staco

Niepołomice

Opinie o staco

Shrek

Firma ,, państwowa,, trwa rozbudowa płaca jak wszędzie można dorobić za nad godziny płacą setki.

addy

nie widziałem ofert pracy dla fizycznych @Stacoo, nie wiem skąd masz takie informacje? firma poszukuje informatyków

Stacoo

A jak spisuje się utrzymanie ruchu na hali ? Czy jest multum prac ? ?Ponieważ słyszałem że są przyjęcia na tokarza ? Czy warto się pytać o pracę w tej branży ? Jakie są zarobki ?

Czy moze ktoś coś nowego napisać o tej firmie?

Firma w porównoniu z innymi fabrykami to ORZEŁ w przemyśle ciężkim -młody może się czegoś nauczyć zgodnie z nowymi trędami technologicznymi , a stary ma poczucie stabilizacji. BHP i stała kadra OK ,płace 2x większe niż w fabrykach gdzie pracują najmici zatrudnieni w firmach pośredniczących naborem pracowników | inajczęściej praca na telefon , i umów krótko terminowych np. 1-dniowych itp... | fabryka daje rónierz możliwośc zarobkowania za EURO --godna polecenia ale trzeba pracować bez markowania bo starej kadry nie oszukasz !!!

Zostaw opinię o staco - Niepołomice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie staco