Opinie o Deichmann-Obuwie Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Deichmann-Obuwie Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Deichmann-Obuwie Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Deichmann-Obuwie Sp. z o.o. w Wrocław

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Deichmann-Obuwie Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Ola

W Deichmanie nie ma nadgodzin.

Basia

W deichmann głównie żyje się z nadgodzin. Bo umowa 1/4to raczej na nic nie wystarczy. Ale te nadgodziny też marne bo daje je kierowniczka głównie swoim ulubionym pupilkom. Dużo wolnego zatem jest. (usunięte przez administratora) i wykorzystywanie.

oooo

Czy ktoś dostał już Pit-y z Deichmann? 1 marca a tu ani widu ani słychu......

@oooo

pity były wysyłane jak co roku pod koniec lutego

Ols

Radzę omijać sklep w Piotrkowie Trybunalskim Obsługa fatalna. Pani wysoka w okularach( zastępca kierownika),chodzi i obgaduje klientòw.

Dawid

Czy firma ogłasza się na olx ?

Sprzedawca

Rozmowa w miejscu pracy. Dostarczyłam osobiście CV. Pracę dostałam od razu już na rozmowie. Pracowałam bardzo krótko. Złożyłam wypowiedzenie bo nie byłam w stanie dłużej pracować w niekulturalnej atmosferze, pełnej wulgaryzmów, kłótni itp. oraz dlatego, że niektóre zachowania współpracowników przy klientach sprawiały, że było mi zwyczajnie wstyd być częścią ekipy.

Standardowe pytania .Dlaczego takie stanowisko. Poprzednie zatrudnienia. Dyspozycyjność itp.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Sklepy zamykają ,musimy wziąć po tygodniu urlopu ,przyjdziemy raz czy dwa razy do pracy i za to nam zapłacą ,a reszte dni w których nie będziemy pracować nie z naszej winy to są dni wolne które są rozliczone w systemie kwartalnym .WG prawa powinniśmy mieć płacone postojowe Czy to jest zgodne z prawem

Matty

Podpinam się pod pytanie.

Najtrafniejszą recenzją tej firmy niech będzie ilość spraw w sądzie pracy, które wytaczają im pracownicy. Sprawy o mobbing, czy niesłuszne zwolnienie z pracy etc. Dzisiaj świat zmienia się w mgnieniu oka. Przyzwoita firma wstydziła by się spraw sądowych o mobbing wyciagając jakieś konsekwencje wobec oprawców pracowników. Tu nic takiego nie istnieje. Przykład kierownika, który po tym, jak nakłamał w sądzie broniąc oprawców swoich kolegów, został awansowany niech będzie dopełnieniem tej recenzji.

inka

Dokładnie tak kierownik awansował ...ha ha ha ..za co jego pracownicy mają dość

E.Z.

