Opinie o Centrum Językowe Demostenes

Alicja

@zbyszek powiesz coś więcej na temat warunków pracy w Centrum Językowe Demostenes?

ytre

najwazniesjze @Mag to w sumie jest to zeby sie czegos nauczyc i zdobyc doswiadczenie w dalszej pracy

zbyszek

15 zł brutto ale uważam ,ze stawka bardzo dobra. A poza tym można się dużo nauczyć, spotkać ciekawych nauczycieli polskich i nie tylko. Aplikuj!

zbyszek

Dobre stawki za godzinę 15zł! I zawsze można się dogadać jeżeli chce wziąć wolny dzień.

jędrek

jeżeli chodzi o wynagrodzenie to o ile wiem jest różne.Zależy czy masz licencjat czy mgr a moze doktorat,tacy też tu pracują.Ważne tez doświadczenie i lata przepracowane w Demostenesie.Sprawdz to sam. Poprawić zawsze wszystko mozna ale co najwazniejsze szanują klientów i pracowników.

jędrek

Pracowałem w Demostenesie.Było OK.Zmieniłem pracę bo zacząłem tłumaczyć. Ale poleciłbym szkołę każdemu.

marcin

@ Iga chyba niemieckiego :P

ania

azo
@ania 13.03.2015 08:51
Zabawny lub zabawna to chyba Ty jesteś. 10 lat pracy pozwoliło mi poznać firmę i dlatego jestem wiarygodna....

Cóż, ja swoich doświadczeń również nie wzięłam z księżyca Wiarygodna Aniu ;)

ania

Pracuję w Demostenesie już chyba 10 lat. Te negatywne czasami opinie pisane są chyba przez konkurencję.Bo trudno znależc inne wytłumaczenie. Firma jest solidna,dobrze wyposażona w sprzęt(tablice interaktywne.laptopy,projektory,dvd,mp3.Nawet lektor nie musi sam tego ustawiać,zawsze jest pomoc.Płacą nieżle.Zatrudniają niektórych lektorów na umowę o pracę.Jest dobrze!

azo
@ania 28.02.2015 15:28

Konkurencję? A to zabawne! Może po prostu przez ludzi którzy mieli tą nieprzyjemność by poznać firmę od środka, co Ania?

kasia

Tak wypłaty są zgodnie z zapisami umowy.Chyba ,ze zostawiasz rachunek z opóżnieniem to również wypłatę masz pózniej.Tutaj nie pracuje się na czarno.Pracuję tu 3 rok.Można liczyć zawsze na pomoc a kompetencje są tu wymagane.

Katarzyna

Dobra szkoła.Można się rozwijać i zdobywać wykształcenie.Pieniądze też niezłe.

Maciek

Azo ma racje

Katarzyna

Od niedawna pracuję w Demostenesie.Cieszę się,że moge tu uczyć.

Michał

zawsze jest możliwość kontaktu z metodykiem,meilowo lub osobiście.Służy radą i dobrymi pomysłami. A pieniądze też nie są złe chociaż lektorzy różnie zarabiają.

tomek

@Michał, a może napisałbyś cos więcej oprócz tego, że Centrum Językowe Demostenes to dobra szkoła i dbają o pracowników, typu jak to owe dbanie o pracownika się objawia. Bo jak widac na forum jest kilka nieścisłości, jedni piszą o szkoleniach, drudzy, że szkoleń zupełnie nie ma, a potem wychodzi, że jest możliwe spotkanie z metodykiem..

Michał

Dobra szkoła.Dbają. o pracowników

anna

A spotkań z metodykiem też nie pamiętasz??? Ja nadal pracuję wpadnij chętnie ci przypomnę?

helgon

@ażó, a myślisz że na forum ktoś będzie Ci cały czas rzucał na Pani ? to chyba trafiłaś w złe miejsce , jeśli masz takie wyobrażenie. Ale widocznie w taki sposób w jaki wyobrażasz sobie odnoszenie się do ludzi w internecie w taki sam sposób masz problemy później w rzeczywistym świecie, co mogło rodzić problemy z Demostenesem

ażó

Szkolenia? Cóż za bajeczka w sam raz na poniedziałek! Pracowałam tam długo i nie odbyło się ŻADNE szkolenie - ŻADNE! No ale widocznie o PR tutaj dbają;)

Maciej

Ok, rozumiem. Czyli ostatnio było jakies szkolenie? Oznacza to, że do następnej rekrutacji mam czekać 4-6 miesięcy?

mariola

TAK

Maciej

Czyli w ten sposób tak to wygląda. Wobec tego rekrutacje sa jak szkolenia, 2-3 razy w roku? By od razu nowy pracownik zaczął od szkolenia?

