Opinie o Euro Bank S.A. (zamknięta działalność) w Wrocław

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi profilami na portalach społecznościowych: Facebook LinedIn

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Bank S.A. (zamknięta działalność) w Wrocław

Zuzanna

@kwestia.czasu, a długo już pracujesz w Euro Bank? Jakie widzisz plusy pracy w tym miejscu? @Młoda, rozumiem, dziękuję za Twoją wypowiedź dotyczącą pracy w Euro Bank. Czy mogłabyś dodać, czy jest jakiś socjal w firmie? Jak aktualnie wygląda sytuacja w firmie?

Jerzy

Podpowiedzcie czy mogą zacząć zwalniać pracowników?

luki
@Jerzy

Nie jest tajemnicą, że bank idzie na sprzedaż, więc kwestia czasu i ludzie zaczną lecieć. Trzeba ciąć koszty.

kwestia.czasu
@luki

też mi się tak wydaje, teraz lecą z analizą. Liczą, mierzą, sprawdzają. Kwestia czasu

Młoda

Nie pracuje w centrali od marca, podjęłam świetna decyzję że odeszłam. Teraz pracuje w firmie niemieckiej od poniedziałku do piątku, bez nocek, świąt, przeklinania liderów i oczekiwania na urlop o ile zdarzy się cud i go dadzą wtedy kiedy pasuje. "Elitka" eurobanku zachwala mieszkania na wynajem( od course z kredycikiem na 30lat, ciekawe co powiedzą jak ich ukochany bank sprzedadzą. Nie polecam tej firmy, są we Wrocławiu znacznie lepsze.

Młoda
@Młoda

"of course" a i jeszcze wynagrodzenie. Jeśli nie chcecie przebywać wśród ludzi którzy od życia oczekują tylko pojesc i pospać za mizerna kasę to omijajcie szerokim łukiem

Zuzanna

@Ewa, co masz dokładnie na myśli? Jesteś obecnym pracownikiem Euro Bank? Jak oceniacie tego pracodawcę na tle innych, podobnych firm z branży? Na ich stronie internetowej znalazłam wiele aktualnych ofert pracy. Znajdziecie je tutaj: https://www.eurobank.pl/oferty-pracy,230.html#joboffers Polecacie aplikować na któreś z dostępnych stanowisk?

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

13 sierpnia w Eurobanku ktoś z pracowników tez slyszał?

Zuzanna

@luki, a czy Ty pracujesz w Euro Bank? Co jeszcze możesz powiedzieć o tym pracodawcy? Jaka atmosfera panuje w firmie? Polecacie aplikować do pracy w Euro Bank? Czy warunki oferowane przez tego pracodawcę są satysfakcjonujące?

Zuzanna

@Jerzy, skąd nasunęło Ci się takie pytanie? Chciałbyś aplikować do pracy w Euro Bank? @Bejzi, rozumiem, że interesuje Cię stanowisko, o którym wspomniałeś. Jakie warunki byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące? Zdecydowałeś się na wysłanie swojego CV? @anonymous, nie każdy musi zaglądać na branżowe portale. Pracujesz w Euro Bank?

Bejzi

Cześć, co powiecie o pracy jako doradca klienta w Euro Banku w Żywcu? :)

Fan kredytów-chwilówek
@Bejzi

bejzi Eurobank będzie sprzedany... zbliża się finito

Ana
@Fan kredytów-chwilówek

Coś więcej możesz powiedzieć? Co się szykuje?

Bejzi
@Fan kredytów-chwilówek

Proszę powiedzieć coś więcej na ten temat :)

@Bejzi

Informacji w internecie nie czytacie?? bankier, money itp o tym pisały. Eurobank jest wystawiony na sprzedaż. zapewne Francuzom biznes się już nie spina

Zuzanna

@Zielonek, napiszesz coś więcej? Chodzi konkretnie o to co mówiono na rozmowie kwalifikacyjnej, a co okazało się w rzeczywistości? Kto jeszcze może wypowiedzieć się o Euro Banku? Możecie polecić tego pracodawcę?

Zielonek
@Zuzanna

Dokładnie tak ,na rozmowie mówiono że atmosfera jest przyjazna ,ludzie mili ,okazało się jednak na odwrót ,ludzie patrzą na ciebie jak na intruza , mili nie są ,przekroczysz niechcący przerwę bo w toalecie kolejka i premii nie masz ,komputer muli przez co z opóźnieniem się zalogujesz od razu ktoś leci i przy wszystkich mówi że za późno się zalogowales,praca monotonna ciągle to samo ,identyczne telefony od klientów ,jeden plus to wypłata na czas ,chcesz to próbuj idź tam może akurat trafisz na dobry czas przełożonych

Zielonek

EB na rozmowie kwalifikacyjnej mówione jedno w rzeczywistości zupełnie na odwrót,kolesiostwo widać na każdym rogu,nie warto zawracać sobie głowy i tracić czasu na staranie się o etat , wszystkowiedzący tam pracują a patrzą na innych którzy o coś pytają jak na trędowatych, praca oczywiście na nocki ,niedzielę i święta nudna praca polagajaca na monotonności każdego dnia ,długie szkolenia nie koniecznie prowadzone przez osoby które to potrafią to tak w skrócie ,moja praca tam trwała ponad pół roku i o pół roku za dużo

qwer

Witam! Ile można zarobić jako menedżer placówki w Euro?

