Smart Trading Company Sp. z o.o.

Opinie o Smart Trading Company Sp. z o.o.

W firmie pracuje się dobrze. Pieniądze są na czas, ubrania są, w zime zimniej w lecie cieplej. Ogolnie rodzinna atmosfera, nie ma złodziejstwa i innego dziadostwa.

Rodzinna atmosfera? Super. A co z awansami? Czy też jest tak, że to raczej rodzina awansuje w firmie, czy taki zwykły pracownik tez może dostać lepsze stanowisko? I czy ta super atmosfera, to jest między pracownikami, czy tez między nimi a szefostwem i generalnie luźne z nimi są realne?

Pracuję na stanowisku
@Izabela

Sam pracuje i nie mam na co narzekać. Stawka swietna z zaskakująco wysoką premią. Główne obowiązki to oscylacja i szlifowanie nadmiaru spawów z minimalnymi wyjątkami. Nic generalnie skomplikowanego i każdy od zera się wszystkiego szybko nauczy. Oczywiście znajomość rysunku przydatna ale nie jest w praktyce potrzebna bo elementy regularnie się powtarzają.

Spawacz

Czy spawacz na umowie o prace zarobi u Was 6800 netto na rękę ? Tak jest napisane w ogłoszeniu firmy w rekrutacji na spawacza wiec zarobki w moje ocenie bardzo przyzwoite

Spawacz Michał
@Spawacz

Spawacz najwięcej ile może zarobić na rękę to (usunięte przez administratora)ale to jakbyś nie wiem 7 lat już robił a tak to na start jest (usunięte przez administratora)

Spawacz
@Spawacz Michał

Czy są nadgodziny? Czy można z nimi więcej zarobić ?

Majkel G
@Spawacz

Tak są nadgodziny, nawet obowiązkowe. Mi osobiście kiedyś kierownik drzwi zamknął żebym tylko nie wychodził i spawał bo temat pilny był

To już na rękę? Bo w takim razie, przy 25 zł netto / godz i 168 godz. pracy, to by dawało 4200 zł netto. Premia jest uznaniowa, czy uzależniona od czegoś innego, niż decyzja przełożonego? I jakie z niej mogą być pieniądze?

Co w stronę kadry? Pytać o te kasę ostatecznie, o której było wyżej? Zastanawiam się nad ta oferta na CNC, która teraz wisi, niby 6500 zł max można ściągnąć (tak piszą), a kasa zawsze się przyda a tu wyżej i tak mowa o spawaczu była? Ludzie miedzy działami jak w ogóle się dogadują? Czy pod względem atmosfery robota jest ok?

97,49 Nowy wpis
@Spawacz

Nie zarobi w 8 godzin. Pracując 10 godzin dziennie i dodatkowo jedną sobotę w miesiącu jest realne zarobienie 6800.Dodatkowe godziny płatne pod stołem.

Czaro Nowy wpis
@97,49

10 godzin to dość długo. Mnie interesuje aplikacja na szlifierza. Też stawka podobna bo w ogłoszeniu nic o tym nie było. Wolałbym zarabiać na legalu a nie pod stołem. Te kwoty które nie idą na konto to mniej więcej ile?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Obecnie Smart Trading Company Sp. z o.o. do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Pracownik magazynu. Na GoWork.pl dodano ogłoszenie 7 marca.

Widziałem właśnie, że firma szuka pomocnika lakiernika. Ja nie mam jeszcze doświadczenia ale też firma go nie wymaga. Ponoć wszystkiego nauczą. Ktoś wie jak ta nauka wygląda? Kto będzie mnie uczył, jakieś szkolenie muszę przejść?

JohnDoe

Stawki na otarcie łez a obowiązki jak za 80 zł na godzinę. W tej firmie musisz być spawaczem, monterem, ślusarzem. Musisz posiadać wiedzę z inżynierii materiałowej. Musisz ciągle wyginać się i łamać do pozycji wymuszonych. Do tego poprawki, prostowanie i permanentny hałas, który rozwala głowę.

Grześ
@JohnDoe

A co w takim razie z BHP, jaki jest tu poziom dbałości o zdrowie pracowników? Dają słuchawki na uszy, czy wszystko, co potrzebne? I jaką macie aktualnie stawkę godzinową?

