Opinie o Euro Bank S.A. (zamknięta działalność) w Wrocław

counter
2 241 474 5 1
Była rest

Czy ten dział od śliskiej Kati jeszcze jest czy kati nadal płynie na wazelinie i donosicielstwie oraz podrzucaniu świń? Jaki KAM taki kram.

ambitny

dostałem zaproszenie na rozmowę o pracę w dziale sądowo - egzekucyjnym. Czy ktoś pracował na tym lub podobnym stanowisku, może podzielić się wrażeniami, jak atmosfera, wynagrodzenie, jak wygląda premia za wyniki, czy to jest rzeczywista premia czy mydlenie oczu?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Na jakie benefity można liczyć w Euro Bank S.A. (zamknięta działalność)?

Pikuś

Pracuje w Eb od nastu lat i gdyby nie moje zobowiązania , rzuciła bym tą pracę jak najszybciej by się dało. Jestem pracownikiem centrali. Po roku dostałam awans na specjalistę, zaczynałam od młodszego. Potem awans na powiedzmy eksperta (Nie chce zdradzać szczegółów, żeby nie było, że ja to ja). W ciągu tych lat miałam dwie podwyżki, bo mimo najlepszych wyników w dziale nie zasłużyłam na kolejne, a potem zostałam mamą, więc już nic się takim pracownikom w firmie nie należy. W Biedronce płacą lepiej! Ciągle kontrole i jak masz jakiś błąd jednego miesiąca, to przekreśla to twoją wielomiesieczną dobrą pracę. Nie warto zawracać sobie głowy tą firmą. P.s. Millenium nie przewiduje podwyżek dla pracowników EB.

Tak5Nie
Legut Nowy wpis
@Pikuś

To z ciebie taki ekspert

ambitny

były pracownik...
@ambitny

zgadzam się znam to z obdukcji 4 lata pracy i nigdy więcej eurobanku, zarobki żenada premię wyrobisz cudem to za odsłuch z jakości obetną ci albo całkiem zabiorą a wystarczy ,że zapomnisz powiedzie - dziękuję albo pomylisz jakiś szczegół w notatce , ludzie , którzy przychodzą na rekrutację mają oferowane 2000 brutto jak pracownik po 5 latach pracy bo podwyżki są zamrożone od 2010 roku i co najlepsze dyrektor nie jest za zbiorczymi podwyżkami więc małe szanse na więcej - największym moim sukcesem było odejście z tego ,, kołchozu łysego" - pracujący wiedzą o czym mówię - pozdrawiam tych o musieli zostac raty i hipoteka zmuszają ich do pracy tam :( ludzie szukajcie lepszej pracy nawet w get-backu jest 2600 brutto na starcie :)

Tak7Nie1

nieznajoma5
@były pracownik...

bzdura totalna, szkolenia są tylko trzeba się na nie zapisywać, jeżeli wykonujesz swoje obowiązki to wszystko jest naprawdę super. Niestety jak komuś sie nie chce pracować to niech zasila szeregi tych, którzy stoją comiesiąc pod urzędem pracy.

Tak3Nie

Niunia
@nieznajoma5

Jak wygląda praca na stanowisku specjalisty ds. kontaktów z organami ścigania, jakie warunki pracy oraz jaka atmosfera. Pytam gdyż widziałam ogłoszenie na to stanowisko i zastanawiam się nad wysłaniem aplikacji. Będę wdzięczna za jakieś info.

Tak11Nie

Wania

Grubego grzybka

Zalef Nowy wpis
@Wania

Gruby grzyb dalej się kolejkami bawi...

Zalef Nowy wpis

Czy zezowaty Legut dalej pracuje przecież to jest taka... Jaki ma kolor włosów. Pan nie legutmina a wazelina.

Tak2Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Była rest

Dagmara
@Była rest

A mill wie o kati?

