Opinie o Euro Bank S.A. (zamknięta działalność) w Wrocław

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi profilami na portalach społecznościowych: Facebook LinedIn Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników na temat pracodawcy Euro Bank S.A. (zamknięta działalność), jak również Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Euro Bank S.A. (zamknięta działalność) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Bank S.A. (zamknięta działalność) w Wrocław

Plaplapla

Plusy: Godziny pracy, przerwa 45 minut i... w sumie to tyle. Targety wysokie, ciągle plotki, robienie presji (będziesz zwolniony itp) Jeśli twafisz na dobrego mentora to masz farta jeśli na jakąś np blond urwe to cie wsadzi na minę. Generalnie nie można być samodzielnym i że się za dużo wie. Sporo do ogarnięcia w krótkim czasie nawet dla kogoś z doświadczeniem. Podstawa lepsza niż w Getinie ale zrobić premierę to już cud.

@Plaplapla

Zaciekawiło mnie to, co napisałeś o rzekomej presji, która występuje w Euro Bank. Chciałbym zweryfikować, czy rzeczywiście pracodawca potrafił zwolnić osobę, która nie osiągała odpowiednich wyników, czy może kończyło się przeważnie na samym straszeniu?

barbarka

Jakie zarobki na stanowisku doradca klienta? Jak długa umowa na początek?

@barbarka

i na początku nastał koniec.. Jeszcze nie dotarło że po,przejęciu przez Bank Millenium nie będzie co zbierać po Eurobanku?? To koniec, finito, end, schluss..

@askier

Po pierwsze mniej jadu ... po drugie skąd masz takie informacje?

@barbarka

z kątowni jak do Ciebie jeszcze nie dotarło po wpisach choćby tutaj co się dzieje w Eurobanku..

Blabla

Pół roku umowa średnio 3000-32000 brutto

@Blabla

Fajnie, że wiesz coś więcej na temat zarobków. Pracujesz tu od dłuższego czasu? Może powiesz coś więcej o firmie? Ciekawi mnie kwestia premii- czy są, a jeśli tak, to jakie warunki trzeba spełnić? Jaka panuje atmosfera w zespole i jak traktowani są pracownicy? Jestem ciekaw tych kwestii, mam nadzieję, że rozwiejesz moje wątpliwości.

@askier

O innych bankach też tak pisali, a dalej mają się świetanie. To, że Ty źle trafiłeś to Twój problem. Wyrażaj się, bo nie jestem Twoją koleżanką. Przeraża mnie debilizm w tym kraju...

@barbarka

A Ja twoim kolegą . Idź pustaku do jakiegokolwiek Oddziału i po prostu zobacz i zapytaj jeśli przeczytanie tego co piszą tu ludzie przerasta twoje możliwości poznawcze. Pojmujesz słowo pisane??

Nick

Niestety tego banku nie stać na zaproponowanie godnego wynagrodzenia, dlatego nikt z konkurencji nie przechodzi do tego banku. Stawki proponowane przez ten bank to raczej minimum w branży, dlatego mało kto zgłasza się na rekrutację. Obecna niepewna sytuacja co do dalszego zatrudnienia powoduje, że coraz więcej ludzi ucieka z tej instytucji.

@Nick

Czasem podstawa wynagrodzenia nie jest wysoka, a dodatki w postaci premii lub innych benefitów mogą znacząco ją podnieść. Jesteś pracownikiem i mógłbyś o tym napisać? Piszesz o niepewnej sytuacji dotyczącej zatrudnienia. Co ona oznacza dla obecnych pracowników, napisz proszę coś więcej.

Blablabla

Moje wczesniejsze opinie zostaly usuniete, wiec chyba dowodzi to temu ze Eurobank nie umie spojrzec prawdzie w oczy. Jeszcze raz nie polecam. (usunięte przez administratora) pracownika a targety do zrealizowania ogromne. 3000 zl brutto na start po czym po roku dostaje sie marna podwyzke twierdzac ze nic wiecej nie sa w stanie zaoferowac. Teraz szukaja pracy, bo nie maja ludzi. - ciekawe dlaczego. Nie polecam pracy w tej firmie.

@Blablabla

To, że pojawiły się nowe oferty pracy może mieć różne powody. Może firma się rozwija i potrzebuje większej ilości personelu. Targety do uzyskania premii są często ustawione tak, żeby pracownicy dali z siebie wszytko, żeby je uzyskać. Tak jest w większości firm i nie ma w tym nic dziwnego. Rozumiem, że nie polecasz pracodawcy i masz prawo do swojego zdania. A inni pracownicy firmy. Co Wy myślicie o zatrudnieniu?

