HIPSZ Spółka z o o

Rydzyna

Opinie o HIPSZ Spółka z o o

dziadek mroz

tak odbyła się wycieczka którą przy pierwszej okazji pracownikom wypomniano więc nie ma co zachwalac..

a

W dniach 28.09.- 01.10.2017 odbyła się zakładowa wycieczka do Trójmiasta i Malborka. Oprócz zwiedzania ciekawych miejsc uczestniczyliśmy w zabawie integracyjnej. Była to jedna z wielu wycieczek, które organizowała firma HIPSZ. W poprzedniej wycieczce zwiedziliśmy zabytki Rzymu.

atmosfera

Atmosferę w pracy tworzymy wszyscy i to od nas zależy jaka ona będzie.

on

Praca jak praca, swoje trzeba zrobić.

ja pracowałem. zwolnilem się po 5 latach. miałem dosyć. tysiące ton do przerobienia i zero szacunku i zrozumienia dla pracownika. a jak się człowiek odezwie że coś nie tak to wielkie halo. nie polecam. żałuję tylko że 5 lat pracowałem w tym ,,zakładzie pracy"

prac

Nie jest lekka praca, da się zarobić, a ostatnio była zakładowa wycieczka. Na plotki nie zwracam uwagi. Najprościej o opinię spytać kogoś kto w Hipszu pracuje.

Lidia

@coach, dziękuję za wyjaśnienia, rozumiem, że po prostu w HIPSZU da się zarobić ale na pewno nie poprzez mierną pracę. Odnośnie pracy obcokrajowców może budzić różne emocje wiadomo ale jak widać i tak końcowo liczy się tutaj, kto tak naprawdę wykonuje swoje obowiązki. Dla mnie wydaje się to, jak najbardziej na plus.

Łukasz

Nie znany mi osobniku z postu wyzej , ja uzylem raz nazwy "Ten sam" odpisujac Lidii zeby wiedziala ze odpisal jej ten sam czlowiek, wiec jak juz wrzucasz swoja opinie podaj tez SWOJ pseudonim a najlepiej sie podpisz a nie do ch.uja podpisujesz sie jak ktos inny chcac chyba podpiac do kogos swoja opinie ... ku.rwa .nie pozdrawiam

Sezonowiec

Świeża, prawdziwa prawda o firmie Hipsz.. W firmie pracuje sporo typowo wiejskich kobiet które niestety sieją po całej firmie plotki, obgadują każdego kto sie nawinie, bez opamietania wyslugują sie młodymi, na przerwy chodzą kiedy chcą wtedy młodzież lub Ukraińcy przyspieszają bo krowa poszla na kawke i ciasto Umowa nakazuje 8h pracy choć często pracuje sie 10h gdyż ambicje przerastają brygadzistów którzy wynajdują sobie najlżejszą prace i dziwią sie jak ktoś powie, ze dzis.pracuje 8h a nie 10 Weekendy nie są obowiązkowe stąd tez zdarza sie, ze nie ma.ludzi do pracy to kierownictwo potrafi dzwonic po pracownika w sobote wieczorem lub niedziele wieczorem i namawiać na przyjście bo przez Oni muszą jechać. A czy zarobki dobre? Początkujący przez minimum rok nie ma.co mysleć nad.wiekszą stawka jak 13pln brutto ale po prostu przy tylu nadgodzinach i dodatkowych dniach weekendowych może sie zakręcić lekko ponad 2tysiące ale pracujesz 6-7 razy w tygodniu po 10h to.raczej jasne, ze.przy tylu godzinach wyplata jest w.miare.okej.

Lidia

@Łukasz gratulacje! A czym zajmowałeś się w firmie do tej pory? Czy takich osób, jak Ty (które z pracownika sezonowego stały się pracownikiem etatowym) jest w HIPSZ wiele?

Ten sam
@Lidia 13.09.2017 07:48

Czym sie zajmowalem? Naku.rwialem wory tonami . Tylko wiadomo jak to jest w Polsce , lepiej ponarzekac i pierd.olic ze bezrobocie ze nie ma pracy , troszke ciezej to juz zle standardy typowego Polaka . Juz tylko po tym sezonie 7 wydaje mi sie ze dobry wynik . Pozdro

Ten sam
@Coach 17.09.2017 09:44
Coach* Często bywa tak, że cwani Ukraińcy którzy regularnie w Hipszu dochodza, odchodzą po prostu przy ciężkiej pracy powiedzą...

To tylko na temat pracy. Ale jak najbardziej zgodze sie z Toba w temacie ukraincow oraz z kolega Sezonowcem na temat plotek , zgrany sklad odnosnie wspolpracy ale plotkarstwo inie obgadywanie to jest cos czym sie pracownicy Hipsza karmia wiec trzeba uwazac

Lidia

@sophia na stronie HIPSZu można wyczytać, że w sezonie powiększają grono pracowników z 80 do 150, więc na pewno poszukują ludzi chętnych do pracy sezonowej. Ktoś może potwierdzić czy teraz też można liczyć na dorobienie sobie?

sophia

Na sezon zapiszę się, na truskawki, wiśnie. Praca różna - zależy gdzie przydzielą, ale można zarobić. Czy zapisują już ?

daria

tam, tam pracował, praca jest bardzo trudne, hałas w sklepie, a zdrowie mają dużo, wynagrodzenia dla Ukraińców są bardzo małe, jeśli pracujesz przez pośrednika, 13 zł za godzinę otrzymują Polacy, Ukraińcy 7 zł za godzinę tu i myślę, mediator kłamcą: (

kluseczka

czyli dokładnie jaka wychodzi netto stawka godzinowa?

kasia b.

