Opinie o Polmer w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Polmer. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Polmer o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polmer w Wrocław

JA

ALE DZIELNIE WALCZĄ HEHE

Hg

Dno jest juz osiągnięte

viola
@Hg

Witam mam zamiar isc do Polmeru na rozmowe czy warto ???????

Hub

To nie żart to smutna prawda jest!

Mariusz

Znam dobry kawał Przychodzi Krupa do Polmeru i co? Zabiera kolejna osobę do Plastmeru. Hahahah

Aplikowałeś do firmy Polmer? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Executive Assistant
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Doradca Klienta (marki Śnieżka)
OEX S.A.
hamilton

o co chodzi? jak obecnie wyglada sytuacja na zakladzie? jestem nowyum pracownikiem

Magda S.

Querty wiesz odchodzą nie tylko szeregowi pracownicy, tyle samo odchodzi pracownikow z biur co operatorów....ci co zostali szukaja już innej pracy..... Albo juz niedługo wyładują w plastmerze.

Jaro

No teraz to same puste łby zostały w Polmerze, ktoś zaprzeczy ?

MM

(usunięte przez administratora)TEZ ODSZEDL DO PLASMERU! LUDZIE CO SIE W TEJ FIRMIE DZIEJE?

Sul

Super firma jak są wypłaty na czas ! To dlaczego wszycy odchodzą quert? Walnij sie w pusty łeb jak jesteś z biura

@Sul

Nie twierdzę , że firma super tylko dlatego ,że wypłata na czas . To akurat nie jest wyznacznikiem . Ludzie odchodzą z powodu podejścia do szeregowych pracowników, pracy na dwóch maszynach i samej atmosfery w firmie. Już dużo dają do myślenia Twoje wyzwiska. :) Pozdrawiam te "puste łby z biura "

aala

pewnie jakaś pissda z biura to napisała

@aala

Właśnie , że nie z biura . Po prostu stwierdzam fakt , że wypłata zawsze była na czas

Opg

Kolesiostwo wypłatę dostanie na czas a operatorzy ????????? Moze chociaż tym razem uprzedza co bedzie z wypłata!

@Opg

Jakoś do tej pory wypłata BYŁA na czas. Więc dlaczego miałoby jej nie być i teraz? Siejecie tylko ferment. Co miesiąc ta sama śpiewka. Zastanówcie się lepiej nad naszymi L.Z

Natalka

Jak jest tak zle z BHP to trzeba PIP na kontrole przysłać, moze sie coś zmieni na lepsze

Hag

Wiadomo co z wypłata w tym miesiącu bedzie dla wszystkich czy tylko dla dyrektorów ??

Hania

Ktoś wie co sie dokładnie stało? Jakieś wieści ze szpitala ???? Nie wiadomo dlaczego wszyscy milczą w tym temacie

RUSEK

KTOŚ ZGINĄŁ? KOMUS ŁEB URWAŁO?

WT!8

kolejny wypadek......o zgrozo!

RUSEK

KTOŚ WIE CO SIĘ STALO,ZE JAKUBOWSKI ODSZEDL? CO ONI SIE TAK ZMIENIAJA NA TYCH STANOWISKACH U GORY. A LISEK? ONA WOGLE COS UMIE??? BO OPROCZ TEJ NIEUDANEJ TAPETY TO Z NICZEGO CHYBA NIE ZASLYNELA... I TO PRAWDA ZE WOLNY -SZYBKI TEZ DAJE STRZALE?

Marcin a Ty dalej nami sie interesujesz? zadzwoń to Ci opowiem...

help

co się dzieje w firmie??? jaka jest prawda, dlaczego jarek odszedł?? dlaczego jest tyle nowych osób w jego miejsce?

Magda.

Wedlug mnie powinna byc mozliwosc uzyskiwania lepszego dochodu w zaleznosci od doswiadczenia - czy cos na ten temat wspominali na rozmowie rekrutacyjnej. Takie rzeczy powinny byc przedmiotem rozmowy, bo 2 tysiace nawet na start to dosyc mizerne pieniadze.

Zostaw merytoryczną opinię o Polmer - Wrocław

• Jak się pracuje w Polmer?

Zobacz opinie na temat firmy Polmer tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polmer?

Polmer