Konsultant Ds. Obsługi Klienta
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Kilka zmarnowanych godzin, głupie, czy wręcz kretyńskie pytania podczas scenek, na koniec propozycja pracy dla ludzi z poczuciem humoru za śmieszne pieniądze

Pytania

scenka sprzedażowa

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

blablabla1

Nie polecam pracowac w tej firmie. Na call center ciagly wyzysk pracownika, za wszystko korekty premi, targety ogromne, brak wsparcia u liderow. Tutaj pracownik jest maszyna, jak nie zrobi wyniku dostaje od razu mejla ze musi nadrobic... placa podstawowa wzrosla po roku (!!!) i to 200 zl brutto.... nie polecam szczerze.

@blablabla1

Niestety z reguły pracownicy pracujący na call center mają trudny zakres obowiązków, ponieważ są pierwszą linią obsługującą klienta. Mógłbyś napisać, czy nowo zatrudniona osoba na tym stanowisku może liczyć na odpowiednie wsparcie od przełożonych? Są jakieś szkolenia? Będę wdzięczny za odpowiedź.

blablabla1
@Mikołaj

Wsparcie od przelozonych? Tylko wtedy kiedy sie realizuje targety... jak nie to potrafia wysylac mejle ponaglajace... jezeli zastanawiasz sie nad podjeciem pracy w EB to stanowczo odradzam :)

@blablabla1

Przełożony powinien umieć odpowiednio motywować pracownika, a także wspierać kiedy jest słabszy miesiąc. Rozumiem, że liczy się wynik, a co za tym idzie zysk, ale dzieje się to między innymi dzięki pracownikom i to oni powinni być doceniani. Chyba się ze mną zgodzisz? Przy dobrych wynikach dostajesz premię, czy na to pracuje zespołowo cały dział? Napisz więcej o systemie premiowania.

Blablabla
@Mikołaj

Albo to ktos z tej firmy odpisuje albo jakis robot bo nie wierze w to co czytam :) motywacja pracownika? W tej firmie nie ma czegos takiego. Nawet dziekuje za wysoko zrealizowany target nie uslyszysz... system premiowani jest bardzo zroznicowany, w zaleznosci od % wykonania planu Miesiecznego. Oczywiscie za wszystko korekty... wiec co za tym idzie? Obnizona premia na ktora caly miesiac sie ciezko pracuje rozmawiajac z dluznikami...

Adr

Czemu zlecenie a nie normalna umowa? Szukają tylko na chwilę ? Czy skoro umowa zlecenie to jest elastyczny grafik? Do kiedy wypłacana pensja?

Danka
@Adr

Raczej szukają tylko na chwilę, jesienią nastąpi fuzja Euro Banku z Millenium: (usunięte przez administratora)

@Adr

na stronie niby mają zaznaczoną umowę o pracę

@Danka

Tak, to prawda. Mój znajomy został na 3 miesiące, ale w innym dziale -jakimś analitycznym i po 3 miechach nie przedłużyli mu, bo już mieli następnego łosia, i ponoć za tego następnego mają już kolejnego

Cierń

Śmieszą mnie te Wasze stawki, specjalistów, doradców, opiekunów etc. Zarabiacie tak naprawdę śmieszne pieniądze, zważywszy na tzw prestiż zawodu, że o ciężarze psychicznym nie wspomnę, szczególnie w DKT (miałem tam epizod, więc wiem co mówię). Jestem obecnie pracownikiem magazynu jednej z najpopularniejszych sieci drogerii w Polsce. Po kilku miesiącach pracy zarabiam 3500 na rączkę :) . Zajmuje się kompletacja towaru na sklepy. Praca na voisie (schluchawka). Przez 8 godzin gadam z systemem i zbieram towar. Spokój, nikt (usunięte przez administratora) nie zawraca, ani klienci, ani tymbardziej przełożeni. Czasem zapominam że jestem w pracy. Żeby było ciekawiej. Skończyłem studia :) ale nie żałuję, że pracuje fizycznie. Jestem szczęśliwy podwójnie, mam komfort psychiczny i pieniądze większe niż przedstawiciele wielu tzw ambitnych zawodów, w przypadku których niestety płacą nieadekwatnie do wykształcenia, poziomu obowiązków, prestiżu zawodu etc. Powodzenia Robaczki :)

Tobiasz

O jak orzeł ...