Wania
@Dagmara

Kati udaje wielkiego kiero a skasują jak wielu. Za to zło .....

kamila
@Była rest

czy wiadomo coś o czarnych listach pracowników . Czy po Eurobanku ktoś ma problemy z odmowami i umieszczeniem na czarnej liście pracowników w liście między bankowej .

Zezowata Legumina
@kamila

Może pseudo dyrektorom i hr-bandytom powinien w końcu się GIODO dobrać do 4 liter. Czarną listę to powinien otwierać Grzybek, Knurek i Legut za mobbing i poniżanie.

Tak4Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 106 dni.

Jaka umowa obowiązuje w Euro Bank S.A. (zamknięta działalność) podczas okresu próbnego?

TakNie

Pracowałam kiedyś w jednym oddziale tego pseudo banku. Kompletny brak szacunku do pracownika, nieprzestrzeganie przepisów kodeksu pracy, zastraszanie, ale karma wraca...

Ja

Co teraz się znajduje w siedzibie Eurobanku na ulicy Karkonoskiej? Czy Millennium Bank rekrutuje na oferty biurowe nie związane z windykacją telefoniczną?

Deziree
@Ja

Nic nie ma. Mille pozbyło się tej lokalozacji

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 207 dni.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Euro Bank S.A. (zamknięta działalność)?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 308 dni.

Czy w firmie Euro Bank S.A. (zamknięta działalność) są regularne szkolenia pracownicze?

Kamcio
 Rekomendacja

Kati kiero :-)

gal anonim

czy są tu jacyś byli pracownicy eurobanku , którzy pracowali do końca, mieli dostępy, do końca obsługiwali klientów a po odejściu mają problem ze znalezieniem pracy w bankowości ? Dostaję odmowy otrzymania współpracy z jakiś niewyjaśnionych przyczyn

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 409 dni.

Jak długo czekaliście na odzew z Euro Bank S.A. (zamknięta działalność)? Oddzwaniają zawsze?

Nick

Powoli zaczynają się czystki, millennijna miotła wymiata pracowników z wrocławskiej centrali. Szkoda ludzi.

Tak4Nie2
Mortalkombat
@Nick

Które departament poleciały? A francuski prezes obiecywal że do konca grudnia nikt nie wyleci.Czyżby obiecanki cacanki

Tak3Nie
Nick
@Mortalkombat

Najlepsze są propozycje obniżenia wynagrodzenia. Portugalczycy mają gest.

Maria

TakNie1
Askier

To koniec Eurobanku Miło było ale się skończyło

Tak4Nie

Jak ze studentami w Euro Bank S.A.? Chętnie zatrudniają?

Były eubankowiec
@Pytanie

Tak, na Karkonoskiej chętnie zatrudniali studentów

Rafał
@Były eubankowiec

To były tylko staże lub praktyki sezonowe, czy przy dłuższej współpracy można było liczyć na stałe zatrudnienie? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Bobi

(usunięte przez administratora) i tyle idziesz bierzesz kredyt powinno być ubezpieczenie od wszystkiego nieszczesliwego wypadku itp jak ci mowi podczas brania kredytu a okazuje się po czasie ze tylko od śmierci odmawiają restrukturyzacji beznadzieja jedno wielkie (usunięte przez administratora) i mogiła nie bierzcie kredytu w tym banku.

Xyz
@Bobi

To nie jest forum dla klientów tylko dla pracowników banku, Twoje wywody nikogo nie interesują. PS. Umowy trzeba czytać ze zrozumieniem, jak i również polisę ubezpieczeniową i wyłączenia z tytułu ubezpieczenia. Jeśli chciałeś udowodnić że jesteś idiotą to gratuluję, udało Ci się.

Rafał
@Xyz

Przypominam Ci, że na forum publicznym nie można nikogo obrażać. Masz rację, to forum pracownicze, ale każdy ma prawo zostawić tu swoją opinię. Jeśli pracujesz w firmie chętnie dowiem się jakie obecnie warunki pracy proponuje Euro Bank i czy jesteś zadowolony z wynagrodzenia. Liczę, że się odezwiesz.

