Cholewiński Z.P.H.U

Cząstków Mazowiecki

Opinie o Cholewiński Z.P.H.U

gaba

napiszę krótko nierzetelni nieuczciwi omijam ich sklepy i wyroby szerokim łukiem i każdego do tego namawiam,od kwietnia złożyłam u nich reklamację, zwróciłam nieużywaną torbę z metką tak jak wzięłam ze sklepu,a która po dokładnym obejrzeniu okazała się z wadą skasowali mnie na 600,00 stów i do dzisiaj nie mam ani torby ani kasy,i krótko mówiąc oszuści tak nie postępuje dobry i rzetelny producent,sprawa skierowana do rzecznika UOKK, także powtarzam omijać tę firmę i sklepy jak najdalej bo nie zasługują na zaufanie.

Bożena

Kto tu pisze w ogole?!?! Normalna praca, ciekawe ile wy firm do tej pory przezyliście...?! Dla mnie okej.

Justyna

Przytrafiło mi się to samo co koleżance z wpisu powyżej. Kazano mi przyjść do Arkadii na rozmowe a tam Pani zdziwiona, poinformowala mnie ze ona wie tylko o godzinach próbnych, powiedziala też ze ona ma komplet i nie wie do jakiej innej galerii zostane docelowo wyslana. Wiec podziekowalam jej za współpracę. Robią z ludzi idiotów.

Gość

Kiedyś dawno temu pracowałam tam i szef mnie strasznie traktował. Nigdy nie nauczy się szacunku do ludzi. On i cała jego rodzina. Mimo, iż miałam największe utargi, ciągle było mało i mało. Przy wypłacie czułam się jakbym prosiła o jałmużnę, a nie otrzymywała zarobione przez siebie pieniądze. Zostałam zwolniona z dnia na dzień - miałam 10 minut, żeby wyjść. Dlaczego? Do tej pory nie wiem. 5 dni urlopu nigdy nie wykorzystałam, ani nie otrzymałam ekwiwalentu. Dzwoniąc wieczór z informacją nt. utargu, często rozmawiałam z najmłodszym członkiem rodziny i od (wówczas) dziecka wysłuchiwałam przykrych komentarzy, że tak mało. Sama w salonie przez 12 h i był problem jak Pawcio przyjechał z dostawą i szok musiał poczekać, bo ja bezczelnie wyszłam do toalety.

ircia54

pracodawca choleryk brak szacunku ponizanie ludzi duza rotacja wyplata na czas ale zawsze urwana na koncie okey/ale/ dotyczy niepelnosprawnych ludzie zastraszeni pracuja na dmowce i produkcj duzo by pisac ale ogolnie horrrror jak najdalei od zakladu

Paweł

Polecam, przedewszytkim za rzetelne rozliczenie i zawsze na czas, pensja jak umówiona i bez ryzyka.

xyz
@Paweł 04.02.2017 12:46

hahahahahah jesteś pewien ??! nie sądzę

luq

Zdecydowanie nie polecam firmy Cholewiński, a już na pewno nie ich salonu w Wola Park w Warszawie. Obsługa tam jest po prostu koszmarna, faktury wystawiają tak, żeby nie można było na ich podstawie dochodzić gwarancji, w dodatku pani ekspedientka jest nieuprzejma i robi wszystko z wielką łaską.

kuuba

Może wiecie jakich średnich zarobków może się spodziewać młodszy specjalista działu eksportu? Dziękuję

Olek

Spokowspółpraca! Umowa o pracę jest i przyzwoite wynagrodzenie

Marcinik

witam,szukałem dla siebie etui na karty płatnicze,po zakupie przez internet telefonicznie zamówiłem 02.2034.44 luma , niestety przykro mi to stwierdzić,że jest to totalna chińszczyzna zresztą z metką made in china mianowicie podszewka wewnętrzna jest tak licha że nowe nitki już po chwili pewnie sie poprują,druga sprawa podszewka wewnętrzna jest grubości pieluchy,gdybym miał możliwośc to oddałbym to w cholere lipa do potęgi entej wg.mnie to powinno to kosztować 30,00

Michał W.

Bardzo profesjonalna obsługa klienta. Firma rzetelna i konkretna. Szybka odpowiedź na każde zapytanie. Atrakcyjna cenowo. Polecam szczerze w 100%!