Nick
@Cierń

daj namiar koleżance z dekatu :D

Rudie
@Cierń

Chyba kwartalnie. Albo na umowie śmieciowej dla studenta.

Bynio5
@Cierń

Hej, skontaktujesz się ze mną. Chętnie zmienię pracę i zacznę pracować tam gdzie Ty ? Napisz proszę na zbysio19901@wp.pl. Bardzo Dziękuję za odzew

Ge93
@Cierń

Ooo mozna wiedziec gdzie dokładnie ?? Moze kogoś szukaja?

@Cierń

Masz 100% rację!!!! Ja też jestem po studiach. 8 lat poświęciłam na pracę na słuchawce, 3 lata w jednej formie, 2 w drugiej, a później coraz krócej, bo już psychicznie nie wytrzymywałam. Masakra. Mimo, że jestem po studiach zastanawiam się czy nie pójść do pracy na produkcję, żeby się odchamić po tych negocjacjach telefonicznych. Masakra.

end

również nie polecam, nie warto marnować czasu. zakończyłam pracę i nigdy nikomu nie powiem, że to był dobry czas.

Katarzyna
@end

Bardzo serdecznie dziękuję Ci za pozostawienie tu swojej opinii o tym pracodawcy. Ale chyba sama przyznasz mi rację, że jest ona mało konkretna. Z uwagi na to, iż wchodzą tu osoby, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w Euro Bank, powinnaś odpowiednio uzasadnić swoje zdanie. Dlaczego zatem odradzasz nam pracę w tej firmie? Czy ma to związek z zarobkami?

Gość

Niestety to prawda. Umowy zlecenie powinny być zlikwidowane, ewentualnie wybór albo to albo to

@Gość

Jesteś pracownikiem Euro Banku i masz doświadczenia z tego typu umową? Niektórzy pracodawcy oferują takie kontrakty szczególnie w okresie próbnym, żeby na czas sprawdzania kompetencji pracownika ponieść niższe koszty. Z czasem można spróbować zmienić umowę na bardziej stabilną, gdyż zlecenie daje pracownikowi niewiele uprawnień na przykład brak płatnego urlopu i niemożność korzystania z pakietu socjalnego. Napiszcie jakie umowy o pracę proponuje Euro Bank i czy można negocjować ich rodzaj?

Prawda

Nie można negocjować umowy

@Prawda

Wiesz może jakie warunki zatrudnienia oferuje Euro Bank osobom, które pozytywnie przejdą okres próbny? Otrzymują oni samą podstawę, czy mogą również liczyć na ewentualne premie sprzedażowe i cykliczne nagrody? Proszę o informację w tym zakresie.

Masakra

Eurobank dba o zadowolenie klienta, ale pracownika już niekoniecznie ????. Pracowałam już w banku, gdzie na stanowisku doradcy dobrze zarabialam godna podstawa i prowizja, premia, ale przeszłam do Euro najpierw 2 etapy rekrutacji aby dowiedzieć się że dostanę 1600 zł na rękę, ale powiedziano mi, że są wysokie premie za sprzedaż i spokojnie przekroczę 2 do 3 tys miesięcznie ????. Natomiast po 6 miesiącach pracy na konto dostaje 1600 zł bo w moim małym miescie ciężko wyrobić plan aby sprzedać kilkadziesiąt tys. miesięcznie Bank narzuca takie kwoty do wyrobienia planu niezależnie czy to miasto Warszawa czy takie z 50tys.mieszkancami (jeśli wyrobię plan otrzymam max 500 zł czyli z podstawą 2100 zł! ) . Nie wyrobisz planów nie masz nawet premi uznaniowej ani złotówki, nikogo to nie interesuje. Straszny bank nie polecam nikomu zatrudniać sie w tej instytucji.

Szukam pracy

Jakie sa zarobki na stanowisku analityk kredytowy ? Oczywiście orientacyjny przedział ? Orientuje się może ktoś ?;) szukam pracy

Kandydatka

Proces rekrutacyjny długi. 4h poświęcone na spotkanie rekrutacyjne. Pensja jaka została mi zaproponowana za prace w rożnych godzinach ( rownież soboty i niedziele) nie adekwatna kompletnie do braku wolnego w święta i weekendy. ( dodam, ze była najniższa z możliwych dostępnych na umowie o prace)

tak-to-jest
@Kandydatka

niestety, ale to prawda, mają najniższe pensje w sektorze

były "pracownik"
@Kandydatka

w dodatku dowiesz się, że "na umowę o pracę to trzeba zasłużyć"

Nick_
@Kandydatka

Po co pchasz się do firmy, która za kilka miesięcy zniknie z rynku?

