Opinie o BTH IMPORT STAL w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy BTH IMPORT STAL. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie BTH IMPORT STAL o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BTH IMPORT STAL w Kraków

Wujaszek

Firma w październiku wprowadziła karty Multisport. Ucieszyłem się bo trenuję i w efekcie często z niej korzystam. Niestety radość nie trwała długo. Na początku 2019 roku firma wypowiedziała umowę Multisportowi. Umowa trwała tylko 3 miesiące!!! Trochę przykre... kto daje i odbiera... wiadomo. Bardzo smucić sie nie będę i tak dalej będę trenował, ale to już kolejna sytuacja, która bezpośrednio uderza w pracownika. Co będzie kolejne? Mam wrażenie, że zapominają o szacunku dla pracownika... po prostu przykre.

Grego
@Wujaszek

A o tym żeś dostał dodatek na koniec roku który Ci bez problemu pokryje muktisport na cały rok to żeś nie wspomniał. Na każde dziecko również była dobra kasa.

Brodacz Pancerny

Ostatnio nerwowa atmosfera bo zamontowane bramki do kibla i stolca spokojnie zrobić nie można poza tym OK.

@Brodacz Pancerny

To samo przydało by się w Podłezu bo tutaj chodzą na przerwy kiedy chcą i siedzą bądź ile. Trochę mnie to denerwuje....

Maliniak
@Echo

Dlaczego Cię to denerwuje?

jozeff

hej. Spójrzcie na KRS: w Zarządzie jest 5 osób. Wszystko Rodzina ! Najmłodszy ma 23 lata !

lollel
@jozeff

I co w związku z tym? Właściciele firmy mają prawo zatrudniać na stanowiskach kogo chcą, bo to ich firma. Stwórz taką firmę, a będziesz robił co chciał :)

@jozeff

Tak bo to firma rodzinna. Szef utworzył firmę w latach 90', a teraz synowie prowadzą dwie lokalizacje.

Echo

Bardzo pozytywne zakończenie roku. Wigilia dla wszystkich pracowników. Premie na święta dodatkowo dla dzieci pracowników. Polecam tą firmę. Mało gdzie pracownik z magazynu może zostać doceniony. Firma się rozwija. Kolejna hala na strefie, nowe maszyny.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Samodzielna Księgowa w firmie BTH IMPORT STAL? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Oni

(usunięte przez administratora)Bez względu jak się starasz i ile z siebie dajesz zgnoją cię, bezpodstawnie okroją wynagrodzenie, a ostatecznie zwolnią. Rotacja pracowników bardzo duża, non stop zatrudniają, a ilość pracowników się nie zwiększa co świadczy o tym, że firma się nie rozwija tyko często zwalnia. Każdy zatrudniony traktowany jest jak służący, własność, a przede wszystkim jak głupek. Więc jeśli jesteś ze wsi, nie przeszkadza Ci, że cykliczne ktoś na Ciebie będzie wrzeszczał(bez powodu)do tego jesteś mało bystry i lubisz donosić oraz liza (usunięte przez administratora) szefom ta praca jest dla Ciebie. Ludzie na poziomie miejsca tam nie zagrzeją.

lollel
@Oni

Jeśli jesteś Z MIASTA i jesteś mało bystry to też to samo, czy już nie?

@Oni

Jesteś mega sfrustrowany. Widocznie pracujesz jak łajza.

Polecam pracę w tej firmie. Bardzo dobre zarobki, wypłata na czas miła atmosfera

Rambo

Ci co najbardziej mili najwięcej donoszą.

Jaka miła .Niektórzy zamiast doradzić to ryja rozdzierają.

Zainteresowana

Czy pracują w tej firmie kobiety, czy tylko sami panowie? I czy firma zatrudnia ludzi z Ukrainy?

Praca na zmiany po 12 godzin. Lekko nie jest wymagania duże i ciągłe pretensje o wydajność. 12 godzin to raczej walka o przetrwanie zwłaszcza w nocy. W takim systemie to wydajny może być portier , który wychodzi z kanciapy co godzinę żeby zrobić obchód. Pieniądze nie są złe ale w razie potknięcia o które nie trudno podczas 12 godzinnej zmiany to już nie jest nic specjalnego. Mentalnie firma zatrzymała się w latach 90-tych kiedy to pracownik błagał pracodawcę o pracę. Szef firmy OK można się z nim dogadać ale kierownictwo i brygadziści robią wszystko, żeby zaistnieć kręcąc sztuczne afery i nagonki. Jeszcze pracuje ale już czas odejść do normalnej 8 godzinnej pracy. Pozdrawiam

Hesus Kristo

To jidź do kadr i się zwolnij szkoda się męczyć.

Zdeniu

Kto nasrał poza kibel i wytarł renke o ścianę

Gienek
@Zdeniu

Proszę o usunięcie w\w tekstu przez administratora ponieważ jego autor jest sprawcą zbestrzeszczenia przybytku nadziei.