Mati
@Grześ

Zamiast słuchawek mamy watę, jak masz dobre układy to brygadzista pomoże Ci ją włożyć do ucha. jest sporo osób które nie myją uszu więc i problemu z hałasem nie mają- podobno sprawdzają to na rozmowie o pracę

Lizak
@JohnDoe

Jak chcesz zarabiać to pracuj ciężko i nie narzekaj

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Smart Trading Company Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Operator CNC? Podziel się swoimi wrażeniami!

Sylwia

Wie ktoś coś o pracy Szlifierza w tej firmie? Właśnie mają w sieci otwartą rekrutację. Bardzo ciekawa jestem, jak wygląda tutaj szkolenie bhp dla nowego pracownika. W tym ogłoszeniu napisali, że wymagają przestrzegania zasad bhp. No ale jak przygotowują do tego świeżaków? Ile trwa ten kurs i jak wygląda? To tylko teoretyczny kurs?

Marian
@Sylwia

Pamiętajcie że to spółka technologiczna, szlifierz to tak naprawę technolog szlifowania, stawiają na jakość, natomiast reszta się zgadza, sprawdźcie, spoko załoga, ja trochę pracuje tam, pomogli mi natomiast marzy mi się Biuro :)

@Marian

Jaki technolog szlifowania ? Ty głupi jesteś ? Jakby był technologiem szlifowania to bym miał na umowie technolog szlifierz a nie sam szlifierz. Weź tam barana (usunięte przez administratora)na marcedesa

Izabela
@Misio

No to jak to w końcu naprawdę jest? Może mógłbyś po prostu napisać, co tam się w praktyce robi? I będzie wiadomo, czy obowiązki bliższe są jednemu czy drugiemu. Byłoby super. Bez szkoły przyjmą w tym kierunku?

Pracuję na stanowisku

@Izabela

Iza moja ty kochana, na szlifierni to jest gorzej jakbyś na lotnisku robiła, taki hałas(usunięte przez administratora) i do tego śmierdzi od tych bydląt. Lepiej na lakiernie czy montaż tak nie śmierdzi

fran
@Pracuję na stanowisku

a jak jest z tymi studiami? w koncu jesteś ślifierzem czy technologiem?

Smart Trading Company Sp. z o.o. prowadzi aktualnie rekrutację i z tego co wiem, to oferują 4400 PLN i Tokarz CNC. Czy oferowane są premie? Na jakich zasadach?

Misio

Z tego co się orientuję to premię są ale nie jako pieniądze tylko w postaci artykułów spożywczych, ja dostałam ostatnio sosy do pieczenia i do makaronu

Kacha
@Misio

I dużo się tego dostaje? Pewnie nie można zamienić artykułów na kasę? Jeśli zostajemy przy tych produktach to można chociaż sobie wybrać co się chce?

Krzychu

Cześć. Wracam do tematu premii. Czy makarony są stałym dodatkiem wypłacanym w formie deputatu? Jaka jest orientacyjna wartość produktów które tam się dostaje? Orientuje się ktoś?

JohnDoe

Firma przyjazna osobom palącym. Niektórzy palacze mogą wychodzić nawet 3-4 razy w ciągu godziny na fajeczkę. Można też przychodzić do pracy na 5 a zaczynać pracować od 7. Bardzo dobra firma i luźna atmosfera.

@JohnDoe

A jak człowiek nie pali, ale chce sobie po prostu zrobić przerwę, odetchnąć powietrzem na zewnątrz, to też może wychodzić do woli? Ile tam w ogóle macie przerwy?

Czy pracownicy w Smart Trading Company Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Natalia

Widziałam ofertę na tokarza CNC. Chętnie polecę ja mężowi, ale zastanawiam się o co chodzi z wpisem "możliwość pracy zmianowej" - to trzeba pracować na zmiany czy nie trzeba? Jak to wygląda w praktyce?

Vlad
@Natalia

Bardzo dobra praca tutaj kocham tutaj każdy metr w firmie zmiana jedna czasem dwie dużo pracy jest właśnie wtedy i dwa zmiana

@Vlad

Fajnie że tacy oddani pracownicy tu są. Możesz napisać jak z atmosferą w pracy? Wszyscy mają takie pozytywne nastawienie? Te zmiany to wiadomo wcześniej że będą dwie, czy po prostu trzeba zostać nadgodziny?