@Kandydatka

To naprawdę imponujący czas spotkania rekrutacyjnego. Czy możesz napisać coś więcej o jego przebiegu? Jaka atmosfera na nim panowała, czy miałaś do wykonania jakieś zadania? Chętnie przeczytam coś więcej. Czy możesz napisać też, nieco bardziej konkretnie, jaka pensja została Ci zaproponowana?

Marek
@Kandydatka

Jaka podstawę proponuja? Dostałem zaproszenie na rozmowę ale nie wiem czy warto iść?

yet
@były "pracownik"

Zasłużyć? A co to ma być ?! Umowa o pracę jest obowiązkiem pracodawcy wobec pracownika a nie ,że trzeba na nią zasłużyć ! Masakra

Gość

Umowa zlecenia jest umową cywilnoprawną, którą regulują przepisy art. 734-751 Kodeksu cywilnego. W ramach tej umowy biorący zlecenie zobowiązuje się dokonać określonej czynności prawnej dla dającego zlecenie. Przykładem takiej czynności prawnej może być zlecenie adwokatowi prowadzenia sprawy przed sądem. Umowa zlecenia jest bardzo często wykorzystywana jako zamiennik umowy o pracę. Wiąże się to teoretycznie z niższymi kosztami dla pracodawcy i większą swobodą w zawieraniu i rozwiązywaniu umowy. Umowa zlecenia różni się od umowy o pracę przede wszystkim tym, że biorący zlecenie przy świadczeniu określonych czynności prawnych samodzielnie organizuje odpowiednie działania niezbędne do wykonania zlecenia. Znaczna część umów zlecenia jest w rzeczywistości umowami o pracę, co może zostać stwierdzone w ramach postępowania sądowego. Tak więc czy , aby niektóre firmy nie naginają prawa ?!

roman

To dno nie firma

Greg

Nie polecam, dawno nie spotkałem się z takim traktowaniem pracownika, bez poszanowania i oszukuja. Moja dziewczyna pracuje w cetrali i wiem ze ludzie uciekają stamtad ze wzgledu na sprzedaz do millenium i na gwalt szukaja ludzi. Ale placa 2800 brutto wiec sami sobie odpowiedzcie spod jakiej GWIAZDY jest ta firma. Kierownictwo niekompetentne i wspieraja swoich przydupasow. Totalne dno

@Greg

Pamiętaj, że wypowiadasz się na forum publicznym. To co piszesz to poważne zarzuty. Jeśli są niezgodne z prawdą możesz ponieść konsekwencje związane z publicznym oskarżaniem. Każda informacja zamieszczona na forum powinna być prawdziwa i potwierdzona.

Aster
@Greg

Płaca 2800 brutto? Z tego co wiem nawet najniższa krajowa dominuje

RIKO

Jaka atmosfera w Posprzedażowym ? Czemu ciągłe ogłoszenia ?

SAWI

Jeżeli miałaby zniknąć Centrala we Wrocławiu to Bank raczej nie zatrudniałby nowych osób, a po ogłoszeniach widać ,że non stop kogoś szukają.

@SAWI

Należy Ci przyznać całkowitą rację. Jeśli Euro Bank zamierzałby zamknąć swoją centralę we Wrocławiu, to raczej nie zatrudniałby tam nowych pracowników. A widziałam na wielu stronach ich ogłoszenie, dotyczące właśnie tej lokalizacji. Chociażby na ich oficjalnej stronie internetowej: https://eurobank.pl/kariera/oferty-pracy/ A Ty wypowiadasz się jako obecny pracownik tej firmy, czy jako ktoś dopiero zainteresowany aplikowaniem do niej? Wyjaśnij nam to.

assssss
@SAWI

głupoty piszesz. Stara praktyka choćby w PKo bp. Do końca były oferty pracy do komórek któe były likwidowane. Chodzi o to żeby pracownicy nie zaczęli uciekać na chorobowe

marwoj

UWAGA Eurobank nie aktualizuje BIKu zgodnie z ustawą. Bank wrzuca do BIKu jakieś opóźnienia w bieżących płatnościach raty, bo wysłał jakiegoś smsa i doliczył go do raty. A skąd takie rzeczy ma niby wiedzieć klient. Opóźnienie w BIKu tkwi od 10 dni, gdzie momentalnie była dopłacona kwota za ich chore smsy. Bank sobie nic nie robi z ustawy , która nakazuje aktualizację danych finansowych, jeśli zaszły jakieś zmiany, minimum raz w tygodniu ! Pracownicy infolini, przepraszam, ale tępi, mówią, żeby wystąpić do sądu i do widzenia. ODRADZAM TEN BANK !

