Centrum Językowe Demostenes

Opinie o Centrum Językowe Demostenes

Katarzyna

Od niedawna pracuję w Demostenesie.Cieszę się,że moge tu uczyć.

zawsze jest możliwość kontaktu z metodykiem,meilowo lub osobiście.Służy radą i dobrymi pomysłami. A pieniądze też nie są złe chociaż lektorzy różnie zarabiają.

tomek

@Michał, a może napisałbyś cos więcej oprócz tego, że Centrum Językowe Demostenes to dobra szkoła i dbają o pracowników, typu jak to owe dbanie o pracownika się objawia. Bo jak widac na forum jest kilka nieścisłości, jedni piszą o szkoleniach, drudzy, że szkoleń zupełnie nie ma, a potem wychodzi, że jest możliwe spotkanie z metodykiem..

Dobra szkoła.Dbają. o pracowników

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Centrum Językowe Demostenes? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
anna

A spotkań z metodykiem też nie pamiętasz??? Ja nadal pracuję wpadnij chętnie ci przypomnę?

helgon

@ażó, a myślisz że na forum ktoś będzie Ci cały czas rzucał na Pani ? to chyba trafiłaś w złe miejsce , jeśli masz takie wyobrażenie. Ale widocznie w taki sposób w jaki wyobrażasz sobie odnoszenie się do ludzi w internecie w taki sam sposób masz problemy później w rzeczywistym świecie, co mogło rodzić problemy z Demostenesem

ażó

Szkolenia? Cóż za bajeczka w sam raz na poniedziałek! Pracowałam tam długo i nie odbyło się ŻADNE szkolenie - ŻADNE! No ale widocznie o PR tutaj dbają;)

Maciej

Ok, rozumiem. Czyli ostatnio było jakies szkolenie? Oznacza to, że do następnej rekrutacji mam czekać 4-6 miesięcy?

mariola

TAK

Maciej

Czyli w ten sposób tak to wygląda. Wobec tego rekrutacje sa jak szkolenia, 2-3 razy w roku? By od razu nowy pracownik zaczął od szkolenia?

Mariola

Tak szkolenia dla wszystkich lektorów są 2-3 razy do roku.Ale indywidualnie możesz skontaktować się z metodykiem zawsze kiedy to konieczne.

Maciej

Juz bez przesady, dwa miesiące to chyba trochę za duże wyprzedzenie, bo zaczne podejrzewać, ze macie 2 szkolenia w roku... Metodyczne, to znaczy?

Mariola

Szkolenia sa metodyczne.A ze informacja z wyprzedzeniem to chyba dobrze można wszystko zaplanować.

Maciej

@Mariola, to jakiego typu szkolenia sie odbywaja no i jak czesto, skoro demostenes informuje o nich na dwa miesiące z wyprzedzeniem.

Mariola

Pewnie zapomniałaś o terminie szkolenia! Meile wysyłają z wyprzedzeniem 2 miesięcy !

Jarek

Ocena to jedno, rzeczywistość pewno drugie, pamiętaj, że ocenic może każdy, zarówno pracownicy jak i uczniowie centrum językowego demostenes.

yuyuuyuyyu

(usunięte przez administratora) w każdym razie ocena mówi sama za siebie

Można się wiele nauczyć.

Profesjonalna firma!!!!

LEKTOR

Szczerze polecam!!!

Również polecam!!

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Językowe Demostenes - Wrocław

Centrum Językowe Demostenes