Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Staco Polska Sp. z o.o. w Niepołomice

Jaro Nowy wpis

Po kilku latach zmieniłem pracę. Tu warunki ciężkie , jest to przemysł ciężki , chałas dym zapylenie (usunięte przez administratora) ogólny a płacone jak za kasę w Lidlu. No może prócz 10% załogi co ma wysokie stawki reszta dybie za marne stawki. Ale nie to najgorsze , brak jakichkolwiek motywacji , premie nam znizyli o polowe od tak po prostu i róbcie dalej ale... Róbcie nadgodziny to sobie odbijecie. A z roku na rok dokładają obowiązków , szkoda nerwów.

inne_kraty

Mam juz pare opinii na temat zarobków, chcialym sie zapytac pracownikow/kierownikow czy firma planuje jakies podwyzki w nowym roku?

@inne_kraty

Tak, podwyżki norm.....

Wzorowy pracownik Nowy wpis
Kandydat
@inne_kraty

Tak podwyżki będą bo nie możesz mieć mniej niż najniższe wynagrodzenie na start po roku dostaniesz 50 gr brutto i polecenie nie mów nikomu że Ci dałem i pamiętaj masz się wykazać zostawać po 12 godz.

HMS Nowy wpis
@Wzorowy pracownik

I tu masz odpowiedź na gnębiące Cię pytania. Powodzenia życzę , hihi....

Administrator Nowy wpis

Staco Polska Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko Pracownik Produkcji. Aplikowałeś na tę ofertę i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się pomocna.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Staco Polska Sp. z o.o.?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Staco Polska Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Operator maszyn?
logo firmy Analityk zakupowy
Niepołomice
VanKing Celkar Group Sp. z o.o.
(98 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Starszy specjalista ds. rozwoju personalnego
MAN Trucks Sp. z o.o.
logo firmy Starsza/Starszy Księgowa/Księgowy
SILGAN WHITE CAP
(471 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Jaka atmosfera jest między działami w Staco Polska Sp. z o.o.?

TRAGICZNA!! Bez komentarza.

@Pytanie

Beznadzieja totalna . Zarobki niskie ,nigdy nie wiesz ile dostaniesz na rękę bo premia to istna loteria jak lot w kosmos .Praca ciężka, mało ambitna bez perspektyw rozwoju

Magdalena

Nie jestem pewna, czy jesteście tego świadomi, ale w związku z rozbudową zakładu w Niepołomicach Staco Polska poszukuje pracowników produkcyjnych. Firma, po więcej informacji prosi o kontakt z działem kadr: a.gut@staco.pl . Czy ktoś aplikował tam może ostatnio - warto spróbować?

@Magdalena

Ha,Ha,Ha..... Żałosna reklama i szukanie pracowników pod pozorem rozbudowy?? Jakoś nie ma kolejek przy bramie ludzi do pracy.... Widzę że kadry lub biura wzięły się już za szukanie pracowników bo kierownik produkcji już nie ogarnia tego ;)

Zbyszek

@HMS a to wynagrodzenie to w ogóle na fajnym poziomie?

@Zbyszek

Tak,jak będziesz codziennie po 12 godz robił i w każdą sobotę....... To możesz coś ciekawego na koncie zobaczysz!!

Mariusz
@HMS

Jaka jest stawka godzinowa w Staco Polska? Czy firma zapewnia jakiś socjal i inne bonusy, jak na przykład premie na święta? Liczę na Twoją odpowiedź, daj znać koniecznie! :)

DKB
Kandydat
@Mariusz

Nawet jak będziesz brał soboty to trójki nie przeskoczysz

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Staco Polska Sp. z o.o.?

@Pytanie

Wszystko wpływa na konto. Tak więc nie przejmuj się żona i skarbówka o wszystkim będą wiedzieć.......

