PizzaStation

Wrocław

Opinie o PizzaStation

Rafał

Właściciele mało poważni.Z dnia na dzień ogłaszają decyzję o czasowym(2msc.) zamknięciu lokalu.Firma mało stabilna i nieprzewidywalna.Niska kultura zarządzania,pracownik choćby b.dużo pracował i starał się traktowany jest nie jak jeden z filarów budujących firmę ale jako wyrobnik do zajechania i wymiany na kolejnego.Może Panowie osiągną poziom kultury zbliżony do pracodawców np.angielskich lub niemieckich za 20 lat.

Andrzej
@Rafał 24.10.2017 16:30

Oczerniać anonimowo jest łatwo.

bein

No to coś i tak @gefon źle trafiłeś bo jak zamawiałem to wszystko było pyszne, ciasto robiło swoje, dawało taki smaczek, że pizza smakowała jak domowa.

koma nd

witam odnosnie pizzy station ale poznan dostwa w miare szybka ale personel okropny z wielką łaska jesteś obslugiwany ! kelnerka o imieniu Paulina czarna mała mega nie przyjemna wiecznie krzyczala na kuchni na biednego kucharza. lokal przyjemny ale nigdy wiecej tam nie przyjde z zona ani z dziecmi bo co drugie słowo z ust kelnerki padalo KU.... wiec odradzam atmosfera musi być tam ciezka podawiam Paweł Szymanski

Łukasz

Tragiczne warunki pracy, w upale 50 stopni, płaca marna w okolicach najniższej krajowej na zleconko!Uważają managerowie że więcej nie trzeba bo pracuje się na piecach tamowych więc biora każdego z ulicy kto sie napatoczy.Prawdziwych kucharzy brak serwuja dania gotowe z marketu przeciągnięte przez wyżej wymieniony piec! Atmosfera ciężka!

Zostaw opinię o PizzaStation - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PizzaStation