Naruszanie praw pracownika. Mobbing. Poniżanie. Wykryjesz nieprawidłowość, rażące zaniedbanie obowiązków przez pracodawcę, nie zdążysz ty wypowiedzieć umowy w trybie natychmiastowym firmie, zrobią to oni. Przyjedzie OKS z wypowiedzeniem skonstruowanym na gorąco przez dział prawny i wręczą ci w środku dnia pracy. Nie tolerują mądrzejszych. Praca w tej firmie to szeroko pojęty wyzysk. Plotkujesz, knujesz intrygi, węszysz podstępy, podkładasz haki ładnej i miłej koleżance w pracy, podlizujesz sie kierownikowi, czeka cie nagroda w postaci większej ilości tzw. nadgodzin do 1/4 lub 1/2 etatu. Wow, będzie ze 2 tysie na rękę w jakimś miesiącu pod warunkiem, że dobrze naliczą ci wynagrodzenie i nie pominą dodatków. To byłoby na tyle. W tej firmie nigdy nie usłyszysz słowa dziękuję i przepraszam. Za twoje błędy będziesz napiętnowany, błędy centrali, kierownika i luzusów tuszowane. Praca nie rozwija, nie liczy się zupełnie kontakt z klientem, rozmowy sprzedażowe. Klienci dla zatrudnionych w sklepach panienek to zło konieczne. Jesteś kasjerem, sprzątaczką i magazynierem, a nie sprzedawcą. Pot leje się przy dostawach, a potem spoceni sprzedawcy stoją na kasie. Nie jesz i nie korzystasz z toalety w ciągu dnia pracy jak człowiek w normalnej firmie. Nie możesz wyjść na 2 minuty i przegryźć czegoś, bo w koncu 15 min przerwy ma cie zaspokoić na 8 godzin i więcej. "W" półkę (bo w tej korpo o poprawną polszczyznę się nie dba) kierownik wstawia buty z reklamacji i są one ponownie sprzedawane, bo rozliczone w systemie jako zwrot. Masz "na" sklepie śledzić klientów i podejrzewać, że są złodziejami, bo firmy z potężnym kapitałem nie stać na ochroniarza, tak jak nie stać na sprzątaczkę sanitariatu czy magazynierów od ciężkich dostaw. Sklep ma być twoim życiem, czas na pasje, to jedna wielka ściema, masz czekać na telefon od kierownika czy nie trzeba przyjść do pracy, a nie w tym czasie gotować obiad dla dzieci. Traktują cie jak upośledzonego, gdy cie szkolą z systemu układania kartonów wężykiem. W ogóle w tej firmie (usunięte przez administratora) kierownika dają ci odczuć, że jesteś zerem. Taka polityka firmy. Wiadomo, godzisz sie na marne warunki zatrudnienia, wysyłasz sygnał, że można z tobą zrobić wszystko. Znajcie swoją wartość i trzymajcie sie z dala od pracy w tej firmie.

Barka
@E.Z.

Jeden pracownik na zmianie i musi przyjąć dostawę.Jak ma zrobić to zgodnie z przepisami

Dziołcha
@E.Z.

Podpisuję się pod tym postem obiema rękami. Najgorsza praca jaką kiedykolwiek miałam.

Kindzia
@E.Z.

Ta firma od kierownika sklepu wzwyż to sekta... A nie transparentne przedsiębiorstwo

Top

Stek bzdur

GOSIA

Ja pracowalam w firmie Deichmann Obuwie 14 lat.Firma dała mi możliwości szkoleń oraz cały czas pracowała nad droga mojej kariery.Zaczelam jako sprzedawca potem zastepca kierownika następnie szkoleniowiec,kierownik ,Oka i znow kierownik Powiem tak w firmie pracowało mi się super nauczyłam sie bardzo dużo i uważam że były to bardzo dobre lata jeśli ktoś jest pracowity i dąży do celu znajdzie tam swoje miejsce.Niestety życie chciało i mój sklep zamknięto ale z przyczyn centrum handlowego. Zawsze będę miło wspominać tego pracodawcę. Pozdrawiam wszystkich pracowników Deichmann Obuwie

Nowa
@GOSIA

Jakie zarobki na stanowisku kierownik sklepu?

@GOSIA

A płacz, stres i tabletki na uspokojenie też były super?

Leon

Nie przesadzaj! Jak potrzebujesz tabletki do takiej roboty to co Ty chcesz robić w życiu? Czekanie na zasiłek tez Cię wykończy !!!

Kindzia
@GOSIA

I jedyny przykład mądrości pracowników że stażem w tej firmie : Bo ja tu(usunięte przez administratora) pracuje 14 lat i nie masz nic do gadania... niskie kompetencji i wersja do kreatywności oraz ambicji

