do 20stki?

młody

Witam, ponownie. Mam jeszcze jedno pytanie, a mianowicie czy po kursie MAG, pierwszy moduł, certyfikat niestety IS Gliwice jest szansa dostać się do Madro? Czy chłopak bez doświadczenia ma jakiekolwiek szanse? W TIGu ciężko idzie mi znaleść prace, może w "migomacie" będzie mi łatwiej :) pozdrawiam!

młody

A, wiecie może gdzie w okolicach niepołomic, wieliczki, krakowa mogę pytać o pracę na tigu świeżo po kursie? Byłem w Teko, ale wzieli CV i powiedzieli, że nie ma przyjęć :)

@młody 06.01.2014, 17:29

Teko omijaj szerokim łukiem, szukali spawcza tig a jak sie okazało to szukali niewolnika do szlifierki kątowej, wiec nawet bys nic nie spawal bo maja tam spawaczy, oczywiscie umowa smieciowa a reszta pod stołem, z wyplatami bardzo zalegają.

spawacz

w madro tigiem sie nie spawalo.Wiec nie pchaj sie tam

młody

Witam, jestem w trakcie kursu TIG stal nierdzewna, chcę dalej rozwijać się w kierunku spawacza, ale pracodawcy raczej nie przyjmują bez doświadczenia. Czy mam jakieś szanse dostać się do firmy MADRO, nie pytam o pieniądze bo w moim przypadku to sprawa drugorzędna. Na początku pracować jako pomocnik, i powoli się wdrażać w zawód spawacza. Z góry dzięki za odpowiedz, pozdrawiam.

Michał

Pojawiło się ogłoszenie pracy na stanowisko specjalista ds.gospodarki materiałowej i zaopatrzenia. Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat zarobków oraz obowiązków. Pracowałem jako kierownik magazynu, złożyłem aplikację i na razie czekam.

marek gaziarz

W Bochni jest dobra firma od walcowania blach

j-23

Odnosnie walcowania blachy; nie polecam.

Jurek

Siemka Gazownik,podeslij mu smsa to odczyta,bo jemu nie bardzo sie chce odebrac , taki leniwy z niego Boczek

marek gaziarz

Siema Jurek! nie moge sie dodzwonic pod podany nr. trzeba kiedys sie spotkac na browarze! :)

j-23

Wez sie [usunięte przez administratora] zatrudnij w Madro a jak ci nie bedzie pasowalo to prace olejesz,a nie pieprz takich tekstow bo sie nie dobrze robi.Jak jestes cienki w uszach to cie sami zwolnia.

Jurek

Nie do ciebie tylko do Marka Gaziarza,on bedzie wiedzial.Nie jednemu psu Burek.

Jurek

Marek ;Gaziarz;czy dzwoniles do Krzyska?

j-23

W MADRO jest podobnie-co innego na rozmowie a co innego w trakcie pracy,nie pchaj sie tam ,tam jest bucowa, co miesiac ktos sie zwalnia.

j-23

Wszystkie informacje dostepne w kadrach lub u kierownika.

Jurek

Panie Marcinie , moj nr tel.jest Panu do niczego nie potrzebny,nazwiska ;KOLEGOW;mial Pan podac na adres mailowy dlatego poslalem maila, ale widze ze niepotrzebnie.

kierownik Marcin

Panie Jurku , Uprzejmie zasugerowałem Panu bezpośrednią rozmową i wyjaśnienie pewnych spraw,połączone z przekazaniem odpowiednich informacji.. Nie wiem dlaczego boi się Pan wykonać do mnie telefonu .. być może ktoś się pod Pana podszywa ?. Pozostałych anonimów nie będę komentował z prostej przyczyny , ja występuję jawnie, pozostali kryją się pod dziwnym nickami, niektóre osoby pod kilkoma naraz . pozdrawiam

Jurek

Panie Marcinie, mimo podania mojego adresu e-mail,Pan sie wykreca od podania nazwisk ;KOLEGOW;przypuszczam ze byla to proba sklucenia pracownikow oraz zasianie niezdrowych podejrzen,po zatym wyglada ze Antonio ma racje co do pana osoby,skoro sie powiedzialo A to powiedzmy B.

kierownik Marcin

Na anonimy z zasady nie odpowiadam - ale teraz zrobię wyjątek. Obawiam się szanowny Panie ,że ma ma Pan duże problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Proponuję ,aby Pan jeszcze raz przeczytał moje posty i poprosił kogoś o przełożenie treścich na język który Pan zrozumie . Nigdy nie wyrażałem się żle o pracodawcy - wyłącznie o pewnych ludziach z trzech w/w kategorii . Widać jest Pan jednym z nich - na temat inteligencjj pracowników nigdy nie pisałem - być może uaktywniły się ukryte kompleksy .