PDF

OPIEKA SOCJALNA DOBRE TAK JAK ATMOSFERA W PRACY, WYNAGRODZENIE NA CZAS TROCHĘ MNIEJSZE NIŻ UMÓWIONE BO NORMY NIE ZROBIŁEŚ ALE LUZ .APLIKUJCIE HAHA

Nick

Witam.To co piszą w ogłoszeniu to tylko żeby ładnie wyglądało na łamach ogłoszeń:)wcale nie musisz być kaletnikiem żeby tam pracować.Chcesz podjąć pracę to startuj popracujesz to zobaczysz kto ma rację.ZAROBIĆ NIE ZAROBISZ.Pensja oczywiście na czas POTWIERDZAM:):):)

polak

opieka socjalna, mieszkanie służbowe hahahahahahahahahhaah co????? hahah co wy gadacie :D na pewno nie w tym zakładzie!!!!!! :D polecam skoro tak myślicie to śmiało :D

wena

Jaka opieka medyczna, mnie nikt nawet nie zapytał o badania hahahaha

w.o.

bardzo dobra firma, wszystko jak byc powinno jestescie banda nieudacznikow dlatego zle piszecie, nie chce sie wam, albo oszukujecie i dlatego sa takie opinie

wena

Tam cały czas kogoś szukają bo nikt normalny nie chce u nich pracować. .....

Oszukana

Odradzam wszystkim staranie się o pracę w firmie Cholewiński ponieważ ja ostatnio zostałam oszukana przez właściciela i pracownice.Obiecali mi że będę zarabiać nawet 2200zł,że praca w Arkadii po czym jak poszłam na przyuczenie pracownica uświadomiła mi że to jest najniższa krajowa, że progu nie da się wyrobić aby była premia i że ja w tej galerii nie będę pracowała bo tu jest już obsada.Ewidentnie szukali łosia na święta.Kazali mi co kilka dni przychodzić na przyuczenie ale dalej nie dostałam umowy o pracę. Kierowniczka i pracownice nawet nie były poinformowane że będzie nowa osoba. Najgorsze jest to że szef przez telefon nie ładnie mnie potraktował mówiąc że myślał że nie przyjdę i wyrzucił moje cv do kosza. Nawet jeśli t zrobił kultura wymaga tego aby zachował takie rzeczy dla siebie. Straciłam tylko czas , nerwy i kasę na bilety a nikt za te dwa dni przepracowane mi nie zapłacił. Wyzysk, wyzysk i jeszcze raz wyzysk i robienie z ludzi idiotów. Jeśli ktoś wymaga lojalości sam powinien być lojalny. Ja sobie odpuściłam tą pracę i podziękowałam za współpracę ponieważ szukam poważnej pracy i uczciwych ludzi. Także jeśli zauważycie że Was zwodzą i nie dają umowy a każą pracować to uciekajcie i nie dajcie z siebie zrobić głupka.

Śledź

Jest spoko, jest umowa

była...

Ludzie jest umowa ale zapewniam was że to jedyna pozytywna sprawa,8.50 na godzinę to masakra,teraz podobno nawet proponują 7zł,jak najdalej od tej firmy i tego faceta........

monika R.

chodzi mi oczywiście o wypowiedź mona kojarzy się z moja osoba a moje spostrzezenia o firmie są zupełnie inne. pozdrawiam

monika R.

mam nadzieję że nikt nie podszywa się po Demnie miejcie odwagę wypowiadać się w swoim imieniu.

workforce

a co ma powiedzieć ekspedientka ,że tu oszukują czy skóry są najtańsze! Takie czasy wolność słowa dla niektórych. Nie sprzeda w salonie nie zarobi.Trzeba szanować pracownika i portfel kupującego. wyzysk pracownika za marny grosz, firma żenada

Bożena K.