Zuzanna

@Hania, uważasz, że firma Euro Bank niezbyt dobrze rozdziela obowiązki dla pracowników? Czy zgłaszałaś swoje uwagi do innych przełożonych? Zachęcam Cię do odpowiedzi, będzie nam niezwykle miło za Twój drugi wpis. @Sisi, widzę, jesteś zainteresowana pracą w firmie Euro Bank, czy złożyłaś już swoje CV do tego pracodawcy? Jeśli tak, odbyłaś już rozmowę rekrutacyjną? Opisz nam jej przebieg, zapraszam Cię do kolejnego komentarza w tym wątku.

Hania

Pracowałam 6 tyg w EB uważam ze franczyzobiorca jest nieodpowiedzialny. Szukają na stanowisko Doradcy a w rezultacie odpowiedzialna jesteś za sprzątanie,mycie drzwi wejściowych bo Pan menadżer lubi czyste drzwi,roznoszenie ulotek po blokach i stanie pod zakładem z ulotkami ???? i wręczanie osobom wychodzącym z zakładu. Wyrobienie planu to chyba oczywiste czyli szukają 5 w 1 .

Czesc,jutro mam rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko doradcy klienta . Proszę powiedzieć jakie warunki płacowe na takim stanowisku są oferowane

Mirosława
@Anna

Możesz spokojnie powiedzieć między 4500-6000 brutto jeżeli masz doświadczenie

Wiem co mówię
@Mirosława

Chyba z byka spadłaś. W tej firmie doświadczony Doradca który sprzedaje hipoteki nie ma więcej niż 4 brutto. I to w mieście powyżej 500 tys, może w Warszawie jedynie dostać trochę więcej.

Jacob

Euro Bank SA to wspaniałe miejsce dla każdego kto chciałby podjąć pierwszą pracę w IT. Innowacyjne i nowoczesne rozwiązania oraz rozbudowane aplikacje tak sławnych firm jak cisco czy ibm to tylko czubek góry lodowej. Wspaniałe i niezawodne narzędzia oraz potężne, prężnie działające serwery, wysokiej klasy specjaliści gotowi dzielić się wiedzą i doświadczeniem oraz bogata i prosta w obsłudze baza wiedzy pozwala w szybkim tempie nauczyć się nowych rzeczy. To wszystko czeka na nowe osoby. Premie kwartalne są całkiem niezłe, a ich sposób przyznawania klarowny. Dokładnie wiadomo za co się otrzymało swój bonus. Praca w IT eurobanku była dla mnie zaszczytem i satysfakcją. Z przyczyn prywatnych musiałem wyjechać z kraju, ale nie wyobrażam sobie lepszego pracodawcy.

Były doradca
@Jacob

Co do IT nie mogę się wprost wypowiedzieć, ale sądząc po tym jak wyglądała struktura organizacyjna i kultura pracy w tej firmie szczerze wątpię w to co czytam.

beti
@Były doradca

Przecież wiadomo, że wypowiedź Jacoba to sarkazm. W EB nie ma nowoczesnych rozwiązań. Rotacja jest duża, bo w tej firmie się nie płaci. Tam nie ma wynagrodzenia tylko wynagroszenie.

Zuzanna

@Anna, jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Euro Bank? Jeśli tak proszę przybliż nam, z jakimi pytaniami spotkałaś się podczas rekrutacji oraz dodaj jakie warunki płacowe Ci zaoferowano? @Jacob, Proszę napisz dla nas, jakie dodatki pracownicze oraz benefity otrzymują obecnie pracownicy firmy Euro Bank? Zachęcam też inne osoby do pisania nowych opinii w tym wątku, będą one bardzo pomocne dla wielu osób.

Od wielu lat pracuje w Eurobanku. To bardzo dobry i stabilny pracodawca który oferuje najwyższe wynagrodzenie względem konkurencji. Wszystko stoi tu na najwyższym poziomie, programiści stają na głowie aby dostarczone nam narzędzia spełniały rygorystyczne wymogi. Wszystkie systemy działają płynnie i niezawodnie. Jestem dumny że mogę tu pracować i jestem częścią tych wspaniałych projektów.