Asiu nadal pracujesz w zbycie? dalej rzucasz telefonem i wrzeszczysz przeklinając na klientow? przecież chciałaś odejść i robić karierę....

nowy

hipsz daje mi do myslenia pracowałem ciezko ale da sie wyczymac lecz jedno nie daje mi spokoju bez winy pracownika wypowiadajom umowy cos nie tak

aaa

hej dojezdza ktoś z rawicza do pracy ?

kolo

Przyjdz popracuj kilka lat i pozniej wydaj opinie... poza tym nie porownuj tego co robilrs jako student do tego co tam musza szarpac normalni pracownicy na umowie!!!!

Łukasz
@kolo 21.08.2015 02:05

Przyszedlem tam w tym roku w czerwcu na sezon i pod koniec sierpnia sam latalem za tym zeby dostac umowe o prace i oczywiscie dostalem bez zadnego ale . Jak ktos chce pracowac to bedzie pracowal , dobre zgranie z ekipa i zarobic tez sie da ! Takze polecam jak najbardziej !

ja :)

to nie wiem, cos Ty tam robil, pracowalem tam w ubieglym roku, jakos nie narzekam, bylem moze z 18dni w sumie zarobilem ponad 1700zl, malo tego, nocek ciagnalem malo, wiec co narzekac ? problemem jednym jest to ze sporo przejechalem, gdyby nie stala praca, chetnie i w tym roku poszedlbym tam na sezon, jak wszedzie zdarzaja sie osoby, ktore Ci sie nie spodobaja, ja trafilem na spoko brygadzistke, a takze bardzo przyjaznie nastawionych stalych pracownikow, jak dla mnie + i moge bez watpienia polecic firme.

kolo

Haha to chyba ktos z biura napisal!!:) wszyscy wiedzą ze tam syf i balagan! To zwykly [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w ktorym przez 8 godzin na jedna osobe przypada do przerzucenia 25ton!! I oczyeiscie nedzna wyplata 1300 a nArobisz sie jak wół!!!

Mimi

POLECAM !! Chętnie bym tam wróciła praca wspaniała niektóre osoby są denerwujące ale da się przeżyć.! Bardzo polecam!!

ja

KIERAT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A NIE PRACA

guska

paskudna praca,atmosfera a co niektore brygadziski maja przede wszystkim zdolnosci w krzyczeniu a niekoniecznie w organizowaniu pracy zespolowej

ono

niezgodne z kodeksem pracy jest tez rezygnacja z pracy po 2-4h badz po paru dniach poniewaz masz 2 tyg okres wypowiedzenia,a dostaja umowe o prace na okres próbny na 1 mies, to nie dziwmy sie, ze dostaja takie i nie inne swiadectwo pracy

onaa

Praca nawet spoko, ale co niektóre brygadzistki to kompletna padaka. Pracowałam tam jakis czas i po przeniesieniu sie do innej firmy zrozumiałem co znaczy pojęcie brygadzista!

marcin

na magazynie też syf, ludzie na sortowni wciąż przychodzą i odchodzą po paru dniach, zamiast ustalonych umów o pracę - rezygnując po kilku dniach, otrzymują umowy zlecenie, to chyba niezgodne z kodeksem pracy

jędza

nie polecam, chaos, chaos, chaos, to jedyne co w tej firmie można zobacyć, wydzierające się na siebie panienki w biurze na parterze i mało kompetentna kadrowa na drugim piętrze, brak podstawowych narzędzi pracy, jeden na drugiego patrzy wilkiem

google

Najgorsza firma w której musiałem pracować. Tragedia.

jeeep

NIE POLECAM !! robię już tam trochę nie dość ,ze przedźwigasz dziennie parę-albo paręnaście ton to zero szacunku w szczególności od brygadzistek które przestoją cały dzień przy taśmie i graja boginie , do tego trzeba mieć ogromnie mocna psychikę zęby tam pracować . pozdr ...

gowork

Uwaga ! Naruszenie regulaminu.

Miód malina jasne :D chyba jeden wielki syf hehe :D

tenznany

Ja już tam pracuje kilka dobrych lat i powiem szczerze ze nie jest wcale tak źle jak każdy tutaj opisuje a praca w sezonie nie może być niczym lepszym normalnie miód malina w sezonie wiadomo trzeba się narobić ale idzie za to zarobić

gowor

Uwaga ! Naruszenie regulaminu.

OLE

A tam weekendy są wolne?

bo
@OLE 30.08.2014 14:23
A tam weekendy są wolne?

Nie, ale weekendy są płatne podwójnie

Hehe ten zakład nie należy do fajnych :)

ololo

A ja nie narzekam, pracuje piąty rok da sie wytrzymac

sezon

@gogol: Z tego co mi wiadomo to nie.

sezon

Również nie polecam !

A to zależy czy chcesz tam pracować na dłużej czy tylko na sezon . Bo wielu było śmiałków którzy po pierwszym dniu już uciekali :) mówią : " do odważnych świat należy " ale jeśli masz też inne propozycje lub coś innego na oku to zastanów się bardzo dobrze zanim podejmiesz decyzję . Napisałam swoją opinię aby przestrzec osoby które chcą podjąć współpracę z tą firmą .

Pracowałam tam zbyt długo i w życiu bym tam nie wróciła każdy jedzie na drugą osobę że aż uszy nastawiać ! Atmosfera daleka od ideału ! Kiedy zaczynałam tam pracować to mnie ostrzegano że aby tam pracować trzeba mieć dobrą psychikę ! I z tym się zgadzam !

Szczerze nie polecam ! Zastanówcie się pięć razy zanim tam pójdziecie mają tam ludzi za NIC !

Zostaw opinię o HIPSZ Spółka z o o - Rydzyna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HIPSZ Spółka z o o