Uwielbiam tę markę i często zdarzało mi się rozmawiać z ekspedientkami i nie wiem szczerze kto pisze te straszne opinie, wydają się w dużej części mijać z prawdą… Wszystkie Panie były zadowolone, a że często zdarza mi się pojawiać w niektórych salonach to już dobrze się kojarzyłyśmy:)

Doda

Witam postanowiłam troszeczkę przybliżyć pracę kaletnika-otóż torebki, piórniki, pokrowce, portfele itp... są wyceniane od 5zł do 30zł szyjesz daną rzecz od podstaw do końca więc masz liczone za wykonaną sztukę no i oczywiście jest to akord więc jeśli jesteś MISTRZEM kaletnictwa to jesteś w stanie zarobić ok.3000 ale licz się z tym, że twoja praca może być zaliczona do STRAT krótko mówiąc ktoś zadecydował, że twój wyrób nie nadaje się do sprzedaży.Więc w żadnym miesiącu nie jesteś pewien ile zarobiłeś.Nie sugerujcie się cenami wyrobów z salonów bo produkcja to zupełnie inny świat.

Doda

To prawda pracowałam tam kilka lat i wiem co pisze Nik Włodziu zrobi wszystko by opużnić Twoją pracę a Gosia wszystko by Cię skrytykować przed innymi tam nikt ze sobą nie gada a szefowi to na rękę bo przecież nikt nie pójdzie o podwyżkę.Jak jesteś pracowitym człowiekiem to szukaj pracy gdzie indziej bo w tej firmie nie docenią Twoich umiejętności ZAWSZE ROBISZ ZA MAŁO I słyszysz POSTARAJ SIĘ

Nik

szef jak szef wymaga pracownicy to ludzie z PRLu nikt Ci nic nie powie jeden drugiemu wrogiem jakby mogli to by Cię udusili P.Włodek wielki kierownik bez kija nie podchodz przy szefowej mięknie i dobrodzieja zgrywa następna P.Gosia wszystko wie i w d....była ten sam model co P. Włodek ogólnie atmosfera taka że wychodząc po 8h żałujesz że tam trafiłeś

Kasia

Pracuje od 6 miesięcy jako ekspedientka i wchodzę tu głównie, żeby pochwalić współpracę z szefową, która zajmuje się salonami- świetna konkretna babka! Idzie się ze wszystkim dogadać. Polecam

@Kasia 05.02.2015 14:56

super że sami pracownicy a konkretnie jedna osoba pisze tak dobrą opinie,ciekawe co z tego ma....?

Magda

Zastanawiałam sięczy jest trudno się dostać do pracy do Cholewińskiego teraz po wejściu tutaj na to forum niestety nie doczytałam się takiej informacji możę macie coś na ten temat w swoich glowach i moglibyście się podzielićt ym tutaj ? pozdrawiam wszystkich i czekam na informacje - mam nadzieje, ze dacie rade.

Mona

Cześć.Pracowałam 2 lata,wypłata 1200-1300. Plany nie do przekroczenia.Będziesz tam nikim.a najgorszy dzień to dzień wypłaty,kiedy jedziesz do siedziby firmy i wysluchujesz w pokoju "wielķego brata" jak nie umiesz, nie starasz się,nie masz zapału,.....Ale ładnie wygląda to w cv, i otwierają się szeroko drzwi do innych firm:-)

Ala

Wyroby firmy Cholewiński należą do jednych najdroższych w kraju ale niestety cena nie dorównuje jakości.Z Skórzanej torebki po 6 miesiącach ściera się barwa , mimo to firma nie uznaje reklamacji. SKANDAL !!!!!

Ryba

Nie ma to jak autoreklama ^nela

Ania

@Ryba według mnie troche wymyśla, ja pracowałam tam przez 8 mieisięcy w czasie roku akademickiego na studiach, na stanowisku ekspedientki i było zupełnie fajnie, mogę polecić jeśli porównywałabym np. do wielkich zagranicznych sieciówek!

Ryba

nawet najwiekszemu wrogowi nie polece tej firmy. Gorzej niz za czasow prl

info

Witam, pracowałem w firmie Cholewinski prawie rok. I praca naprawdę nie była zła. Jak chciałem wolne, to miałem, urlop też był. Były też minusy (o któych nie będę pisał). Ale gdzie jest doskonale? Ogólnie dobrze wspominam pracę u (usunięte przez administratora). Wiem jedno, są o wiele gorsi pracodawcy .... Z p. (usunięte przez administratora)można było dojść do porozumienia.