Don Tomassino
@Paweł

Kto i ile Ci zapłacil za te brednie? Dawno się tak nie uśmiałem

Cokolwiek bierzesz-przestań;))

xzxzx
@Paweł

Poważnie? Ja mam inne doświadczenia . Wynagrodzenia w porównaniu chociażby Millenium, czy Aliorem są zdecydowanie niższe. Bardzo mała szansa na uzyskanie premii . Brak wstaprcia ze strony przelozonych. Brak szacunku ze strony dyrektora regionalnego. Podobno juz sie z nim pożegnano... Bardzo wysoka rotacja pracowników. W moim oddziale przez dwa lata przewinelo się około dwudziestu osób, w tym trzech MOB . W całej strefie praktycznie nikt, z kim pracowalam tez juz nie pracuje . Kontrole, audyty, QSM non stop. Zamiast nastawienia na potrzeby klienta każdy doradca trzęsie sie czy przypadkiem nie siedzi przed nim tajemniczy klient i czy przypadkiem nie zapomni go docenić, zapytac o milion bzdur nieistotnych tak naprawdę, czy nie zapomni zapytac czy moze w czymś jeszcze pomoc anim dostanie opier...od klieta któremu sie spieszy i nie moze załatwić ego po co przyszedł, bo doradca siedzi z kartka i zadaje sto pytań do ... Manager Oddziału - sertki maili na które trzeba odpowiedzieć zeby przełożony miał podkładkę przed swoim szefem. Dlaczego tak, dlaczego nie. Raporty, plany naprawcze, rozmowy tygodniowe, jakość obsługi klienta, tabelka za tabelką , telefon za telefonem ... Do tego wciąż zmieniajacy sie pracownicy, których trzeba znalesc, przeszkolić i sprawić zeby sprzedawali. I modlić sie zeby po trzech miesiącach nie podziękowali za prace w banku ze slimakiem w logo , bo kierownik z konkurencji przyjdzie i da kilkaset zl więcej , a EB nie da. Zamiar wsparcia dostaniesz maila o treści przykładowo: Zabawa sie skonczyla, teraz sie za was weźmiemy , co wy tam robicie , dlaczego nie ma sprzedanych kk, a jak masz kk to czmu nie ma kont i zawsze będzie zle. Do tego wkurzeni klienci, bo system zle naliczyl oprocentowanie na RO, albo bank nie chce wypłacić pieniędzy z ubezpieczenia, albo sto innych rzeczy . Na koniec Boss wzywa Cie na Komitet w celu oceny Twojej pracy, na którym musisz udowodnić ze nie jestes wielbłądem . Nic nie znaczy ze zapieprzasz po kilkanaście godzin dziennie zeby ogarnąć caly ten (usunięte przez administratora) , ze prócz swoich obowiązków siedzisz na kasie, szukasz klientów bo brakuje Ci rak do pracy . Nie masz wydrukowanych maili do pracowników z każdego tyg swojej pracy? Znaczy jestes miernotą i nie spełniasz swoich obowiązków . Do tego rozne dziwne projekty pod tytułem matura dla managera, na której po trzech miesiącach pracy i przerzucania ze stanowiska na stanowisko musisz udowodnić, ze jestes mistrzem obsługi klienta . Pol biedy jeśli trafi Ci sie dwuosobowy oddział czynny 8 godz dziennie, bez hipoteki i bankomatu , który oczywiście musisz sam załadować . Ale mozesz trafić na oddział, w którym pracuje 6 osób nowozatrudnionych, bo poprzedni rzucili papier i pozegnali sie z EB a klienci szerokim łukiem omijają Twój oddział. Czynny dla klientów 12 godzin / siedem dni w tygodniu. Nowy pracownik zanim sie nauczy to mija około pol roku, jeśli tyle wytrzyma wiec ogólnie masz przechlapane .... A na koniec miesiąca dostaniesz trzy tysiące na konto i to jak sobie dobrze wynegocjujesz na początku. Tak wiec Drogi Kolego nie pisz bzdur i glupot, bo to aż sie płakać chce. Oczywiście, nikt nikomu nie zakazuje zmiany pracy . Wiec zmieniłam , tak jak większość moich kolegów i koleżanek z tej szacownej instytucji . Plusem EB są dziewczyny w kadrach, system socjalny i związki zawodowe . Mozna powiedzieć , ze w każdej korpo jest podobnie... Otorz nie. Pracowałam tez w innych bankach i w porównaniu do nich Eb, a szczególnie osoby, którym sie wydaje ze są w EB bogami , wypadają bardzo słabo. Osobiście znalam tylko jednego dyrektora strefy, który byl prawdziwym managerem, liderem i mentorem. Oraz jednego trenera, który potrafił pomoc i zdopingowac. Nie wiem, czy jeszcze pracują w Banku...