NoName

Pracowałam tam ponad dwa lata i właśnie złożyłam wypowiedzenie. Co do pracy dużo zależy od kierowniczki. Ja nie trafiłam najlepiej. Ogólnie (chyba w większości przypadków) kierowniczka przeważnie przebywa na zapleczu i "wisiała" na telefonie, dużo wymaga i praktycznie nie pomaga. Ponadto ubóstwia lizusów i donosicieli, którzy w zamian mieli więcej godzin i lepsze traktowanie. Zdarzało się również podstawianie z porozumieniem z-cą kierownika tzw. "świń" i sprawdzanie czy pracownik zobaczy błąd - szkoda się rozpisywać. Intrygi i życie plotkami przez kierownictwo przypomina mi serial Wspaniałe Stulecia - na szczęście do zabójstw jeszcze nie doszło ;) Całe zachowanie kadry kierowniczej tłumaczy m.in. brak wykształcenia wyższego, przez co poziom intelektu kierownictwa nakazuje im maksymalizować swoje premię i podlizywać się RKS bo wiedzą, że z takimi papierami raczej żadnej innej pracy na podobnym stanowisku nie znajdą, przez co nie umieją stworzyć dobrych relacji międzyludzkich z pracownikami. W tym momencie wypadało by pozdrowić kierowniczkę i jej z-ce :) Polityka firmy również nastawiona jest na zysk. Nie znam innego pracodawcy, który by zatrudniał na 1/4 etatu - skandal. Zarobki uzależnione są od przepracowanych godzin a te zależą od widzimisię kierowniczki. Najlepsza moja pensja wynosiła ok 1300 zł ale tylko dlatego, że z-ca kierowniczki zachorowała przez co więcej godzin było w puli do rozdzielenia, natomiast najmniejsza wynosiła ok 500 zł. Przeciętne miesięczne zarobki wynoszą ok.800- 900 zł. Od nowego roku tj. 2017 najniższa krajowa będzie wynosiła na rękę ok 1460 zł, więc życzę powodzenia w szukaniu nowych pracowników. Już słyszałam, iż aby zachęcić nowych pracowników proponują im 1/2 etatu przez co dyskryminują "starych" pracowników zatrudnionych na 1/4 etatu. Osobiście podjęłam tam pracę z uwagi na córkę dla której miałam dużo więcej czasu na opiekę, niż pracując na pełnym etacie. Podsumowując praca dla tych którzy chcą sobie raczej dorobić i międzyczasie szukać innej lepszej pracy.

Maja
@NoName

Niestety jak koleżanka wskazała w sposób elokwentny, brak wiedzy i umiejętności miękkich, menedżerskich w wielu przypadkach pozostawia jedynie możliwości stosowania tanich chwytów, szantaży, manipulacji oraz promocję zachować moralnie wątpliwych dla własnych korzyści. Prawdopodobnie dotyczy to aż 1/3 załogi kierowniczej.

Czy to normalne ,że zastępca z kilkunastoletnim stażem pracy i i większymi obowiązkami dostaje taką samą wypłatę jak paroletni sprzedawca do tego zastępcy zdarzają się niepłatne nadgodziny ,a sprzedawca ma zapłacone za każdą minute spędzoną w sklepie

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Deichmann-Obuwie Sp. z o.o.?

Lili

Umowa o pracę na 1/4 etatu. Płacą za przepracowane pseudo nadgodziny (stawka godzinowa 17, 18 zł brutto jak na zleceniu, bo nie są dodatkowo płatne), przecież wiadomo, że nie potrzebują pracownika na 2 godziny dziennie 5 dni w tygodniu.

Jaka umowa obowiązuje w Deichmann-Obuwie Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Tmx

Umowa o pracę, chyba że pracownik nalega na zlecenie.

Dziołcha

Umowa jest na 1/2 etatu.

inka

Praca jest bardzo ciężka,pracujemy często po 12 godzin

Noname
@inka

Dziwne bo my zazwyczaj po 5-6. Często godziny wyliczone mamy co do minuty żeby nie przekroczyć pół etatu. Nasz kierownik bardzo oszczędza a co za tym idzie nie zarabiamy wiele. Szkoda że po kilku latach pracy trzeba się prosić o większą liczbę godzin. Albo dorabiać gdzie indziej.

Inka
@inka

Czy u was też pracownicy mają więcej niż zastępcy którzy pracują na cały etat

Madox

Jestem pracownikiem Deichmann od 10 lat. Moją pracę zaczynałam jako sprzedawca na 1/4 etatu, potem dostałam 1/2 etatu, nastepnie awansowałam na zastępcę kierownika i dostałam cały etat. Moim zdaniem praca jest adekwatna do zarobków. Jeśli ktoś jest zaangażowany w pracę i rozwój , to zostanie też zauważone i docenione. Atmosferę w pracy budują też pracownicy nie tylko kierownik. Miła i przyjazna atmosfera.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Deichmann-Obuwie Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Nn

Godziny pracy są skrócone

a przepraszam jak Pani myśli? bo ja się nie spotkałam żeby sklepy w Wigilię były nieczynne