ANTONIO

Panie Marcinie uważałem pana za inteligentnego człowieka, a przynajmniej na takiego pan wyglądał, ale po tych wszystkich wpisach muszę stwierdzić, że jest pan Zerem. Co może świadczyć sposób wypowiadania się o swoim ostatnim pracodawcy i ludziach którzy musieli z panem współpracować? Tylko tyle że nie nadaje Pan do wykonywania pracy na stanowisku Kierownika Produkcji i nie potrafi się Pan pogodzić z faktem zwolnienia, a pracownicy są wysoko wykwalifikowani i inteligentni

kierownik Marcin

Cicho zrobiło się na forum ,jak w kościele po śmierci organisty. Czego i kogo obawiacie się ......tchórze , podpierdalacze i fałszywi przyjaciele . Może coniektórzy po czasie zorientowali się ,że ręce mam długie , pamięć dobrą i rachunki reguluje do końca.. Kilku z Was szykuje się do ewakuacji z tonącego okrętu o nazwie Madro - koledzy przesłali Wasze płaczliwe CV -poczekam na portowym brzegu .. Prawda zawsze wyjdzie na wierzch ...... Zapraszam do czatu ludzi uczciwych honorowych i ambitnych, było Was wielu , jednak daliście się zdominować tym trzem wyżej wymienionym kategoriom.

kierownik Marcin

Drodzy Koledzy , Do dnia dzisiejszego traktowałem moje pisanie jako formę podtrzymywania kontaktu z byłymi podwładnymi , było tak aż do dzisiaj do 13.00. Jadłem sobie smaczny lunch w miłym towarzystwie wykorzystując czas urlopu ,aż odezwała się moja prywatna komórka i cóż to widzę ,wyświetla się numer naszego wspólnego znajomego , opiszę Go tylko jako starego pracownika Madro. Ów osobnik raczył mię postraszyć 1/ skargą do operatora Gowork 2/ sprawą sądową o zniesławienie za to ,ze zechciałem zamieścić jego inicjały w moim poście z dość nieprzychylnym ale prawdziwym komentarzem. Jak oświadczył, podjął skuteczne działania w celu usunięcia mojego posta - co wyjątkowo odpowiada prawdzie. Zdaje sobie sprawę ,że moje posty dokuczają coniektórym jak stara sprężyna co przebiła materac i uporczywie drapie w cztery litery .. Niestety szanowni moi wrogowie , podpierdalacze , intryganci i tzw fałszywi przyjaciele , ja o wszystkim Waszych świństwach pamiętam i na pewno kiedyś policzymy się. Jak pamiętam Was, codziennie z rana spowiadających się do Tekli w jej gabinecie z sytuacji na produkcji , zastanawiam się jak ciężka pokutę dostawaliście do odprawienia i jaki jest Wasz upadek ludzki , bo cóż tylko jeden z Was w stosunku do mnie starał się uzyskać przebaczenie za swoje niegodne uczynki. Swoją droga , przypomnijcie Tekli o fakturach dla Hardkopu nie płaconych od pół roku. A osobę która do mnie dzwoniła , uprzejmie proszę o wykasowanie mojej komórki z pamięci telefonu, prośbę taka kieruje po raz pierwszy od 13-lat to znaczy od czasu kiedy posiadam ten numer telefonu Niestety , sięgnął Pan dna , nie będę Panu wypominał publicznie wielu wypowiedzi i faktów , może da to Panu moja prośba do coś myślenia .. Artka C. po raz pierwszy w życiu muszę opie..... właśnie za udostępnienie mojego numeru . .