Andrzej

Witam, bardzo się cieszę z istnienia takiej strony, daje to świetną możliwość wyrażenia każdemu swojej opinii, szkoda jednak, że większość opinii jest pisana pod wpływem, żalu lub pretensji do byłych pracodawców. Tak jak w tym przypadku, gdzie np 4 posty napisane są w jednym dniu, niemal w ciągu jednej godziny, winszuję jednak za pomysł prowadzenia konwersacji samemu ze sobą. Jestem handlowcem w firmie CHOLEWIŃSKI od ponad 8 lat, więc miałem okazje widzieć już bardzo różnych kolegów z pracy i bardzo różnie nastawionych do jakiejkolwiek pracy i prezesa, ale nie tylko naszego, a kogo kogokolwiek kto by ich nadzorował. Faktycznie wiele osobom musi przeszkadzać, że w naszej firmie nie da się nic nie robić, bo jak w większości firm rodzinnych bardzo szybko to wychodzi. Niezaprzeczalna jest jednak również elastyczność przełożonych w (usunięte przez administratora)i indywidualne podejście do pracownika. To bardzo odróżnia (usunięte przez administratora)od innych firm o strukturze koroporacyjnej, która tu całe szczęście nie występuje, a człowiek pozostaje człowiekiem. Dla osób chcących pracować, szczerze polecam. Pozdrawiam

Ania

Sledze te wasze wpisy od 6 miesięcy, zastanawiałam sie czy cos napisać czy nie. W firmie pracuje rok jestem zwykłym sprzedawcą, nikt mnie narazie nie zwolnił i mam nadzieje ze nikt tego nie zrobi:) Nie zgadzam sie do końca z waszymi wpisami poniewaz pracowałam w wielu innych markach i jesli ktos pisze ze trzeba zasuwać to chyba w cholewińskim zaczoł swoją pierwszą prace w galeri bo ja twierdze że tu odpoczywam:) płace jesli chodzi o wszystkie sklepy w galerii to najlepsze, atmosfera oczywiście w naszym salonie raz lepza raz gorsza jest to rzecz naturalna. Może jak ktoś ma naprawe zła atmosfere to ma zle, ale jesli chodzi o firme jest naprawde spoko. Jak masz zamiar złożyć CV składaj nie masz nic do stracenia a jak trafisz na fajna ekipe to tylko zyskasz. I nie pisze tego bo ktoś mi kazał czy cos tam pisze bo wydaje mi sie że troche przesadzacie, nie zdajecie sobie sprawy jak jest w innych markach oczywiscie nie wszystkich ale w niektórych to jest dopiero masakra.Oczywiście są minusy ale są one wszedzie.

Renata

Pracuję w Cholewińskim już cztery lata i nie szukam sobie innej pracy. Nigdy nie zostałam tu oszukana, wypłatę zawsze mam na czas,gdy potrzebuję urlop, opiekę nad dzieckiem, dzień na żądanie - biorę i nigdy nie ma problemu. Moje koleżanki z Salonu są super.Pomagamy sobie nawzajem i dbamy o dobrą atmosferę. Powiedziałabym nawet, że się przyjaźnimy.Przecież tak dużo zależy też od nas, jak będzie nam się pracować.Są duże wymagania, ale gdzie ich nie ma?Ja akurat lubię wyzwania. A pieniądze wcale nie są najgorsze. Są prace, gdzie jest i ciężej i gorzej i ludzie są oszukiwani, gnębieni lub pracują na ,,czarno'', nigdy niepewni swojej wypłaty. Pod tym względem ja mam całkowity spokój, a tym ludziom naprawdę współczuję.Natomiast Ci, którzy tak się męczą w Cholewińskim, może powinni pomyśleć nad innym zatrudnieniem. Może inna praca da im szczęście. Każdy musi znaleźć swoje miejsce w życiu.Życzę Im tego.

