Opinie o Deichmann-Obuwie Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Deichmann-Obuwie Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Deichmann-Obuwie Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Deichmann-Obuwie Sp. z o.o. w Wrocław

Klientka z Wrocławia.

Obsługa w Pasażu Grunwaldzkim w Deichmannie wygląda tak: Ja przymierzam buty, ekspedientka przychodzi i zaczyna przed moim nosem zabierać mierzone przeze mnie buty, chowa do pudełek, z wyrzutem do mnie: A to co? (chodziło jej o pudła, które ktoś zostawił przede mną na podłodze ). Zwracam się do niej z pytaniem czy może mi znaleźć drugi but, na co ona że za chwilę jak poukłada na półkach. W CCC nigdy mnie coś takiego nie spotkało. Ogólnie jestem zniesmaczona, że w XXI wieku występuje taki poziom obsługi i że ta Pani została do niej dopuszczona.

Stanisław Górski

Kupiłem adidasy po 7 miesiącach wnętrze butów uległo zniszczeniu,Sklep wydał opłynie że źle nosiłem buty mam 64 lata i wiem jak mam założyć buty.Odwołałem się do siedziby Deichmann, odpowiedzieli mi że za późno składam reklamacje,byłem ostatnie trzy miesiące zagranico,używałem ich sporadycznie bo chodziłem w służbowym obuwiu,co miałem chodzić boso,nie polecam sklepów Deichmann

ROMAN

Buty dobrze wyglądają,ale jakości zero-zwykła tandeta.Zakupione przeze mnie po siedmiu dniach normalnego użytkowania nadawały się tylko do wrzucenia w śmietnik.Zrobiły się dziury w podeszwach-przy minimalnym deszczu stała w nich woda.Blaszki w oczkach sznurowadeł powypadały.Nigdy więcej zakupów w tym sklepie(usunięte przez administratora)

Sebastian
@ROMAN

Reklamowałeś towar? Jak podeszła do tego obsługa?

Klientka

Wałbrzych- takiej obslugi w Daichmannie jeszcze nigdy nie widziałam. Galeria handlowa...w dniu zakupów staliśmy z mężem dłuuugo przy kasie , klientow nie było..jedna z ekspedientek przy komputerze była druga chodzi po sklepie a my czekamy...zamówilismy w końcu buty i dzisiaj przy odbiorze ta sama szczupła ekspedientka nie odpowiada dzien dobry i dowidzenia obgryza resztki żelu z paznokci ..po chwili wklada palec do nosa ...po czym obsługuje klientow - nie będè tego komentowała bo brak mi słów....

Sprzedawca

Rozmowa w miejscu pracy. Dostarczyłam osobiście CV. Pracę dostałam od razu już na rozmowie. Pracowałam bardzo krótko. Złożyłam wypowiedzenie bo nie byłam w stanie dłużej pracować w niekulturalnej atmosferze, pełnej wulgaryzmów, kłótni itp. oraz dlatego, że niektóre zachowania współpracowników przy klientach sprawiały, że było mi zwyczajnie wstyd być częścią ekipy.

Standardowe pytania .Dlaczego takie stanowisko. Poprzednie zatrudnienia. Dyspozycyjność itp.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Ostatni Raz

Radzę omijać szerokim łukiem sklep Daichman Po miesiącu czasu buty dozwolone 2 razy reklamacja 2 razy odmowa mieli dobra opinie zeszli na psy dno i (usunięte przez administratora)

Sebastian
@Ostatni Raz

Firma Deichmann uzasadniła, dlaczego odmówiono uwzględnienia reklamacji, którą złożyłeś? Ciekawi mnie, jakie było uzasadnienie od tej firmy.

Robert

Wrocław Krzywoustego młyn obsługa ma klientów gdzieś nie umieją podejść do człowieka normalnie ale tylko z bucowane także kłamią i nie wiedzą kto odrzucił reklamacje butów i czyj jest podpis porażka ..także wymyślają bzdury jak ktoś zareklamuje buty po dwóch miesiącach i wmawiają że były prane i czuć proszkiem a buty się rozkleiły..więc odradzam ten sklep i panią bland w kucyku

Powiem tak Deischman W Płońsku to tragedia obuwie sie rozpada reklamacje nie uwzglednione osoby które tam pracują A w szczególności kierowniczka to mobbing powinna zostac zwolniona dyscyplinarnie!!nie polecam tam ani zakupów ani pracy!!

Kama

Sandały tandeta po miesiącu paski urwane reklamacja nie uznana 120zł wyrzucone w błoto nie polecam sklepu więcej nie dokonam tutaj zakupu

Wojciech
@Kama

Wypowiadasz się z punktu wiedzenia klienta i jest to ważna opinia, ale forum Gowork.pl jest forum pracowniczym nie konsumenckim, więc skupiamy się tu na warunkach zatrudnienia i wynagrodzenia i aktualnym rynku pracy. Proszę pracowników Deichmann-Obuwie o większą aktywność i informacje o aktualnych rekrutacjach.

Vvv
@Kama

Najgorsze jest ccc....z deichmanna ja ma buty na lata????

Iza

Deichmann-Obuwie ma opinię dobrego pracodawcy!!

Mela
@Iza

Jak się dobrze zapłaci, to można taką dostać (kupić). Ankiety do wypełnienia przez pracowników wysyłane do starannie wybranych sklepów i wypełniane pod czujnym okiem przełożonych (co to była za akcja - długo by pisać). A i tak było tylko wyróżnienie.

