Opinie o Z.P.H.U. CHOLEWIŃSKI w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Z.P.H.U. CHOLEWIŃSKI. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Z.P.H.U. CHOLEWIŃSKI o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Z.P.H.U. CHOLEWIŃSKI w Toruń

Arek Nowy wpis

Jest w firmie możliwość dostania podwyżki?

dran Nowy wpis

Zaczynam tu pracę w przeciągu następnego tygodnia. Z relacji znajomych na temat firmy, które ostatnio mnie doszły wynika , że najbliższe miesiące to dla mnie duża szansa. W pobliżu w sumie brak podobnych firm do Z.P.H.U. CHOLEWIŃSKI. Podstawa rzeczywiście dobra @tykaoa

Azja Tuchaj-Bej Nowy wpis

Jak ktoś szuka pracy w Z.P.H.U. CHOLEWIŃSKI to mam dobrą wiadomość. Pojawiła się nowa oferta pracy. Nie wiem ile jest wakatów, a podobno sporo chętnych. Marka CHOLEWIŃSKI, producent luksusowej galanterii skórzanej,poszukuje pracownika na stanowisko kaletnika szyją... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5662509?keywords=&region=

Kasia J.

Wszystkie mamy umowę o pracę, zarabia sie w podstawie ok 8 zł godzina ale potem wszystko zalezy od premi przyznawanej od utargu, wiec jak kto sobie zarobi tyle ma. Ja chyba jakies zdolnosci do handlu mam bo zawsze mam premie, wiec nie narzekam:P A Niektóre dziewczyny z góry^ to chyba nieżle musiały się pokłócić z (usunięte przez administratora)….

Czy po rozmowie w Z.P.H.U. CHOLEWIŃSKI rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
andzia

1300 i nic więcej,sklepy nie robią progu więc brak premii.pracuje tu parę lat. UCIEKAJ!!!!PRACUJĄC TU JESTEŚ NIKIM! Albo się z tym pogodzisz albo zwolnisz po 3 m-cach:-(

Si

popracuj to się przekonasz :] zobaczymy co wtedy napiszesz :]

Elka co ty [usunięte przez moderatora] za głupoty, od tego pracodawcy to trzeba [usunięte przez moderatora] jak najdalej bo [usunięte przez moderatora] cię ile wlezie ................. musisz nawet sprzedaż mieć odpowiednią bo ci ę zwolni. A jaki masz wpływ na to żeby ludzie te badziewia chińskie za straszną cenę kupowali....????????

Ela1984

O czym ty gadasz dziewczyno. chyba do innej firmy trafiłaś. Ja osobiscie jestem bardzo zadowolona z pracy. Pieniądze w sumie lepsze niz gdzie indziej i szefostwo b. normalne, nie traktuja pracownika jak przedmiot tylko jak człowieka.

Inga

Dziewczyny uciekajcie od tych ludzi jak najdalej...większego krętacza nie widziałam nigdy w życiu. Poniża ludzi, wyciska z nich wszystkie soki, [usunięte przez moderatora] biednych ludzi z grupami inwalidzkimi aby tylko wziaść dotacje pfronu. [usunięte przez moderatora] nie ma honoru a tym bardziej pozytywnych cech pracodawcy. Dziwie się, że ta firma a raczej liczne spółki jeszcze funkcjonują... Juz bardzo dawno powinna wziąść się za ten "temat" Państwowa Inspekcja Pracy. Żyjemy w państwie demokratycznym a nie w komunizmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Z.P.H.U. CHOLEWIŃSKI - Toruń

Z.P.H.U. CHOLEWIŃSKI