Meiller Polska Sp. z o.o.

Niepołomice

Opinie o Meiller Polska Sp. z o.o.

Kidman

Witam! Czy moglby mi ktos powiedziec jak wyglada praca na produkcji? Czy bardzo jest uciazliwa? Czy mozna normalnie zarobic? Z gory dziekuję

bytom
użytkownik zarejestrowany

torchę zmieniając temat - nie wiem czy widzieliście, ale firma Meiller Polska Sp. z o.o. poszukuje pracowników na kilka stanowisk m.in. szukają lakiernika do Niepołomic. Ktpos sie orientuje jakie warunki?

zbigniew@data.pl

Nie jestem (na szczęście...) pracownikiem, ale wysłałem zapytanie nt zabudowy hakowej - chodziło o cenę katalogową. Po 5 dniach otrzymałem "odpowiedź", że mój mail... został usunięty bez czytania. Wnioski: jeśli firma nie dba o potencjalnych kontrahentów - na 1000% ma w 4-ch literach swój personel...

xxx
@zbigniew@data.pl 27.05.2015, 14:09

No ciekawe co Piszesz . Jestem pracownikiem Meiller i nigdy nikt tym bardziej sprzedawca nie mógł olać lub odpisać ,że email został usunięty.Cena urządzenia hakowego to jest składnia różnego wyposażenia.To tak jak kupić osobówkę cena od np. 30.000 kończąc na 60.000 zł.

Hwiej

no co ty

Zostaw opinię o Meiller Polska Sp. z o.o. - Niepołomice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meiller Polska Sp. z o.o.