Magda

Zwrot towaru i gotówki za uszkodzone buty w jednej chwili:) super zaskoczenie i duży plus.Jestem mega zadowolona!

@Magda

Świetnie, że szybo udało Ci się załatwić tę sprawę. To właśnie między innymi świadczy o profesjonalizmie tej firmy. Często robisz tam zakupy? Wszystkim pozostałym pragnę przypomnieć, że Deichmann-Obuwie, w związku z nieustannym rozwojem, poszukuje nowych pracowników. Oferty pracy możecie zobaczyć, wchodząc na ich oficjalną stronę internetową: https://corpsite.deichmann.com/pl-pl/praca/ Można aplikować online. Kto wobec tego postanowi to zrobić?

??

Nie polecam aplikowac strata czasu ,pracodawca nie wymaga cv a po wysłaniu swoich danych ale bez cv ,tylko wypełniłam to co tam wymagali otrzymałam info,że " po etapie selekcji aplikacji odrzucili moja kandydature " jakich aplikacji ? Z imienia i nazwiska chyba tylko ,To żadna aplikacja,ogloszenie wisi chyba tylko tak o po prostu ,zreszta juz bardzo dlugo

@??

A czy próbowałeś może osobiście dowiadywać się, co było powodem odrzucenia Twojej aplikacji do firmy Deichmann-Obuwie? Czym pracodawca argumentował taką decyzję? Rozumiem Twoje rozczarowanie podejściem firmy do kandydata, jednak może zechcesz jeszcze powiedzieć, co w ogóle skłoniło Cię, by spróbować swoich sił właśnie w tym miejscu?

Iza

Na pewno większość osób wie, że Deichmann-Obuwie jest liderem w branży obuwniczej na rynku niemieckim oraz europejskim. Są obecni w 24 krajach na świcie i posiadają ponad 3600 sklepów, w tym ponad 230 w Polsce. Nic zatem dziwnego, iż cały czas zasilają swój zespół w nowych pracowników. Jeśli bylibyście zainteresowani dołączeniem do nich, to wejdźcie na ich stronę: https://corpsite.deichmann.com/pl-pl/praca/nasze-oferty/ Tam znajdziecie wszelkie informacje dotyczące rekrutacji. A może ktoś ostatnio aplikował i podpowie, jak przebiega cały ten proces?

Marco&Moges

Kupiłem adidasy Puma po kilku miesiącach na zapietkach zauważyłem przetarcie materialu dalem do reklamacji zostala rozpatrzona pozytywnie. Kupilem adidasy Nike ta sama wada co poprzednio a reklamacja rozpatrzona negatywnie. Więc nie rozumiem dlaczego ta sama wada produktu a odmienne dacyzje.Malo tego kupiłem adidasy firmy Adidas i znowu ta sama wada .Dodam jeszcze ze znajomy kupił adidasy firmy Nike i też ma ten sam problem.Moze ktoś poradzi jak dalej postępować ? .

Anita

Praca jak wiele innych . Trzeba wykonywać to co zleca firma i nie ma co dywagować czy to korpo czy jeszcze nie korpo!

Zuzanna

Czy pracownicy firmy mają otwartą ścieżkę kariery? Jakich osób poszukują Państwo do swojego zespołu? Na co zwracacie największą uwagę przy wyborze nowego pracownika? Czy swoim pracownikom zapewniacie możliwość szkoleń, podczas których mogą podnieść swoje kwalifikacje? Odpowiedź na te i więcej pytań znajdziecie w wywiadzie, którego udzielił dla naszego portalu Kierownik Działu Rozwoju Kadr Deichmann-Obuwie. http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,8655,wywiad-jaroslaw-kielpinski Zachęcam do zapoznania się z jego treścią.

Ktoś
@Zuzanna

Piękna, ale nieprawdziwa laurka. Przepracowałem w tej firmie 10 lat. Typowa korporacja. Więc bez tych bajek o ogólnej szczęśliwości i wspaniałej atmosferze proszę.

ANTYDEICHMANN

Pracowalamw centrali firmy przez ponad 2 lata, typowe korpo, wyscig szcurow i same snoby. A caly prezesik nic nie robil tylko gwiazdorzyl caly czas i jak sobie znalazl nagle kolezanke kolezanki na moje miejsce to bez tlumaczenia zwolnil mnie z dnia na dzien z byle wymyslonego powodu. Totalny (usunięte przez administratora) a firma to jedna wielka porazka. Nigdy wiecej

Zuzanna

@DJ STACH, ale jak widać poniżej od dawna też nikt na temat Deichmann-Obuwie we Wrocławiu nie pisze. Więc równie dobrze te posty mogą być nieaktualne. Oczywiście jeśli masz coś nowego na temat warunków pracy, to podziel się z innymi, żeby byli doinformowani.

DJ STACH

No akurat nie sądzę, gdyż czytając opinie na tym forum to raczej dobre one nie są.

GOŚĆ

Dziwne

Martyna

Taka cisza na wątku to dość dziwne!

Zostaw merytoryczną opinię o Deichmann-Obuwie Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Deichmann-Obuwie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Deichmann-Obuwie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Deichmann-Obuwie Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 1 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Deichmann-Obuwie Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Deichmann-Obuwie Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Deichmann-Obuwie Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 74 ocen.

Deichmann-Obuwie Sp. z o.o.