Cholewiński
counter
3 3 10 5 1
Ferdek Nowy wpis

Jak się pracuje, czy dużo obostrzeń sanitarnych wprowadziła firma?

Joko

Alababa jest rok 2018. Firma przeszła kontrolę o której wspominasz i zobacz działa do tej pory. Szef ma trudny charakter dużo wymaga ale sam jako osoba niepełnosprawna nie daje sobie taryfy ulgowe to może warto nie rozczulac się nad sobą tylko wziąć się za pracę. Co? A może lepiej założyć własną firmę i wykazać się

Swistak
@Joko

Kontrola, kontrolą a nic się nie zmieniło. Nadal niejasne wynagrodzenie, każdego miesiąca inne (bo mała sprzedaż, mały ruch,pora roku). Cały dzien sama na sklepie pod czujnym okiem kamer. Bardzo stresująca atmosfera, zdaża się ze nagle rzucają Cię do innego sklepu oddalonego o półtora godziny od Twojego miejsca zamieszkania bo tam nie ma ludzi. Nie polecam, właściciel to niepoważny cwaniak, byle tylko jemu było na rękę.

Honorata
@Swistak

Mam jeszcze do Ciebie prośbę, żebyś napisał, na jakie konkretnie warunki zatrudnienia można liczyć w firmie Cholewiński. Czy przebiega ono w oparciu o umowę o pracę? A może proponowane są umowy zlecenie? Jest to jeden z podstawowych aspektów branych pod uwagę przez osoby szukające pracy. Dlatego też zachęcam do merytorycznej dyskusji.

ET
@Swistak

Pańskie oko konia tuczy. W wielu firmach jest monitoring. Widocznie masz coś na sumieniu. Nie wiem czy wiesz ale do Warszawy dojezdzaja z Lodzi, Żyrardów, Wszyszkowa i nie narzekają. Jeżeli jest Ci tak źle zmień pracę.

Przemysław Nowy wpis

Ile aktualnie można zarobić za pracę w tej firmie? Szukam konkretnej informacji na ten temat, dlatego mam nadzieję, że coś wiecie. Pomożecie?

Ali Nowy wpis
@Przemysław

W sprawie wynagrodzenia należy rozmawiać z szefem indywidualnie.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 586 dni.

Jak wygląda podstawa w Cholewiński?

Et

Ludzie skoro tak wam źle u Cholewinskiego to dlaczego tam pracujecie. Nie zostaliście premii lub szef podziękował wam za prace dlatego piszecie takie bzdury

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Alibaba

Nie polecam tego pracodawcy. Nie długo zajmie się nim sąd pracy , Urząd skarbowy oraz Państwowa inspekcja Pracy , Nie pracujcie w tej Firmie to [usunięte przez moderatora]. Jest Prawnikiem i myśli ,że wszystko mu wolno, oszukiwać ludzi oraz skarb państwa. Tak wiec wszystko do czasu

Zostaw merytoryczną opinię o Cholewiński - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Cholewiński