Nanu Nana

Gdańsk

Opinie o Nanu Nana

anna
użytkownik zarejestrowany

kochani nie wiem czy wiecie, ale firma ogłosiła Wycofanie termoforów z obrotu 15. lipca 2013 bo podono są jakieś wady materiałowe i może woręk ulec pęknięciu i mozna się poparzyć. nie martwcie się, nawet bez dowodu zakupu można oddawać jak nie macie paragonu

krk

w krakowie przychodzi się na 6 i robi dokladnie to samo. Warto się upomnieć o zapłatę, bo dzien próbny, to dzień pracy jak każdy inny.

nick

Dzień próbny w tym sklepie to nic innego jak wykorzystanie ludzi do rozładunku towaru, który musi być rozładowany do otwarcia sklepu później słyszysz ze szukają bardziej energicznych osób chociaż już bardziej energiczna byc nie mogłam to się nazywa tania siła robocza!! i w takim razie przestrzegam ze jeżeli zostaniecie poproszeni o przyjście na dzień próbny który ma się odbyć w środę bądź w czwartek od 6:45 to możecie być pewni że rozpakujecie towar (którego jest bardzo duuużo) i wam podziękują

Zostaw opinię o Nanu Nana - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nanu Nana