Shrek

Zgadzamy się z przedmówcá tak jest jak pisze to była firma w której każdy by chciał pracować ,ale to było kiedyś ,teraz to jest tylko przychodzenie do pracy bez zaangażowania byle przebyć 8 godz.i tyle . Nie ma motywacji , a jak wiadomo to są pieniądze ,pracownik zarabia średnio teraz 3 tys. Na rękę w ciężkich warunkach chałas , zapylenie metalami . Pracownik jest nie szanowny w ogóle czy to stary czy młody .Szczerze nie polecam lepiej iść do Lidla albo do Biedronki.

Zirytowany

Pracuje ponad 10 lat w tej firmie. Kiedyś za innego właściciela kierownika i dyrektora to była chyba najlepiej płatna praca w okolicy. Ale to przeszłość. Z roku na rok coraz gorzej traktują ludzi. Pieniądze coraz gorsze a wymagania rosną. Warunki ciężkie, hałas zapylenie w powietrzu unosi się wiecznie dym to ze spawanych krat czy ze grzewarek. Kierownik... Cóż, niektórzy nie nadają się na takie stanowisko. Wmawia się pracownikom że nie było wyników itp, obcinają co rusz premie. Na poważnie myślę o zmianie pracy. Nie polecam nikomu.

Pozdrowienia z produkcji

Hytros cykorze razem albo nikt zostawiles pracownikow podczas pandemii masz (usunięte przez administratora) na to co sie dzieje i siedzisz w domu my tez tak mozemy!!!

Jolanta
@Pozdrowienia z produkcji

Sugerujesz, że zarząd Staco "zostawił" pracowników na czas pandemii koronawirusa. Co konkretnie masz na myśli? Co się stało?

Pozdrowienia z produkcji
@Jolanta

Przepraszam troche mnie ponioslo prosze przeprosic pana .H. I prosze administratora o usuniecie mojego wpisu

@Pozdrowienia z produkcji

Normalne,szczury z tonącego statku uciekają jako pierwsze.Jaki zakład taka władza....

Rozbawiony

Byłem na rozmowie, pomijam fakt, że kierownik odbierał co minutę telefon podczas rozmowy ze mną to w dodatku dał mi jakieś idiotyczne zadania z matematyki do rozwiązywania ???? Na koniec mi obliczył, że z dwiema sobotami zarobie 2600zł netto. Nawet mnie nie zapytał czy mam ochotę pracować w soboty :D Więc bez tych z góry nakreślonych sobót, zarobki na poziomie 2200zł netto. Haha dziękuję, ale proponuję kierownikowi poszukać pracowników na wschodzie bo wątpię, aby ktoś normalny się zdecydował na takie warunki.

Wiślak
@Rozbawiony

Zabawniejsze od tych zadań jest fakt, że 90% ludzi nie potrafiło ich rozwiązać bez pomocy kierownika. Poziom tych zadań to szkoła podstawowa. Także poziom zarobków oferowany na początek to adekwatny do umiejętności. Ale faktycznie proponować komuś takie pieniądze w dzisiejszym świecie to wstyd. Plusem jest to,że jak ktoś jest sprytny i pracowity to może całkiem przyzwoicie zarobić na produkcji. Warunki pracy w porównaniu z kilkoma innymi firmami bardzo zadowalające.

Roberto
@Wiślak

Ja byłem na rozmowie, nie zrobiłem zadań, mieli się odezwać i cisza. Zadania głupie ale proste. Mój sąsiad tam pracuje, nie wiem w której hali ale ciągle robi nadgodziny i ma nawet 4000 na rękę plus trzynastkę

Były pracownik.
@Wiślak

Warunki pracy: zapylenie, smród od spawania i z krat zgrzewanych i hałas rzędu 80db i więcej. Latem duszno, brak wentylacji, człowiek wychodzi oblepiony pyłem. Każdego roku wypadki, ostatnio zgnieciony palec, złamanie nogi, ogólnie niebezpiecznie bo przewijają się przez ręce ciężkie materiały. Średnio raz w roku u kogoś wykrywają problemy z kręgosłupem, najczęściej kończy się to zmiana pracy. Znajomi/rodzina kierownictwa dostają lepsze pracę (lżejsze i lepiej płatne). Mało ważne że jesteś równie wydajny jak ktoś inny, liczą się układy. Pieniądze? U konkurencji dostałem na start lepiej niż w tutaj po 10ciu latach pracy. Jaka 13-tka? Jeśli mówicie o tzw premiach półrocznych to owszem dostajesz swoją stawkę podstawową z umowy bez premii w dwóch częściach w lecie i zimą pod warunkiem że nie chorujesz. Nadgodziny płacone od podstawy. Nie każde stanowisko ma możliwość żeby dorobić tak jak piszą. Szkoda zdrowia.