j-23

Do wiadomosci Huberta; jak chcesz wiedziec dokladnie to podjedz do firmy i sie spytaj.

j-23

Na ten temat to moze niech sie wypowiedza monterzy, jak to bylo w ich przypadku.

j-23

Rozmowa kwalifikacyjna przebiega z kazdym inaczej,w zaleznosci od wieku i stanowiska o ktore sie ubiegasz.

zz-top

Jak czytam te wasze narzekania na firme to mnie sie wydaje ze nie macie jaj,jesli jest tam tak zle to jaki problem sie zwolnic,jak to mowia , z praca sie slubu nie bierze,byly kierownik tez niezly gosc;sprawy sadowe itp.i te jego ambitne teksty jak by byl dobry na tym stanowisku to by go dyrektorka nie wywalila.

j-23

Panie [usunięte przez moderatora],jednak zbyt wysokich notowan wsrod zalogi Madro Pan nie ma,ale obecny kierownik tez nie jest wysoko punktowany i dlugiej kariery w Madro mu sie nie przewiduje.

kierownik Marcin

Nie dam rady , w grę wchodzi sąd cywilny z kilku paragrafów . pozdrawiam wybaczcie - ma jedną niezakończoną sprawę sądową z poprzednim pracodawcą - nie chcę otwierać następnego ewentualnego konfliktu

kierownik Marcin

No cóż - ponawiam prośbę o kontakt na osobistego maila - możemy szczerze chatować , lub porozmawiać telefonicznie . Odnosząc się do Pańskich zarzutów dotyczących przywitania , o ile pamiętam , [usunięte przez moderatora] przedstawiła mnie osobiście całej załodze. Być może nie było Pana w pracy ... Nie bardzo rozumiem kogo Pan ma myśli przywołując postać [usunięte przez moderatora] , osobiście pamiętam tylko [usunięte przez moderatora]. Notabene [usunięte przez moderatora], jest mi winny do dzisiaj 80 PLN. Ze względów prawnych , nie chcę informacji o załodze którymi infekowała mnie Tekla i przedstawiać na ogólnie dostępnym portalu. Odchodząc z firmy , poprosiłem [usunięte przez moderatora] o pożegnanie w moim imieniu z załogą. Mając na uwadze wrogą atmosferę która towarzyszyła mojemu odejściu , pożegnanie faktycznie ograniczyłem do Pani [usunięte przez moderatora] Tekla nie uznała za stosowne opuszczenie gabinetu i wymianę kilku grzecznościowych zwrotów . pozdrawiam i czekam na osobistego maila

j-23

[usunięte przez moderatora] nie mam namiarow ale kontaktuj sie z [usunięte przez moderatora] on ma napewno jego nr.tel.

j-23

Panie [usunięte przez moderatora] jestem jednym ze starszych pracownikow MADRO ,pamietam kiedy Pan sie przyjal (nawet nie raczyl sie Pan przedstawic pracownikom ) co swiadczy o braku kultury i dobrym wychowaniu,Panskie nazwisko i funkcje jaka Pan bedzie pelnil dowiedzielismy sie od Pana [usunięte przez moderatora] i Pana [usunięte przez moderatora].Wszystkie te argumenty o piciu itp. mnie nie interesuja gdyz do pracy dojezdzam autem,natomiast chetnie bym uslyszal co o pracownikach mowi p.[usunięte przez moderatora]

?

Proponuję Panu kontakt na osobistego maila i po przedstawieniu się wymianę poglądów. Nie mogę oprzeć się wrażeniu , że jest Pan nowym pracownikiem , bazującym wyłącznie na zasłyszanych informacjach i dorabiającym do tego własne opinie . Odnosząc się do zarzutów kablowania , wyjaśniam - nie tolerowałem pijaństwa -nie tolerowałem złodziejstwa - nie tolerowałem fuch Niestety , osoby cierpiące na w/w przywary miały dosyć ciężko. Swoją drogą jedynie moje dyskrecji może Pan zawdzięczać , że nie cytuje opinii o pracownikach które padały z ust " TEKLI " w mojej obecności.

Zostaw opinię o Madro Kraków - Niepołomice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Madro Kraków