Łukasz

Pracuję w firmie BTH od ponad 6 lat. Przez cały ten okres nie mogłem mieć żadnych zastrzeżeń co do pracodawcy. Wypłata adekwatna do wykonywanych obowiązków i zaangażowania, oczywiście wypłacana na czas. Pełne ubezpieczenie ZUS uzależnione od wysokości wypłaty. Dopłata ze strony firmy do opieki medycznej co przy obecnej sytuacji w NFZ, dużo pomaga. W chwili obecnej doszła dopłata do karty Multisport. Dodatkowo firma pomaga pracownikom w potrzebie. Sam otrzymałem od Prezesa sporą kwotę na zabiegi, które były niezbędne. Dodam, że mimo moich licznych nieobecności ze względu na stan zdrowia, szefostwo nie ma z tym żadnych problemów a nawet interesuję się sytuacją i stanem zdrowia pracownika, co w dzisiejszych czasach jest rzadkością. Podsumowując krótko i zwięźle: polecam pracę w tej firmie.

Szaman
@Łukasz

a co robisz w bth??

Drugi po Bogu.
@Szaman

Generalnie to nie robi nic.

Lukas3991

Witam, jak wyglada w bth ten dzien probny? Jak wyglada wdrazanie nowych pracownikow ( chodzi mi o operatorow lasera? ) czy praca na.laserze jest w podwujnej obsadzie?

Clint
@Lukas3991

Dzień próbny:przychodzisz, przedstawiasz się i pokazujesz czy wiesz o co chodzi. Bardziej doświadczonych można rozpoznawać po trzech dniach próbnych. Jeżeli ktoś ma mniejsze doświadczenie to przeważnie dostaje więcej czasu na naukę ale w tych pierwszych dniach trzeba się starać i pokazać że z jak najlepszej strony. Podwójna obsada to tylko wtedy jak jest ktoś wolny do pomocy. Z reguły operator musi być w 100% samodzielny.

Ryszard

Solidny pracodawca, tak wymaga się od pracowników ale chyba w tym celu przychodzi się do pracy, czyż nie? Wynagrodzenie uważam za dobre i zawsze na czas bez jakiś kombinacji. Często szukają doświadczonych pracowników lub do przeszkolenia ale po pewnym czasie okazuje się że nie wszyscy się nadają. Jednym słowem :trzeba myśleć i być w 100% samodzielnym pracownikiem a nie gościem który będzie się plątać. Pracuje 7 lat. Lubię atmosferę w BTH IMPORT STAL za: Zarobki

Lidia

@Gry555 jeśli jesteś związany z BTH IMPORT STAL to wypowiedz się na temat aktualnych ofert pracy: https://www.bth.pl/pl.praca.html Może wiesz jak wygląda proces rekrutacji oraz jakie są stawki i zadania na poszczególnych stanowiskach? Komu poleciłbyś pracę w tej firmie?

Krzy6

Pani wnuk to (usunięte przez administratora)?

Gry555

Uwaga dużo pracy w pracy. Wypłata na czas. Ale nie ma siedzenia. Płacą 100% na konto.

Gryzmord

Witam, szukam otworu w firmie BTH.

Lidia

@Michał pracujesz w BTH IMPORT STAL lub może byłeś ich pracownikiem? Podziel się na forum swoją opinią o tym pracodawcy. Czy jesteś zadowolony ze swojego stanowiska? Jak oceniasz warunki pracy?

Wujek Jurek z Ciotką Zenobią
@Lidia

Pani Lidio niech się Pani do roboty wkońcu weźmie i oczyści profil z bezsensownych opinii.

Lidia

@Łukasz dobrze, że wspominasz o tym, że pracodawcy zależy na pracowniku - to cenna informacja dla osób poszukujących zatrudnienia w BTH IMPORT STAL. Możesz powiedzieć jak wygląda proces rekrutacji i na co zwrócić uwagę w trakcie jej trwania? Zauważyłam, że są ogłoszone wolne stanowiska na: https://www.bth.pl/pl.praca.html - czy osoba bez doświadczenia może liczyć na przeszkolenie?

Lidia

@alf, a długo już pracujesz w BTH IMPORT STAL? W swoich wypowiedziach poruszyłeś wiele istotnych kwestii - bardzo dziękujemy za Twoją opinię. Czy ktoś z Was także pracował lub pracuje w BTH IMPORT STAL? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w tym miejscu?

Jesus
@Lidia

Czy Lidia to jakiś robot zadający pytania?? Bo raczej to nie osoba szukająca opinii

Wujek Franek

A co tam robiłeś, może się nie sprawdziłeś ?

anonim84
@Wujek Franek

Robił to co do niego należało

@anonim84

Gdyby robił to co do niego należało, to by robił dalej, śp rysiu czuwał nad tym wszystkim.

@Wujek Franek

Panu Rysiowi możesz Kolego podziękować :) wielu już tak załatwił.

@Michał

Jeśli bardzo chcesz, to możesz mu sam podziekować, w poniedziałek na batowicach.

Ciotka Kryska
@Wujek Franek

Robił tak że nikt z nim nie chciał robić. A teraz pretensje. Co do P.Ryśka to rzeczywiście przykra sprawa. RIP

@Jesus

Tak, Lidia to robot , wypowiada sie przy różnych firmach.

A do Z
@Ciotka Kryska

Ale Ryszarda nieszczęście spotkało na własne życzenie - widzieliście kiedy ostatnio opuścił firmę? 24/7 w swoim kantorku, mył się, spał i jadł we firmie...

@A do Z

A Andrzej awansował?? Czy dalej jest brygadzistą??

TerB5

Cześć. Pracuje już 3 miesiące. Wszystko ok. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o BTH IMPORT STAL - Kraków

• Jak się pracuje w BTH IMPORT STAL?

Zobacz opinie na temat firmy BTH IMPORT STAL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BTH IMPORT STAL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BTH IMPORT STAL