Jolanta
@Roberto

Z tego co piszecie wynika, że w Staco Polska przy odrobinie chęci i zaangażowania można zarobić więcej niż było mówione na rozmowie rekrutacyjnej. Kwestia przepracowanych godzin plus nadgodzin. Czy poza zwykłą wypłatą w tej pracy można liczyć też na jakieś inne dodatki? Typu dodatkowe premie za dobrze wykonaną pracę?

Gość
@Roberto

Tak są ludzie pracujący jak ludzie i jak woły robocze, pytanie kim ty jesteś i czego chcesz od życia, any way ciężką pracą to i zdrowie tracisz a za 20 lat nikt ci nie pomoże tylko zwolni ????????????

Norbert

To uczciwy układ, jeśli się pracuje to i zarabia. Za leżenie nikt nie płaci, a firma jest generalnie dobra.

mały

praca na 3 zmiany premia uznaniowa ,chorujesz nie masz madgodzin to nędza z bieda

Leszek

@roberto, piszesz, że byłeś na rozmowie. Jak po niej ocenisz firmę Staco Polska? Co było przyczyną tego, że nie wykonałeś zadań jakie były Tobie zlecone podczas rozmowy i jakiego typu były to zadania?

Spawacz

szukają wózkowych i operatorów maszyn. mnie rekrutowała miła pani i dzwoniła z nr 600 805 808.

Spawacz

Może zarobki nie są najwyższe ale z nadgodzinami i sobotami (ja zawsze biorę jak tylko są) nie ma tragedii. przynajmniej jest umowa o prace bez żadnego kombinowania z umowami przez agencje i nie zwalniają. jest trzynastka

Andrzej 74
@Spawacz

a czy teraz szukają kogoś do pracy? Nigdzie nie widze ogłoszeń, koncze sezonówke i mógłbym spróbować. Lokalizacja mi odpowiada. czy pracuje sie tez na nocki?

@Andrzej 74

pytałem kierownika i od września ruszają nowe rekrutacje - niby będą dużo osób szukać i zatrudniać. może i podwyżki będą - takie plotki

Jak wypowiecie się na temat związany z wynagrodzeniami w Staco Polska Sp. z o.o.? Czy od czasu dodania ostatniej opinii pensje w przedsiębiorstwie zmieniły się?

Firma w porównoniu z innymi fabrykami to ORZEŁ w przemyśle ciężkim -młody może się czegoś nauczyć zgodnie z nowymi trędami technologicznymi , a stary ma poczucie stabilizacji. BHP i stała kadra OK ,płace 2x większe niż w fabrykach gdzie pracują najmici zatrudnieni w firmach pośredniczących naborem pracowników | inajczęściej praca na telefon , i umów krótko terminowych np. 1-dniowych itp... | fabryka daje rónierz możliwośc zarobkowania za EURO --godna polecenia ale trzeba pracować bez markowania bo starej kadry nie oszukasz !!!

@anonim

to życze szczęscia .Płaca15 zł na godz brutto to dla fachowca ja dla sprzataczki w kiblu

Shrek

Firma ,, państwowa,, trwa rozbudowa płaca jak wszędzie można dorobić za nad godziny płacą setki.

anonymous
@Shrek

Tak , ale zarobki jak na ukrainie

Zostaw merytoryczną opinię o Staco Polska Sp. z o.o. - Niepołomice

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Staco Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Staco Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Staco Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, a 1 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

Staco Polska Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 10 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Staco Polska Sp. z o.o.