Bartosz

Przestrzegam przed Eurobankiem , wyjątkowo chamska i niemiła obsługa (kraków Medweckiego2), zero pomocy przy blokadzie bankomatu, zero zabezpieczenia go by po odblokowaniu nikt nie podjął pieniędzy, zupełna ignorancja, przy tym niegrzeczne odzywki ! Nie polecam !

TakNie9
JA
@Bartosz

To nie jest forum dla klientów ! Radzę czytać ze zrozumieniem !

Tak8Nie1
Isona
@Bartosz

Bankomat nie jest eurobanku, tylko euronetu. Myśl człowieku :) pracownicy mieli go rękoma zasłaniać? Jak coś się wcina lub zacina, to przyjeżdzają ludzie euronetu i liczą kase a potem zawracają. Przecież bankomat nie wypluwa z opóźnieniem kasy czy karty... naprawdę ludzie maja więcej roboty tam jak obsługa non stop kolejki niż rozbieranie bankomatu no nie maja uprawnień do tego.

Julka
@Isona

Głupoty piszesz. Bankomaty z Euronetu weszły półtorej roku temu. Wcześniej my ładowaliśmy bankomaty i nie trzeba do tego żadnych uprawnień kiedy bankomat nie należy do firmy zewnętrznej

Axoaxo

Moja przygoda z tym bankiem skończyła się po wygaśnięciu umowy i nawet przez myśl mi nie przeszło by ową umowę przedłużać. Śmieszna podstawa miesięczna i bajki na temat premii, jak to mogą wynosić drugą podstawę. Mimo robienia planu zawsze na minimum 100% nigdy premia nie wynosiła nawet połowy kwoty podstawy. Wieczne braki kadrowe, menagerowie z przypadku, kompletnie nie radzą sobie z zarządzaniem ludźmi, nie mówiąc już o jakimkolwiek wsparciu z ich strony. Targety placówki nierealne do wyrobienia ze względu na braki kadrowe. Plusy to wypłata ostatniego dnia miesiąca, opieka medyczna. Poza tym totalny chaos, obgadywanie, zabieranie sobie przez oddziały klientów, brak wsparcia menagerow, ciągła presja, spooore "ulepszanie" przedstawianej oferty, często wykonywanie wniosków, telefonów zupełnie bez sensu, ale cyferki w Excelu zgadzać się muszą. Brak szkoleń które przygotowują do pracy--te parę godzin oferowanego szkolenia przez bank nijak nie przygotowuje do pracy. Sztywne standardy, brak możliwości by wykazać się umiejętnościami. Po ogłoszeniu fuzji mam wrażenie że zupełnie przestało wszystkim zależeć. Moje najgorsze doświadczenie zawodowe. (zaznaczam, że pracowałam wcześniej w bankowości)

Tak11Nie
Julka
@Axoaxo

Pracuję w EB od trzech lat i dziwi mnie fakt, że nigdy nie dostałeś porządnej premii. Przecież próg premiowy jest ustawiony od 75% realizacji planu i za każdy produkt masz wypłaconą osobną pulę, niezależnie od wykonu w innych produktach. Są dwie możliwości: albo jesteś słaby w tym co robisz, albo macie dużo błędów z ppj i zwalonego tajemniczego. Podstawę masz taką jak wynegocjujesz. Podwyżki w ciągu 3 lat miałam 3 na podstawie wyników. Awansowałam dwa razy. Nie wiem doprawdy nad czym tu dumać. Trzeba po prostu zakasać rękawy jak wszędzie.

Tak1Nie3

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Bank S.A. (zamknięta działalność) - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Euro Bank S.A. (zamknięta działalność)
2/5 Na podstawie 241 ocen.