Mariola

Tak szkolenia dla wszystkich lektorów są 2-3 razy do roku.Ale indywidualnie możesz skontaktować się z metodykiem zawsze kiedy to konieczne.

Maciej

Juz bez przesady, dwa miesiące to chyba trochę za duże wyprzedzenie, bo zaczne podejrzewać, ze macie 2 szkolenia w roku... Metodyczne, to znaczy?

Mariola

Szkolenia sa metodyczne.A ze informacja z wyprzedzeniem to chyba dobrze można wszystko zaplanować.

Maciej

@Mariola, to jakiego typu szkolenia sie odbywaja no i jak czesto, skoro demostenes informuje o nich na dwa miesiące z wyprzedzeniem.

Mariola

Pewnie zapomniałaś o terminie szkolenia! Meile wysyłają z wyprzedzeniem 2 miesięcy !

Jarek

Ocena to jedno, rzeczywistość pewno drugie, pamiętaj, że ocenic może każdy, zarówno pracownicy jak i uczniowie centrum językowego demostenes.

yuyuuyuyyu

(usunięte przez administratora) w każdym razie ocena mówi sama za siebie

Można się wiele nauczyć.

Profesjonalna firma!!!!

LEKTOR

Szczerze polecam!!!

Również polecam!!

Anna

Pracuje w Demostenesie od roku na stanowisku sekretarki. Dobra pensja,można się dużo nauczyć!! Polecam.

domel

skoro widzisz jaką mają ocenę tutaj to może ona skłonić chyba tylko do pójścia w Twoich przemyśleniach o Demostenes w jedną stronę...

Franciszek

Jak na Wrocławskie warunki to Centrum Językowe Demostenes wypadł na tym forum tak sobie, ocena 2/6 tez jakoś nie powala, nie wiem już co myśleć.

george

@george 26.09.2013 11:42
No ale chyba muszą być jakieś takie średnie zarobki albo chociaż jakieś takie najniższe jakie można mieć...

Ale nie wiem jakie są najniższe czy najwyższe.Znam tylko swoje 60 zł za 60 min.

lektor

Szkolenia dla wszystkich lektorów organizowane są 2 -3 razy w roku. Ale jest możliwość kontaktu (meilowo lub osobiście) z metodykiem w każdej chwili kiedy potrzebujesz. Wynagrodzenia są zróżnicowane.Różni lektorzy różnie zarabiają.

ażó
@lektor 26.09.2013 11:28

Szkolenia 2-3 razy w roku? Naprawdę? Ściema!

To ja
@lektor 26.09.2013 11:28

Jakie szkolenia, pracowałam w tej szkole kilka miesięcy, nie było żadnych szkoleń!

george

ażó jeśli możesz napisz więcej szczegółów i generalnie dokładniej na temat tej pensji w Centrum Językowym Demostenes. Pozdro

matt

A dlaczego nie mozesz sie zapytac wprost Pani Dyrektor?

do matt

to możesz pokrótce przedstawić swoje doświadczenie z firmą? Bo widzę, że nic pozytywnego z nich nie wynika :)

matt

(usunięte przez administratora) anonim - 2013-07-01 20:45:35Witam prosze o konkretna pomoc i odpowiedz na pytanie ile w stanie jest zarobic llektor,ktory wypracuje 160 godzin?jaka jest stawka brutto za 1h pracy? Czy w Demostenes istnieja dodatki do pensji typu premie itp?.

Maciek

Pracuje od 25 lat w Demostenesie, jestem taki szczesliwy ze moglem znalezc ta prace, fantastyczna, malo sie zarabia, ale co tam nie o to w pracy nauczyciela chodzi!!!!!! Polecam goraco!

Nicolas

Pracuję również już kilka lat w szkole. Dobra atmosfera,bardzo pomocni w trudnych sytuacjach.

agnieszka

Pracuję w Demostenesie już 10 lat Szkoła bardzo rzetelna i można się tutaj rozwijać zawodowo. Bardzo polecam.

lektor

Szkoła docenia dobrą pracę i zaangażowanie. Nie polecam SZKOŁY leserom !

Ania

Polecam bardzo !!!!

katarzyna

Rzeczywiście niezła kasa,

Wysokie zarobki.

Zbigniew

Piotr/28 - 2012-07-14 14:44:39 Ja też uczyłem się w szkole 2 lata, kursy rzetelnie prowadzone, a deyrekcja była bardzo otwarta na potrzeby grupy i nasze propozycje... Praca dla ambitnych.Polecam

Piotr/28

Zostaw opinię o Centrum Językowe Demostenes - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Językowe Demostenes