Milena

pracuję tu i nie jest źle. piszecie bzdury, bo was zwolnili. praca jest uczciwa jak ktoś chce pracować. nie mogę pojąć tych bzdur choć długo tu nie pracuję... A jeżeli o produkty chodzi to już w ogole są super i z okazji świąt dostałam duuuuży rabat wiec niedługo sama zaczne testować

GoniaGonia
@Milena 15.12.2013 17:37

norma że jako pracownik masz duży rabat, wielkie mi halo. Popracujesz trochę dłużej, zobaczymy jak będziesz pisać

Gość

UWAGA na jakość tych tandetnie wykonanych torebek! reklamacji nie uwzględniają a wina cała po stronie klienta. Obsługa w Firmie zwłaszcza przez arogancką kobietę, która niby zajmuje się reklamacjami jest poniżej krytyki! To jest skandal. Po pól roku użytkowania torebki skóra wygląda jak by to było wyrób skóropodobny. Rozmowy w zakładzie są straszne, traktują Klienta jak bandytę! Co to za firma. Nie polecam jakichkolwiek zakupów w tej Firmie.

Aga Sz.

Nie wiem za co was z tej firmy ludzie wyrzucili ze opowiadacie takie rzeczy, ja pracując przez 3 lata nigdy z takimi bzdurami sie nie spotkałam , typowe warunki jak na polska firme i odeszłam tylko ze wzgledu na to ze maz znalazl lepsza prace w innym miescie

Anka

Nie wiem o co wam chodzi ludzie. Przesadzacie!!! Warunki jak wszedzie indziej, ja pracuje i jestem zadowolona. Polecam!

Iwonka

Odradzam...odradzam... !!!!! Uciekajcie od tej firmy jak najdalej... Juz w więzieniu lepiej się ludzi traktuje niż w tej firmie. Dla szefa tylko ważna jest kasa. Nawet jakby człowiek miał dwie nogi złamane to i tak musi przychodzić do pracy. Nie ma tu nawet zwolnień lekarskich a tym bardziej urlopów. Jak nie przyjdziesz do pracy to już po pensji.

albaba

(usunięte przez moderatora) omijac ta firme szerokim łukiem.

Mateusz

Witam, czytając opinie o tej firmie, sam nie wiem co robić. Chcę starać się, o pracę w tej firmie jako pracownik biurowy, lub informatyk. Ale po opiniach na temat tego pracodawcy, jestem w kropce. Może coś, się zmieniło na pozytywnie w tej firmie, i jako informatyk dobrze trafię. ...

krystyna

To co piszecie, to ułamek tego co się dzieje u tego drania. Marzę o tymżeby ktoś mu odpłacił kiedyś za nasze krzywdy i ponirzanie.

k

dad
@k 23.05.2011 18:04
też coś o tym wiem, to prawda co jest napisane, może trochę przesada,ale ogólnie rzecz biorąc nic dodać nic ująć....

podpisuję się dwoma rękoma, dziad, gbur.... nie uznał mi zwrotu, mimo ze sprzedawca niedouczony sprzedał mi walizke z polipropylenu twierdząc, że to polwęglan.

lllll

omijajcie sklepy tego "Pana" z daleka inaczej kupicie tandetę często made in china a zapłacicie słono ,bardzo słono

fiołek

(usunięte przez moderatora). jeżeli chodzi o wynagrodzenie, to było liczone po chińsku. inna kwota była na umowie, inna na pasku wypłat a co innego do reki. płacił za przepracowane godziny a wobec pefronu był ok, bo miał podpis pracownika że dostał tyle ile było na pasku. niejednokrotnie musiałam sprzątać na strychu po imprezie, szorować kible i prysznic, chodzić po zakupy, w ciągu dnia dowiadywałam się , że coś nie należy do moich obowiązków, a tak naprawdę to nikt nie miał tam określonych obowiazków.

kkk

Zwolnie Lekarskie równało sie z przychodzeniem i tak do pracy jeśli nie przyszłeś to nie miałeś zapłacone, tam nie ma czegoś takiego jak L4 i np jest tam pani która chociaż ze miała złamana rękę to i tak musiała przychodzić do pracy bo innaczej fige by dostała 10. Szef niepoważnie traktuje swojch pracowników i klientów . Ten zakład pracy powinien byc dokładnie sprawdzony przez Państwowa Inspekcje Pracy, a Pefron juz dawno zabrać jemu dotacje poniewaz , on tylko zarabia na tych ludziach, tak naprawde to nie którzy tylko podpisuja liste żeby J.Ch. mógł wyciągnąć kase od Pefronu.Towary są chińskie, a co do ceny to sa zawyzone 200 %.

Zostaw opinię o Cholewiński Z.P.H.U - Cząstków Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cholewiński Z.P.H.U