Opinie o NANU-NANA Polska w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie NANU-NANA Polska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie NANU-NANA Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NANU-NANA Polska w Wrocław

qqq - 2010-05-21 20:23:46jakie Wy wszystkie jesteście odważne na forum a jak przyjeżdżała (usunięte przez administratora)to bałyście się jej jak ognia,czemu nie macie na tyle odwagi by powiedzieć jej co myślicie , ja tez tam pracowałam i fakt na kierowniczkę mogłam narzekać bo nie była kompetentna ale (usunięte przez administratora) ma niestety takie a nie inne zadanie,taka jest polityka tej firmy,te chore zasady wymyśliła góra a ona tylko wypełnia swoje obowiązki, ja lubiłam tam pracować,nie przedłużyli mi umowy po macierzyńskim ale nie robię z tego wielkiej afery,no trudno... zrobiło mi się przykro ale na tym sklepie życie się nie kończy!!!!Mam pytanko,jakie jest wynagrodzenie osoby na stanowisku sprzedawcy?

qqq

jakie Wy wszystkie jesteście odważne na forum a jak przyjeżdżała Pani (usunięte przez administratora) to bałyście się jej jak ognia,czemu nie macie na tyle odwagi by powiedzieć jej co myślicie , ja tez tam pracowałam i fakt na kierowniczkę mogłam narzekać bo nie była kompetentna ale(usunięte przez administratora)ma niestety takie a nie inne zadanie,taka jest polityka tej firmy,te chore zasady wymyśliła góra a ona tylko wypełnia swoje obowiązki, ja lubiłam tam pracować,nie przedłużyli mi umowy po macierzyńskim ale nie robię z tego wielkiej afery,no trudno... zrobiło mi się przykro ale na tym sklepie życie się nie kończy!!!!

nn

uuu dziewczęta trochę godności...nie ma co się (usunięte przez administratora)

taa

Wiem kim jesteś i po co to piszesz...po prostu zazdrościsz. A jak dla Ciebie tak bardzo się liczy tylko w życiu rodzina to siedź w domu, niech inni za Ciebie (usunięte przez administratora), chyba że masz problem ze znalezieniem pracy? Możliwe bo z takim wykształceniem i stylem bycia daleko nie zajdziesz.

Firma NANU-NANA Polska prowadziła rekrutację na stanowisko Sprzedawca - Kasjer. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Specjalista IT
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy Menadżer Kategorii
Ruch S.A
m

oczywiście kwoty podane powyżej są kwotami przybliżonymi. Jak juz koleżanka wczesniej wspomniła każdy pracownik ma indywidualnie ustalane zarobki. Ale mniej wiecej tak to wygląda... :) I chyba całkiem nieźle :) Niejedne ciuchlandy mogłyby nam zazdrościć :)

...

A ja w (usunięte przez administratora) mam całą firmę Nanu Nana. :) I nudne jest to czytanie waszych komentarzy. Jak jest każdy wie. Dziwna polityka tego sklepu jest i tyle.

xyz

nn - 2010-01-31 14:42:16Może zajmiecie się pisaniem na temat a nie o wyglądzie (usunięte przez administratora)Widocznie tematy wam się skończyły.ale taka prawda...wiadomo nie od dzisiaj,że(usunięte przez administratora) nie umiała nam zwrócić uwagi...często nie bywała(usunięte przez administratora) i nie przekazywała nam info od f(usunięte przez administratora)była jazda.... albo te ich obiadki,jak jest(usunięte przez administratora) nie ma przerwy,a kerrrrowniczki idą sobie na 2-3h na pyszny ciepły obiad i to jest ok?

nn

Może zajmiecie się pisaniem na temat a nie o wyglądzie (usunięte przez administratora)..Widocznie tematy wam się skończyły.

hahahaha

Dobre z tymi (usunięte przez administratora) W Slupsku nie wiem kto teraz jest ale Krakow i Wrocław... ulala :) (usunięte przez administratora) wymiata pod względem wielkosci ;)

olga

Myślę że ktoś miał na myśli tą wcześniejszą(usunięte przez administratora) :) hehe

nn

hahaha dobre... ciekawa jestem czy wszystkie kierowniczki są takie(usunięte przez administratora) ...czy tylko te ...no właśnie...skąd...na pewno Wrocław i Kraków,Słupsk...a jak dalej? pytanie do Was?

słusznie...

ahoj

o czissus...wlasnie do mnie dotarlo, ze nie mam ambicji i ze jestem beznadziejna...wpadlam w chwilowa depresje i ide spac:(

D.

o prace chyba faktycznie teraz ciezko... No ale cóż... grunt to dobra mysl. pracownico galerii. ciesz sie ze tam pracujesz i nie twoja sprawa czy ktos mi wlazl za skore czy nie. Wiem jak tam bylo i podejrzewam ze nic sie nie zmienilo. Jesli odpowiada Ci przestawianie stołów, mycie szkiełka i czyszczenie toalet to fajnie. Zyczę powodzenia.

ahoj

tak.racja.lepiej samemu dac noge niz czekac na kolejne formy dziwnych zjawisk... od tygodnia szukam czegokolwiek...ale nielada wyczyn znalezc prace w tak krotkim okresie:(

D.

takie życie. Ja tam nie pracować od roku i się bardzo cieszyć :) Rada: samemu zrezygnować niż się skompromitować :)

oojjj sorki... coś tam powstało :D

ahoj

a mne se wydaje ze rychlo strace prace w tej firmie... moja pani kierownik mnie autuje...szkoda bo ja lubic tam pracowac i sie starac :( ale takie to zycie. nie ma ludzikow niezastapionych:( ale zastanawia mnie czym se zasluzylam na takie nieczyste pogrywanie? eh...

oojjj sorki... coś tam powstało :D

D.

a to dosyć ciekawe... myslalam ze we wrocku jest tylko jedno Nanu Nana. Kobietko, zastanow sie co wypisujesz.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o NANU-NANA Polska - Wrocław

NANU-NANA Polska