Auto Salon Murawski i Luzar s.j.

Wieliczka

Opinie o Auto Salon Murawski i Luzar s.j.

kasmen

W sumie sie zgadzam...pracowalem tam pare dobrych miesiecy i musze przyznac ze faktycznie \"szkoła to jest to dobra\" ale tylko tyle. Zbyt duzo oczekiwan i niskie zarobki odbieraja checi do wszystkiego...jedno jest pewne [usunięte przez moderatora] ...dobra opcja dla samodoskonalenia hehe ;)

Ale farmazony wiki piszesz. Firma jest w porządku pod względem praw pracy (godziny są przestrzegane, za soboty jeden dzień wolnego w tygodniu co tak naprawdę jest ewenementem w branży motoryzacyjnej). Co do zarobków...hmmm... jakieś 1000zł mniej niż w innych serwisach . I w innych serwisach nie trzeba robić równocześnie za mistrza serwisu, gwaranta, sprzątaczkę (ochrzan od Pana Prezesa za to ze stolik dla klientów jest brudny od kawy i nie ważne że ilość doradców jest zbyt niska bo nie można z niczym się wyrobić a kolejka z klientami rośnie z minuty na minutę i telefony dzwonią jak opętane). Także praca dobra żeby nauczyć się fachu i odejść gdzieś gdzie dadzą większą kasę (a z tym nie ma problemu).

Zostaw opinię o Auto Salon Murawski i Luzar s.j. - Wieliczka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto Salon Murawski i Luzar s.j.