Weronika

Praca jest ok firma dba o pracownikow .socjalne na swieta i zniżki na obuwie. Wszystko jest ok ale zalezy od tego na jakiego kieronika kierowniczke trawisz .Sprzedawca ma umowe na 1/2 lub 1/4 etatu.Duzy nacisk na sprzedaz srodkow .Platne za wyrobioine godziny w mc, niestety nie jest to wyplata za ktora mozna sie utrzymac chyba ze mieszkasz z rodzicami studiujesz uczysz sie lub masz jeszcze inne dodatkowe pieniadze na utrzymanie .....itp..... Pracowalam w tej firmie 4 lata i prace wsponiam dobrze mialam zgrany zespol . Dopolki nie przejela sklepu docelowa kierownik i zaczela wymieniac pracownikow ,admosfera stala sie ciekawa itp . POprostu wszystko zalezy od kierownika sklepu.Prace polecam jednak jest ok lecz to zalezy od kierownika.

ONa

Praca dobra ale nie jest to praca na dluzej jesli pracujesz jako sprzedawca bo nie utrzymasz sie z wypaty jako dostaniesz na etacie 1/2 i 1/4 .placane masz za ilosc godzin wyrobionych w mc. Czesto zalezy to od woli kierownika prowadzacego sklep jeden sprzedawca dostanie ich malo inny wiecej.Prace w ten firmie wspominam dobrze do czasu kiedy sklep przeja nowa kierownik i zaczela poprostu wymianac pracownikow.

. S

Pracowałam w tej firmie 8 lat. Zaczynałam od sprzedawcy a potem dłuższy czas jako zastępca najpierw na niepełnym etacie potem na pełnym. Firmie zawdzięczam niesamowity progres i wiedzę która tam zdobyłam. Pozytywnie wspominam czas w Deichmann. Uważam że to firma która daje wiele pracownikowi i może Ci się wydawać że mało się rozwija ale są firmy które pozostaja jeszcze bardziej w tyle. Polecam wszystkim.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Deichmann-Obuwie? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

MOnikaaaa

TAK ATMOSFERA JEST WAZNA .A MYSLE ZE TO JUZ ZALEZY OD ZESPOLU W JAKIM SIE PRACUJE ALE TEZ OD KIEROWNIKA SKLEPU.

Praca ciężka, bardzo... Trzeba liczyć się z tym że po pewnym czasie noszenia ciężkich pudeł z butami problemy z kręgosłupem będą napewno... atmosfera? Cóż, jak to w korporacji, nie jest za fanie. Gdybym miała to opisać w dwóch słowach powiedziałabym, taki mały (usunięte przez administratora) a kasa? Hmm nie najgorzej, ale za tak ciężka pracę to dużo za mało. Sprzedawca ma 18 zł brutto za godzinę. Dodam jeszcze że zatrudniają Max na 1/2 etatu reszta to nadgodziny które nie są dodatkowo płatne. W miesiącu pracuje się średnio Max 120H czyli wychodzi coś około 1550 netto także za takie pieniadze lub dużo większe można znaleźć pracę dużo lżejszą i bardziej ambitną niż dźwignie pudeł na akord

Vhfi

W jakim mieście?

kandydatka

Witam Skladam tam swoje cv Pani w e-mailu odpisano mi ze moja kandydatura zostala odrzucona trudno rozumien nie ta to inna praca ale skoro juz sie pofatygowala odpisac to moze laskawie by napisala dlaczego bym na przyszlosc mogal cos poprafic a tak uwazam ze osoba ktora w tej firmie odpowiada za rekrutacje jest najwidoczniej nie odpowiednia osoba albo jej zakres kompetencji zostawia wiele do zyczenia dlatego niech ktos sie tym zainteresuje bo mozna wnioskowac ze jak sie Pani zdjecie kandydatki nie podoba to odrzuca bo ladniejsza hahah zero profesjonalizmu no coz .....

Zostaw merytoryczną opinię o Deichmann-Obuwie Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Deichmann-Obuwie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Deichmann-Obuwie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Deichmann-Obuwie Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 1 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Deichmann-Obuwie Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Deichmann-Obuwie Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Deichmann-Obuwie Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 74 ocen.

Deichmann-Obuwie Sp. z o.o.