Irek
@Paweł

Hahahaha Halucynacja, hemoglobina, dwutlenek węgla, taka... taka sytuacja, nie?

crazy
@Paweł

@Paweł - zapomniałeś dodać, że wszystko jest doskonale poukładane, zarząd wyjątkowo dobrze ze sobą współpracuje dając wszystkim przykład wzorowych postaw bazujących na wzajemnym zaufaniu, szczerości, szacunku i wspólnych celach. Wszystkie decyzje są przemyślane i panuje pełne ich zrozumienie i akceptacja. Dzięki temu wszystkiemu pracownicy wręcz emanują energią i ją pożytkują nie tracąc czasu na gry korporacyjne i szukanie haków na wrogie obozy.

zyk

Ja to bym chciał ostrzec ludzi którzy chcieli by tam oszczędzać!! Pamiętajcie zawsze sprawdzajcie sobie oprocentowanie!!

Nina
@zyk

Lokaciarz... o nieee

Damian

Info dla chcących podjąć pracę na stanowisku Windykatora . Getin Bank 3000 - 3400 brutto , Getback : 3000-3200 brutto , Eurobank 3000-3600 brutto, Koksztys : 3500-4000 brutto , CreditExpress Inkasso : 3400-3600 brutto, Inkasso Kaczmarki : 3300 - 3700 brutto i uwaga : Credit Agricole : 2700 brutto. Dlatego zastanówcie się gdzie składacie CV. Przedstawione kwoty dotyczą osób z doświadczeniem

@Damian

Zgadam się z powyższym ALE: - przytoczone kwoty to podstawy- teoretycznie w windykacji podstawą dobrego zarobku powinna być prowizja. Z tym bywa różnie. Generalnie rynek się popsuł. Wielu przypadkowych ludzi i wielu ludzi, którzy w windykacji nigdy nie powinni awansować - dużo zależy od atmosfery pracy. Z tego co wiem: Eurobank- ogólnie słaba atmosfera, ciągłe zmiany, mało przejrzysty system premiowy i firma mało przyjazna pracownikowi, GetBack/GetinBank- ogólny bałagan i brak profesjonalizmu, Best- zlecenia na długi które czasami mają nawet 15 lat Jednak ogólnie zarobić jeszcze można. Trzeba tylko poszukać.

Spejson
@Windykator

A gdzie we Wrocku masz BEST ?

@Damian

To są stawki pracowników handlu,np. marketów.Moja propozycja dla Windykatorów Terenowych to dajcie sobie spokój z tą branżą bo w niej już godziwej pensji nie zarobicie chyba,że awansujecie na dyrektorów, jest tyle innej ciekawej pracy. Pozdrawiam wieloletni windykator na emeryturze:)

@Spejson

Nie napisałem, że BEST ma siedzibę we Wrocławiu. Opisałem tylko firmy z którymi miałem styczność;))

Szymon

Cześć pracowałem kilka lat w eurobanku w dziale IT. Eurobank to świetne miejsce do rozwoju, ciągle napływający nowy sprzęt, najnowsze technologie, potężne serwerownię to wszystko czeka na nowych pracowników. A do tego za udział w projektach potężne premie sięgające kilku tysięcy złotych! Niestety odszedłem bo zmieniłem miejsce zamieszkania ale bardzo żałuję tej decyzji. (usunięte przez administratora)jesteś wspaniałym przełożonym - podejmującym bardzo dobre decyzję wpływające pozytywnie na rozwój banku.

Ex
@Szymon

Trochę poniosło kolegę... Wynagrodzenie jedne z najniższych w IT w tej lokalizacji. Premia ? To jakiś żart a nie premia, do tego "dajrektor" zabiera ją praktycznie za wszystko. Atmosfera i IT w tej firmie jest mega zastane (jak powietrze w piwnicy). Jeśli ktoś szanuje siebie i swoje pieniądze to niech robi karierę informatyka jak najdalej :)

Ehhh...
@Ex

@Ex sarkazm jest nie dla wszystkich :). Przeczytaj to jeszcze raz z dystansem. Jeśli pracowałeś kiedykolwiek w EB to byś to wyczuł. Jedno ale, na atmosferę i ludzi w IT nie można narzekać, jedni z lepszych jakich znam. Jak nie zależy ci na kasie, szkoleniach i ciekawej pracy na nowych technologiach to praca idealna.

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Bank S.A. (zamknięta działalność) - Wrocław

• Jak się pracuje w Euro Bank S.A. (zamknięta działalność)?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Bank S.A. (zamknięta działalność) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Bank S.A. (zamknięta działalność)?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro Bank S.A. (zamknięta działalność)?

Kandydaci do pracy w Euro Bank S.A. (zamknięta działalność) napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro Bank S.A. (zamknięta działalność)

Euro Bank S.A. (zamknięta działalność)