@marwoj

Cenimy sobie tu także opinie Klientów, jednak w głównej mierze jest to wątek poświęcony raczej pracownikom Euro Bank. Może zamiast kontaktu telefonicznego powinieneś udać się do nich bezpośrednio w celu wyjaśnienia sytuacji? A wszystkim pozostałam przypominam, że Euro Bank prowadzi aktualnie rekrutację: https://eurobank.pl/kariera/ Możecie wybierać spośród różnych stanowisk - każdy na pewno znajdzie coś dla siebie!

Beata

ja brałam kredyt w eurobanku przez stronę lista-firm.com.pl szybko na dowód

Pracuje

Pracuje tutaj od jakiegos czasu. W Warszawie zarobki dostalam na poczatek 4400 brutto na stanowisku specjalisty, nie mialam duzego doswiadczenia w bankowosci, po prostu chcialam duzo zarabiac i to powiedzialam :) bardzo duzo osob tutaj, ktore mowia, ze maja 2800 brutto, pewnie nawet nie negocjowaly. Obecnie 4500 to chyba max jaki moga dac, najczesciej go oferuja na stanowisku opiekuna klienta (hipoteki - ale tu nie radze aplikowac, ciezko z tymi hipotekami w calym banku, bo pko ma lepsze o wiele oferty). Ogolem praca jak na bank dosyc spokojna, mnie sie podoba. Mam fajna menagerke, ludzi w zespole, nie ma podkradania klientow, plany sa naprawde realne do zrealizowania na wiekszym procencie niz tylko 100% - nawet po 190% zrobicie, a kasa wtedy to podstawa podwojna. Czyli max premia to po prostu druga podstawa. Zarabiam z ta podstawa jakies 6500 brutto na spokojnym stanowisku w spokojnym oddziale w Wawie. Nie ma nacisku, jesli robisz swoim tokiem plany, ale je robisz zawsze na 100%. Polecam :) minusem jest tylko brak ludzi i ciagle wyjazdy na zastepstwa do innych oddzialow.

No coś ty

Bzdura

Bobo
@Pracuje

W takie rzeczy nie wierzę. Przez dwa lata pracowałam i nikt nigdy nie powiedział że jest tak kolorowo. Stres i gonienie króliczka...

H
@Bobo

Nie musicie podważać mojego zdania, jak sobie zapracujecie - tak macie. Płaca zależy od was

Stary Wyga
@H

Ładnie podkolorowane z tym że masz spokojna prace itp. Bzdura jakich mało A długo tutaj siedzę. Premie ok super ale niech nikt nie wciska kitu o komforcie psychicznym czy czymś takim i że plany są realne bo trzeba się nieźle narąbać

@Stary Wyga

Słuchaj. Spokój psychiczny zależy od tego ile jesteś w stanie wytrzymać :) mój oddział robi plany, wiec nikt nad nami nie siedzi. Nie jestem menagerem, na mnie nie kumuluje się presja zrobienia planu. Jak nie robisz planow, to na pewno masz mnóstwo maili. Zależy tez od dyrektora regionalnego, mój to ciepłe kluchy z olejem i nigdy nie wysyłał maili ponaglajacych, czegokolwiek. Jaka mamy mieć presję na sobie skoro zawsze wszystko robimy co miesiac? Nie jest z planem kolorowo, czasem się tego nie sprzeda, czasem to nie pójdzie. Ale nie ma mobbingu, miliona maili jak kart kredytowych nie zrobimy.

@Pracuje

I ‚trzeba się narabac’ - jak wszędzie, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. W każdym banku masz nagonkę na plany i je same do zrealizowania. Nigdzie klient nie przyjdzie ci sam na kredyt.

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Bank S.A. (zamknięta działalność) - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Euro Bank S.A. (zamknięta działalność)
2/5 Na podstawie 241 ocen.
Euro Bank S.A. (zamknięta działalność)