Cholewiński Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Sklep Firmowy

Opinie o Cholewiński Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Sklep Firmowy

witeeek

mają kilka sklepów firmowych na terenie całje Polski i ztego co wiem to nie mają zbyt dużych wymagaań jesli chodzi o prace, bo spokojnie można u nich zarobić do 3000 zł z tego co widze srednio.

HAHA

"VINI" JAKA REKLAMA JAK MIŁO.NIE OPOWIADAJ GŁUPOT PRACOWAĆ TRZEBA JAK WSZĘDZIE TYLKO BRAK DOCENIENIA PRACY, POGARDA I WYZYSK NIE ZMOTYWUJĄ PRACOWNIKA HAHA FIRMA Z TRADYCJAMI TAK TAK KUP PORTFEL IMPORTOWANY Z CHIN TO SIĘ PRZEKONASZ JAK DOBRZE 'SKROJONY' W FIRMIE Z TRADYCJAMI.........................

Adam

Praca jak wszedzie indziej, ile sie zarobi tyle sie dostanie nieroby, nie narzekac tylko do robory albo znajdzie cos lepszego

?

okey wyplata na konto dotacje z PFRON na drugi dzień zwrot 500-700zl inwalidzi zadowoleni praca jest upodlenie też

Łukaszen

[usunięte przez moderatora] Bardzo spoko praca kaska zawsze jest dziesiotego i ze wszystkim mozna sie dogadac z Panem Janem, elastyczny dla pracowniak facet

jola

chyba cie POGIĘŁO!!!!!!!!!!!!!! z tymi fajnymi warunkami pracy KOMUNA LAT 50-tych urlopów nie ma , L4 też nic nie możesz powiedzieć............ wszystkich ma za [usunięte przez moderatora] , baranów złodziei itp......

Zostaw opinię o Cholewiński Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Sklep Firmowy - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cholewiński Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Sklep Firmowy