Pingwin
@Natalia

Nie trzeba wolna wola wgl jak masz ochotę to przyjdziesz na 8 a jak tobie nie pasuje to 19 wolna wola byle robota była zrobiona i najważniejsza jest pieczęć kierownicza czyli firma musi wiedzieć że jesteś wstanie oddać krew jeśli dużo pracy jest

Natalia

Ten segment to za jedną premie kupiłeś? Czy ile czasu oszczędzałem na to? Możesz napisać w jakiej wysokości są te premie? Konkretne kwoty chciałabym poznać. Będę bardzo wdzięczna

Izabela

W ofercie na spawacza wyraźnie napisali, że praca jest na zmiany. Ktoś mógłby dopisać jeszcze, w jakich godzinach się pracuje? Jaki to dokładnie system zmianowy, ktoś coś więcej wie o pracy tam aktualnie? Chciałabym wiedzieć, żeby mąż mógł ocenić, czy mu pasuje.

Gorący Robert
@Izabela

Tak jest praca dwu zmianowa ale druga zmiana zawsze lepiej płatna, jeśli ci w danym tygodniu wypada druga zmiana. No i oczywiście zapewniają posiłki po godzinie 16

Natalia

Ktoś wspomniał tutaj, że na umowie rejestrują na najniższą krajową, ale że pracownicy zarabiają i tak więcej. Możecie powiedzieć w takim razie ile zarabiają tu pracownicy? :)

@Natalia

P.s. Wspomniał w 2014 roku, pod tym adresem nie ma już tej firmy. Nie pracuje tam 15 osób a 100 osób, wszystko jest inaczej, firma po pożarze się odbudowała i jako nieliczna nie zredukowała pensji o 40% jak to zrobili inni. Zamiast wypisywać takie uwagi może lepiej złożyć aplikację i się dowiedzieć :)

Grażyna
@Plastuś

A czemu doszło tam do pożaru? Co się stało?

@Grażyna

Lakiernik ze spawaczem spowodowali pożar…..

Klaudia

To prawda ze firma nie zapewniła zaplecza na przerwę dla pracowników ?

@Klaudia

NIe zgadzam się z tym komentarzem.

kier

Kantują na umowach.Rejestrują na najniższą krajową,choć zarabia się więcej.Brak stołówki, śniadanie pracownicy jedzą tam gdzie akurat jest kawałek stołu i taboretu.Nie ma lodówki.Warunki pracy kiepskie hałas, pył,opary na spawalni które rozchodzą się po całej hali do tego stopnia że aż wyglądają jak gęsta mgła.Wnazwyarsztat słabo wyyposażony w narzędzia.Strona internetowa firmy przedst ;awia realia czeskiego stc z którym polskie stc ma taką samą nazwę,podpisany list intencyjny o wzajemnej współpracy,innych właścicieli i prawo polaków do korzystania z nazwy stc.

Zadowolony Pracownik STC
@kier

Witam, nie mogę się zgodzić z opisem powyżej, Firma STC prężnie się rozwija. Większość decyzji omawiana jest z pracownikami dzięki czemu mamy wiedzę co się dzieje i jak zostaniemy wynagrodzeni. Pensje w porównaniu do innych firm są na wysokim poziomie ale trzeba pokazać, że się myśli. Cały czas firma inwestuje w infrastrukturę i park maszynowy. Elastyczność zwraca się w premiach. Czeski udział w spółce jest intensywny szczególnie przy masowych produkcjach a także w najbliższym czasie przedstawiany jest scenariusz inwestycji w nową siedzibę. Mam nadzieję że koledzy przedstawią podobną opinię.

CoTuSie?
@Zadowolony Pracownik STC

Pracodawca podszywa się pod zadowolonego pracownika?

Zostaw merytoryczną opinię o Smart Trading Company Sp. z o.o. - Jawczyce

• Jak się pracuje w Smart Trading Company Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Smart Trading Company Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Smart Trading Company Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Smart Trading Company Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Smart Trading Company Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Smart Trading Company Sp. z o.o.